CARDION Karlův běh - CARDION Karlův běh - sobota
DÁTUM : | 19.2.2022 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 7 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1025 | MEISCHNER Marie | 2000 | SC Norweger Annaberg | 1. / W15-29F | 1:00:39.0 | 0:00:00.0 | 19:42.5 | 1 | ||
2 | diplom | 1022 | STOKLASOVÁ Eva | 1975 | Kasper - Swix Team | 1. / W40-49F | 1:00:50.2 | 0:00:11.2 | 20:07.2 | 3 | ||
3 | diplom | 1019 | NÖHMEIER Hanna | 1983 | Team Zipps | 1. / W30-39F | 1:01:48.7 | 0:01:09.7 | 19:42.7 | 2 | ||
4 | diplom | 1171 | MUELLER Katrin | 1969 | Gruen-Weiss-Pirna | 1. / W50+F | 1:04:17.2 | 0:03:38.2 | 21:39.2 | 6 | ||
5 | diplom | 1106 | ODLOVÁ Hana | 1992 | KILPI KOME KLUB | 2. / W30-39F | 1:05:16.7 | 0:04:37.7 | 20:55.2 | 4 | ||
6 | diplom | 1066 | MOREL Emma | 2002 | Club nordique plomb du Cantal | 2. / W15-29F | 1:06:43.7 | 0:06:04.7 | 21:14.2 | 5 | ||
7 | diplom | 1161 | UHLIG Insa | 2003 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 3. / W15-29F | 1:07:36.9 | 0:06:57.9 | 22:37.7 | 9 | ||
8 | diplom | 5371 | NDUWIMANA Eva | 1980 | LK Slovan K. Vary | 2. / W40-49F | 1:07:37.7 | 0:06:58.7 | 22:27.0 | 8 | ||
9 | diplom | 1038 | GELFERT Lisa | 1993 | Skiverein Schönheide e.V. | 4. / W15-29F | 1:09:30.9 | 0:08:51.9 | 22:44.5 | 10 | ||
10 | diplom | 1029 | OTTO Grit | 1990 | sportcollection racing team | 3. / W30-39F | 1:10:10.4 | 0:09:31.4 | 22:14.9 | 7 | ||
11 | diplom | 1146 | SLÍVOVÁ Blanka | 1967 | LK Slovan K. Vary | 2. / W50+F | 1:13:55.7 | 0:13:16.6 | 24:19.5 | 13 | ||
12 | diplom | 1107 | KOCLÍŘOVÁ Adéla | 1998 | RK Letohrad | 5. / W15-29F | 1:14:02.7 | 0:13:23.6 | 24:04.7 | 11 | ||
13 | diplom | 1096 | MRAČKOVÁ Jana | 1973 | Kasper Swix Team | 3. / W40-49F | 1:14:11.9 | 0:13:32.9 | 24:09.0 | 12 | ||
14 | diplom | 1102 | DĚRGLOVÁ Eliška | 1989 | --- | 4. / W30-39F | 1:17:43.9 | 0:17:04.9 | 24:20.5 | 14 | ||
15 | diplom | 1128 | GROßE Annett | 1973 | LG Vogtland | 4. / W40-49F | 1:18:44.2 | 0:18:05.1 | 25:49.5 | 16 | ||
16 | diplom | 1095 | MRAČKOVÁ Vendula | 2000 | Kasper Swix Team | 6. / W15-29F | 1:19:17.9 | 0:18:38.9 | 25:20.2 | 15 | ||
17 | diplom | 1068 | MUŽÍKOVÁ Lenka | 1968 | SKP HARRACHOV | 3. / W50+F | 1:20:49.4 | 0:20:10.4 | 26:19.0 | 18 | ||
18 | diplom | 1047 | JÁGLOVÁ Karla | 1956 | --- | 4. / W50+F | 1:21:10.1 | 0:20:31.1 | 26:00.5 | 17 | ||
19 | diplom | 2123 | KULHÁNKOVÁ Barbora | 1973 | --- | 5. / W40-49F | 1:21:54.4 | 0:21:15.4 | 27:33.7 | 19 | ||
20 | diplom | 1092 | MINÁRIKOVÁ Tamara | 1991 | --- | 5. / W30-39F | 1:26:28.1 | 0:25:49.1 | 28:05.7 | 20 | ||
21 | diplom | 1166 | JANDOVÁ Lenka | 1972 | TRI Cheb | 5. / W50+F | 1:28:27.8 | 0:27:48.8 | 28:06.0 | 21 | ||
22 | diplom | 1055 | MALIŠOVÁ Karla | 1960 | SABZO | 6. / W50+F | 1:28:28.8 | 0:27:49.8 | 29:12.5 | 24 | ||
23 | diplom | 1036 | FRIEDLOVÁ Štěpánka | 1999 | Žižkovský tygři | 7. / W15-29F | 1:29:54.3 | 0:29:15.3 | 28:13.0 | 22 | ||
24 | diplom | 1060 | LUDVÍKOVÁ Zuzana | 1984 | --- | 6. / W30-39F | 1:29:55.3 | 0:29:16.3 | 29:59.7 | 26 | ||
25 | diplom | 1124 | HÁKOVÁ Jitka | 1980 | Loko Nymburk | 6. / W40-49F | 1:31:06.8 | 0:30:27.8 | 28:49.7 | 23 | ||
26 | diplom | 1083 | KRATOCHVILOVA Katerina | 1986 | --- | 7. / W30-39F | 1:34:12.7 | 0:33:33.7 | 29:38.5 | 25 | ||
27 | diplom | 1134 | DRNKOVÁ Kateřina | 2005 | Vajbrtruc team | 8. / W15-29F | 1:37:32.3 | 0:36:53.3 | 31:42.5 | 28 | ||
28 | diplom | 1082 | VINECKÁ Lucie | 1986 | SKI U rybníčku | 8. / W30-39F | 1:42:05.4 | 0:41:26.3 | 32:05.7 | 29 | ||
29 | diplom | 1125 | KREJČOVÁ Zuzana | 1978 | Loko Nymburk | 7. / W40-49F | 1:42:06.9 | 0:41:27.9 | 29:59.7 | 26 | ||
--- | 1091 | SMETANKOVÁ Barbora | 2006 | Ski Team Jinočany | . / W15-29F | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1132 | KRUMLOVÁ Helena | 1984 | --- | . / W30-39F | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1138 | BŘEZINOVÁ Dagmar | 1958 | TJ VS Kadaň | . / W50+F | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1159 | UHLIG Ines | 1970 | SK Dresden | . / W50+F | DNS | --- | --- | --- |