Triatlon Senec 2022 - Triatlon Senec 2022 - sobota

Triatlon
DÁTUM :28.5.2022 MIESTO :Senec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata plavanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata plavanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
1 455 detail pretekára GOSSANYI Timur SVK 2014 REABA - Realiz sport team 1. /  Žiaci nádeje B 0:05:48.8 0:00:00.0 00:57.2 [6] 6 00:32.6 [8] 4 03:01.6 [4] 2 00:17.4 [10] 2 00:59.9 [2] 1
2 481 detail pretekára TROCHANOVÁ Ella SVK 2013 TRSND - TRISPORT Nová Dubnica 1. /  Žiačky nádeje B 0:05:50.5 0:00:01.7 01:44.7 [34] 34 00:35.4 [11] 33 02:00.5 [1] 1 00:17.4 [9] 1 01:12.4 [26] 2
3 458 detail pretekára HALVONÍK Patrik SVK 2014 ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca 2. /  Žiaci nádeje B 0:05:51.8 0:00:03.0 00:56.6 [5] 5 00:29.3 [5] 3 03:10.1 [6] 5 00:14.4 [2] 4 01:01.2 [3] 3
4 468 detail pretekára MORAVSKÁ Miriam SVK 2013 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 2. /  Žiačky nádeje B 0:05:57.3 0:00:08.4 00:53.8 [3] 3 00:36.7 [13] 5 03:01.5 [3] 3 00:18.0 [12] 3 01:07.1 [15] 4
5 459 detail pretekára HREHOVČÍK Leonard SVK 2014 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  Žiaci nádeje B 0:05:58.1 0:00:09.2 00:51.2 [1] 1 00:27.7 [1] 1 03:13.4 [8] 4 00:19.4 [23] 5 01:06.2 [10] 5
6 475 detail pretekára ŠÍPOŠOVÁ Natália SVK 2013 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 3. /  Žiačky nádeje B 0:06:06.5 0:00:17.7 00:52.2 [2] 2 00:28.4 [3] 2 03:22.8 [15] 6 00:18.7 [14] 6 01:04.3 [6] 6
7 461 detail pretekára HULKA Adam SVK 2014 REABA - Realiz sport team 4. /  Žiaci nádeje B 0:06:14.3 0:00:25.5 01:09.6 [16] 16 00:38.4 [17] 17 02:58.7 [2] 7 00:17.2 [7] 7 01:10.2 [23] 7
8 482 detail pretekára TULEJA Tomas SVK 2013 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 5. /  Žiaci nádeje B 0:06:18.8 0:00:29.9 00:54.9 [4] 4 00:40.2 [21] 10 03:14.7 [11] 8 00:20.3 [27] 8 01:08.4 [16] 8
9 450 detail pretekára BABIAK Hugo SVK 2013 TMOOD - Triathlon mood 6. /  Žiaci nádeje B 0:06:19.8 0:00:31.0 01:00.4 [9] 9 00:36.5 [12] 11 03:22.1 [14] 12 00:17.9 [11] 11 01:02.7 [4] 9
10 465 detail pretekára MARCINČIN Viktor SVK 2014 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 7. /  Žiaci nádeje B 0:06:21.3 0:00:32.4 01:01.6 [10] 10 00:41.8 [25] 14 03:14.4 [10] 10 00:19.6 [25] 12 01:03.7 [5] 10
11 477 detail pretekára ŠTUDENC Jakub SVK 2013 TMOOD - Triathlon mood 8. /  Žiaci nádeje B 0:06:23.3 0:00:34.5 01:08.9 [15] 15 00:36.7 [14] 16 03:14.1 [9] 13 00:16.4 [5] 10 01:06.9 [14] 11
12 470 detail pretekára PILCOVÁ Vanda SVK 2014 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 4. /  Žiačky nádeje B 0:06:26.5 0:00:37.7 01:06.2 [14] 14 00:28.4 [2] 8 03:23.7 [18] 11 00:16.0 [4] 9 01:12.1 [25] 12
13 456 detail pretekára GRIGEROVA Viktoria SVK 2013 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 5. /  Žiačky nádeje B 0:06:27.3 0:00:38.4 01:04.0 [12] 12 00:30.8 [6] 9 03:26.0 [20] 14 00:17.3 [8] 14 01:09.1 [17] 13
14 480 detail pretekára TOKARČÍK Zara Nicol SVK 2013 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 6. /  Žiačky nádeje B 0:06:28.0 0:00:39.2 00:58.9 [7] 7 00:34.9 [10] 7 03:19.7 [13] 9 00:24.3 [33] 13 01:10.1 [21] 14
15 472 detail pretekára REŠETÁROVÁ Tereza SVK 2014 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 7. /  Žiačky nádeje B 0:06:37.3 0:00:48.4 01:11.2 [18] 18 00:28.8 [4] 12 03:23.3 [16] 15 00:19.0 [18] 15 01:14.8 [29] 15
16 452 detail pretekára CAPEK Timotej SVK 2013 REABA - Realiz sport team 9. /  Žiaci nádeje B 0:06:41.1 0:00:52.2 01:15.1 [25] 25 00:48.1 [30] 25 03:12.4 [7] 19 00:18.5 [13] 17 01:06.9 [13] 16
17 460 detail pretekára HREHOVČÍKOVÁ Eliska SVK 2014 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  Žiačky nádeje B 0:06:41.8 0:00:52.9 00:59.9 [8] 8 00:32.8 [9] 6 03:32.5 [25] 16 00:19.5 [24] 16 01:16.8 [31] 17
18 467 detail pretekára MIHAĽOVÁ Svetlana SVK 2013 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 9. /  Žiačky nádeje B 0:06:43.3 0:00:54.4 01:04.7 [13] 13 00:49.0 [32] 22 03:33.5 [27] 26 00:19.0 [17] 23 00:56.9 [1] 18
19 483 detail pretekára VASIL Timon SVK 2014 REABA - Realiz sport team 10. /  Žiaci nádeje B 0:06:43.3 0:00:54.5 01:03.4 [11] 11 00:38.3 [16] 13 03:37.1 [29] 20 00:18.8 [16] 20 01:05.6 [8] 19
20 473 detail pretekára SPÁL Filip SVK 2013 TMOOD - Triathlon mood 11. /  Žiaci nádeje B 0:06:44.1 0:00:55.2 01:19.3 [27] 27 00:45.1 [27] 26 03:06.6 [5] 17 00:23.7 [31] 19 01:09.2 [18] 20
21 466 detail pretekára MASNICOVÁ Sofia SVK 2014 ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca 10. /  Žiačky nádeje B 0:06:44.3 0:00:55.4 01:11.2 [19] 19 00:38.4 [18] 18 03:25.4 [19] 18 00:19.0 [18] 18 01:10.1 [22] 21
22 464 detail pretekára LAVO Alex SVK 2014 REABA - Realiz sport team 12. /  Žiaci nádeje B 0:06:50.8 0:01:02.0 01:12.9 [22] 22 00:45.8 [28] 24 03:26.8 [21] 25 00:20.2 [26] 22 01:04.9 [7] 22
23 479 detail pretekára TAHOVÁ Sára SVK 2014 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 11. /  Žiačky nádeje B 0:06:57.0 0:01:08.1 01:11.7 [21] 21 00:38.6 [19] 19 03:32.7 [26] 21 00:21.1 [28] 21 01:12.7 [27] 23
24 462 detail pretekára KOSÁČOVÁ Grétka SVK 2014 REABA - Realiz sport team 12. /  Žiačky nádeje B 0:06:57.0 0:01:08.2 01:11.2 [17] 17 00:40.6 [23] 20 03:44.6 [32] 29 00:13.6 [1] 26 01:06.8 [12] 24
25 463 detail pretekára KOVÁČOVÁ Tamara SVK 2013 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 13. /  Žiačky nádeje B 0:06:58.8 0:01:09.9 01:11.2 [20] 20 00:41.5 [24] 21 03:32.0 [24] 24 00:22.5 [30] 25 01:11.3 [24] 25
26 453 detail pretekára ČERNÁ Lucie SVK 2013 TATMT - T.A.T. Martin 14. /  Žiačky nádeje B 0:07:01.0 0:01:12.2 01:14.0 [24] 24 00:31.1 [7] 15 03:39.2 [30] 22 00:22.3 [29] 24 01:14.3 [28] 26
27 487 detail pretekára WEBER Leo SVK 2013 WEKBA - WEBER KAYAK 13. /  Žiaci nádeje B 0:07:06.6 0:01:17.7 01:13.2 [23] 23 01:01.3 [35] 32 03:17.3 [12] 27 00:24.9 [34] 28 01:09.7 [19] 27
28 471 detail pretekára POTÚČEK Adam SVK 2014 MTBBA - MTB Kolečko 14. /  Žiaci nádeje B 0:07:07.8 0:01:19.0 01:22.8 [30] 30 00:47.1 [29] 28 03:23.6 [17] 28 00:24.1 [32] 29 01:09.9 [20] 28
29 485 detail pretekára VAVRINKOVIC Michal SVK 2013 ŽABSC - SMELÁ ŽABKA - Škola športu Senec 15. /  Žiaci nádeje B 0:07:18.3 0:01:29.5 01:16.7 [26] 26 00:37.7 [15] 23 03:29.9 [22] 23 00:32.4 [35] 27 01:21.5 [34] 29
30 486 detail pretekára VOLNÁ Hana SVK 2014 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 15. /  Žiačky nádeje B 0:07:20.0 0:01:31.2 01:19.9 [28] 28 00:48.6 [31] 27 03:30.7 [23] 30 00:19.3 [22] 30 01:21.3 [33] 30
31 449 detail pretekára AMIRINENI Shantanu Sam SVK 2014 REABA - Realiz sport team 16. /  Žiaci nádeje B 0:07:20.8 0:01:32.0 01:33.1 [31] 31 00:40.3 [22] 31 03:42.4 [31] 31 00:19.1 [20] 31 01:05.8 [9] 31
32 469 detail pretekára NEŠTEPNÝ Matúš SVK 2014 REABA - Realiz sport team 17. /  Žiaci nádeje B 0:07:21.8 0:01:33.0 01:33.1 [32] 32 00:39.5 [20] 30 03:47.4 [33] 32 00:15.4 [3] 32 01:06.2 [11] 32
33 454 detail pretekára GATYÁŠ Matej SVK 2013 TMOOD - Triathlon mood 18. /  Žiaci nádeje B 0:07:34.6 0:01:45.7 01:21.6 [29] 29 00:50.5 [33] 29 03:48.4 [34] 33 00:16.6 [6] 33 01:17.2 [32] 33
34 451 detail pretekára BELICOVÁ Alžbeta SVK 2014 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 16. /  Žiačky nádeje B 0:07:56.5 0:02:07.7 01:39.2 [33] 33 00:58.1 [34] 35 03:36.6 [28] 34 00:19.1 [21] 34 01:23.3 [35] 34
35 379 detail pretekára DROBNÁ Dorota SVK 2014 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 17. /  Žiačky nádeje B 0:08:11.3 0:02:22.4 01:48.7 [35] 35 00:42.9 [26] 34 04:05.5 [35] 35 00:18.7 [15] 35 01:15.3 [30] 35

Kontaktujte časomíru