Red Bull 400

Běh
DÁTUM :3.8.2019 MIESTO :Štrbské Pleso

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno 1. člen štafety 2. člen štafety 3. člen štafety 4. člen štafety Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno 1. člen štafety 2. člen štafety 3. člen štafety 4. člen štafety Kategórie Čas Strata
1 1052 detail pretekára MELO TÍM Melo Pavol Vojtáš Nicolas Melová Emília Paulínyová Emma 1. /  Štafeta zmiešaná 0:02:47.4 0:00:00.0
2 1072 detail pretekára ROZTRHANÉ TRETRY Šeller Luděk Klementová Barbora Klementová Mariana Rezab Martin 2. /  Štafeta zmiešaná 0:02:50.9 0:00:03.5
3 1056 detail pretekára MICHALKO TÍM Michalko Jaroslav Pitek Dávid Bartková Marcela Lavková Anna 3. /  Štafeta zmiešaná 0:03:01.2 0:00:13.8
4 1053 detail pretekára ORIENTEERING Oravec Matúš Ivanková Sandra Jonáš Adam Weissová Ľuboslava 4. /  Štafeta zmiešaná 0:03:21.9 0:00:34.5
5 1071 detail pretekára BRUTUS TEAM Kršková Lucia krška peter Rydziova Petra Kopčan Rado 5. /  Štafeta zmiešaná 0:03:26.4 0:00:39.0
6 1057 detail pretekára SZYMONIK TÍM Szymonik Ewa Benko Andrej Tegelhofova Paula Buliak Patrik 6. /  Štafeta zmiešaná 0:03:43.4 0:00:56.0
7 1058 detail pretekára ŽILINSKÉ KAMZÍKY Hrmelová Martina Jancík David Gáborová Miroslava Beszédes Vladim 7. /  Štafeta zmiešaná 0:03:47.6 0:01:00.2
8 1069 detail pretekára LIPTÁCI Smrekovský Peter Lacová Lenka Ulbricht Milan Kučková Lucia 8. /  Štafeta zmiešaná 0:04:01.6 0:01:14.2
9 1054 detail pretekára 4 ROCKETS Dragulová Viktória Benedeková Lucia Slobodník Jaroslav Balla Tomáš 9. /  Štafeta zmiešaná 0:04:25.1 0:01:37.7
10 1060 detail pretekára VACANDY TÍM Dvořáček Pavel Vacková Michaela Vacek Jan Vacková Martina 10. /  Štafeta zmiešaná 0:04:38.9 0:01:51.5
11 1068 detail pretekára ZBER MEDAILÍ MAGAZÍN RADAR Švárová Vanessa Kundrák Dávid Boris Václav Mareková Jaroslava 11. /  Štafeta zmiešaná 0:04:53.9 0:02:06.5
12 1065 detail pretekára FURŤOVÁ TÍM Furťová Darina Mihaličková Eva Plánková Silvia Šušoliaková Lucia 12. /  Štafeta zmiešaná 0:04:56.9 0:02:09.5
13 1051 detail pretekára LABORATÓRNE KRYSY Šarkanová Júlia Minich Andrej Kohulák Oto Kormanová Ľubica 13. /  Štafeta zmiešaná 0:04:58.7 0:02:11.2
14 1073 detail pretekára DVORACEK Radek Dvoracek Zuzana Dosedelova Petr Dvoracek Iva Dvorackova 14. /  Štafeta zmiešaná 0:05:09.9 0:02:22.5
15 1059 detail pretekára SRANDY KOPEC Ištvániková Petra Gromová Lucia Jaššová Ivana Svitková Jarmila 15. /  Štafeta zmiešaná 0:05:21.6 0:02:34.2
16 1070 detail pretekára MOLFIT EXTREM TEAM Molnar Maros Hruzik Roman Hruzikova Eva Molnarova Zuzana 16. /  Štafeta zmiešaná 0:05:31.6 0:02:44.2
17 1063 detail pretekára ZMIEŠANINA Ondruš Juraj Chudikova Lucia Brathová Annamária Bokorová Zuzana 17. /  Štafeta zmiešaná 0:05:35.6 0:02:48.2
18 1066 detail pretekára ZELENA 7 Makatura Tomas Makaturova Stanislava Hricko Tomas Petraskova Diana 18. /  Štafeta zmiešaná 0:05:37.2 0:02:49.8
19 1062 detail pretekára BLONDIES IN RUN Grachová Miroslava Grachová Dagmar Grachová Dagmar Rosinská Natália 19. /  Štafeta zmiešaná 0:05:37.4 0:02:50.0
20 1067 detail pretekára ZMLD Viňanská Monika Gadušová Dominika Ivanová Zuzana Viňanský Ladislav 20. /  Štafeta zmiešaná 0:05:44.1 0:02:56.7
21 1055 detail pretekára KRTKOVIA Z PODCHODU Bezáková Simona Grešková Simona Reptová Lucia Špániková Alena 21. /  Štafeta zmiešaná 0:05:52.4 0:03:05.0
22 1061 detail pretekára IMRÍŠKOVÁ TÍM Imríšková Alexandra Péerová Katarina Ctibor Kačer Sandori Michal 22. /  Štafeta zmiešaná 0:06:00.7 0:03:13.3
23 1064 detail pretekára BUBKOVIA Sekáčová Zuzana Kiňa Matej Zbuňaková Katarína Nemethova Natalia 23. /  Štafeta zmiešaná 0:06:27.4 0:03:40.0

Kontaktujte časomíru