Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1,5 km | # | 9 km | # | 19 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4371 | BROOKS Holly | 1982 | Lumi Experiences | 1. / D 36 | 0:54:14.5 | 0:00:00.0 | 04:25.2 | 1 | 0:24:11.5 | 1 | 0:49:08.7 | 1 | ||
2 | diplom | 4028 | MEROTH Lara | 2004 | --- | 1. / J 17 W | 0:55:52.7 | 0:01:38.2 | 04:26.2 | 2 | 0:25:04.0 | 2 | 0:50:34.0 | 2 | ||
3 | diplom | 4040 | BECKER Linda | 1990 | --- | 1. / D 31 | 0:59:59.7 | 0:05:45.2 | 04:32.7 | 3 | 0:25:57.5 | 3 | 0:54:04.7 | 3 | ||
4 | diplom | 4022 | ÖTTL Franziska | 2003 | SV Chiemgau | 1. / J 19 W | 1:00:02.0 | 0:05:47.5 | 04:52.7 | 4 | 0:27:05.2 | 4 | 0:54:16.8 | 4 | ||
5 | diplom | 4361 | RUDHART Nele | 2006 | WSV Isny | 1. / J 16 W | 1:00:07.7 | 0:05:53.2 | 04:53.0 | 5 | 0:27:05.8 | 5 | 0:54:17.3 | 5 | ||
6 | diplom | 6067 | NEUHAUSER Regine | 1993 | SC Fischen | 1. / D 21 | 1:02:15.5 | 0:08:01.0 | 05:07.0 | 10 | 0:28:15.0 | 7 | 0:56:19.0 | 6 | ||
7 | diplom | 4024 | THOMPSON Margeaux | 1993 | Birkebeiner Nordic Ski Club Falls Creek | 2. / D 21 | 1:03:53.0 | 0:09:38.5 | 05:02.2 | 7 | 0:28:22.0 | 8 | 0:57:45.5 | 9 | ||
8 | diplom | 4020 | EBERHARDT Svenja | 1993 | SV Kirchzarten | 3. / D 21 | 1:03:54.5 | 0:09:40.0 | 04:56.5 | 6 | 0:28:13.1 | 6 | 0:57:40.8 | 8 | ||
9 | diplom | 4053 | FLÜß Kerstin | 1977 | TB Cannstatt Triathlon | 1. / D 41 | 1:04:14.5 | 0:10:00.0 | 05:05.0 | 8 | 0:28:39.5 | 9 | 0:57:40.0 | 7 | ||
10 | diplom | 6071 | WAGNER Franziska | 1991 | LMU Frauenklinik | 2. / D 31 | 1:04:28.5 | 0:10:14.0 | 05:21.7 | 16 | 0:28:46.7 | 10 | 0:58:14.0 | 10 | ||
11 | diplom | 4005 | KÖLBEL Sandra | 1973 | SC Norweger Annaberg | 1. / D 46 | 1:05:29.3 | 0:11:14.8 | 05:07.0 | 9 | 0:29:00.2 | 11 | 0:58:50.0 | 11 | ||
12 | diplom | 4271 | LAUDI Silke | 1975 | --- | 2. / D 46 | 1:05:40.3 | 0:11:25.7 | 05:44.7 | 21 | 0:29:31.3 | 15 | 0:59:19.3 | 12 | ||
13 | diplom | 6085 | SCHMITZ-WECKAUF Stephanie | 1988 | --- | 3. / D 31 | 1:05:46.3 | 0:11:31.8 | 05:13.0 | 12 | 0:29:28.5 | 13 | 0:59:19.5 | 13 | ||
14 | diplom | 4347 | DIETZE Alexandra | 2002 | Pulsschlag | 2. / J 19 W | 1:06:20.0 | 0:12:05.5 | 05:17.7 | 14 | 0:29:23.2 | 12 | 0:59:57.0 | 15 | ||
15 | diplom | 6012 | PIETSCH Marianne | 1968 | --- | 1. / D 51 | 1:06:20.8 | 0:12:06.2 | 05:17.7 | 15 | 0:29:47.2 | 16 | 0:59:56.3 | 14 | ||
16 | diplom | 6024 | VOGLER Barbara | 1982 | Skiwachse Lehmann-Nordic by Nature | 2. / D 36 | 1:06:41.0 | 0:12:26.5 | 05:14.5 | 13 | 0:29:30.4 | 14 | 1:00:06.5 | 16 | ||
17 | diplom | 6042 | VOLZ Sigrun | 1972 | Sportklinik Ravensburg | 3. / D 46 | 1:07:23.0 | 0:13:08.5 | 05:32.5 | 18 | 0:30:27.3 | 20 | 1:00:52.5 | 17 | ||
18 | diplom | 4305 | SCHEIBER Barbara | 1973 | SC Tannheimertal | 4. / D 46 | 1:08:01.3 | 0:13:46.7 | 05:52.7 | 25 | 0:30:26.5 | 19 | 1:01:20.5 | 18 | ||
19 | diplom | 6019 | THERES Meyer | 1984 | --- | 3. / D 36 | 1:08:06.0 | 0:13:51.5 | 05:53.7 | 26 | 0:30:57.8 | 21 | 1:01:42.8 | 20 | ||
20 | diplom | 4306 | SCHÜBELER Corinna | 1985 | BTSV Eintracht Braunschweig | 4. / D 36 | 1:08:22.0 | 0:14:07.5 | 05:22.7 | 17 | 0:30:06.0 | 17 | 1:01:29.8 | 19 | ||
21 | diplom | 4057 | SCHÄFER Julia | 2001 | SG Klotzsche | 4. / D 21 | 1:08:39.8 | 0:14:25.3 | 05:12.0 | 11 | 0:30:14.0 | 18 | 1:02:05.5 | 21 | ||
22 | diplom | 4329 | BREITKOPF Isabella | 2006 | --- | 2. / J 16 W | 1:10:00.3 | 0:15:45.8 | 06:28.5 | 43 | 0:32:25.3 | 30 | 1:03:31.5 | 23 | ||
23 | diplom | 4083 | SELTER Lea | 1999 | TV Attendorn | 5. / D 21 | 1:10:00.6 | 0:15:46.0 | 05:39.0 | 19 | 0:31:49.0 | 24 | 1:03:32.8 | 24 | ||
24 | diplom | 4105 | KUPFER Lena | 2004 | SV Trebsen | 2. / J 17 W | 1:10:07.6 | 0:15:53.0 | 06:01.7 | 31 | 0:31:43.1 | 23 | 1:03:20.0 | 22 | ||
25 | diplom | 4353 | KRÜGER Andrea | 1994 | --- | 6. / D 21 | 1:11:15.3 | 0:17:00.8 | 06:12.2 | 34 | 0:32:06.3 | 26 | 1:04:33.0 | 26 | ||
26 | diplom | 4068 | WITTNER Nicola | 1969 | LG Lauter | 2. / D 51 | 1:11:26.5 | 0:17:12.0 | 05:43.2 | 20 | 0:31:14.8 | 22 | 1:04:12.0 | 25 | ||
27 | diplom | 4075 | KUNER Heike | 1971 | SV-SZ Kniebis | 3. / D 51 | 1:11:52.6 | 0:17:38.0 | 05:51.7 | 23 | 0:32:14.8 | 28 | 1:04:53.3 | 27 | ||
28 | diplom | 4108 | MAYER Elena | 1981 | Skizunft Stockach | 2. / D 41 | 1:11:52.8 | 0:17:38.3 | 05:52.0 | 24 | 0:31:57.3 | 25 | 1:05:06.5 | 30 | ||
29 | diplom | 4015 | GÜNTHER Susann | 1975 | FC Erzgebirge Aue Abt Ski | 5. / D 46 | 1:11:59.6 | 0:17:45.0 | 05:53.7 | 26 | 0:32:34.0 | 31 | 1:05:06.0 | 29 | ||
30 | diplom | 6028 | MEYENDORF Inga | 1975 | --- | 6. / D 46 | 1:11:59.8 | 0:17:45.3 | 05:50.5 | 22 | 0:32:14.5 | 27 | 1:04:58.0 | 28 | ||
31 | diplom | 6037 | HELLER Maria | 1986 | WSV Rotterode | 5. / D 36 | 1:12:13.3 | 0:17:58.8 | 05:54.5 | 28 | 0:32:21.8 | 29 | 1:05:18.5 | 31 | ||
32 | diplom | 4088 | SELTER Sabine | 1968 | TV Attendorn | 4. / D 51 | 1:12:32.0 | 0:18:17.5 | 05:57.0 | 30 | 0:32:42.0 | 33 | 1:05:31.8 | 32 | ||
33 | diplom | 4323 | EDER Alina | 2003 | SG Niederwangen | 3. / J 19 W | 1:12:52.8 | 0:18:38.3 | 06:39.0 | 54 | 0:32:49.8 | 34 | 1:06:01.5 | 34 | ||
34 | diplom | 6053 | MEYER Friederike | 1989 | --- | 4. / D 31 | 1:12:54.0 | 0:18:39.5 | 06:07.2 | 32 | 0:32:34.0 | 32 | 1:06:00.5 | 33 | ||
35 | diplom | 4288 | KARL Elke | 1965 | SV Sachsen 90 Werdau | 1. / D 56 | 1:13:42.3 | 0:19:27.8 | 06:38.0 | 53 | 0:33:01.8 | 35 | 1:06:27.8 | 35 | ||
36 | diplom | 4262 | HAMPUSCH Clarissa | 1998 | SV Trebsen | 7. / D 21 | 1:13:58.3 | 0:19:43.8 | 06:27.5 | 42 | 0:33:09.0 | 36 | 1:06:47.0 | 36 | ||
37 | diplom | 4253 | DE RIJCKE Annekarlijn | 1986 | SLT | 6. / D 36 | 1:14:01.3 | 0:19:46.8 | 06:11.7 | 33 | 0:33:53.8 | 39 | 1:07:13.8 | 37 | ||
38 | diplom | 4381 | RITTEL Katharina | 1992 | TG Viktoria Augsburg | 8. / D 21 | 1:14:14.8 | 0:20:00.3 | 06:36.2 | 48 | 0:34:06.8 | 43 | 1:07:14.8 | 38 | ||
39 | diplom | 4321 | HARTL Johanna | 1997 | Talentschmiede e.V. | 9. / D 21 | 1:14:37.3 | 0:20:22.8 | 06:19.2 | 38 | 0:33:36.8 | 37 | 1:07:34.5 | 40 | ||
40 | diplom | 4339 | DEVRIESE Julie | 1995 | --- | 10. / D 21 | 1:14:37.5 | 0:20:23.0 | 06:18.3 | 36 | 0:33:54.5 | 40 | 1:07:33.3 | 39 | ||
41 | diplom | 4211 | FRANCOISE Vallon Dittmar | 1961 | AEA | 1. / D 61 | 1:14:41.8 | 0:20:27.3 | 06:27.2 | 41 | 0:34:01.3 | 41 | 1:07:35.3 | 41 | ||
42 | diplom | 4219 | OTTESON Joney | 1960 | --- | 2. / D 61 | 1:15:01.3 | 0:20:46.8 | 06:39.2 | 55 | 0:34:48.5 | 47 | 1:08:07.8 | 42 | ||
43 | diplom | 6033 | NOODT Karin | 1966 | SC Buntenbock | 2. / D 56 | 1:15:44.0 | 0:21:29.5 | 05:57.0 | 29 | 0:34:01.5 | 42 | 1:08:27.5 | 43 | ||
44 | diplom | 6018 | MAILÄNDER Susanne | 1970 | --- | 5. / D 51 | 1:17:17.6 | 0:23:03.0 | 06:18.5 | 37 | 0:34:47.5 | 46 | 1:10:00.3 | 45 | ||
45 | diplom | 6078 | BRÜMMER Manuela | 1991 | Gwaltn | 5. / D 31 | 1:17:23.8 | 0:23:09.3 | 06:32.0 | 45 | 0:35:57.3 | 56 | 1:10:09.0 | 47 | ||
46 | diplom | 4331 | MAIR-PEER Hemma | 1967 | WSV Aschau | 6. / D 51 | 1:17:24.3 | 0:23:09.8 | 06:20.0 | 39 | 0:33:45.3 | 38 | 1:09:26.5 | 44 | ||
47 | diplom | 4375 | FRÜHMESSER Tanja | 1993 | TSV Schwaben Augsburg | 11. / D 21 | 1:17:27.8 | 0:23:13.3 | 06:40.0 | 56 | 0:36:01.0 | 57 | 1:10:14.3 | 49 | ||
48 | diplom | 4132 | BOLG Laura | 1993 | Kanu-Schwaben-Augsburg | 12. / D 21 | 1:17:28.1 | 0:23:13.5 | 06:58.2 | 62 | 0:35:18.0 | 49 | 1:10:12.0 | 48 | ||
49 | diplom | 4313 | HELMSCHROTT Nina | 1990 | --- | 6. / D 31 | 1:17:35.1 | 0:23:20.6 | 06:34.0 | 46 | 0:34:45.0 | 45 | 1:10:03.5 | 46 | ||
50 | diplom | 6030 | SCHIMMEL Brigitte | 1962 | --- | 3. / D 56 | 1:17:43.6 | 0:23:29.0 | 06:37.7 | 50 | 0:35:47.3 | 52 | 1:10:27.5 | 51 | ||
51 | diplom | 4210 | GÖBEL Malin Naja | 2001 | --- | 13. / D 21 | 1:17:53.8 | 0:23:39.3 | 06:54.5 | 61 | 0:35:19.0 | 50 | 1:10:25.3 | 50 | ||
52 | diplom | 4145 | RAUSCH Franziska | 1989 | --- | 7. / D 31 | 1:18:13.1 | 0:23:58.6 | 06:17.7 | 35 | 0:34:36.3 | 44 | 1:10:29.6 | 52 | ||
53 | diplom | 6050 | LIPP Anja | 1970 | --- | 7. / D 51 | 1:18:46.8 | 0:24:32.3 | 06:34.0 | 47 | 0:35:18.0 | 48 | 1:11:20.3 | 53 | ||
54 | diplom | 4275 | STEINBÜGL Sabine | 1976 | Skiclub Großberg | 7. / D 46 | 1:19:16.1 | 0:25:01.6 | 07:29.5 | 77 | 0:35:52.8 | 53 | 1:11:38.5 | 54 | ||
55 | diplom | 4389 | RIDGER Katja | 1975 | Rem Club | 8. / D 46 | 1:19:30.8 | 0:25:16.3 | 06:51.7 | 60 | 0:35:30.5 | 51 | 1:11:45.6 | 55 | ||
56 | diplom | 4317 | ŠIMEČKOVÁ Radka | 1977 | Ski Senohraby | 3. / D 41 | 1:19:44.6 | 0:25:30.0 | 06:43.5 | 57 | 0:36:20.5 | 60 | 1:12:25.5 | 56 | ||
57 | diplom | 4109 | KRATSCH Leonore | 1988 | --- | 8. / D 31 | 1:19:46.6 | 0:25:32.1 | 06:45.5 | 58 | 0:35:55.8 | 54 | 1:12:26.8 | 57 | ||
58 | diplom | 4357 | GÖTZ Leonie | 1992 | --- | 14. / D 21 | 1:19:54.1 | 0:25:39.5 | 06:38.0 | 52 | 0:35:56.5 | 55 | 1:12:35.8 | 58 | ||
59 | diplom | 6081 | UGELE Ines | 1989 | Ausdauersport Förderverein Pfaffenhofen | 9. / D 31 | 1:20:49.6 | 0:26:35.1 | 06:29.5 | 44 | 0:36:01.8 | 58 | 1:12:38.0 | 59 | ||
60 | diplom | 4346 | DIETZE Anett | 1970 | Pulsschlag | 8. / D 51 | 1:20:52.8 | 0:26:38.3 | 06:50.0 | 59 | 0:36:36.0 | 61 | 1:13:17.3 | 60 | ||
61 | diplom | 6082 | WEBER Lena | 1992 | --- | 15. / D 21 | 1:21:42.8 | 0:27:28.3 | 06:25.2 | 40 | 0:36:11.8 | 59 | 1:13:55.5 | 61 | ||
62 | diplom | 4350 | SALLER Katrin | 1990 | --- | 10. / D 31 | 1:21:47.3 | 0:27:32.8 | 07:15.7 | 70 | 0:37:42.0 | 68 | 1:14:23.5 | 64 | ||
63 | diplom | 4356 | EDER Laura | 1988 | --- | 11. / D 31 | 1:21:51.3 | 0:27:36.8 | 07:04.0 | 64 | 0:36:53.8 | 64 | 1:14:23.0 | 63 | ||
64 | diplom | 4116 | GROLL Carolin | 1990 | --- | 12. / D 31 | 1:21:51.3 | 0:27:36.8 | 07:04.5 | 65 | 0:36:53.8 | 64 | 1:14:22.0 | 62 | ||
65 | diplom | 6083 | MAILÄNDER Theresa Sophie | 2000 | --- | 16. / D 21 | 1:22:19.1 | 0:28:04.6 | 06:37.5 | 49 | 0:36:52.8 | 63 | 1:14:38.5 | 65 | ||
66 | diplom | 4278 | LENGAUER Astrid | 1969 | --- | 9. / D 51 | 1:22:39.8 | 0:28:25.3 | 07:25.0 | 75 | 0:37:35.0 | 67 | 1:14:58.0 | 66 | ||
67 | diplom | 4258 | WOLLNER Maria | 1993 | TSV Gaimersheim | 17. / D 21 | 1:22:46.1 | 0:28:31.6 | 06:59.8 | 63 | 0:37:12.0 | 66 | 1:15:01.3 | 67 | ||
68 | diplom | 4282 | WINKLEROVÁ Petra | 1976 | --- | 9. / D 46 | 1:22:58.9 | 0:28:44.3 | 06:37.7 | 50 | 0:36:42.1 | 62 | 1:15:06.5 | 68 | ||
69 | diplom | 4295 | BRAUNE Katharina | 1983 | --- | 7. / D 36 | 1:23:33.3 | 0:29:18.8 | 07:54.5 | 88 | 0:38:53.5 | 74 | 1:15:49.8 | 69 | ||
70 | diplom | 4178 | ZYCH Aneta | 1983 | TN Biegówki Wesoła | 8. / D 36 | 1:23:50.1 | 0:29:35.6 | 07:13.7 | 69 | 0:38:44.5 | 72 | 1:16:05.1 | 71 | ||
71 | diplom | 4200 | SIIMPOEG Juli-Ann | 1969 | Kirss | 10. / D 51 | 1:23:58.6 | 0:29:44.1 | 07:12.7 | 68 | 0:37:44.1 | 69 | 1:15:49.8 | 69 | ||
72 | diplom | 4202 | SONJA Habler | 1983 | --- | 9. / D 36 | 1:24:13.8 | 0:29:59.3 | 07:05.5 | 67 | 0:37:48.0 | 70 | 1:16:07.3 | 72 | ||
73 | diplom | 4206 | POEL Nora | 1991 | --- | 13. / D 31 | 1:24:38.4 | 0:30:23.8 | 07:18.5 | 72 | 0:38:20.5 | 71 | 1:16:37.3 | 73 | ||
74 | diplom | 4328 | AURAS Emilia | 2005 | --- | 3. / J 17 W | 1:25:01.8 | 0:30:47.3 | 07:49.8 | 85 | 0:39:36.5 | 75 | 1:17:21.5 | 74 | ||
75 | diplom | 4220 | TÄNAVOTS Kätlin | 1981 | Jooksupartner | 4. / D 41 | 1:26:06.6 | 0:31:52.1 | 07:04.5 | 66 | 0:38:51.5 | 73 | 1:17:43.1 | 75 | ||
76 | diplom | 4166 | VOGEL Heidi | 1984 | --- | 10. / D 36 | 1:26:25.8 | 0:32:11.3 | 07:21.5 | 73 | 0:40:07.3 | 80 | 1:18:39.6 | 77 | ||
77 | diplom | 4232 | BURGER Rachel | 1985 | --- | 11. / D 36 | 1:26:51.6 | 0:32:37.1 | 07:29.8 | 78 | 0:40:11.8 | 81 | 1:18:32.3 | 76 | ||
78 | diplom | 4341 | CRUSIUS Sophia | 1991 | --- | 14. / D 31 | 1:27:50.6 | 0:33:36.1 | 07:24.0 | 74 | 0:40:01.3 | 79 | 1:19:30.6 | 78 | ||
79 | diplom | 4273 | STREBITZER Elisabeth | 1993 | --- | 18. / D 21 | 1:28:11.1 | 0:33:56.6 | 08:25.7 | 99 | 0:39:59.5 | 78 | 1:19:43.1 | 79 | ||
80 | diplom | 4246 | HENRICH-KLEYER Martina | 1956 | --- | 1. / D 66 | 1:28:22.3 | 0:34:07.8 | 07:32.5 | 79 | 0:39:47.0 | 76 | 1:20:07.1 | 80 | ||
81 | diplom | 4327 | AURAS Malin | 1976 | --- | 10. / D 46 | 1:28:34.6 | 0:34:20.1 | 07:50.2 | 86 | 0:39:58.0 | 77 | 1:20:22.6 | 81 | ||
82 | diplom | 4236 | BEUL Stefanie | 1996 | SV Mademühlen e.V. | 19. / D 21 | 1:28:56.6 | 0:34:42.1 | 07:48.5 | 84 | 0:40:39.8 | 82 | 1:21:01.3 | 82 | ||
83 | diplom | 4387 | JOOS Pauline | 1991 | --- | 15. / D 31 | 1:29:53.1 | 0:35:38.6 | 08:11.0 | 91 | 0:42:22.7 | 90 | 1:21:37.8 | 83 | ||
84 | diplom | 4192 | AABERG Inga-Lill | 1968 | --- | 11. / D 51 | 1:30:10.1 | 0:35:55.6 | 07:17.2 | 71 | 0:42:20.0 | 89 | 1:22:24.1 | 86 | ||
85 | diplom | 4127 | WENGENMAYR Ulrike | 1968 | DJK Augsburg Hochzoll | 12. / D 51 | 1:30:22.1 | 0:36:07.6 | 07:51.5 | 87 | 0:41:39.3 | 83 | 1:22:05.3 | 84 | ||
86 | diplom | 4208 | JANOUSCHEK Silvia | 1970 | ENJOY TEAM | 13. / D 51 | 1:30:29.6 | 0:36:15.1 | 08:18.7 | 95 | 0:41:52.3 | 84 | 1:22:07.6 | 85 | ||
87 | diplom | 4126 | WALSER Verena | 1994 | --- | 20. / D 21 | 1:30:59.1 | 0:36:44.6 | 08:15.5 | 93 | 0:42:01.8 | 87 | 1:22:49.8 | 87 | ||
88 | diplom | 4216 | LAU Johanna | 1988 | SV Bidingen | 16. / D 31 | 1:31:15.6 | 0:37:01.1 | 08:03.5 | 89 | 0:41:53.0 | 85 | 1:23:04.8 | 89 | ||
89 | diplom | 4378 | MÜLLER Franziska | 1988 | --- | 17. / D 31 | 1:31:17.4 | 0:37:02.8 | 07:35.5 | 80 | 0:42:01.3 | 86 | 1:23:06.3 | 90 | ||
90 | diplom | 4377 | SCHMITZ Marika | 1995 | --- | 21. / D 21 | 1:31:35.4 | 0:37:20.9 | 08:19.5 | 97 | 0:42:56.8 | 92 | 1:23:56.3 | 92 | ||
91 | diplom | 4217 | TANG Karin | 1968 | --- | 14. / D 51 | 1:31:39.9 | 0:37:25.3 | 07:43.2 | 82 | 0:42:13.0 | 88 | 1:22:55.8 | 88 | ||
92 | diplom | 4324 | ANDRES Janett | 1971 | --- | 15. / D 51 | 1:31:52.6 | 0:37:38.1 | 08:10.2 | 90 | 0:42:33.5 | 91 | 1:23:40.1 | 91 | ||
93 | diplom | 4123 | DANIEL Monika | 1971 | DAV Kempten | 16. / D 51 | 1:32:54.9 | 0:38:40.3 | 08:16.5 | 94 | 0:45:46.0 | 95 | 1:24:38.1 | 93 | ||
94 | diplom | 4230 | SCHINKO-HELM Melanie | 1976 | --- | 11. / D 46 | 1:35:09.9 | 0:40:55.4 | 07:28.5 | 76 | 0:43:31.8 | 93 | 1:26:28.1 | 94 | ||
95 | diplom | 4213 | CANEILLES Josephine | 1984 | --- | 12. / D 36 | 1:36:27.6 | 0:42:13.1 | 08:30.2 | 100 | 0:45:52.8 | 97 | 1:28:12.1 | 96 | ||
96 | diplom | 4151 | DIDEBERG Marie | 1958 | --- | 3. / D 61 | 1:36:43.9 | 0:42:29.4 | 08:20.5 | 98 | 0:45:52.5 | 96 | 1:27:48.6 | 95 | ||
97 | diplom | 4128 | CLEMENT Christine | 1952 | --- | 2. / D 66 | 1:37:08.1 | 0:42:53.6 | 08:46.2 | 102 | 0:46:02.0 | 99 | 1:28:28.1 | 97 | ||
98 | diplom | 4225 | GEIGER Martina | 1996 | --- | 22. / D 21 | 1:38:42.7 | 0:44:28.1 | 07:46.2 | 83 | 0:43:49.0 | 94 | 1:29:24.6 | 98 | ||
99 | diplom | 6063 | KATTEL Leena | 1999 | Sporttravel | 23. / D 21 | 1:39:14.6 | 0:45:00.1 | 07:41.2 | 81 | 0:45:56.5 | 98 | 1:30:20.3 | 99 | ||
100 | diplom | 4303 | SEIBERT Ronja | 1996 | --- | 24. / D 21 | 1:39:58.6 | 0:45:44.1 | 08:42.7 | 101 | 0:46:59.0 | 100 | 1:31:18.8 | 100 |