Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 179 | REIM Leonhard | 2011 | SC Partenkirchen | 1. / S 11 M | 0:14:59.4 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 167 | ECHTER Valentin | 2013 | SC Eibsee Grainau | 1. / S 9 M | 0:15:00.1 | 0:00:00.7 | ||
3 | diplom | 161 | SCHÜBELER Paula | 2011 | BTSV Eintracht Braunschweig | 1. / S 11 W | 0:15:23.7 | 0:00:24.3 | ||
4 | diplom | 159 | REJZKOVA Adela | 2012 | --- | 1. / S 10 W | 0:15:26.2 | 0:00:26.8 | ||
5 | diplom | 151 | GEISSLER Lewy | 2012 | SWV Lauchhammer | 1. / S 10 M | 0:15:33.4 | 0:00:33.9 | ||
6 | diplom | 153 | LINGG Jonathan | 2013 | Skiclub Kaufbeuren | 2. / S 9 M | 0:15:40.5 | 0:00:41.0 | ||
7 | diplom | 180 | WAGNER Marla | 2011 | SC Partenkirchen | 2. / S 11 W | 0:15:42.1 | 0:00:42.7 | ||
8 | diplom | 174 | GRÄTZ Hanni | 2013 | SC Partenkirchen | 1. / S 9 W | 0:15:42.9 | 0:00:43.5 | ||
9 | diplom | 175 | VOGT Jakob | 2012 | TSV Oberammergau | 2. / S 10 M | 0:16:18.7 | 0:01:19.3 | ||
10 | diplom | 166 | GLETTENBERG Emanuel | 2011 | TSV Oberammergau | 2. / S 11 M | 0:16:18.9 | 0:01:19.5 | ||
11 | diplom | 176 | GRABO Xaver | 2012 | Ski-Club Partenkirchen | 3. / S 10 M | 0:16:40.9 | 0:01:41.5 | ||
12 | diplom | 152 | GEISSLER Nike | 2013 | SWV Lauchhammer | 2. / S 9 W | 0:16:52.9 | 0:01:53.5 | ||
13 | diplom | 163 | HEILAND Eva | 2012 | TSV Oberammergau | 2. / S 10 W | 0:17:14.6 | 0:02:15.2 | ||
14 | diplom | 170 | FRITZSCHE Lara | 2012 | --- | 3. / S 10 W | 0:17:28.9 | 0:02:29.5 | ||
15 | diplom | 168 | FRITZSCHE Lukas | 2013 | Spvgg Weil der Stadt | 3. / S 9 M | 0:18:32.4 | 0:03:33.0 | ||
16 | diplom | 162 | PREUßE Philip | 2011 | TSV Oberammergau / Tischtennis | 3. / S 11 M | 0:18:55.5 | 0:03:56.1 | ||
17 | diplom | 154 | DOWNS Darby | 2013 | --- | 3. / S 9 W | 0:19:43.5 | 0:04:44.1 | ||
18 | diplom | 178 | SANDHOFF Leander | 2012 | SC Partenkirchen | 4. / S 10 M | 0:19:47.4 | 0:04:48.0 | ||
19 | diplom | 155 | OLEJNIK Harriet | 2012 | --- | 4. / S 10 W | 0:20:13.4 | 0:05:14.0 | ||
20 | diplom | 169 | FRITZSCHE Marius | 2013 | --- | 4. / S 9 M | 0:20:44.7 | 0:05:45.3 | ||
21 | diplom | 181 | FLEMISCH Joseph | 2011 | TSV Oberammergau Ski Club | 4. / S 11 M | 0:23:09.2 | 0:08:09.8 | ||
22 | diplom | 172 | HUPPMANN Anton | 2013 | TSV Oberammergau | 5. / S 9 M | 0:25:58.0 | 0:10:58.6 | ||
23 | diplom | 182 | JONA Neulinger | 2012 | --- | 5. / S 10 M | 0:29:35.6 | 0:14:36.2 | ||
24 | diplom | 160 | ZEILER Sabrina | 2013 | --- | 4. / S 9 W | 0:29:40.5 | 0:14:41.1 | ||
--- | 156 | KLEIN Ronja | 2012 | --- | . / S 10 W | DNS | --- | |||
--- | 157 | KELLER Hedi | 2013 | SC Motor Zella-Mehlis | . / S 9 W | DNS | --- | |||
--- | 158 | DRAUDVILA Andris | 2011 | --- | . / S 11 M | DNS | --- | |||
--- | 164 | SCHUSTER Sofie | 2011 | TSV Altenau | . / S 11 W | DNS | --- | |||
--- | 165 | DÖRNER Jonas | 2011 | TSV Altenau | . / S 11 M | DNS | --- | |||
--- | 171 | SCHÜBELER Paula | 2011 | BTSV Eintracht Braunschweig | . / S 11 W | DNS | --- | |||
--- | 173 | WALTER Emilia | 2012 | SC Partenkirchen | . / S 10 W | DNS | --- | |||
--- | 177 | VOIGTMANN Emilia | 2013 | TSV Rottenbuch | . / S 9 W | DNS | --- |