ČSOB zimná séria 2021/2022 - virtuálne behy - 2. séria „Trojkráľová edícia“
DÁTUM : | 7.1.2022 | MIESTO : | SR |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5332 | VÉGHOVÁ Emília | 1974 | Želiezovce | 0:22:01 | 0:00:00 | ||
2 | diplom | 5312 | ŠVARCOVÁ Hana | 1979 | Danube runners | 0:23:04 | 0:01:03 | ||
3 | diplom | 5155 | POMAJBOVA Maria | 1979 | --- | 0:23:25 | 0:01:24 | ||
4 | diplom | 5049 | SEIDLOVÁ Jana | 1973 | Atletický oddiel Partizánske | 0:23:30 | 0:01:29 | ||
5 | diplom | 5280 | VERČÍKOVÁ Martina | 1975 | --- | 0:23:36 | 0:01:35 | ||
6 | diplom | 5063 | MIKOVÁ Zuzana | 1976 | Sheruns | 0:25:47 | 0:03:46 | ||
7 | diplom | 5073 | GABRIŠKOVÁ Miroslava | 1976 | --- | 0:26:50 | 0:04:49 | ||
8 | diplom | 5208 | HAVRILLOVA Silvia | 1979 | --- | 0:27:01 | 0:05:00 | ||
9 | diplom | 5044 | HRICKOVÁ Michaela | 1976 | --- | 0:28:06 | 0:06:05 | ||
10 | diplom | 5187 | SCHULTZ Lucia | 1981 | --- | 0:28:07 | 0:06:06 | ||
11 | diplom | 5347 | OLEJKOVÁ Gabriela | 1973 | HRÁME ĎALEJ !!! :-) | 0:28:58 | 0:06:57 | ||
12 | diplom | 5213 | DIOSSYOVÁ Denisa | 1973 | SHEruns | 0:29:24 | 0:07:23 | ||
13 | diplom | 5310 | RENDEKOVÁ Ivana | 1976 | BILLA | 0:29:29 | 0:07:28 | ||
14 | diplom | 5008 | BÁNOVSKÁ Martina | 1979 | --- | 0:29:31 | 0:07:30 | ||
15 | diplom | 5108 | KUBINCOVA Jana | 1982 | --- | 0:29:40 | 0:07:39 | ||
16 | diplom | 5230 | BÁLINTOVÁ Miroslava | 1977 | --- | 0:29:41 | 0:07:40 | ||
17 | diplom | 5336 | ULIČIANSKA Lívia | 1978 | TURIEC.RUN | 0:29:56 | 0:07:55 | ||
18 | diplom | 5066 | NĚMCOVÁ Adriana | 1982 | --- | 0:30:08 | 0:08:07 | ||
19 | diplom | 5316 | JEŽKOVÁ Katka | 1973 | --- | 0:30:16 | 0:08:15 | ||
20 | diplom | 5118 | TICHÁ Milada | 1982 | --- | 0:30:32 | 0:08:31 | ||
21 | diplom | 5261 | LAMPEROVA Miriam | 1975 | --- | 0:30:55 | 0:08:54 | ||
22 | diplom | 5275 | KIŠKOVÁ Júlia | 1981 | --- | 0:31:30 | 0:09:29 | ||
23 | diplom | 5097 | KISSOVÁ Zuzana | 1978 | --- | 0:31:47 | 0:09:46 | ||
24 | diplom | 5311 | GAĽOVÁ Andrea | 1978 | Active life o.z | 0:31:57 | 0:09:56 | ||
25 | diplom | 5242 | ŠENIGLOVÁ Andrea | 1979 | --- | 0:32:05 | 0:10:04 | ||
26 | diplom | 5176 | VRBOVSKÁ Viktória | 1981 | --- | 0:32:07 | 0:10:06 | ||
27 | diplom | 5033 | ZMAJKOVIČOVÁ Daniela | 1979 | --- | 0:32:33 | 0:10:32 | ||
28 | diplom | 5012 | ŠTEBERLOVÁ Katarína | 1978 | TCB Lumbach | 0:32:45 | 0:10:44 | ||
29 | diplom | 5158 | FABOVÁ Lenka | 1975 | --- | 0:32:49 | 0:10:48 | ||
30 | diplom | 5031 | NEVIGYANSKÁ Veronika | 1981 | STG Prievidza | 0:33:20 | 0:11:19 | ||
31 | diplom | 5092 | VRÁBIKOVÁ Silvia | 1980 | --- | 0:33:21 | 0:11:20 | ||
32 | diplom | 5067 | POHÁNKOVÁ Stanislava | 1976 | --- | 0:33:36 | 0:11:35 | ||
33 | diplom | 5337 | IŽOVÁ Zuzana | 1977 | Telekom Running Team | 0:33:59 | 0:11:58 | ||
34 | diplom | 5128 | LELKES Monika | 1974 | TopRunDS | 0:33:59 | 0:11:58 | ||
35 | diplom | 5024 | KOREŇOVÁ SLOVÁK Alena | 1980 | --- | 0:34:11 | 0:12:10 | ||
36 | diplom | 5192 | SMOLÁROVÁ Mária | 1982 | --- | 0:34:26 | 0:12:25 | ||
37 | diplom | 5166 | DROPPOVA Marcela | 1978 | Active life o.z | 0:34:32 | 0:12:31 | ||
38 | diplom | 5104 | REPOVÁ Iveta | 1973 | --- | 0:34:37 | 0:12:36 | ||
39 | diplom | 5290 | MEDZIHRADSKÁ Edita | 1973 | Realiz sport team | 0:35:22 | 0:13:21 | ||
40 | diplom | 5138 | NEUSCHELOVÁ Aneta | 1974 | --- | 0:36:40 | 0:14:39 | ||
41 | diplom | 5293 | FRATRIČOVÁ Janka | 1973 | --- | 0:36:48 | 0:14:47 | ||
42 | diplom | 5163 | BITTALOVA Katarina | 1977 | --- | 0:37:28 | 0:15:27 | ||
43 | diplom | 5338 | GÁLOVÁ Denisa | 1978 | --- | 0:37:46 | 0:15:45 | ||
44 | diplom | 5136 | MOCSIOVÁ Zuzana | 1976 | --- | 0:37:49 | 0:15:48 | ||
45 | diplom | 5035 | VARGOVÁ Iveta | 1977 | --- | 0:38:29 | 0:16:28 | ||
46 | diplom | 5274 | SYKOROVA Katarina | 1978 | --- | 0:38:49 | 0:16:48 | ||
47 | diplom | 5011 | BUNCSAK Lucia | 1981 | --- | 0:38:59 | 0:16:58 | ||
48 | diplom | 5329 | ALBERTOVA Scarlet | 1974 | Plamienok nádeje | 0:39:16 | 0:17:15 | ||
49 | diplom | 5206 | HUDECOVÁ Zuzana | 1977 | --- | 0:41:41 | 0:19:40 | ||
50 | diplom | 5038 | BABIŠOVÁ Zuzana | 1974 | --- | 0:42:59 | 0:20:58 | ||
51 | diplom | 5254 | RÁKAYOVÁ Eva | 1981 | --- | 0:46:43 | 0:24:42 | ||
52 | diplom | 5021 | HARIŠOVÁ Paulína | 1977 | --- | 0:50:31 | 0:28:30 | ||
53 | diplom | 5303 | ČERNÁ Mária | 1979 | CMK RUNNING TEAM | 1:00:32 | 0:38:31 |