CARDION Karlův běh - CARDION Karlův běh - neděle
DÁTUM : | 20.2.2022 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 7 km | # | 19 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2001 | SCHREIER Michel | 1997 | Fischer Racing Team | 1. / MK15-29 | 1:00:33.1 | 0:00:00.0 | 0:19:02.2 | 2 | 0:55:32.6 | 1 | ||
2 | diplom | 2074 | HICKMANN Iven | 2003 | SV Hermsdorf | 2. / MK15-29 | 1:01:03.1 | 0:00:30.0 | 0:19:02.2 | 2 | 0:55:49.3 | 2 | ||
3 | diplom | 2099 | KRISTEJN Lukáš | 1989 | SK ROSSIGNOL TEAM PUSTEVNY | 1. / MK30-39 | 1:02:16.4 | 0:01:43.2 | 0:19:36.2 | 5 | 0:57:09.1 | 3 | ||
4 | diplom | 5492 | GROSS Sebastian | 1974 | SC Norweger Annaberg | 1. / MK40-49 | 1:02:25.6 | 0:01:52.4 | 0:19:41.7 | 7 | 0:57:14.1 | 4 | ||
5 | diplom | 2078 | GÖTZEL Conrad | 1982 | VSC Klingenthal | 2. / MK40-49 | 1:02:48.9 | 0:02:15.7 | 0:19:36.7 | 6 | 0:57:29.1 | 5 | ||
6 | diplom | 2098 | FORMAN David | 1993 | Žižkovský tygři | 3. / MK15-29 | 1:04:03.6 | 0:03:30.5 | 0:20:29.5 | 8 | 0:58:49.9 | 6 | ||
7 | diplom | 2005 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 1. / MK50-59 | 1:05:50.1 | 0:05:16.9 | 0:20:53.0 | 9 | 1:00:32.6 | 8 | ||
8 | diplom | 15 | KLÍMA Jan | 1982 | --- | 3. / MK40-49 | 1:05:51.9 | 0:05:18.7 | 0:21:00.5 | 10 | 1:00:35.6 | 9 | ||
9 | diplom | 5484 | GNUECHTEL Justin | 2000 | SV Stützengrün | 4. / MK15-29 | 1:06:05.6 | 0:05:32.5 | 0:19:29.0 | 4 | 1:00:02.1 | 7 | ||
10 | diplom | 2003 | HOLUB Petr | 1966 | Kasper Swix Team | 2. / MK50-59 | 1:06:50.6 | 0:06:17.5 | 0:21:21.2 | 13 | 1:01:13.6 | 10 | ||
11 | diplom | 2121 | SUCHÝ Prof. Jiří | 1976 | FEL Praha | 4. / MK40-49 | 1:07:43.9 | 0:07:10.7 | 0:21:11.7 | 11 | 1:02:11.1 | 11 | ||
12 | diplom | 2004 | ŠIMURDA Richard | 1971 | USK CS Plzeň | 3. / MK50-59 | 1:07:47.4 | 0:07:14.2 | 0:21:17.7 | 12 | 1:02:11.4 | 12 | ||
13 | diplom | 2002 | PEŠTA Petr | 1975 | USK CS Plzeň | 5. / MK40-49 | 1:08:17.8 | 0:07:44.6 | 0:21:33.0 | 14 | 1:02:42.9 | 13 | ||
14 | diplom | 2006 | CIBULKA Petr | 1976 | Author Masters | 6. / MK40-49 | 1:09:22.1 | 0:08:48.9 | 0:21:42.2 | 16 | 1:03:28.4 | 14 | ||
15 | diplom | 2075 | HAAS Jan | 1984 | Kasper Swix Team | 2. / MK30-39 | 1:09:54.0 | 0:09:20.8 | 0:22:03.7 | 17 | 1:04:15.4 | 15 | ||
16 | diplom | 2077 | BRÜNNEL Silvio | 1968 | SC Norweger Annaberg | 4. / MK50-59 | 1:10:28.1 | 0:09:54.9 | 0:21:38.5 | 15 | 1:04:38.1 | 16 | ||
17 | diplom | 2115 | WENIGER Andreas | 1967 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 5. / MK50-59 | 1:11:03.1 | 0:10:29.9 | 0:22:15.0 | 19 | 1:05:07.1 | 18 | ||
18 | diplom | 2114 | NOVOTNÝ Luděk | 1962 | 3D Fitness RT | 1. / MK60+ | 1:11:04.1 | 0:10:30.9 | 0:22:17.2 | 20 | 1:05:04.1 | 17 | ||
19 | diplom | 2036 | KUČERA Michal | 1992 | ČKS SKI Jilemnice | 3. / MK30-39 | 1:11:54.8 | 0:11:21.6 | 0:22:17.5 | 21 | 1:05:42.6 | 19 | ||
20 | diplom | 18 | JANOUŠEK Petr | 1984 | LK Škoda Plzeň | 4. / MK30-39 | 1:12:05.5 | 0:11:32.3 | 0:22:50.5 | 24 | 1:05:50.4 | 20 | ||
21 | diplom | 2083 | ANTOŠ Martin | 1995 | Horolezecký oddíl Nová Paka | 5. / MK15-29 | 1:12:39.8 | 0:12:06.6 | 0:23:50.2 | 30 | 1:06:45.9 | 22 | ||
22 | diplom | 5472 | WIELAND Volker | 1969 | sv rot-weis -Grumbach | 6. / MK50-59 | 1:12:58.4 | 0:12:25.2 | 0:22:08.2 | 18 | 1:06:41.6 | 21 | ||
23 | diplom | 2052 | FIŠNAR Jan | 1954 | Vltava Fund Ski klub | 2. / MK60+ | 1:13:23.9 | 0:12:50.7 | 0:22:49.2 | 23 | 1:07:15.6 | 24 | ||
24 | diplom | 2128 | TORÁŇ Petr | 1982 | CK KOLOKRÁM | 7. / MK40-49 | 1:13:49.4 | 0:13:16.2 | 0:22:22.0 | 22 | 1:07:14.4 | 23 | ||
25 | diplom | 2113 | PAŘÍK Ondřej | 1983 | T. J. Sokol Kolín - atletika | 5. / MK30-39 | 1:15:08.6 | 0:14:35.5 | 0:23:49.7 | 29 | 1:09:04.9 | 26 | ||
26 | diplom | 2018 | HEIDRICH Lucas | 1999 | Ski-Verein Triebes e.V. | 6. / MK15-29 | 1:15:27.1 | 0:14:53.9 | 0:23:13.5 | 25 | 1:09:04.9 | 25 | ||
27 | diplom | 2061 | NEUBERT Ivo | 1975 | SC Bad Tölz | 8. / MK40-49 | 1:15:50.9 | 0:15:17.7 | 0:23:32.7 | 26 | 1:09:29.4 | 27 | ||
28 | diplom | 5471 | ZINN Heiko | 1968 | SV Rot-Weiss Grumbach | 7. / MK50-59 | 1:16:05.4 | 0:15:32.2 | 0:23:34.5 | 27 | 1:09:41.9 | 28 | ||
29 | diplom | 2007 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Ski nordic Mariánské lázně | 3. / MK60+ | 1:16:35.9 | 0:16:02.7 | 0:23:44.5 | 28 | 1:09:49.4 | 29 | ||
30 | diplom | 2009 | VOLDŘICH Petr | 1958 | Sokol Stachy | 4. / MK60+ | 1:16:38.3 | 0:16:05.1 | 0:24:06.5 | 32 | 1:10:01.1 | 30 | ||
31 | diplom | 5462 | KÖLBEL Frank | 1962 | SG Norweger Annaberg | 5. / MK60+ | 1:17:23.1 | 0:16:49.9 | 0:24:14.2 | 35 | 1:11:05.4 | 32 | ||
32 | diplom | 5483 | OBERLANDER Jan | 1975 | SOKOL SENOHRABY | 9. / MK40-49 | 1:17:30.1 | 0:16:56.9 | 0:24:25.3 | 37 | 1:11:01.6 | 31 | ||
33 | diplom | 2104 | ZOLD Štefan | 1962 | Ski Team Vintířov | 6. / MK60+ | 1:17:33.3 | 0:17:00.1 | 0:24:48.7 | 39 | 1:11:13.9 | 33 | ||
34 | diplom | 2008 | JANÁK Karel | 1957 | TITAN TRILIFE TROYER | 7. / MK60+ | 1:18:11.1 | 0:17:37.9 | 0:24:24.3 | 36 | 1:11:38.4 | 35 | ||
35 | diplom | 2024 | PĚNKAVA Milan | 1973 | Ski nordic Mariánské lázně | 10. / MK40-49 | 1:18:21.9 | 0:17:48.7 | 0:24:10.7 | 34 | 1:11:36.6 | 34 | ||
36 | diplom | 5470 | PILÁT Tomáš | 1975 | --- | 11. / MK40-49 | 1:18:37.8 | 0:18:04.6 | 0:24:46.2 | 38 | 1:11:44.9 | 36 | ||
37 | diplom | 2060 | KUŽEL Martin | 1986 | Kasper - Swix Team | 6. / MK30-39 | 1:19:12.9 | 0:18:39.7 | 0:24:49.5 | 40 | 1:12:39.4 | 38 | ||
38 | diplom | 2096 | HICKMANN Sten | 1999 | SG Schellerhau | 7. / MK15-29 | 1:19:40.9 | 0:19:07.7 | 0:23:59.0 | 31 | 1:12:22.9 | 37 | ||
39 | diplom | 2010 | KRÁKORA Petr | 1970 | Kasper Swix Team | 8. / MK50-59 | 1:19:55.4 | 0:19:22.2 | 0:24:08.7 | 33 | 1:13:10.6 | 39 | ||
40 | diplom | 2014 | PANENKA Ondřej | 1980 | RK Trója | 12. / MK40-49 | 1:21:28.6 | 0:20:55.4 | 0:25:07.3 | 41 | 1:13:57.1 | 40 | ||
41 | diplom | 2066 | ŽATECKÝ Václav | 1997 | TJ ČZU Rolníci | 8. / MK15-29 | 1:21:52.1 | 0:21:18.9 | 0:25:48.5 | 44 | 1:14:38.9 | 41 | ||
42 | diplom | 68 | BEDNÁŘ Pavel | 1970 | --- | 9. / MK50-59 | 1:23:04.4 | 0:22:31.2 | 0:26:08.5 | 48 | 1:15:52.9 | 42 | ||
43 | diplom | 2067 | KAUFMANN Johannes | 1961 | VfL Reumtengrün | 8. / MK60+ | 1:23:21.4 | 0:22:48.2 | 0:26:03.8 | 46 | 1:16:11.9 | 43 | ||
44 | diplom | 5479 | REICHEL Bernd | 1949 | Tsv 1872 Pobershau | 9. / MK60+ | 1:23:23.8 | 0:22:50.6 | 0:26:40.3 | 52 | 1:16:32.1 | 45 | ||
45 | diplom | 2124 | SCHAEFER David | 1963 | TSV Mönchröden | 10. / MK50-59 | 1:23:35.1 | 0:23:02.0 | 0:25:25.5 | 42 | 1:16:34.9 | 46 | ||
46 | diplom | 5455 | BOROVSKÝ Miroslav | 1958 | SKP - Harrachov | 10. / MK60+ | 1:23:42.8 | 0:23:09.6 | 0:26:07.3 | 47 | 1:16:19.6 | 44 | ||
47 | diplom | 5394 | CIPRYS František | 1981 | LK Slovan K. Vary | 13. / MK40-49 | 1:24:25.6 | 0:23:52.4 | 0:25:46.8 | 43 | 1:17:16.4 | 47 | ||
48 | diplom | 2130 | HUDLER Ladislav | 1971 | E.H security systrem | 11. / MK50-59 | 1:24:59.3 | 0:24:26.1 | 0:26:11.8 | 49 | 1:17:46.2 | 49 | ||
49 | diplom | 2017 | ČAJČÍK Karel | 1957 | Yacht Pardubice | 11. / MK60+ | 1:25:11.5 | 0:24:38.4 | 0:26:02.5 | 45 | 1:17:41.1 | 48 | ||
50 | diplom | 2090 | PLZÁK Jan | 1974 | HISPORT Team | 14. / MK40-49 | 1:25:45.3 | 0:25:12.2 | 0:26:22.3 | 50 | 1:17:50.7 | 50 | ||
51 | diplom | 76 | ČAKRT Ondřej | 1979 | 2.LF UK | 15. / MK40-49 | 1:27:12.8 | 0:26:39.7 | 0:27:37.0 | 58 | 1:20:03.7 | 51 | ||
52 | diplom | 5503 | PACLT Josef | 1967 | Sokol Hřivice | 12. / MK50-59 | 1:27:30.1 | 0:26:56.9 | 0:27:51.3 | 60 | 1:20:06.6 | 52 | ||
53 | diplom | 2013 | FORNER Ulf | 1969 | --- | 13. / MK50-59 | 1:28:03.3 | 0:27:30.2 | 0:27:08.0 | 55 | 1:20:37.4 | 53 | ||
54 | diplom | 5487 | OTTO Jens | 1976 | --- | 16. / MK40-49 | 1:28:46.1 | 0:28:12.9 | 0:27:41.3 | 59 | 1:21:12.4 | 54 | ||
55 | diplom | 2071 | FORNER Torsten | 1966 | TLV Treuen | 14. / MK50-59 | 1:29:21.5 | 0:28:48.4 | 0:27:24.5 | 56 | 1:21:41.1 | 55 | ||
56 | diplom | 2011 | SMETANKA Aleš | 1976 | Ski Team Jinočany | 17. / MK40-49 | 1:29:41.1 | 0:29:07.9 | 0:26:31.3 | 51 | 1:21:53.2 | 56 | ||
57 | diplom | 2053 | FIŠNAR Jiří | 1950 | Vltava Fund Ski klub | 12. / MK60+ | 1:29:55.9 | 0:29:22.7 | 0:26:58.3 | 54 | 1:22:04.6 | 57 | ||
58 | diplom | 2070 | SEIDEL Andre | 1970 | ATSV Gebirge Gelobtland | 15. / MK50-59 | 1:30:38.8 | 0:30:05.6 | 0:26:53.5 | 53 | 1:22:57.2 | 58 | ||
59 | diplom | 2093 | NĚMEČEK Jan | 1962 | USK Praha | 13. / MK60+ | 1:33:03.3 | 0:32:30.1 | 0:28:41.3 | 62 | 1:25:27.2 | 59 | ||
60 | diplom | 2023 | KUJÍČEK Michal | 1979 | BK Spořice | 18. / MK40-49 | 1:33:47.2 | 0:33:14.1 | 0:28:46.0 | 64 | 1:25:47.9 | 60 | ||
61 | diplom | 2041 | MACH Jan | 1956 | Slavoj Teplice nad Metují | 14. / MK60+ | 1:34:08.4 | 0:33:35.2 | 0:28:28.8 | 61 | 1:26:01.2 | 61 | ||
62 | diplom | 2046 | KLEIN Christian | 1965 | --- | 16. / MK50-59 | 1:35:15.5 | 0:34:42.4 | 0:29:34.3 | 68 | 1:27:23.7 | 62 | ||
63 | diplom | 2056 | DUBEN Jiří | 1988 | KOB Děčín | 7. / MK30-39 | 1:36:35.5 | 0:36:02.4 | 0:27:33.0 | 57 | 1:27:51.4 | 63 | ||
64 | diplom | 2089 | MARCUS Weber | 1991 | --- | 8. / MK30-39 | 1:36:49.0 | 0:36:15.8 | 0:30:30.5 | 76 | 1:28:55.9 | 64 | ||
65 | diplom | 2025 | MATOUŠEK Marek | 1979 | --- | 19. / MK40-49 | 1:36:55.5 | 0:36:22.4 | 0:30:29.8 | 75 | 1:29:05.7 | 66 | ||
66 | diplom | 5460 | KUJÍČEK Tomáš | 1975 | BK Spořice | 20. / MK40-49 | 1:37:24.5 | 0:36:51.4 | 0:30:28.8 | 74 | 1:29:41.4 | 68 | ||
67 | diplom | 2111 | JELÍNEK Vlastislav | 1985 | LK Abertamy | 9. / MK30-39 | 1:37:34.6 | 0:37:01.4 | 0:29:19.8 | 67 | 1:29:01.7 | 65 | ||
68 | diplom | 2019 | KUBOTEIT Marco | 1970 | --- | 17. / MK50-59 | 1:37:59.3 | 0:37:26.1 | 0:30:20.3 | 72 | 1:30:16.4 | 72 | ||
68 | diplom | 5464 | THAN Frank | 1961 | Skiverein Schönheide | 15. / MK60+ | 1:37:59.3 | 0:37:26.1 | 0:28:52.8 | 65 | 1:29:38.2 | 67 | ||
70 | diplom | 2097 | STELZNER Ulf-Peer | 1960 | FSV- Rempesgrün | 16. / MK60+ | 1:38:30.0 | 0:37:56.8 | 0:29:37.5 | 69 | 1:29:55.2 | 69 | ||
71 | diplom | 2085 | HOFFMANN Horst | 1957 | Skiclub1927 Köthen | 17. / MK60+ | 1:38:46.2 | 0:38:13.0 | 0:31:02.3 | 78 | 1:30:22.2 | 73 | ||
72 | diplom | 5459 | SEHMISCH Thomas | 1970 | Sparkassensportverein | 18. / MK50-59 | 1:38:50.3 | 0:38:17.1 | 0:28:41.8 | 63 | 1:30:05.4 | 70 | ||
73 | diplom | 2118 | WITTMOSER Niklas | 1998 | Berlin | 9. / MK15-29 | 1:39:03.0 | 0:38:29.8 | 0:29:07.5 | 66 | 1:30:13.4 | 71 | ||
74 | diplom | 2022 | FRÖHLICH Dietmar | 1944 | SSV 1863 Sayda | 18. / MK60+ | 1:39:12.2 | 0:38:39.0 | 0:30:19.5 | 71 | 1:30:49.7 | 74 | ||
75 | diplom | 5490 | ŠTĚPÁNEK Petr | 1976 | --- | 21. / MK40-49 | 1:39:13.5 | 0:38:40.3 | 0:30:20.8 | 73 | 1:31:19.2 | 75 | ||
76 | diplom | 2015 | POBOŘIL Pavel | 1974 | --- | 22. / MK40-49 | 1:40:41.8 | 0:40:08.6 | 0:29:38.3 | 70 | 1:31:40.9 | 76 | ||
77 | diplom | 2029 | SEMIK Jan | 1965 | USK Praha | 19. / MK50-59 | 1:41:27.0 | 0:40:53.8 | 0:30:45.8 | 77 | 1:32:34.4 | 77 | ||
78 | diplom | 61 | HOLY Kazimierz | 1952 | --- | 19. / MK60+ | 1:43:15.0 | 0:42:41.8 | 0:31:47.8 | 81 | 1:34:57.9 | 79 | ||
79 | diplom | 2119 | WITTMOSER Mathias | 1967 | --- | 20. / MK50-59 | 1:43:44.6 | 0:43:11.4 | 0:32:02.8 | 82 | 1:34:37.9 | 78 | ||
80 | diplom | 2057 | BLEIDORN Stefan | 1968 | SV IHW Alex 78 Berlin | 21. / MK50-59 | 1:46:06.4 | 0:45:33.2 | 0:31:45.0 | 80 | 1:36:26.4 | 80 | ||
81 | diplom | 5463 | RICHTER Robert | 1980 | Skizunft Dresden | 23. / MK40-49 | 1:48:34.3 | 0:48:01.1 | 0:31:28.0 | 79 | 1:39:16.4 | 81 | ||
82 | diplom | 2049 | MULLER Jiri | 1967 | --- | 22. / MK50-59 | 1:50:19.1 | 0:49:45.9 | 0:35:26.0 | 94 | 1:41:27.4 | 83 | ||
83 | diplom | 2026 | WICHE Joachim | 1958 | Ski-Verein Triebes e.V. | 20. / MK60+ | 1:50:54.8 | 0:50:21.7 | 0:34:32.5 | 92 | 1:41:34.9 | 84 | ||
84 | diplom | 2087 | WELSBY Darren | 1967 | --- | 23. / MK50-59 | 1:51:04.3 | 0:50:31.1 | 0:35:41.8 | 96 | 1:42:47.7 | 87 | ||
85 | diplom | 2054 | UHLIK Miroslav | 1965 | --- | 24. / MK50-59 | 1:51:22.3 | 0:50:49.1 | 0:33:04.3 | 85 | 1:41:19.7 | 82 | ||
86 | diplom | 2059 | DUBEN Jan | 1985 | --- | 10. / MK30-39 | 1:51:29.8 | 0:50:56.6 | 0:33:20.0 | 87 | 1:41:52.7 | 85 | ||
87 | diplom | 2062 | BAROCH Petr | 1964 | TJ Slovan Karlovy Vary | 25. / MK50-59 | 1:52:31.9 | 0:51:58.7 | 0:32:27.5 | 83 | 1:42:31.2 | 86 | ||
88 | diplom | 2108 | MYŠKA Petr | 1962 | Biatlon Klecany | 21. / MK60+ | 1:53:13.6 | 0:52:40.5 | 0:32:30.5 | 84 | 1:43:05.7 | 88 | ||
89 | diplom | 2042 | SCHNEIDER Frank | 1968 | Beierfeld | 26. / MK50-59 | 1:54:16.9 | 0:53:43.7 | 0:33:32.0 | 88 | 1:44:02.2 | 89 | ||
90 | diplom | 2051 | HANUŠ Jan | 1944 | Rockplast Rovensko | 22. / MK60+ | 1:56:08.6 | 0:55:35.4 | 0:33:55.0 | 89 | 1:46:02.7 | 90 | ||
91 | diplom | 2028 | KAPLAN Vladimír | 1971 | FK Peruc | 27. / MK50-59 | 1:57:32.4 | 0:56:59.2 | 0:34:59.3 | 93 | 1:47:28.2 | 91 | ||
92 | diplom | 2106 | DEVERA Jakub | 1992 | --- | 11. / MK30-39 | 1:57:57.6 | 0:57:24.4 | 0:34:10.8 | 90 | 1:47:56.0 | 92 | ||
93 | diplom | 2120 | KURR Maik | 1965 | IHW Alex Berlin | 28. / MK50-59 | 1:58:22.6 | 0:57:49.5 | 0:34:25.5 | 91 | 1:48:02.0 | 93 | ||
94 | diplom | 2116 | CHVÁTAL Jaromír | 1971 | --- | 29. / MK50-59 | 1:58:38.1 | 0:58:05.0 | 0:35:34.0 | 95 | 1:48:35.5 | 95 | ||
95 | diplom | 2117 | CHVÁTAL Radim | 2004 | --- | 10. / MK15-29 | 1:58:39.6 | 0:58:06.4 | 0:33:16.3 | 86 | 1:48:26.2 | 94 | ||
96 | diplom | 2063 | KOLORENČ Pavel | 1951 | Veslařský klub Děčín | 23. / MK60+ | 2:01:02.6 | 1:00:29.4 | 0:37:06.8 | 97 | 1:50:52.0 | 96 | ||
97 | diplom | 2038 | LOŽDINA Lukáš | 1984 | --- | 12. / MK30-39 | 2:01:46.6 | 1:01:13.4 | 0:37:14.8 | 98 | 1:51:10.2 | 97 | ||
98 | diplom | 2082 | CÍFKA Vladimír | 1977 | MDV Family Cycling Team | 24. / MK40-49 | 2:04:16.9 | 1:03:43.7 | 0:37:19.0 | 99 | 1:53:15.5 | 99 | ||
99 | diplom | 2064 | PLICKA Pitt | 1971 | --- | 30. / MK50-59 | 2:04:32.8 | 1:03:59.6 | 0:38:11.0 | 102 | 1:54:59.0 | 102 | ||
100 | diplom | 98 | NATTKE Karsten | 1966 | SV Lokomotive Eilenburg | 31. / MK50-59 | 2:04:34.1 | 1:04:00.9 | 0:39:00.3 | 105 | 1:54:50.0 | 100 |