Kúpeľný duatlon 2022

Triatlon
DÁTUM :18.9.2022 MIESTO :Trenčianske Teplice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
1 109 detail pretekára KUBO Ondrej 1993 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 1. /  Muži 0:58:45.3 0:00:00.0 16:06.0 [1] 1 00:23.4 [2] 1 33:06.1 [1] 1 00:36.7 [34] 1 0:08:32.9 [3] 1
2 19 detail pretekára BREJČÁK Pavol 2003 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 1. /  Juniori 1:01:28.5 0:02:43.2 16:06.3 [2] 2 00:24.5 [6] 2 36:27.0 [6] 3 00:23.0 [2] 2 0:08:07.6 [1] 2
3 117 detail pretekára LIZÁK Filip 2004 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  Juniori 1:01:52.8 0:03:07.5 16:16.1 [4] 4 00:26.7 [13] 3 36:14.5 [3] 2 00:25.7 [5] 3 0:08:29.7 [2] 3
4 155 detail pretekára POLÁK Juraj 1998 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  Muži 1:03:21.8 0:04:36.4 16:50.3 [5] 5 00:25.9 [9] 5 37:02.5 [11] 6 00:28.2 [16] 6 0:08:34.6 [4] 4
5 46 detail pretekára FEDOR Matej 2005 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 1. /  Dorastenci 1:03:32.8 0:04:47.4 17:17.0 [6] 6 00:23.7 [4] 7 36:28.7 [7] 4 00:27.7 [15] 4 0:08:55.4 [5] 5
6 121 detail pretekára MACHÁČEK Matej 2001 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 3. /  Muži 1:03:56.1 0:05:10.7 17:17.0 [7] 7 00:22.0 [1] 6 36:35.2 [9] 5 00:26.0 [8] 5 0:09:15.7 [7] 6
7 32 detail pretekára CHRAPPA Richard 1989 - nezistený - 4. /  Muži 1:03:59.6 0:05:14.3 17:32.0 [8] 8 00:45.2 [40] 12 36:02.0 [2] 7 00:30.2 [21] 7 0:09:09.9 [6] 7
8 195 detail pretekára WAHLANDT Šimon 1992 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 5. /  Muži 1:04:16.1 0:05:30.8 16:15.6 [3] 3 00:27.9 [16] 4 37:44.0 [14] 9 00:27.2 [11] 9 0:09:21.2 [8] 8
9 200 detail pretekára ZÁMEČNÍK Lukáš 1991 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Muži 1:04:33.1 0:05:47.8 17:36.0 [10] 10 00:24.9 [8] 8 36:32.3 [8] 10 00:29.2 [19] 10 0:09:30.4 [11] 9
10 131 detail pretekára MIKLENČIČ Jakub 2006 TMOOD - Triathlon mood 2. /  Dorastenci 1:04:59.6 0:06:14.2 17:35.5 [9] 9 00:26.7 [12] 9 36:24.8 [5] 8 00:26.9 [9] 8 0:10:05.4 [23] 10
11 137 detail pretekára ONDREJ Michal 1986 CNSBA - CNS Academy 7. /  Muži 1:05:04.6 0:06:19.2 18:24.8 [20] 20 00:24.7 [7] 19 36:17.7 [4] 11 00:27.0 [10] 11 0:09:30.2 [10] 11
12 133 detail pretekára MOLNÁR Tomáš 1998 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 8. /  Muži 1:06:17.3 0:07:32.0 17:48.8 [13] 13 00:31.2 [23] 13 37:50.2 [16] 13 00:33.7 [27] 13 0:09:33.2 [14] 12
13 112 detail pretekára LABUDA Bruno 2004 IGSNV - ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 3. /  Juniori 1:06:42.0 0:07:56.7 18:09.8 [17] 17 00:36.4 [30] 18 36:48.5 [10] 12 00:27.5 [12] 12 0:10:39.6 [32] 13
14 127 detail pretekára MAXIAN Boris 1991 - nezistený - 9. /  Muži 1:06:42.2 0:07:56.9 18:15.8 [18] 18 00:24.4 [5] 16 37:50.0 [15] 14 00:28.2 [17] 14 0:09:43.6 [20] 14
15 160 detail pretekára REŠETÁR Andrej 1985 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 10. /  Muži 1:07:45.0 0:08:59.7 18:00.5 [15] 15 00:33.2 [25] 15 39:09.8 [19] 15 00:27.7 [13] 15 0:09:33.7 [15] 15
16 128 detail pretekára MICHALICA Michal 2006 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 3. /  Dorastenci 1:08:30.0 0:09:44.7 18:07.8 [16] 16 00:23.4 [3] 14 39:52.0 [27] 16 00:25.2 [4] 16 0:09:41.4 [19] 16
17 83 detail pretekára JUROŠ Ľubomír 1970 - nezistený - 1. /  Veteráni 2 1:08:34.0 0:09:48.7 17:52.3 [14] 14 00:50.7 [50] 17 39:51.5 [26] 19 00:34.5 [28] 18 0:09:24.9 [9] 17
18 224 detail pretekára GAJDOŠÍK Juraj 1980 RFFBA - Run for Fun - Triathlon 1. /  Veteráni 1 1:08:41.3 0:09:56.0 17:36.0 [11] 11 00:30.9 [22] 10 40:25.7 [31] 17 00:36.2 [31] 18 0:09:32.2 [13] 18
19 216 detail pretekára KOŠECKÝ Oliver 1997 - nezistený - 11. /  Muži 1:09:02.2 0:10:16.9 20:29.5 [33] 33 00:38.9 [36] 35 37:25.5 [12] 18 00:32.2 [23] 17 0:09:55.9 [22] 19
20 6 detail pretekára BEBJAK Andrej 1995 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 12. /  Muži 1:09:02.3 0:10:17.0 17:48.5 [12] 12 00:26.7 [14] 11 40:36.0 [32] 22 00:39.2 [40] 22 0:09:31.7 [12] 20
21 106 detail pretekára KRŠEK Matúš 1981 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 2. /  Veteráni 1 1:09:19.3 0:10:34.0 18:48.8 [21] 21 00:27.0 [15] 21 39:50.2 [24] 24 00:32.0 [22] 24 0:09:41.2 [18] 21
22 36 detail pretekára DANIHEL Jozef 1980 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  Veteráni 1 1:09:31.3 0:10:46.0 19:03.0 [24] 24 00:30.5 [21] 23 39:51.2 [25] 27 00:25.7 [6] 25 0:09:40.7 [17] 22
23 57 detail pretekára GRMAN Branislav 1977 CHGAZ - Chlpaté gazely 4. /  Veteráni 1 1:09:31.8 0:10:46.5 20:31.8 [34] 34 00:29.4 [17] 34 37:34.2 [13] 20 00:36.5 [32] 21 0:10:19.7 [25] 23
24 31 detail pretekára CELERIN Milan 1965 TATMT - T.A.T. Martin 2. /  Veteráni 2 1:09:43.8 0:10:58.5 19:58.5 [30] 30 00:26.2 [10] 30 38:24.2 [18] 21 00:22.2 [1] 20 0:10:32.4 [27] 24
25 94 detail pretekára KOMENDA Michal 2006 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 4. /  Dorastenci 1:09:54.3 0:11:09.0 18:17.0 [19] 19 00:43.4 [38] 20 40:47.5 [33] 29 00:27.7 [13] 29 0:09:38.4 [16] 25
26 102 detail pretekára KOVALANČÍK Martin 1985 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 13. /  Muži 1:10:06.0 0:11:20.7 19:01.3 [23] 23 00:30.2 [20] 22 40:09.7 [29] 28 00:29.7 [20] 28 0:09:54.9 [21] 26
27 215 detail pretekára NAJDEK Rastislav 1979 ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca 5. /  Veteráni 1 1:10:29.5 0:11:44.2 18:52.0 [22] 22 00:43.4 [37] 24 39:41.0 [23] 26 00:37.7 [39] 26 0:10:35.2 [28] 27
28 61 detail pretekára HAVLÍK Tomáš 1982 - nezistený - 6. /  Veteráni 1 1:10:56.0 0:12:10.7 19:05.8 [25] 25 00:49.7 [49] 26 39:19.5 [20] 25 00:52.7 [54] 27 0:10:48.2 [33] 28
29 33 detail pretekára CZUCZ Aleš 2005 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 5. /  Dorastenci 1:11:16.0 0:12:30.7 20:33.0 [35] 35 00:26.4 [11] 33 38:02.7 [17] 23 00:28.2 [18] 23 0:11:45.4 [47] 29
30 20 detail pretekára BROZ Juraj 1977 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 7. /  Veteráni 1 1:11:33.5 0:12:48.2 20:25.0 [32] 32 00:29.9 [19] 32 39:34.7 [21] 30 00:25.7 [7] 30 0:10:37.9 [29] 30
31 169 detail pretekára ŠOLTYS Kristián 2006 IGSNV - ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 6. /  Dorastenci 1:12:17.5 0:13:32.2 19:28.3 [29] 29 00:47.7 [45] 28 40:25.7 [30] 31 00:43.0 [45] 31 0:10:52.7 [34] 31
32 113 detail pretekára LACO Samuel 2003 TATMT - T.A.T. Martin 4. /  Juniori 1:12:34.3 0:13:49.0 21:00.3 [40] 40 00:37.2 [33] 38 39:53.5 [28] 33 00:24.9 [3] 32 0:10:38.2 [30] 32
33 78 detail pretekára JÁNOŠ Slavomír 1972 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 3. /  Veteráni 2 1:13:00.5 0:14:15.2 19:20.5 [26] 26 00:32.2 [24] 25 42:13.4 [35] 34 00:36.2 [30] 34 0:10:17.9 [24] 33
34 13 detail pretekára BOOR Viliam 1985 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 14. /  Muži 1:13:00.8 0:14:15.5 21:02.5 [41] 41 00:37.5 [34] 40 39:38.2 [22] 32 00:44.0 [48] 33 0:10:58.4 [35] 34
35 221 detail pretekára FÚRIK Martin 1983 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 15. /  Muži 1:14:27.4 0:15:42.1 19:25.0 [28] 28 00:51.5 [52] 29 43:09.7 [39] 36 00:36.9 [35] 37 0:10:24.1 [26] 35
36 220 detail pretekára ONDRÁŠIK Mário 1988 - nezistený - 16. /  Muži 1:14:39.0 0:15:53.7 19:21.3 [27] 27 00:44.7 [39] 27 43:22.0 [41] 37 00:32.2 [24] 36 0:10:38.7 [31] 36
37 18 detail pretekára BOTOŠ Pavel 1976 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 8. /  Veteráni 1 1:15:08.9 0:16:23.6 21:12.3 [42] 42 00:38.7 [35] 43 41:32.7 [34] 35 00:36.5 [32] 35 0:11:08.6 [37] 37
38 76 detail pretekára JAJCAY Sebastian 2000 STABA - Slovenská Triatlonová Akadémia 17. /  Muži 1:15:57.0 0:17:11.7 19:59.3 [31] 31 00:48.7 [48] 31 42:42.5 [36] 38 00:37.2 [37] 38 0:11:49.2 [48] 38
39 144 detail pretekára PÉCSI Gabriel 1968 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 4. /  Veteráni 2 1:16:49.0 0:18:03.7 21:25.8 [45] 45 00:36.7 [31] 44 43:06.2 [38] 39 00:33.7 [26] 39 0:11:06.4 [36] 39
40 88 detail pretekára KESZÖCZE Jakub 2003 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 5. /  Juniori 1:17:54.2 0:19:08.9 21:13.8 [43] 43 00:29.9 [18] 42 43:58.5 [43] 40 00:41.7 [42] 40 0:11:30.2 [43] 40
41 22 detail pretekára BULÍK Igor 1985 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 18. /  Muži 1:18:10.2 0:19:24.9 21:50.5 [47] 47 00:36.7 [32] 45 43:30.2 [42] 41 00:39.7 [41] 41 0:11:32.9 [44] 41
42 87 detail pretekára KELEMEN Pavol 1978 LSRUN - LESKY‘S RUNNERS 9. /  Veteráni 1 1:18:38.3 0:19:52.9 20:59.0 [39] 39 00:36.2 [29] 36 44:52.9 [47] 42 00:43.2 [46] 42 0:11:26.7 [41] 42
43 107 detail pretekára KUBINA Roman 1970 - nezistený - 5. /  Veteráni 2 1:19:05.7 0:20:20.4 21:54.5 [48] 48 00:34.0 [26] 46 44:15.9 [45] 43 00:37.0 [36] 43 0:11:44.2 [46] 43
44 100 detail pretekára KOTIAN Albín 1969 ORANŽ - ŠK Oravaman Nižná 6. /  Veteráni 2 1:19:11.7 0:20:26.4 20:54.3 [38] 38 00:45.2 [40] 39 45:42.7 [49] 46 00:37.5 [38] 46 0:11:11.9 [39] 44
45 125 detail pretekára MARTINČÍK Roman 1962 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 1. /  Veteráni 3 1:19:37.5 0:20:52.2 23:05.3 [53] 53 00:55.5 [56] 53 42:51.9 [37] 44 00:46.7 [49] 44 0:11:57.9 [50] 45
46 7 detail pretekára BERNÁTH František 1959 TKTDŽ - TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 2. /  Veteráni 3 1:20:11.5 0:21:26.2 23:02.5 [52] 52 00:48.7 [47] 52 43:09.7 [40] 45 00:42.7 [43] 45 0:12:27.7 [54] 46
47 140 detail pretekára PAVLÍK Tomáš 1976 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 10. /  Veteráni 1 1:20:38.5 0:21:53.2 22:30.0 [49] 49 00:46.4 [44] 49 44:17.2 [46] 48 00:43.7 [47] 47 0:12:20.9 [53] 47
48 198 detail pretekára ZACKA Tomas 1974 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 11. /  Veteráni 1 1:20:38.5 0:21:53.2 22:34.8 [50] 50 00:54.4 [55] 51 44:00.0 [44] 47 00:48.4 [51] 48 0:12:20.7 [52] 48
49 95 detail pretekára KONEČNÝ Krištof 2001 TATMT - T.A.T. Martin 19. /  Muži 1:20:45.0 0:21:59.7 21:43.0 [46] 46 00:46.2 [42] 47 45:59.9 [51] 49 00:32.7 [25] 49 0:11:42.9 [45] 49
50 9 detail pretekára BÍRO Branislav 1974 - nezistený - 12. /  Veteráni 1 1:20:45.2 0:21:59.9 20:48.0 [37] 37 00:53.0 [53] 41 46:49.7 [52] 50 01:04.7 [57] 50 0:11:09.6 [38] 50
51 48 detail pretekára FEJDI Vladimír 1977 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 13. /  Veteráni 1 1:21:45.9 0:23:00.6 23:29.3 [54] 54 00:35.4 [28] 54 45:14.5 [48] 51 00:36.0 [29] 51 0:11:50.6 [49] 51
52 223 detail pretekára ZEMKO Tomáš 1986 - nezistený - 20. /  Muži 1:22:24.7 0:23:39.3 20:46.0 [36] 36 00:51.0 [51] 37 48:36.2 [56] 52 00:42.7 [44] 52 0:11:28.6 [42] 52
53 66 detail pretekára HOLZER Branislav 1994 - nezistený - 21. /  Muži 1:22:47.5 0:24:02.2 21:20.6 [44] 44 01:18.6 [58] 48 47:45.4 [54] 54 01:10.0 [58] 54 0:11:12.7 [40] 53
54 12 detail pretekára BÓLA Marian 1966 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 7. /  Veteráni 2 1:23:26.2 0:24:40.8 22:37.5 [51] 51 00:46.2 [43] 50 46:50.2 [53] 53 00:52.7 [55] 53 0:12:19.4 [51] 54
55 69 detail pretekára HOŠEK Michal 1984 - nezistený - 22. /  Muži 1:26:51.6 0:28:06.3 24:44.5 [55] 55 00:57.2 [57] 55 47:49.7 [55] 56 00:50.2 [52] 56 0:12:29.8 [55] 55
56 96 detail pretekára KONEČNÝ Daniel 1971 TATMT - T.A.T. Martin 8. /  Veteráni 2 1:27:47.2 0:29:01.9 26:38.0 [58] 58 00:34.2 [27] 58 45:59.2 [50] 55 00:48.2 [50] 55 0:13:47.4 [58] 56
57 97 detail pretekára KONEČNÝ Damián 2001 TATMT - T.A.T. Martin 23. /  Muži 1:33:02.2 0:34:16.9 26:02.0 [57] 57 00:48.2 [46] 57 51:57.2 [57] 57 00:51.2 [53] 57 0:13:23.4 [56] 57
58 186 detail pretekára ULEHLA Dag 1958 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  Veteráni 3 1:36:40.4 0:37:55.1 25:44.7 [56] 56 00:53.2 [54] 56 55:30.9 [58] 58 00:57.5 [56] 58 0:13:33.9 [57] 58
59 222 detail pretekára ŠOŠ Mario 1972 - nezistený - 9. /  Veteráni 2 1:41:21.4 0:42:36.1 27:27.7 [59] 59 01:22.7 [59] 59 55:54.4 [59] 59 01:18.2 [59] 59 0:15:18.2 [59] 59
--- 8 detail pretekára BEZOVÝ Alexander 1959 - nezistený - . /  Veteráni 3 DSQ --- 24:49.5 [56] 56 00:55.2 [56] 56 50:51.2 [57] 57 00:40.7 [42] 57 0:14:04.4 [59] 57
--- 64 detail pretekára HOLLY Peter 2002 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava . /  Muži DNF --- 21:13.0 [-] --- 21:45.0 [-] --- --- --- --- --- 1:21:54.2 [-] ---

Kontaktujte časomíru