VIAMONT Ve stopě Zlaté lyže
DÁTUM : | 15.1.2022 | MIESTO : | Nové Město na Moravě |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Čistý čas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 93 | KABRDA Jáchym | 2012 | SK Nové Město na Moravě (Bia) | 1. / Nejmladší žáci | 0:04:14.6 | 0:00:00.0 | 0:04:14.6 | ||
2 | diplom | 84 | ZÍTKA Sam | 2012 | SK Nové Město na Moravě (Sps - běh) | 2. / Nejmladší žáci | 0:04:38.6 | 0:00:23.9 | 0:04:38.6 | ||
3 | diplom | 71 | VYTLAČIL Vojtěch | 2013 | SK ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY | 3. / Nejmladší žáci | 0:05:19.6 | 0:01:05.0 | 0:05:19.6 | ||
4 | diplom | 57 | MÜLLEROVÁ Alena | 2012 | SK Nové Město na Moravě (přípr. - běh) | 1. / Nejmladší žákyně | 0:05:23.8 | 0:01:09.2 | 0:05:23.8 | ||
5 | diplom | 49 | KRÁČMAROVÁ Michaela | 2012 | BKL Machov | 2. / Nejmladší žákyně | 0:05:28.4 | 0:01:13.7 | 0:05:28.4 | ||
6 | diplom | 95 | DIVÍN Jiří | 2013 | TJ Gumárny Zubří | 4. / Nejmladší žáci | 0:05:32.8 | 0:01:18.1 | 0:05:32.8 | ||
7 | diplom | 54 | TOMÁŠKOVÁ Leona | 2013 | SK Nové Město na Moravě (přípr. - běh) | 3. / Nejmladší žákyně | 0:05:39.3 | 0:01:24.7 | 0:05:39.3 | ||
8 | diplom | 48 | PŘIBYLOVÁ Beáta | 2013 | Biatlon Letohrad | 4. / Nejmladší žákyně | 0:05:44.3 | 0:01:29.7 | 0:05:44.3 | ||
9 | diplom | 81 | HAVLÍK Jakub | 2013 | SK NMNM | 5. / Nejmladší žáci | 0:05:50.3 | 0:01:35.7 | 0:05:50.3 | ||
10 | diplom | 74 | TELECKÝ Radovan | 2012 | SK Skol Brno | 6. / Nejmladší žáci | 0:05:53.3 | 0:01:38.7 | 0:05:53.3 | ||
11 | diplom | 79 | KLEIN Radim | 2013 | Spartak Letohrad | 7. / Nejmladší žáci | 0:05:54.6 | 0:01:40.0 | 0:05:54.6 | ||
12 | diplom | 88 | DEDEK Jakub | 2012 | AD TEAM | 8. / Nejmladší žáci | 0:05:57.0 | 0:01:42.4 | 0:05:57.0 | ||
13 | diplom | 55 | JANECKY Julie | 2013 | Wikov SKI Skuhrov nad Bělou | 5. / Nejmladší žákyně | 0:05:58.1 | 0:01:43.5 | 0:05:58.1 | ||
14 | diplom | 43 | BLECHOVÁ Nela | 2012 | TJ Spartak Letohrad | 6. / Nejmladší žákyně | 0:05:59.3 | 0:01:44.7 | 0:05:59.3 | ||
15 | diplom | 82 | HLADKÝ Mikuláš | 2012 | SK Skol Brno | 9. / Nejmladší žáci | 0:06:00.8 | 0:01:46.1 | 0:06:00.8 | ||
16 | diplom | 92 | KUBALÁK Štěpán | 2013 | SK NMNM (Sev. kombi) | 10. / Nejmladší žáci | 0:06:02.0 | 0:01:47.4 | 0:06:02.0 | ||
17 | diplom | 62 | TOMÁŠKOVÁ Nikola | 2013 | SK Nové Město na Moravě (přípr. - běh) | 7. / Nejmladší žákyně | 0:06:06.3 | 0:01:51.7 | 0:06:06.3 | ||
18 | diplom | 65 | GROSSOVÁ Pavla | 2012 | SK Skol Brno | 8. / Nejmladší žákyně | 0:06:06.8 | 0:01:52.2 | 0:06:06.8 | ||
19 | diplom | 96 | VESELÝ Adam | 2012 | KKL Hlinsko | 11. / Nejmladší žáci | 0:06:07.0 | 0:01:52.4 | 0:06:07.0 | ||
20 | diplom | 53 | FOUSKOVÁ Veronika | 2012 | ŠSK Nové Město na Moravě | 9. / Nejmladší žákyně | 0:06:07.8 | 0:01:53.2 | 0:06:07.8 | ||
21 | diplom | 44 | SLÁMOVÁ Lucie | 2012 | SK Nové Město na Moravě (Bia) | 10. / Nejmladší žákyně | 0:06:08.9 | 0:01:54.2 | 0:06:08.9 | ||
22 | diplom | 58 | DIBLÍKOVÁ Liliana | 2013 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 11. / Nejmladší žákyně | 0:06:14.8 | 0:02:00.2 | 0:06:14.8 | ||
23 | diplom | 45 | PŘÍHODOVÁ Karolína | 2013 | KKL Hlinsko | 12. / Nejmladší žákyně | 0:06:18.6 | 0:02:04.0 | 0:06:18.6 | ||
24 | diplom | 76 | VAŠINA Matěj | 2012 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 12. / Nejmladší žáci | 0:06:19.3 | 0:02:04.6 | 0:06:19.3 | ||
25 | diplom | 89 | MAŠTALÍŘSKÝ Ondřej | 2012 | Lyžařský oddíl SK Svratka | 13. / Nejmladší žáci | 0:06:19.8 | 0:02:05.2 | 0:06:19.8 | ||
26 | diplom | 94 | FALTUS František | 2013 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 14. / Nejmladší žáci | 0:06:20.8 | 0:02:06.2 | 0:06:20.8 | ||
27 | diplom | 51 | CHALOUPKOVÁ Martina | 2012 | SK Skol Brno | 13. / Nejmladší žákyně | 0:06:39.1 | 0:02:24.5 | 0:06:39.1 | ||
28 | diplom | 80 | TRÁVNÍČEK Antonín | 2013 | Lyžařský oddíl SK Svratka | 15. / Nejmladší žáci | 0:06:41.6 | 0:02:26.9 | 0:06:41.6 | ||
29 | diplom | 67 | PTÁČKOVÁ Lucie | 2013 | Univerzita Brno | 14. / Nejmladší žákyně | 0:06:42.6 | 0:02:28.0 | 0:06:42.6 | ||
30 | diplom | 60 | DRONGOVÁ Sofie | 2013 | --- | 15. / Nejmladší žákyně | 0:06:47.8 | 0:02:33.2 | 0:06:47.8 | ||
31 | diplom | 68 | ZIEGLEROVÁ Elen | 2012 | SK Skol Brno | 16. / Nejmladší žákyně | 0:06:48.1 | 0:02:33.5 | 0:06:48.1 | ||
32 | diplom | 64 | SKŘIČKOVÁ Marie | 2013 | SK Nové Město na Moravě (Sps - běh) | 17. / Nejmladší žákyně | 0:06:51.5 | 0:02:36.9 | 0:06:51.5 | ||
33 | diplom | 69 | JANEČKOVÁ Laura | 2013 | SKI KLUB Valašské Meziříčí | 18. / Nejmladší žákyně | 0:07:14.3 | 0:02:59.7 | 0:07:14.3 | ||
34 | diplom | 61 | KUŠIČKOVÁ Lucie | 2012 | T.J.Sokol Horní Jelení | 19. / Nejmladší žákyně | 0:07:26.6 | 0:03:12.0 | 0:07:26.6 | ||
35 | diplom | 91 | BURIAN Štěpán | 2012 | SK Skol Brno | 16. / Nejmladší žáci | 0:07:27.0 | 0:03:12.4 | 0:07:27.0 | ||
36 | diplom | 59 | ROUSOVÁ Tereza | 2012 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 20. / Nejmladší žákyně | 0:07:28.6 | 0:03:14.0 | 0:07:28.6 | ||
37 | diplom | 46 | DOUŠKOVÁ Daniela | 2013 | Univerzita Brno | 21. / Nejmladší žákyně | 0:07:30.8 | 0:03:16.2 | 0:07:30.8 | ||
38 | diplom | 86 | GLIER Matyáš | 2013 | SK NMNM (Sev. kombi) | 17. / Nejmladší žáci | 0:07:38.3 | 0:03:23.7 | 0:07:38.3 | ||
39 | diplom | 87 | GRUBER František | 2012 | KB Střelka Brno (Sps) | 18. / Nejmladší žáci | 0:07:44.8 | 0:03:30.2 | 0:07:44.8 | ||
40 | diplom | 77 | KOBZA Matyáš | 2012 | ŠSK Nové Město na Moravě | 19. / Nejmladší žáci | 0:07:55.8 | 0:03:41.2 | 0:07:55.8 | ||
41 | diplom | 41 | SMEJKALOVA Anna | 2012 | SK Skol Brno | 22. / Nejmladší žákyně | 0:08:04.8 | 0:03:50.2 | 0:08:04.8 | ||
42 | diplom | 50 | ŠÍMOVÁ Markéta | 2013 | SK Nové Město na Moravě (Bia) | 23. / Nejmladší žákyně | 0:08:11.8 | 0:03:57.2 | 0:08:11.8 | ||
43 | diplom | 90 | NEUŽIL Marek | 2012 | --- | 20. / Nejmladší žáci | 0:08:22.3 | 0:04:07.7 | 0:08:22.3 | ||
44 | diplom | 63 | NOSÁLOVÁ Tereza | 2013 | TJ Sokol Klášterec nad Orlicí | 24. / Nejmladší žákyně | 0:08:28.3 | 0:04:13.7 | 0:08:28.3 | ||
45 | diplom | 75 | CHMELAŘ Tomáš | 2013 | --- | 21. / Nejmladší žáci | 0:08:49.5 | 0:04:34.9 | 0:08:49.5 | ||
46 | diplom | 56 | KLAKURKOVÁ Anna | 2013 | AD TEAM | 25. / Nejmladší žákyně | 0:09:18.3 | 0:05:03.7 | 0:09:18.3 | ||
47 | diplom | 72 | MOUČKA Antonín | 2012 | Lyžařský oddíl SK Svratka | 22. / Nejmladší žáci | 0:09:51.5 | 0:05:36.9 | 0:09:51.5 | ||
48 | diplom | 52 | ZDRAŽILOVÁ Renata | 2012 | --- | 26. / Nejmladší žákyně | 0:12:42.5 | 0:08:27.9 | 0:12:42.5 | ||
--- | 42 | KUŠIČKOVÁ Jolana | 2012 | T.J.Sokol Horní Jelení | . / Nejmladší žákyně | DNS | --- | --- | |||
--- | 47 | VÁCHOVÁ Adéla | 2013 | TJ Spartak Letohrad | . / Nejmladší žákyně | DNS | --- | --- | |||
--- | 66 | KREJČÍ Lucie | 2012 | ŠSK Nové Město na Moravě | . / Nejmladší žákyně | DNS | --- | --- | |||
--- | 73 | BUCHBAUER Daniel Lionel | 2012 | Ladermon Team | . / Nejmladší žáci | DNS | --- | --- | |||
--- | 78 | ZITKA Samuel | 2012 | SK NMNM | . / Nejmladší žáci | DNS | --- | --- | |||
--- | 83 | MYŠKA Martin | 2013 | Lyžařský oddíl SK Svratka | . / Nejmladší žáci | DNS | --- | --- | |||
--- | 85 | BUCHBAUER Leon Sebastian | 2013 | Ladermon Team | . / Nejmladší žáci | DNS | --- | --- |