Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 126 | NAGY Michal | 2008 | Run For Fun | 1. / Chlapci 12-14 rokov | 0:04:43 | 0:00:00 | ||
2 | diplom | 90 | ČERNÝ Lukáš | 2008 | AK Bojničky | 2. / Chlapci 12-14 rokov | 0:04:46 | 0:00:03 | ||
3 | diplom | 94 | DVORSKÁ Barbora | 2011 | --- | 1. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:05:10 | 0:00:27 | ||
4 | diplom | 80 | BERTÓKOVÁ Barbora | 2008 | Atletika Šamorín | 1. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:05:11 | 0:00:28 | ||
5 | diplom | 101 | HORVATH Theo | 2011 | AK Puma Senec | 1. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:18 | 0:00:35 | ||
6 | diplom | 147 | ŠIŠKA Alexander | 2012 | FK Vajnory | 2. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:21 | 0:00:38 | ||
7 | diplom | 45 | PÁLKOVÁ Veronika | 2009 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 2. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:05:22 | 0:00:39 | ||
8 | diplom | 105 | JAVOROVÁ Paulína | 2010 | AK Puma Senec | 3. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:05:22 | 0:00:39 | ||
9 | diplom | 459 | OVČÍKOVÁ Krostína | 2014 | Lesky´s runners | 1. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:05:28 | 0:00:45 | ||
10 | diplom | 39 | LEHOTSKÁ Laura | 2013 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 2. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:05:29 | 0:00:46 | ||
11 | diplom | 51 | ŠTELLER Samuel | 2012 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 3. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:31 | 0:00:48 | ||
12 | diplom | 70 | HULÍK Marcel | 2014 | AK Puma Senec/ZŠ Mlynská Senec | 1. / Chlapci 8-9 rokov | 0:05:34 | 0:00:51 | ||
13 | diplom | 52 | TONDRA Michal | 2012 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 4. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:37 | 0:00:54 | ||
14 | diplom | 75 | STRAPKO Erik | 2011 | ZŠ Mlynská Senec | 5. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:38 | 0:00:55 | ||
15 | diplom | 457 | MAZÁG Martin | 2011 | --- | 6. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:38 | 0:00:55 | ||
16 | diplom | 139 | SEDILEKOVÁ Eliška | 2013 | AK Puma Senec | 3. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:05:39 | 0:00:56 | ||
17 | diplom | 72 | KORDOŠ Martin | 2013 | AK Puma Senec/ZŠ Mlynská Senec | 2. / Chlapci 8-9 rokov | 0:05:40 | 0:00:57 | ||
18 | diplom | 438 | FAJČÍK Oskar | 2012 | Narnia Pezinok | 7. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:41 | 0:00:58 | ||
19 | diplom | 30 | DILLANE Natalia | 2013 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 4. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:05:43 | 0:01:00 | ||
20 | diplom | 21 | NÉMETH Rastislav | 2011 | AK Puma Senec/SZŠ Kysucká Senec | 8. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:43 | 0:01:00 | ||
21 | diplom | 398 | PALCOVÁ Stella | 2010 | ZŠ Tajovského | 4. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:05:43 | 0:01:00 | ||
22 | diplom | 35 | JURKOVIČ Tomáš | 2009 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 3. / Chlapci 12-14 rokov | 0:05:45 | 0:01:02 | ||
23 | diplom | 71 | JANČÍK Timothy | 2013 | SportClubDS/ZŠ Mlynská Senec | 3. / Chlapci 8-9 rokov | 0:05:51 | 0:01:08 | ||
24 | diplom | 115 | KUČAROVÁ Iva | 2012 | AK Puma Senec | 2. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:05:54 | 0:01:11 | ||
25 | diplom | 68 | DOBRAKOV Gregor | 2013 | ZŠ Mlynská Senec | 4. / Chlapci 8-9 rokov | 0:05:54 | 0:01:11 | ||
26 | diplom | 471 | BORDÁCSOVÁ Alexandra | 2010 | --- | 5. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:05:55 | 0:01:12 | ||
27 | diplom | 439 | AUGUSTIN šimon | 2012 | ZŠ Mlynská Senec | 9. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:55 | 0:01:12 | ||
28 | diplom | 76 | STRAPKOVÁ Eliška | 2011 | ZŠ Mlynská Senec | 3. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:05:56 | 0:01:13 | ||
29 | diplom | 53 | TONDROVÁ Hanka | 2012 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 4. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:05:57 | 0:01:14 | ||
30 | diplom | 100 | HÓBOR Dominik | 2010 | Smelá žabka Senec | 4. / Chlapci 12-14 rokov | 0:05:57 | 0:01:14 | ||
31 | diplom | 399 | PALCOVÁ Sára | 2012 | ZŠ Tajovského | 5. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:05:57 | 0:01:14 | ||
32 | diplom | 409 | PETERKA Liliana | 2011 | PUMA Senec | 6. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:05:59 | 0:01:16 | ||
33 | diplom | 144 | SLIMÁKOVÁ Nikol | 2010 | --- | 6. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:06:02 | 0:01:19 | ||
34 | diplom | 103 | HRADÍLKOVÁ Linda | 2013 | Tehelné Pole | 5. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:03 | 0:01:20 | ||
35 | diplom | 394 | MOCKOVÁ Diana Miriam | 2008 | ZŠ Tajovského | 7. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:06:03 | 0:01:20 | ||
36 | diplom | 422 | RYBÁROVÁ Lujza | 2009 | ZŠ Mlynská Senec | 8. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:06:04 | 0:01:21 | ||
37 | diplom | 86 | BOZIK Tobias | 2011 | Smelá žabka Senec | 10. / Chlapci 10-11 rokov | 0:06:09 | 0:01:26 | ||
38 | diplom | 69 | GAJDOŠ Roland | 2011 | ZŠ Mlynská Senec | 11. / Chlapci 10-11 rokov | 0:06:10 | 0:01:27 | ||
39 | diplom | 107 | KAMAS Michal | 2014 | --- | 5. / Chlapci 8-9 rokov | 0:06:11 | 0:01:28 | ||
40 | diplom | 102 | HRADÍLKOVÁ Barbora | 2011 | Tehelné Pole | 7. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:11 | 0:01:28 | ||
41 | diplom | 148 | ŠIŠKA Milan | 2014 | FK Vajnory | 6. / Chlapci 8-9 rokov | 0:06:11 | 0:01:28 | ||
42 | diplom | 118 | MALIARIK Andrej | 2008 | Smelá Žabka SenecZŠ /J.G. Tajovského Senec | 5. / Chlapci 12-14 rokov | 0:06:14 | 0:01:31 | ||
43 | diplom | 152 | VANČO Vivien | 2011 | Smelá žabka Senec | 8. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:15 | 0:01:32 | ||
44 | diplom | 43 | MOJŽIŠOVÁ Magdaléna | 2014 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 6. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:17 | 0:01:34 | ||
45 | diplom | 448 | HÓBOR Kristián | 2012 | Sfa Footbal Academy | 12. / Chlapci 10-11 rokov | 0:06:17 | 0:01:34 | ||
46 | diplom | 22 | NÉMETHOVÁ Eliška | 2008 | AK Puma Senec/SZŠ Kysucká Senec | 9. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:06:18 | 0:01:35 | ||
47 | diplom | 142 | SISKOVA Adela | 2013 | Run For Fun | 7. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:18 | 0:01:35 | ||
48 | diplom | 79 | BAŠISTOVÁ Nikolka | 2014 | --- | 8. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:18 | 0:01:35 | ||
49 | diplom | 458 | MAJO Matej | 2012 | ZŠ Tajovského | 13. / Chlapci 10-11 rokov | 0:06:18 | 0:01:35 | ||
50 | diplom | 149 | ŠUTKA Alex Luis | 2009 | Smelá žabka Senec | 6. / Chlapci 12-14 rokov | 0:06:19 | 0:01:36 | ||
51 | diplom | 1 | HARGAŠOVÁ Lilien | 2011 | Gymnázium A.Bernoláka | 9. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:21 | 0:01:38 | ||
52 | diplom | 129 | NOGA Vincent | 2011 | N-team | 14. / Chlapci 10-11 rokov | 0:06:22 | 0:01:39 | ||
53 | diplom | 37 | KLINČOKOVÁ Simona | 2012 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 10. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:22 | 0:01:39 | ||
54 | diplom | 49 | ŠEBOKOVÁ Simona | 2012 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 11. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:23 | 0:01:40 | ||
55 | diplom | 24 | SLAVKOVSKA Sofia | 2011 | SZŠ Kysucká Senec | 12. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:28 | 0:01:45 | ||
56 | diplom | 28 | BOLDIŠOVÁ Ema | 2014 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 9. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:30 | 0:01:47 | ||
57 | diplom | 404 | MÓKOŠ Tomáš | 2013 | --- | 7. / Chlapci 8-9 rokov | 0:06:31 | 0:01:48 | ||
58 | diplom | 108 | KÁN Lukáš | 2014 | --- | 8. / Chlapci 8-9 rokov | 0:06:35 | 0:01:52 | ||
59 | diplom | 63 | PÁLKOVÁ Anna | 2012 | AK Puma Senec/ZŠ Kysucká Senec | 13. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:37 | 0:01:54 | ||
60 | diplom | 135 | POLOHOVA Danielka | 2014 | PUMA Senec | 10. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:37 | 0:01:54 | ||
61 | diplom | 150 | TICHÝ Daniel | 2010 | Smelá žabka Senec | 7. / Chlapci 12-14 rokov | 0:06:38 | 0:01:55 | ||
62 | diplom | 48 | SAVOVOVÁ Tereza | 2010 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 10. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:06:53 | 0:02:10 | ||
63 | diplom | 38 | KVÁL Pavol | 2014 | MŠK Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 9. / Chlapci 8-9 rokov | 0:06:55 | 0:02:12 | ||
64 | diplom | 19 | MEGOVÁ Hana | 2012 | SZŠ Kysucká Senec | 14. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:55 | 0:02:12 | ||
65 | diplom | 128 | NÉMETH Michal | 2014 | --- | 10. / Chlapci 8-9 rokov | 0:06:56 | 0:02:13 | ||
66 | diplom | 451 | PAULER Oliver | 2012 | ZŠ Tajovského | 15. / Chlapci 10-11 rokov | 0:06:58 | 0:02:15 | ||
67 | diplom | 465 | ŠIMIGOVÁ Viktória | 2014 | Smelá žabka Senec | 11. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:16 | 0:02:33 | ||
68 | diplom | 125 | MUCHA Matúš | 2014 | --- | 11. / Chlapci 8-9 rokov | 0:07:18 | 0:02:35 | ||
69 | diplom | 390 | POZSÁROVÁ Adela | 2013 | ZŠ Kysucká Senec | 12. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:19 | 0:02:36 | ||
70 | diplom | 456 | MAZÁG Šimon | 2014 | --- | 12. / Chlapci 8-9 rokov | 0:07:22 | 0:02:39 | ||
71 | diplom | 56 | VRABCOVA Tamara | 2013 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 13. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:22 | 0:02:39 | ||
72 | diplom | 36 | KAUSITZ Adam | 2013 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 13. / Chlapci 8-9 rokov | 0:07:22 | 0:02:39 | ||
73 | diplom | 8 | GOJDIČ Sophia | 2014 | Boxerňa Senec/MŠ Kysucká Senec | 14. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:32 | 0:02:49 | ||
74 | diplom | 114 | KRIŽAN Tomáš | 2012 | --- | 16. / Chlapci 10-11 rokov | 0:07:34 | 0:02:51 | ||
75 | diplom | 81 | BITTEROVÁ Izabela | 2011 | --- | 15. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:07:37 | 0:02:54 | ||
76 | diplom | 133 | PELECH Napocska | 2012 | Rajka | 16. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:07:45 | 0:03:02 | ||
77 | diplom | 127 | NÉMETH Adam | 2011 | --- | 17. / Chlapci 10-11 rokov | 0:07:46 | 0:03:03 | ||
78 | diplom | 91 | ĎURIČ Matúš | 2014 | --- | 14. / Chlapci 8-9 rokov | 0:07:50 | 0:03:07 | ||
79 | diplom | 16 | GABRIŠOVÁ Adriana | 2013 | SZŠ Kysucká Senec | 15. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:52 | 0:03:09 | ||
80 | diplom | 450 | PAULEROVÁ Nela | 2015 | ZŠ Tajovského | 16. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:53 | 0:03:10 | ||
81 | diplom | 85 | BOGNÁR Máté | 2011 | Smelá žabka Senec | 18. / Chlapci 10-11 rokov | 0:07:54 | 0:03:11 | ||
82 | diplom | 408 | PETERKA Lujza | 2013 | ZŠ Tajovského | 17. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:56 | 0:03:13 | ||
83 | diplom | 405 | MÓKOŠOVÁ Veronika | 2010 | --- | 11. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:07:57 | 0:03:14 | ||
84 | diplom | 130 | NOGOVA Stella | 2013 | N-team | 18. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:08:03 | 0:03:20 | ||
85 | diplom | 61 | NAVARA Vivien | 2012 | N-team/ZŠ Kysucká Senec | 17. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:08:03 | 0:03:20 | ||
86 | diplom | 151 | VALENTÍK Dominik | 2014 | Smelá žabka Senec | 15. / Chlapci 8-9 rokov | 0:08:06 | 0:03:23 | ||
87 | diplom | 98 | HANÁKOVÁ Dominika | 2008 | --- | 12. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:08:10 | 0:03:27 | ||
88 | diplom | 99 | HANÁKOVÁ Nikola | 2010 | --- | 13. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:08:10 | 0:03:27 | ||
89 | diplom | 62 | PÁLKA Matej | 2014 | ZŠ Kysucká Senec | 16. / Chlapci 8-9 rokov | 0:08:16 | 0:03:33 | ||
90 | diplom | 137 | RAPCEAN Diana | 2013 | --- | 19. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:08:16 | 0:03:33 | ||
91 | diplom | 58 | JURKOVIČOVÁ Michaela | 2012 | ZŠ Kysucká Senec | 18. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:08:16 | 0:03:33 | ||
92 | diplom | 31 | FERANČÍKOVÁ Hanka | 2013 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 20. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:08:26 | 0:03:43 | ||
93 | diplom | 417 | MESZÁROS Adam | 2013 | Szma | 17. / Chlapci 8-9 rokov | 0:08:26 | 0:03:43 | ||
94 | diplom | 67 | BRITVÍKOVÁ Lilianna | 2013 | ZŠ Mlynská Senec | 21. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:08:40 | 0:03:57 | ||
95 | diplom | 143 | SISKOVA Livia | 2011 | Run For Fun | 19. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:08:52 | 0:04:09 | ||
96 | diplom | 26 | BADÍNOVÁ Lucia | 2014 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 22. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:09:02 | 0:04:19 | ||
97 | diplom | 462 | KOŠÁLKOVÁ Elenka | 2011 | --- | 20. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:09:34 | 0:04:51 | ||
--- | 92 | ĎURIČOVÁ Natália | 2011 | --- | . / Dievčatá 10-11 rokov | DNS | --- |