CARDION Karlův běh - CARDION Karlův běh - sobota
DÁTUM : | 19.2.2022 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 598 | GERSTENBERGER Andy | 1988 | SV Neudorf | 1. / MHF | 0:29:43.8 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 582 | ULLMANN Timo | 2005 | SV Stützengrün | 2. / MHF | 0:30:20.8 | 0:00:37.0 | ||
3 | diplom | 596 | POLÁŠEK Petr | 1989 | VSK MFF UK | 3. / MHF | 0:31:42.8 | 0:01:59.0 | ||
4 | diplom | 597 | VOLNÝ Jindřich | 1982 | TJ RADON Vysoká Pec | 4. / MHF | 0:31:48.3 | 0:02:04.4 | ||
5 | diplom | 594 | MAUERSBERGER Ronny | 1977 | --- | 5. / MHF | 0:34:39.8 | 0:04:55.9 | ||
6 | diplom | 702 | KNECHTEL Samuel | 1998 | HSV Tellerhäuser | 6. / MHF | 0:35:02.3 | 0:05:18.4 | ||
7 | diplom | 586 | RYBÁKOVÁ Michaela | 2005 | --- | 1. / WHF | 0:35:05.3 | 0:05:21.4 | ||
7 | diplom | 709 | KALENDA Filip | 2006 | Local parks | 7. / MHF | 0:35:05.3 | 0:05:21.4 | ||
9 | diplom | 585 | RUZICKA Petr | 1978 | Sokol Maxičky | 8. / MHF | 0:36:24.3 | 0:06:40.4 | ||
10 | diplom | 595 | MAUERSBERGER Thomas | 1975 | --- | 9. / MHF | 0:36:25.0 | 0:06:41.2 | ||
11 | diplom | 5432 | GNUECHTEL Jessica | 1993 | Halle | 2. / WHF | 0:37:14.0 | 0:07:30.2 | ||
12 | diplom | 551 | PILÁT Tomáš | 1975 | TJ Radon | 10. / MHF | 0:37:43.8 | 0:07:59.9 | ||
13 | diplom | 5412 | BARG Johanna | 2005 | --- | 3. / WHF | 0:39:51.5 | 0:10:07.6 | ||
14 | diplom | 576 | KUBEC Karel | 1978 | Kasper Swix Team | 11. / MHF | 0:40:03.0 | 0:10:19.1 | ||
15 | diplom | 556 | ČUDA Vladimír | 1996 | Nebudu poslední!! | 12. / MHF | 0:40:28.8 | 0:10:45.0 | ||
16 | diplom | 577 | BROŽ Daniel | 1978 | Vostříž | 13. / MHF | 0:41:39.8 | 0:11:55.9 | ||
17 | diplom | 588 | DVOŘÁČEK Jiří | 1996 | TJ VTŽ Chomutov | 14. / MHF | 0:42:04.2 | 0:12:20.4 | ||
18 | diplom | 5434 | OEHME Robert | 1981 | SG Rheinfelden | 15. / MHF | 0:43:52.2 | 0:14:08.4 | ||
19 | diplom | 589 | DEVEROVÁ Monika | 1966 | Biatlon Klecany | 4. / WHF | 0:44:05.5 | 0:14:21.6 | ||
20 | diplom | 574 | BOHÁČ Pavel | 1998 | --- | 16. / MHF | 0:44:37.5 | 0:14:53.6 | ||
21 | diplom | 575 | BRONISCH Hans-Joachim | 1949 | SSV Erfurt 02 | 17. / MHF | 0:44:40.5 | 0:14:56.6 | ||
22 | diplom | 559 | LANG Christian | 1966 | --- | 18. / MHF | 0:44:42.5 | 0:14:58.6 | ||
23 | diplom | 555 | NÁDENÍČKOVÁ Pavla | 2001 | Nejdek Orienteering | 5. / WHF | 0:45:13.3 | 0:15:29.4 | ||
24 | diplom | 584 | HOFFMANN Horst | 1957 | Skiclub1927 Köthen | 19. / MHF | 0:46:09.5 | 0:16:25.6 | ||
25 | diplom | 553 | KINDLOVÁ Hedvika | 1979 | Pernink | 6. / WHF | 0:46:27.5 | 0:16:43.6 | ||
26 | diplom | 590 | MYŠKOVÁ Hanka | 2005 | --- | 7. / WHF | 0:47:27.2 | 0:17:43.4 | ||
27 | diplom | 5424 | EHLICHOVÁ Ivana | 1963 | --- | 8. / WHF | 0:48:04.7 | 0:18:20.9 | ||
28 | diplom | 561 | VASTL Olda | 1975 | --- | 20. / MHF | 0:48:57.0 | 0:19:13.1 | ||
29 | diplom | 558 | NÁDENÍČEK Josef | 1970 | Nejdek Orienteering | 21. / MHF | 0:49:35.0 | 0:19:51.1 | ||
30 | diplom | 587 | POK Michal | 2004 | --- | 22. / MHF | 0:49:49.7 | 0:20:05.8 | ||
31 | diplom | 560 | ČUDA Vladimír | 1967 | Blek LOUČNÁ | 23. / MHF | 0:49:59.5 | 0:20:15.6 | ||
32 | diplom | 600 | CHVÁTALOVÁ Libuše | 1973 | --- | 9. / WHF | 0:50:14.2 | 0:20:30.3 | ||
33 | diplom | 5425 | KURR Maik | 1965 | IHW Alex Berlin | 24. / MHF | 0:51:34.1 | 0:21:50.2 | ||
34 | diplom | 1041 | PETR Jiří | 1963 | --- | 25. / MHF | 0:52:10.4 | 0:22:26.6 | ||
35 | diplom | 569 | NÁDENÍČKOVÁ Iva | 2003 | Nejdek Orienteering | 10. / WHF | 0:52:17.2 | 0:22:33.3 | ||
36 | diplom | 5413 | DANÍČKOVÁ Lenka | 1980 | RunBo Team Liberec | 11. / WHF | 0:52:40.9 | 0:22:57.0 | ||
37 | diplom | 563 | BOHÁČOVÁ Adéla | 2002 | --- | 12. / WHF | 0:54:01.9 | 0:24:18.1 | ||
38 | diplom | 572 | ZIEBOVÁ Veronika | 2004 | Nejdek Orienteering | 13. / WHF | 0:54:36.7 | 0:24:52.8 | ||
39 | diplom | 599 | NÝDROVÁ Petra | 1983 | Libochovice | 14. / WHF | 0:54:47.9 | 0:25:04.1 | ||
40 | diplom | 592 | BURKERT Ralph | 1970 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 26. / MHF | 0:55:30.0 | 0:25:46.1 | ||
41 | diplom | 5414 | PAPCUN Marek | 1987 | --- | 27. / MHF | 0:56:42.7 | 0:26:58.8 | ||
42 | diplom | 5421 | ŠPLINAROVÁ Jana | 1964 | LK Slovan K. Vary | 15. / WHF | 0:58:06.2 | 0:28:22.3 | ||
43 | diplom | 5419 | NOSÁL Luboš | 1958 | --- | 28. / MHF | 1:01:12.1 | 0:31:28.3 | ||
44 | diplom | 565 | WOLF Vojtěch | 2001 | Nejdek Orienteering | 29. / MHF | 1:02:52.6 | 0:33:08.8 | ||
45 | diplom | 571 | MAREŠOVÁ Klára | 2002 | Nejdek Orienteering | 16. / WHF | 1:06:58.6 | 0:37:14.8 | ||
46 | diplom | 566 | MAREŠ Alexander | 1973 | Nejdek Orienteering | 30. / MHF | 1:08:03.9 | 0:38:20.0 | ||
47 | diplom | 570 | SOUKUPOVÁ Andrea | 1978 | Nejdek Orienteering | 17. / WHF | 1:08:38.1 | 0:38:54.2 | ||
48 | diplom | 741 | SMETANKOVÁ Barbora | 2006 | Ski Team Jinočany | 18. / WHF | 1:11:00.1 | 0:41:16.2 | ||
49 | diplom | 568 | MAREŠOVÁ Alexandra | 1999 | Nejdek Orienteering | 19. / WHF | 1:16:02.8 | 0:46:18.9 | ||
50 | diplom | 583 | DÖRING Sophie | 1998 | Laufteam TU Bergakademie Freiberg | 20. / WHF | 1:19:50.1 | 0:50:06.2 | ||
51 | diplom | 5411 | ČÍŽEK Jan | 1976 | --- | 31. / MHF | 1:20:20.3 | 0:50:36.5 | ||
52 | diplom | 740 | SMETANKOVÁ Amálie | 2010 | Ski Team Jinočany | 21. / WHF | 1:23:50.0 | 0:54:06.2 | ||
53 | diplom | 573 | SMETANKOVÁ Pavla | 1976 | Ski Team Jinočany | 22. / WHF | 1:23:54.5 | 0:54:10.7 | ||
54 | diplom | 5429 | KOFRON Jonas | 2005 | --- | 32. / MHF | 1:28:43.1 | 0:58:59.2 | ||
55 | diplom | 5431 | KOFRON Elina | 2005 | Svedsko | 23. / WHF | 1:28:44.4 | 0:59:00.5 | ||
56 | diplom | 5430 | NOVOTNÁ Michaela | 1974 | Goteborg | 24. / WHF | 1:28:47.6 | 0:59:03.7 | ||
57 | diplom | 5428 | NOVOTNÁ Kristýna | 1976 | Písek | 25. / WHF | 1:29:17.1 | 0:59:33.2 | ||
58 | diplom | 567 | MAREŠOVÁ Marcela | 1974 | Nejdek Orienteering | 26. / WHF | 1:31:02.7 | 1:01:18.9 | ||
59 | diplom | 591 | PHIPHITSALA Khomsan | 1977 | Ski Team Jinočany | 33. / MHF | 1:44:18.3 | 1:14:34.4 | ||
--- | 552 | BOUCHALOVÁ Vendula | 1987 | USK CS Plzeň | . / WHF | DNS | --- | |||
--- | 554 | KŘÍŽ Miloš | 1964 | sokol Vlčí | . / MHF | DNS | --- | |||
--- | 557 | SCHUMANN Christin | 1985 | SV Neudorf | . / WHF | DNS | --- | |||
--- | 578 | PALOUŠ Jiří | 1965 | Sk Las Vegas | . / MHF | DNS | --- | |||
--- | 579 | HUDEČEK Ondřej | 1981 | --- | . / MHF | DNS | --- | |||
--- | 580 | KULE Martin | 1975 | --- | . / MHF | DNS | --- | |||
--- | 581 | HÄCKEL Lisa | 2001 | --- | . / WHF | DNS | --- | |||
--- | 593 | KRETZSCHMAR Joachim | 1946 | SG Norweger Annaberg | . / MHF | DNS | --- |