Rajecký maratón

Běh
DÁTUM :13.8.2022 MIESTO :Rajec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno clenovia Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno clenovia Kategórie Čas Strata
1 902 detail pretekára AK VETERÁN BRATISLAVA Matej Knapčok, Andrej Kabina, Patrik Hercog, Miroslav Peško 1. /  Štafeta 1:15:38 0:00:00
2 950 detail pretekára MARATÓN KLUB RAJEC 2 Štefan Brezáni, Bohdan Jonek, Kristián Brezáni, Jakub Kšíňan 2. /  Štafeta 1:16:47 0:01:09
3 954 detail pretekára MY Veronika Vasilová, Denisa Zemaníková, Andrea Vančová, Lenka Tavacova 1. /  Štafeta - ženy 1:30:22 0:14:44
4 971 detail pretekára ŠKP ŽILINA Tatiana Rajníková, Lenka Kotianová, Božena Chríbiková, Lenka Kotianová 2. /  Štafeta - ženy 1:33:12 0:17:34
5 910 detail pretekára CESTÁRI Peter Kramár, Michal Zbýňovec, Matúš Beták, Juraj Lednický 3. /  Štafeta 1:39:31 0:23:53
6 907 detail pretekára BERNOHY.SK Jana Kamodyova, Nikoleta Hrčková, Monika Galgóciová, Renata Škodova 3. /  Štafeta - ženy 1:39:40 0:24:02
7 927 detail pretekára HBG DREAM 3 Jana Zúbeková, Pavol Bonan, Zuzana Michalíková, Michal Pavlačka 4. /  Štafeta 1:40:31 0:24:53
8 949 detail pretekára MARATÓN KLUB RAJEC 1 Miriama Brezániová, non non, Petra Cibulková, non non 5. /  Štafeta 1:40:48 0:25:10
9 923 detail pretekára HAMMI TÍM Tibor Vajda, Adam Halko, Majka Kollárová, Michal Bajzík 6. /  Štafeta 1:41:02 0:25:24
10 925 detail pretekára HBG DREAM 1 Martin Senko, Libor Buchlovič, Silvia Janáčková, Andrej Valient 7. /  Štafeta 1:42:24 0:26:46
11 935 detail pretekára HSF SYSTEM 6 Augustín Štefanica, Ondrej Štefanica, Peter Kosa, Jakub Majtánik 8. /  Štafeta 1:43:01 0:27:23
12 964 detail pretekára RÝCHLO A ZBESILO / MARATÓN KLUB RAJEC Ján Šimek, Ján Šimek, Vratko Šimek, Vratko Šimek 9. /  Štafeta 1:43:22 0:27:44
13 928 detail pretekára HBG DREAM 4 Milan Hanták, Milan Hanták, Peter Kohút, Peter Kohút 10. /  Štafeta 1:43:31 0:27:53
14 959 detail pretekára PREHODENÍ CEZ PALUBU Vlado Rybár, Pavol Januš, Peter Foltán, Jaro Stupňan 11. /  Štafeta 1:43:54 0:28:16
15 926 detail pretekára HBG DREAM 2 Silvia Kapráliková, Matej Bačík, Ivana Körmendyová, Marián Užík 12. /  Štafeta 1:44:32 0:28:54
16 913 detail pretekára CFZA TRTCO Gabriela Tomaščíková, Miroslav Kelemen, Jozef Zajac, Jozef Košiar 13. /  Štafeta 1:44:53 0:29:15
17 914 detail pretekára CFZA TURBO Matej Knop, Jakub Dubravík, Anna Malíčková, Simona Lyseková 14. /  Štafeta 1:45:32 0:29:54
18 957 detail pretekára PLECHARIS Štefan Gardian, Marek Kmeť, Matej Špánik, Petra Holešová 15. /  Štafeta 1:47:25 0:31:47
19 974 detail pretekára TEAM JOLANKA Pavol Fančovič, Pavol Fančovič, Miroslava Zigová, Dominika Sádecká 16. /  Štafeta 1:47:38 0:32:00
20 922 detail pretekára FANTASTICKÁ ŠTVORKA Martin Prídavok, Jakub Hoferica, Patrik Prídavok, Peter Hoferica 17. /  Štafeta 1:47:40 0:32:02
21 961 detail pretekára RAKETY Adrián Miso, Jozef Očko, Jozef Očko, Marián Gajarský 18. /  Štafeta 1:47:53 0:32:15
22 939 detail pretekára HUJEROVCI Magdalena Imrišek, Michal Imrišek, Marian Mihalec, Marcel Imrišek 19. /  Štafeta 1:48:03 0:32:25
23 944 detail pretekára KRÁSKY A ZVIERA Alžbeta Jasenovská, Michal Prieložný, Lucia Sudorová, Natália Jasenovská 20. /  Štafeta 1:49:04 0:33:26
24 921 detail pretekára FAMILY RUN TEAM Vladimír Botoš, Barbora Rolinčinová, Ján Janík, Ján Janík ml. 21. /  Štafeta 1:50:34 0:34:56
25 981 detail pretekára WHITE RABITS Miloš Liška, Peter Lovič 22. /  Štafeta 1:50:39 0:35:01
26 960 detail pretekára PREŠPORSKÁ STÍHAČKA Lenka Molnárová, Maroš Kovaľ, Milan Molnár, Veronika Molnárová 23. /  Štafeta 1:51:13 0:35:35
27 934 detail pretekára HSF SYSTEM 5 Pavol Hanuliak, Ján Janíček, Jakub Jaseň, Peter Kubala 24. /  Štafeta 1:51:37 0:35:59
28 906 detail pretekára BERNOHY LADIES Zlatica Antalová, Laura Rosinová, Yulia Šurinová, Jana Dobra 4. /  Štafeta - ženy 1:51:38 0:36:00
29 947 detail pretekára KTO ČO POBEŽÍ? Andrea Hromadová, Marek Hromada, Martina Ďurišová, Juraj Kolár 25. /  Štafeta 1:51:52 0:36:14
30 955 detail pretekára NESKÚSIŠ, NEVÍŠ Jana Sedláková, Peter Sedala, Zuzana Jankovičová, Dominika Albertová 26. /  Štafeta 1:52:22 0:36:44
31 912 detail pretekára CFZA RYCHLÉ NOHY Annabella Katerinčinová, Lukáš Lednický, Jaroslav Doležal, Dana Barajová 27. /  Štafeta 1:52:25 0:36:47
32 946 detail pretekára KRVILAČNÉ VČELY Dominika Panáčková, Martin Daňo, Juraj Pecko, Tomáš Mikula 28. /  Štafeta 1:52:42 0:37:04
33 936 detail pretekára HSF SYSTEM 7 Tomáš Kosa, Matej Kosa, Viliam Kosa, Eduard Sirotny 29. /  Štafeta 1:53:12 0:37:34
34 931 detail pretekára HSF SYSTEM 2 Martina Harmanová, Juraj Struhárik, Martin Štefanik, Michaela Barčáková 30. /  Štafeta 1:53:26 0:37:48
35 920 detail pretekára EXACT SYSTEMS Radovan Meleš, Radovan Meleš, Jana Ondrušová, Jana Ondrušová 31. /  Štafeta 1:53:35 0:37:57
36 941 detail pretekára JAKUB DIVKO 25 Jakub Divko, Michal Wünsch, Tereza Verešová, Matúš Jarina 32. /  Štafeta 1:53:54 0:38:16
37 956 detail pretekára O_BLOK Michaela Podešvová, Maroš Miko, Peter Albert, Alžbeta Beňadiková 33. /  Štafeta 1:53:59 0:38:21
38 977 detail pretekára UTRHNUTI Z POVRÁZKA Anna Papanová, Daniela Liskova, Monika Klincová, Peter Papan 34. /  Štafeta 1:54:22 0:38:44
39 962 detail pretekára RODIČIA NA ŤAHU Janka Dvoráková, Daniel Košiar, Soňa Mikuľová, Lukáš Košiar 35. /  Štafeta 1:54:32 0:38:54
40 938 detail pretekára HSF SYSTEM 9 Kornélia Čačíková, Rastislav Čačík, Ján Caránek, Jana Čačíková 36. /  Štafeta 1:54:56 0:39:18
41 976 detail pretekára TESCO1 Jana Hoterová, Jana Hoterová, Gabriela Šošková, Gabriela Šošková 5. /  Štafeta - ženy 1:55:07 0:39:29
42 929 detail pretekára HSF SYSTEM 1 Lukáš Dubovský, Lujza Jančošková, Šimon Jančošek, Juraj Fojtík 37. /  Štafeta 1:55:37 0:39:59
43 973 detail pretekára TEAM B-TOS Petra Janušová, Lukáš Bôtoš, Andrej Bartoš, Marián Bartoš 38. /  Štafeta 1:56:06 0:40:28
44 918 detail pretekára DVAJA ZÚFALCI Vladimír Bucha, Vladimír Bucha, Boris Golier, Boris Golier 39. /  Štafeta 1:56:30 0:40:52
45 963 detail pretekára RYBY NA SUCHU Laura Rybárová, Laura Rybárová, Viktória Rybárová, Viktória Rybárová 6. /  Štafeta - ženy 1:56:37 0:40:59
46 911 detail pretekára CFZA MY SA NEPONÁHĽAME Martina Bieliková, Eva Glatz, Romana Štefaníková, Andrea Vecelová 7. /  Štafeta - ženy 1:57:13 0:41:35
47 917 detail pretekára DESCARTIANS Eduard Bartoš, Eduard Bartoš, Pavol Eliáš, Pavol Eliáš 40. /  Štafeta 1:57:20 0:41:42
48 975 detail pretekára TEAM KUCHAREK palko kucharek, michel van geel, 41. /  Štafeta 1:58:00 0:42:22
49 980 detail pretekára VYCHADZAJUCE HVIEZDY Lýdia Rajčanová, Michal Ďuroška, Veronika Tichá, Tomáš Ladecký 42. /  Štafeta 1:58:07 0:42:29
50 940 detail pretekára INLINE CLUB ŽILINA Matúš Buček, Matúš Buček, Peter Buček, Peter Buček 43. /  Štafeta 1:58:22 0:42:44
51 903 detail pretekára ALIAS Jozef Gajarský, Pavol Haris, Alenka Chalupová, Milan Sýkora 44. /  Štafeta 1:59:07 0:43:29
52 968 detail pretekára SUPER ŠTVORKA Ivana Klincová, Ľubomiír Lietavec, Natália Pekná, Silvia Lietavcova 45. /  Štafeta 1:59:39 0:44:01
53 985 detail pretekára ŽILINSKÝ ŠTVORLÍSTOK Daniela Veselovská, Veronika Bučeková, Martina Šmihovská, Denisa Neumanová 46. /  Štafeta 1:59:52 0:44:14
54 919 detail pretekára EMKOVCI Renata Józsová, Dušan Józsa, Michaela Józsová, Matúš Józsa 47. /  Štafeta 1:59:56 0:44:18
55 987 detail pretekára TÍM SLYŠKO Jozef Kianička, Filip Stehlík, Bohuš Kubala, Peter Slyško 48. /  Štafeta 2:00:13 0:44:35
56 908 detail pretekára BEŽÍM.RIEŠIM. Veronika Kasáková, Zuzana Slavíková, Daniela Huljakova, Ivana Šamalíková 8. /  Štafeta - ženy 2:00:21 0:44:43
57 965 detail pretekára S & M Zdenka Mihalčatinová, Ján Vlk, Dagmar Paulusová, Radoslav Mihalčatin 49. /  Štafeta 2:02:09 0:46:31
58 967 detail pretekára STEPNÉ KOZY Andrea Ballová, Katarína Nagyová, Katarína Randová, Miroslava Žideková 9. /  Štafeta - ženy 2:02:25 0:46:47
59 948 detail pretekára LABKOVA PATROLA Michal Prieložný, Vanesa Vysoká, Pavlína Boráková, Júlia Sudorová 50. /  Štafeta 2:02:33 0:46:55
60 951 detail pretekára MARČEK GANG Saša Chabrečková, Katarína Melušová, Beáta Tamašiová, Zuzana Marčeková 10. /  Štafeta - ženy 2:02:44 0:47:06
61 953 detail pretekára MUZIKER Zuzana Karliková, Rastislav Stanček, Peter Minich, Ivana Domagalová 51. /  Štafeta 2:03:20 0:47:42
62 942 detail pretekára K.R.A.K Katarína Škubová, Radovan Škuba, Katarína Škubová, Anna Škubová 52. /  Štafeta 2:03:27 0:47:49
63 984 detail pretekára ZSZA 2 Ľubica Slamková, Peter Duháček, Miloš Kyseľ, Ján Šuniar 53. /  Štafeta 2:03:50 0:48:12
64 943 detail pretekára KORDOVÁNKY Alexandra Hanusová, Kristína Jánošíková, Veronika Jaššová, Jana Mišiaková 11. /  Štafeta - ženy 2:04:10 0:48:32
65 937 detail pretekára HSF SYSTEM 8 Ján Dunaj, Paula Dunajová, Lukáš Hlavoň, Adam Hlavoň 54. /  Štafeta 2:04:17 0:48:39
66 945 detail pretekára KRTKOVIA V ŤAHU Michaela Frgalová, Monika Amentová, Jozef Krňa, Dušan Frgal 55. /  Štafeta 2:04:43 0:49:05
67 983 detail pretekára ZSZA 1 Veronika Babčanová, Nórbert Tóth, Vladimír Kriško, Zuzana Šelmeková 56. /  Štafeta 2:04:48 0:49:10
68 905 detail pretekára BEHÁME S DÔVEROU Andrea Brathová, Mário Brath, Silvia Blihárová, Juraj Malec 57. /  Štafeta 2:05:06 0:49:28
69 932 detail pretekára HSF SYSTEM 3 Lucia Balvonová, Andrea Mikulíková, Barbora Pavlíková, Monika Juríčková 12. /  Štafeta - ženy 2:07:02 0:51:24
70 904 detail pretekára AMIGOS Daniel Šopov, Michaela Šípková, Andrea Paulinyová, Jozef Bela 58. /  Štafeta 2:08:30 0:52:52
71 952 detail pretekára MIXLE PIXLE Michal Olšav, Jakub Szabo, Juraj Stekla, Filip Albert 59. /  Štafeta 2:11:13 0:55:35
72 909 detail pretekára BISTRO.SK Michaela Bajzathová, Marek Olešnaník, Slavomír Sedlák, Veronika Sedláková 60. /  Štafeta 2:12:18 0:56:40
73 924 detail pretekára HAVRAN TEAM Alzbeta Filipova, Mária Rošková, Mária Rošková, Katarína Veselá 13. /  Štafeta - ženy 2:12:45 0:57:07
74 901 detail pretekára 4P Jana Vdovičíková, Barbora Jankechová, Zuzana Fajbíková, Denisa Fajbíková 14. /  Štafeta - ženy 2:13:19 0:57:41
75 969 detail pretekára SVIEŽA 4KA Lenka Šefčíková, Matej Šefčík, Michaela Mocňáková, Roman Mocňák 61. /  Štafeta 2:13:28 0:57:50
76 966 detail pretekára SLEČNY ARCHITEKTKY Barbara Štecová, Kristína Obrcianová, Erika Kočíšková, Sandra Jágriková 15. /  Štafeta - ženy 2:14:12 0:58:34
77 916 detail pretekára ČINČILY Radoslava Drdaková, Božena Čelková, Monika Kvasnicová, Klaudia Čelková 16. /  Štafeta - ženy 2:17:39 1:02:01
78 979 detail pretekára VIVA LA FRANCE Zuzana Milko, Astrid Milko, Martina Vangeel, Artemis Milko 62. /  Štafeta 2:19:23 1:03:45
79 972 detail pretekára ŠTVORLÍSTOK Jana Paulínyová, Jela Turčiaková, Viera Vytrisalová, Emma Paulínyová 17. /  Štafeta - ženy 2:23:33 1:07:55
80 982 detail pretekára WOMEN IN MOTION Lucia Tabačeková, Miroslava Vanáková, Martina Sabová, Andrea Kralovičová 18. /  Štafeta - ženy 2:24:59 1:09:21
81 970 detail pretekára ŠK POBEŽ Jana Mikulcova, Emil Haladej, Emil Haladej, Eva Sádecká 63. /  Štafeta 2:25:46 1:10:08

Kontaktujte časomíru