Rajecký maratón

Běh
DÁTUM :10.8.2019 MIESTO :Rajec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno clenovia Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno clenovia Kategórie Čas Strata
1 905 detail pretekára AK STREČNO Milan Bača, Tomaš Gašper, Michal Belko, Marian Lutišan 1. /  Štafeta - muži 1:25:57 0:00:00
2 927 detail pretekára BŠK BANSKÁ BYSTRICA Michal Lepieš, Pavel Lepieš, Roman Brezniak, Tomáš Cerovský 2. /  Štafeta - muži 1:26:49 0:00:52
3 951 detail pretekára TEENAGER ARMY Sarah Kalinová, Lukáš Stehlík, Jakub Divko, Miroslav Židek 1. /  Štafeta - mix 1:33:47 0:07:50
4 941 detail pretekára ČERVENÁ PONORKA Daniel Hnáth, Peter Cúg, Juraj Lednický, Ladislav Person 3. /  Štafeta - muži 1:34:28 0:08:31
5 911 detail pretekára IRON WO - KIDS Ján Blaško, Karol Baránek, Daniel Blaško, Denisa Blašková 2. /  Štafeta - mix 1:39:16 0:13:19
6 962 detail pretekára TEAM 16 Katarína Zimenová, Zuzana Kasmanová, Martin Vajda, Martin Vajda 3. /  Štafeta - mix 1:44:44 0:18:47
7 921 detail pretekára UTEKÁČI Alžbeta Baroniaková, Samuel Balcár, Michal Galadík, Marek Kuriš 4. /  Štafeta - mix 1:45:00 0:19:03
8 906 detail pretekára SLEDUJ TOTO! Marián Krupeľák, Jozef Veselský, Radka Repáková, Richard Petrov 5. /  Štafeta - mix 1:46:01 0:20:04
9 961 detail pretekára FREE TEAM Iveta Matúšová, Peťko Užák, Janka Bačíková, Lenka Tavacova 6. /  Štafeta - mix 1:46:20 0:20:23
10 932 detail pretekára ZŤP Marián Rus, František Hromo, Samuel Zigo, Jozef Zigo 4. /  Štafeta - muži 1:47:18 0:21:21
11 959 detail pretekára DÔVERA ZDRAVOTNÁ POISŤOVŇA Janka Cehláriková, Branislav Cehlárik, Juraj Malec, Slavomíra Lorencová 7. /  Štafeta - mix 1:48:34 0:22:37
12 953 detail pretekára PETINE MAKAČKY RM Lucia Fabianová, Juraj Pavkeje, Baška Sibertová, Janka Pavlova Pavkeje 8. /  Štafeta - mix 1:48:51 0:22:54
13 908 detail pretekára BEAUTYS AND BEAST FROM FTVS Jana Mrvová, Branko Smriga, Júlia Rábová, Martina Šmičeková 9. /  Štafeta - mix 1:49:00 0:23:03
14 943 detail pretekára RAJECKÍ MILIONÁRI Jaro Stupňan, Jaro Stupňan, Jaro Stupňan, Jozef Stupňan 5. /  Štafeta - muži 1:49:00 0:23:03
15 930 detail pretekára ČAJOVÝ ŠPECIÁL Helena Šidlová, Branislav Rybár, Dušan Milo, Lukáš Lajčiak 10. /  Štafeta - mix 1:49:35 0:23:38
16 957 detail pretekára ZET2KÁ2 Veronika Zvrškovcová, Michal Kozarec, Jana Zadňančinová, Ján Kuzmány 11. /  Štafeta - mix 1:52:31 0:26:34
17 904 detail pretekára 4 ŽIVLY Simona Mikulová, Martina Ďurčová, Miroslava Horňáková, Katka Panisová 1. /  Štafeta - ženy 1:53:56 0:27:59
18 963 detail pretekára ŠIALENE RÝCHLE SLIMÁKY Štefan Gardian, Marek Kmeť, Eva Pauliniova, Milan Lipka 12. /  Štafeta - mix 1:54:09 0:28:12
19 950 detail pretekára STG PB Matúš Svatík, Evka Svatíková, Milan Németh, Juraj Ďuríček 13. /  Štafeta - mix 1:54:16 0:28:19
20 967 detail pretekára TESCO 3 Jana Hoterová, Jana Hoterová, Gabriela Šošková, Gabriela Šošková 2. /  Štafeta - ženy 1:55:07 0:29:10
21 916 detail pretekára #ŽIVOTJELAJF# Tomáš Janda, Viera Tkáčiková, Lenka Becíková, Jozef Hodas 14. /  Štafeta - mix 1:55:13 0:29:16
22 949 detail pretekára HUJEROVCI Magdalena Imrišek, Viktor Imrišek, Michal Imrišek, Marcel Imrišek 15. /  Štafeta - mix 1:55:31 0:29:34
23 933 detail pretekára ACTIVE CLINIC Kristína Záňová, Vojtech Rojíček, Lucia Rolčeková, Andrej Šišila 16. /  Štafeta - mix 1:56:25 0:30:28
24 909 detail pretekára ALIAS Milan Sýkora, Pavol Haris, Alena Chalupová, Jozef Gajarský 17. /  Štafeta - mix 1:57:53 0:31:56
25 964 detail pretekára RYBY NA SUCHU Laura Rybárová, Viktória Rybárová, Klára Rybárová, Maximilán Rybár 18. /  Štafeta - mix 1:58:14 0:32:17
26 913 detail pretekára WHITE RABBITS Miloš Liška, Miloš Liška, Peter Lovič, Peter Lovič 6. /  Štafeta - muži 1:58:25 0:32:28
27 926 detail pretekára URPÍNSKE DVANÁSTKY Eva Kurrayová, Miroslava Vyskoková, Hana Kubišová, Zuzana Vaculčiaková 3. /  Štafeta - ženy 1:58:40 0:32:43
28 939 detail pretekára NENÁHLI Anna Majerčíková, Jozef Najman, Tomáš Lietavec, Michaela Bôtošová 19. /  Štafeta - mix 1:59:45 0:33:48
29 969 detail pretekára FITNESS TEAM Branislav Vojtas, Branislav Vojtas, Ivana Fellegi, Ivana Fellegi 20. /  Štafeta - mix 2:00:29 0:34:32
30 912 detail pretekára PIECHOV Jozef Mikula, Nikolas Kvasnica, Jozef Pagáč, Tomáš Mikula 7. /  Štafeta - muži 2:01:02 0:35:05
31 922 detail pretekára DHZ MOST PRI BRATISLAVE Radoslav Ragan, Helenka Škultétyová, Ivana Rendeková, Róbert Horváth 21. /  Štafeta - mix 2:01:02 0:35:05
32 955 detail pretekára HSF SYSTEM SK - MUŽI Dominik Majtán, Tomáš Kubala, ŠImon Jančošek, Peter Kosa 8. /  Štafeta - muži 2:01:05 0:35:08
33 931 detail pretekára ODHODLANÉ KVARTETO Katarína Škubová, Radovan Skuba, Anna Škubová, Mária Fuchsbergerová 22. /  Štafeta - mix 2:01:27 0:35:30
34 919 detail pretekára RAVITA TEAM Lenka Čekaňaková, Magdaléna Ďuronková, Jozef Drobný, Marek Sedlačko 23. /  Štafeta - mix 2:02:22 0:36:25
35 920 detail pretekára KLINCE Lucia Klincová, Lucia Klincová, Adam Klinec, Adam Klinec 24. /  Štafeta - mix 2:02:41 0:36:44
36 910 detail pretekára IRON WO - MAN Peter Polomský, Lucia Baránková, Ján Blaško, Štefan Baránek 25. /  Štafeta - mix 2:03:46 0:37:49
37 958 detail pretekára POMALŠIE TO NEJDE Samuel Repka, Samuel Repka, Beatka Mesárošová, Ladislava Repková 26. /  Štafeta - mix 2:04:02 0:38:05
38 968 detail pretekára 4 GRÁCIE Eva Balušková, Martina Cenigová, Katarína Husárová Račáková, Veronika Chylová 4. /  Štafeta - ženy 2:04:13 0:38:16
39 901 detail pretekára SNEŽIENKY A MACHRI Zdenka Mihalčatinová, Ján Vlk, Dagmar Paulusová, Radoslav Mihalčatin 27. /  Štafeta - mix 2:04:26 0:38:29
40 917 detail pretekára RUN FOR FUN Lenka Katrenčinová, Jana Jasenková, Tamara Korimová, Lucia Čabová 5. /  Štafeta - ženy 2:04:36 0:38:39
41 902 detail pretekára ZAHORACI Jana Sotaková, Anna Marešová, Ján Vallo, Pavol Mareš 28. /  Štafeta - mix 2:05:43 0:39:46
42 937 detail pretekára EXACT SYSTEMS Radovan Meleš, Radovan Meleš, Jana Ondrušová, Jana Ondrušová 29. /  Štafeta - mix 2:05:53 0:39:56
43 946 detail pretekára TEAM KUCHAREK Palo Kucharek, Palicko Kucharek, Anička Kuchareková, Suhajko Kucharek 30. /  Štafeta - mix 2:06:10 0:40:13
44 935 detail pretekára 3+1 Michaela Janíková, Barbora Rolinčinová, Zuzana Agnesa Brezinová, Ján Janík 31. /  Štafeta - mix 2:06:22 0:40:25
45 903 detail pretekára ROMALUMA Robert Hlousek, Martina Pavlovicova, Martin Pavlovic, Lubos Pavlovic 9. /  Štafeta - muži 2:07:03 0:41:06
46 948 detail pretekára NÁDEJ UMIERA POSLEDNÁ Soňa Mikuľová, Soňa Mikuľová, Veronika Zmrhalová, Veronika Zmrhalova 32. /  Štafeta - mix 2:09:24 0:43:27
47 907 detail pretekára BOB A BOBEK ZÁDUBNIE Zuzana Becová, Libor Štípala, Ľubomír Oravec, Ján Ďurajka 33. /  Štafeta - mix 2:10:20 0:44:23
48 923 detail pretekára KOCHANIARSKE PUMY Viera Podskočová, Lenka Fajerova, Michaela Pánisová, Juraj Pánis 34. /  Štafeta - mix 2:11:14 0:45:17
49 952 detail pretekára RUN4FUN Alena Chabrečková, Pavol Marček, Katarína Melušová, Zuzana Marčeková 35. /  Štafeta - mix 2:11:59 0:46:02
50 940 detail pretekára TRPEL TEAM Radoslav Eliáš, Pavol Eliáš, Pavol Eliáš, Tomáš Eliáš 10. /  Štafeta - muži 2:14:29 0:48:32
51 924 detail pretekára ZRUBY RAJEC Miloš Bronček, Peter Papan, Petra Holešová, Mária Veselá 36. /  Štafeta - mix 2:14:44 0:48:47
52 936 detail pretekára MOADMOMI Monika Beňušová, Adam Malák, Monika Majerčíková, Milan Beňuš 37. /  Štafeta - mix 2:15:07 0:49:10
53 965 detail pretekára TESCO 1 Martin Muzikar, Iren Borková, Jana Hodasová, Jana Hodasová 38. /  Štafeta - mix 2:16:44 0:50:47
54 925 detail pretekára KMMT Ivana Trokanová, Peter Trokan, Milan Troška, Alexander Troška 39. /  Štafeta - mix 2:17:40 0:51:43
55 956 detail pretekára DE IURE AD ANUS MEDICI Eva Matejková, Eva Matejková, Dominika Chrachalová, Silvia Křížová 40. /  Štafeta - mix 2:18:43 0:52:46
56 966 detail pretekára TESCO 2 Katarína Hajková, Miroslava Beňadiková, Zuzana Hroškovská, Zuzana Hroškovská 6. /  Štafeta - ženy 2:19:08 0:53:11
57 942 detail pretekára FANTASTICKÁ 4 Lenka Pechancová, Eugen Pechanec, Miroslav Lauko, Jozef Ožvalda 41. /  Štafeta - mix 2:19:33 0:53:36
58 914 detail pretekára 3 GENERÁCIE Bibiana Sekáčová, Miroslav Mikula, Klára Kavická, Michal Sekáč 42. /  Štafeta - mix 2:21:53 0:55:56
59 945 detail pretekára TEAM ŠTUBŇA Suzanne Kucharekova, Christopher Pichol-Thievend, Astrid Milko, Artemis Milko 43. /  Štafeta - mix 2:28:21 1:02:24
60 944 detail pretekára TEAM UNGUENTUM Martina van Geel, Michel van Geel, Emilia van Geel, Helenka van Geel 44. /  Štafeta - mix 2:28:29 1:02:32
61 938 detail pretekára HANUSOVCI Alexandra Dubravková, Miroslava Hanusová, Peter Hanus, Patrícia Hanusová 45. /  Štafeta - mix 2:28:43 1:02:46
62 947 detail pretekára GROFIK TEAM Kristína Grofiková, Jozef Grofik, Vlasta Grofiková, Milan Grofik 46. /  Štafeta - mix 2:30:01 1:04:04
63 954 detail pretekára HSF SYSTEM SK - ŽENY Marika Jantová, Barbora Michútová, Veronika Mráziková, Michaela Dunajová 7. /  Štafeta - ženy 2:30:54 1:04:57
64 918 detail pretekára ŽILINČANI Ivan Frnčo, Ivan Frnčo, Michal Schmidt, Michal Schmidt 11. /  Štafeta - muži 2:35:19 1:09:22
65 929 detail pretekára TURBOSLIMÁCI Barborka Rajnohová, Lucia Letková, Pavol Kútmy, Mária Luhová 47. /  Štafeta - mix 2:53:51 1:27:54

Kontaktujte časomíru