Triatlon Senec 2022 - Triatlon Senec 2022 - nedeľa

Triatlon
DÁTUM :29.5.2022 MIESTO :Senec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata plavanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh1km # Beh2km # Beh2 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata plavanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh1km # Beh2km # Beh2 #
1 287 detail pretekára MANDÁK Alex SVK 2007 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 1. /  Žiaci starší 0:28:04.5 0:00:00.0 04:29.8 [1] 1 00:25.2 [16] 1 15:37.5 [1] 1 00:20.8 [16] 1 02:42.5 [3] 1 03:33.0 [2] 1 07:10.9 [2] 1
2 280 detail pretekára IVANČÍK Dominik SVK 2008 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 2. /  Žiaci starší 0:28:56.5 0:00:51.9 04:41.8 [4] 4 00:19.2 [3] 2 16:08.3 [5] 3 00:19.8 [9] 2 02:52.3 [9] 2 03:37.2 [3] 2 07:27.2 [5] 2
3 270 detail pretekára CESNAK Martin SVK 2007 REABA - Realiz sport team 3. /  Žiaci starší 0:29:02.7 0:00:58.2 05:11.1 [10] 10 00:22.4 [9] 9 16:01.5 [4] 8 00:33.4 [34] 8 02:36.3 [1] 6 03:20.4 [1] 3 06:54.1 [1] 3
4 277 detail pretekára GRZNÁR Tomáš SVK 2007 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 4. /  Žiaci starší 0:29:05.5 0:01:00.9 04:52.1 [6] 6 00:23.4 [11] 5 15:52.6 [2] 2 00:23.4 [21] 3 02:50.2 [8] 3 03:43.7 [6] 4 07:33.9 [6] 4
5 296 detail pretekára PEŠKO Michal SVK 2007 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 5. /  Žiaci starší 0:29:16.7 0:01:12.2 05:00.3 [8] 8 00:19.5 [4] 8 16:14.0 [7] 6 00:16.6 [4] 5 02:43.5 [4] 4 03:37.2 [3] 5 07:26.2 [4] 5
6 273 detail pretekára FOTUL Richard SVK 2008 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 6. /  Žiaci starší 0:29:39.0 0:01:34.4 04:56.3 [7] 7 00:20.5 [5] 6 16:09.1 [6] 4 00:20.5 [14] 4 02:50.0 [7] 5 03:57.0 [11] 6 07:52.4 [9] 6
7 303 detail pretekára SNOVÁKOVÁ Bibiana SVK 2007 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 1. /  Žiačky staršie 0:30:08.7 0:02:04.2 05:17.1 [13] 13 00:19.1 [2] 11 15:58.1 [3] 7 00:27.6 [31] 7 02:55.5 [12] 7 04:04.0 [14] 7 08:06.6 [13] 7
8 300 detail pretekára POPOVIČOVÁ Viviana SVK 2008 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 2. /  Žiačky staršie 0:30:29.7 0:02:25.2 05:21.1 [15] 15 00:23.4 [12] 15 17:00.3 [18] 15 00:20.3 [13] 15 02:40.3 [2] 10 03:39.7 [5] 8 07:24.4 [3] 8
9 271 detail pretekára DROBNÝ Matej SVK 2007 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  Žiaci starší 0:30:39.0 0:02:34.5 05:32.1 [19] 19 00:23.7 [13] 17 16:44.8 [11] 13 00:21.8 [19] 13 02:43.5 [5] 11 03:48.2 [7] 9 07:36.4 [7] 9
10 274 detail pretekára FOTULOVÁ Alexandra SVK 2007 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 3. /  Žiačky staršie 0:30:50.0 0:02:45.5 04:49.3 [5] 5 00:25.2 [15] 4 16:43.3 [10] 9 00:30.3 [32] 9 03:08.1 [16] 9 04:01.9 [13] 10 08:21.7 [14] 10
11 306 detail pretekára VAJDA Andrej SVK 2008 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  Žiaci starší 0:31:00.0 0:02:55.5 06:02.5 [24] 24 00:20.7 [7] 20 16:15.8 [8] 12 00:22.1 [20] 12 02:53.0 [10] 13 03:58.0 [12] 11 07:58.7 [12] 11
12 268 detail pretekára BOĎO Adam SVK 2007 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 9. /  Žiaci starší 0:31:08.0 0:03:03.5 04:41.6 [3] 3 00:32.2 [24] 3 16:18.3 [9] 5 00:27.1 [30] 6 03:28.1 [28] 8 04:38.2 [26] 12 09:08.7 [25] 12
13 288 detail pretekára MAREČEK Matej SVK 2007 ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca 10. /  Žiaci starší 0:31:08.2 0:03:03.7 05:41.2 [20] 20 00:25.1 [14] 18 16:55.8 [16] 18 00:23.4 [22] 18 02:48.7 [6] 17 03:53.2 [8] 13 07:42.6 [8] 13
14 275 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Žaneta SVK 2007 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 4. /  Žiačky staršie 0:31:26.0 0:03:21.5 04:41.1 [2] 2 00:36.1 [29] 7 16:57.4 [17] 10 00:19.3 [8] 10 03:16.8 [23] 12 04:25.2 [21] 15 08:51.9 [21] 14
15 282 detail pretekára KNÍŽ Filip SVK 2008 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 11. /  Žiaci starší 0:31:27.8 0:03:23.3 05:18.0 [14] 14 00:21.1 [8] 13 16:46.0 [12] 11 00:34.3 [35] 11 03:05.3 [14] 14 04:07.8 [15] 14 08:28.2 [17] 15
16 285 detail pretekára LAKTIŠOVÁ Simona SVK 2007 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 5. /  Žiačky staršie 0:31:30.0 0:03:25.5 05:15.1 [12] 12 00:34.2 [26] 16 16:53.3 [14] 14 00:20.3 [12] 14 03:09.5 [20] 16 04:11.0 [16] 16 08:26.9 [15] 16
17 305 detail pretekára URBANOVÁ Linda SVK 2008 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 6. /  Žiačky staršie 0:31:33.0 0:03:28.5 05:13.4 [11] 11 00:23.1 [10] 12 17:09.8 [21] 16 00:19.1 [7] 16 03:06.5 [15] 15 04:11.9 [17] 17 08:27.4 [16] 17
18 304 detail pretekára ŠUŠKA Jakub SVK 2008 ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca 12. /  Žiaci starší 0:31:48.7 0:03:44.2 05:48.0 [22] 22 00:39.6 [31] 23 17:04.3 [19] 21 00:20.5 [15] 20 02:55.3 [11] 19 03:54.5 [9] 18 07:56.2 [10] 18
19 310 detail pretekára ZACKA Timo SVK 2008 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 13. /  Žiaci starší 0:32:01.5 0:03:57.0 05:56.3 [23] 23 00:39.9 [32] 26 16:53.2 [13] 19 00:33.2 [33] 22 02:56.4 [13] 20 03:56.2 [10] 19 07:58.6 [11] 19
20 290 detail pretekára MIHAĽOV Maxim SVK 2008 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 14. /  Žiaci starší 0:32:30.3 0:04:25.7 05:22.1 [16] 16 00:20.7 [6] 14 17:17.3 [23] 17 00:24.2 [24] 17 03:16.1 [22] 18 04:31.2 [24] 20 09:05.8 [24] 20
21 294 detail pretekára PAVLÍK Tomáš SVK 2008 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 15. /  Žiaci starší 0:32:41.7 0:04:37.2 05:43.1 [21] 21 00:43.1 [34] 22 17:07.8 [20] 22 00:38.3 [36] 24 03:09.3 [19] 24 04:17.2 [19] 22 08:29.2 [19] 21
22 381 detail pretekára JURIGOVÁ Simona SVK 2007 TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team 7. /  Žiačky staršie 0:32:45.7 0:04:41.2 05:09.2 [9] 9 00:25.5 [17] 10 18:12.2 [25] 24 00:25.4 [27] 23 03:08.6 [17] 23 04:17.7 [20] 21 08:33.2 [20] 22
23 283 detail pretekára KOLENIKOVA Ema SVK 2008 TMOOD - Triathlon mood 8. /  Žiačky staršie 0:32:59.2 0:04:54.7 06:06.6 [26] 26 00:28.2 [19] 25 16:55.5 [15] 20 00:16.7 [5] 19 03:21.9 [26] 21 04:33.2 [25] 23 09:12.1 [26] 23
24 302 detail pretekára SLÁVIK Ján SVK 2008 CHGAZ - Chlpaté gazely 16. /  Žiaci starší 0:33:12.7 0:05:08.2 05:31.9 [18] 18 00:52.9 [37] 21 17:10.2 [22] 23 00:25.4 [28] 21 03:09.2 [18] 22 04:43.2 [28] 24 09:12.1 [27] 24
25 331 detail pretekára POLAKOVIČ Daniel SVK 2007 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 17. /  Žiaci starší 0:33:48.0 0:05:43.5 06:28.0 [29] 29 00:34.8 [28] 30 17:49.5 [24] 25 00:26.7 [29] 25 03:11.7 [21] 25 04:13.0 [18] 25 08:28.8 [18] 25
26 307 detail pretekára VEDEJOVA Zuzana SVK 2008 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 9. /  Žiačky staršie 0:34:47.0 0:06:42.5 06:02.5 [25] 25 00:31.2 [23] 24 18:59.7 [33] 28 00:12.8 [1] 27 03:17.2 [24] 26 04:30.5 [23] 26 09:00.6 [23] 26
27 276 detail pretekára GASPARIK Tomas SVK 2008 REABA - Realiz sport team 18. /  Žiaci starší 0:35:00.0 0:06:55.5 06:56.9 [35] 35 00:29.2 [20] 35 18:15.2 [26] 29 00:19.9 [10] 29 03:22.5 [27] 29 04:28.0 [22] 28 08:58.7 [22] 27
28 292 detail pretekára MOZOLOVA Romana SVK 2008 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 10. /  Žiačky staršie 0:35:02.3 0:06:57.7 06:17.8 [27] 27 00:33.9 [25] 28 18:41.7 [30] 27 00:13.8 [2] 28 03:19.9 [25] 27 04:38.7 [27] 27 09:14.8 [28] 28
29 297 detail pretekára PIRČOVÁ Nina SVK 2008 TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team 11. /  Žiačky staršie 0:35:40.0 0:07:35.5 05:28.5 [17] 17 00:41.2 [33] 19 18:49.3 [32] 26 00:21.4 [17] 26 03:48.0 [31] 28 05:05.2 [33] 29 10:19.4 [33] 29
30 308 detail pretekára VOĽANSKÝ Juraj SVK 2007 REABA - Realiz sport team 19. /  Žiaci starší 0:35:56.5 0:07:52.0 06:43.3 [33] 33 00:18.4 [1] 29 18:42.8 [31] 31 00:21.7 [18] 33 03:57.0 [33] 31 04:47.5 [29] 30 09:50.1 [31] 30
31 279 detail pretekára ILLICH Marco SVK 2007 REABA - Realiz sport team 20. /  Žiaci starší 0:36:00.7 0:07:56.2 06:37.4 [30] 30 00:38.7 [30] 32 18:30.0 [28] 33 00:25.2 [26] 34 03:53.7 [32] 33 04:48.5 [31] 32 09:49.3 [30] 31
32 293 detail pretekára NEŠTEPNÁ Tereza SVK 2008 REABA - Realiz sport team 12. /  Žiačky staršie 0:36:05.5 0:08:01.0 06:39.1 [32] 32 00:30.6 [21] 31 18:35.8 [29] 32 00:19.9 [11] 32 03:58.5 [34] 32 04:47.7 [30] 31 09:59.9 [32] 32
33 269 detail pretekára BURT David SVK 2007 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 21. /  Žiaci starší 0:36:35.8 0:08:31.2 06:20.9 [28] 28 00:26.3 [18] 27 19:01.8 [34] 34 00:13.9 [3] 31 03:46.7 [30] 30 05:27.7 [34] 33 10:32.6 [34] 33
34 272 detail pretekára FEJDIOVÁ Margaréta SVK 2008 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 13. /  Žiačky staršie 0:37:45.5 0:09:41.0 06:50.9 [34] 34 00:34.6 [27] 34 18:18.0 [27] 30 00:17.6 [6] 30 04:16.8 [35] 34 06:02.2 [35] 34 11:44.2 [35] 34
35 295 detail pretekára PÉCSIOVÁ Eliška SVK 2008 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 14. /  Žiačky staršie 0:37:51.5 0:09:47.0 07:29.4 [36] 36 00:30.8 [22] 36 19:37.0 [35] 35 00:24.7 [25] 35 03:28.7 [29] 35 05:01.0 [32] 35 09:49.3 [29] 35
36 309 detail pretekára WEBER Kristína SVK 2007 WEKBA - WEBER KAYAK 15. /  Žiačky staršie 0:39:45.0 0:11:40.4 06:38.0 [31] 31 00:45.0 [35] 33 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 36
37 286 detail pretekára MALIARIK Andrej SVK 2008 ŽABSC - SMELÁ ŽABKA - Škola športu Senec 22. /  Žiaci starší 0:46:12.8 0:18:08.2 08:24.7 [37] 37 00:49.7 [36] 37 23:03.2 [36] 36 00:24.1 [23] 36 04:48.8 [36] 36 06:52.2 [36] 36 13:30.9 [36] 37
--- 284 detail pretekára KONČOŠ Patrik SVK 2008 - nezistený - . /  Žiaci starší 0:30:15.7 OTL 07:06.6 [-] --- 07:43.6 [-] --- 25:39.4 [-] --- 25:56.7 [-] --- 29:02.6 [-] --- --- --- 30:15.7 [-] ---
--- 342 detail pretekára VARGA Oliver SVK 2006 WEKBA - WEBER KAYAK . /  Žiaci starší 0:31:55.2 OTL 05:21.4 [-] --- 06:05.7 [-] --- 23:28.9 [-] --- 23:46.4 [-] --- 26:41.6 [-] --- 30:49.6 [-] --- 31:55.2 [-] ---

Kontaktujte časomíru