TOI TOI CUP 2022 / UCI C2 - #2 Hlinsko
DÁTUM : | 1.10.2022 | MIESTO : | Hlinsko |
---|
USPORIADATEĽ : | Český svaz cyklistiky |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Lap1 | # | Lap2 | # | Lap3 | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | PAZOUREK Tadeáš | 2009 | Cycling Academy Tábor | 1. / Starší žáci | 0:20:57.2 | 0:00:00.0 | 07:03.3 [1] | 1 | 06:51.9 [1] | 1 | 07:01.9 [1] | 1 | ||
2 | 10 | PANUŠ Jakub | 2009 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 2. / Starší žáci | 0:21:19.2 | 0:00:21.9 | 07:07.7 [5] | 5 | 07:02.7 [2] | 2 | 07:08.6 [4] | 2 | ||
3 | 7 | VAJSEJTL Jan | 2009 | Bike puzzle team | 3. / Starší žáci | 0:21:31.4 | 0:00:34.2 | 07:07.3 [3] | 3 | 07:15.9 [3] | 4 | 07:08.1 [3] | 3 | ||
4 | 6 | HLADÍK František | 2010 | BRILON RACING TEAM MB | 4. / Starší žáci | 0:21:36.4 | 0:00:39.2 | 07:09.0 [6] | 6 | 07:20.6 [8] | 6 | 07:06.7 [2] | 4 | ||
5 | 5 | DOUDĚRA Petr | 2009 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 5. / Starší žáci | 0:21:41.2 | 0:00:43.9 | 07:03.5 [2] | 2 | 07:19.4 [6] | 3 | 07:18.1 [5] | 5 | ||
6 | 1 | BUKOVSKÝ Ondřej | 2010 | DK Bikeshop RACING Team | 6. / Starší žáci | 0:21:52.1 | 0:00:54.9 | 07:07.5 [4] | 4 | 07:18.4 [4] | 5 | 07:26.1 [8] | 6 | ||
7 | 9 | HÚSENICA Milan | 2009 | ŠK Topoľčianky | 7. / Starší žáci | 0:21:58.2 | 0:01:00.9 | 07:18.8 [8] | 8 | 07:18.7 [5] | 7 | 07:20.6 [6] | 7 | ||
8 | 17 | STANO Martin | 2009 | ŠK Topoľčianky | 8. / Starší žáci | 0:22:12.4 | 0:01:15.2 | 07:30.0 [13] | 13 | 07:20.4 [7] | 10 | 07:21.9 [7] | 8 | ||
9 | 8 | RADA Vojtěch | 2010 | Rexonix Kovo Praha | 9. / Starší žáci | 0:22:14.6 | 0:01:17.4 | 07:15.0 [7] | 7 | 07:28.1 [9] | 8 | 07:31.4 [9] | 9 | ||
10 | 2 | KMENT Šimon | 2009 | BRILON RACING TEAM MB | 10. / Starší žáci | 0:22:22.4 | 0:01:25.2 | 07:19.7 [9] | 9 | 07:28.9 [10] | 9 | 07:33.7 [10] | 10 | ||
11 | 14 | VERNER Martin | 2009 | MS Bike Academy Racing | 11. / Starší žáci | 0:22:39.4 | 0:01:42.2 | 07:33.2 [14] | 14 | 07:29.4 [11] | 11 | 07:36.6 [11] | 11 | ||
12 | 3 | KACHLÍK Adam | 2009 | Cycling Academy Tábor | 12. / Starší žáci | 0:22:44.2 | 0:01:46.9 | 07:26.5 [11] | 11 | 07:38.9 [12] | 12 | 07:38.7 [13] | 12 | ||
13 | 15 | BEČKA Vojtěch | 2009 | Tj Stadion Louny | 13. / Starší žáci | 0:22:48.7 | 0:01:51.4 | 07:26.2 [10] | 10 | 07:44.7 [13] | 13 | 07:37.7 [12] | 13 | ||
14 | 23 | DRÁBEK Nikola | 2009 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 14. / Starší žáci | 0:23:21.2 | 0:02:23.9 | 07:56.0 [21] | 21 | 07:45.4 [14] | 17 | 07:39.7 [14] | 14 | ||
15 | 34 | MELICHERČÍK Jerguš | 2009 | ŠK Železiarne Podbrezová a.s. | 15. / Starší žáci | 0:23:23.4 | 0:02:26.2 | 07:45.7 [17] | 17 | 07:50.4 [17] | 16 | 07:47.1 [15] | 15 | ||
16 | 13 | JOHN Eduard | 2009 | BRILON RACING TEAM MB | 16. / Starší žáci | 0:23:26.9 | 0:02:29.7 | 07:30.0 [12] | 12 | 07:49.4 [15] | 14 | 08:07.4 [26] | 16 | ||
17 | 4 | KOŘENSKÝ Jan | 2009 | Cycling Academy Tábor | 17. / Starší žáci | 0:23:30.1 | 0:02:32.9 | 07:45.5 [16] | 16 | 07:56.9 [19] | 18 | 07:47.7 [16] | 17 | ||
18 | 22 | JECH Lukáš | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 18. / Starší žáci | 0:23:39.9 | 0:02:42.7 | 07:46.0 [18] | 18 | 07:57.1 [20] | 19 | 07:56.6 [19] | 18 | ||
19 | 16 | PODHAISKÝ Ondřej | 2009 | AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV | 19. / Starší žáci | 0:23:43.4 | 0:02:46.2 | 07:57.0 [23] | 23 | 07:55.4 [18] | 20 | 07:50.9 [17] | 19 | ||
20 | 18 | POPOVIČ Jakub | 2009 | AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV | 20. / Starší žáci | 0:23:45.6 | 0:02:48.4 | 07:33.7 [15] | 15 | 07:59.1 [22] | 15 | 08:12.7 [28] | 20 | ||
21 | 25 | TICHÝ Kryštof | 2009 | LYKO KLUB PRACHATICE z.s. | 21. / Starší žáci | 0:24:01.1 | 0:03:03.9 | 07:56.5 [22] | 22 | 08:00.2 [24] | 21 | 08:04.4 [23] | 21 | ||
22 | 33 | KANIŠČEV Alexandr | 2009 | TUFO PARDUS Prostějov z.s. | 22. / Starší žáci | 0:24:01.4 | 0:03:04.2 | 08:04.9 [28] | 28 | 07:58.0 [21] | 23 | 07:58.4 [20] | 22 | ||
23 | 26 | VIKTORA Michal | 2010 | LYKO KLUB PRACHATICE z.s. | 23. / Starší žáci | 0:24:04.2 | 0:03:06.9 | 08:04.5 [27] | 27 | 07:59.4 [23] | 25 | 08:00.1 [21] | 23 | ||
24 | 31 | FARA Jan | 2010 | BRILON RACING TEAM MB | 24. / Starší žáci | 0:24:05.4 | 0:03:08.2 | 07:51.5 [20] | 20 | 08:11.2 [26] | 22 | 08:02.7 [22] | 24 | ||
25 | 20 | CIBOCH Ondřej | 2009 | Rexonix Kovo Praha | 25. / Starší žáci | 0:24:14.6 | 0:03:17.4 | 08:30.5 [35] | 35 | 07:50.1 [16] | 28 | 07:53.9 [18] | 25 | ||
26 | 19 | HATAŠ Tomáš | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 26. / Starší žáci | 0:24:16.2 | 0:03:18.9 | 08:01.5 [25] | 25 | 08:09.6 [25] | 26 | 08:04.9 [24] | 26 | ||
27 | 21 | KLUČKA Václav | 2009 | DK Bikeshop RACING Team | 27. / Starší žáci | 0:24:33.8 | 0:03:36.5 | 07:51.0 [19] | 19 | 08:12.7 [28] | 24 | 08:30.0 [32] | 27 | ||
28 | 30 | RAŠKA Tomáš | 2009 | Mapei Merida Kaňkovský | 28. / Starší žáci | 0:24:46.4 | 0:03:49.2 | 08:04.0 [26] | 26 | 08:20.6 [29] | 29 | 08:21.6 [29] | 28 | ||
29 | 29 | HERINK Lukáš | 2010 | SK BIKETIME BULLS PÍSEK | 29. / Starší žáci | 0:24:49.9 | 0:03:52.7 | 08:31.0 [36] | 36 | 08:11.6 [27] | 31 | 08:07.2 [25] | 29 | ||
30 | 12 | KMENT Adam | 2009 | BRILON RACING TEAM MB | 30. / Starší žáci | 0:25:01.6 | 0:04:04.4 | 08:13.1 [29] | 29 | 08:37.5 [36] | 33 | 08:10.9 [27] | 30 | ||
31 | 28 | BODLÁK Petr | 2009 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 31. / Starší žáci | 0:25:01.9 | 0:04:04.7 | 08:17.2 [31] | 31 | 08:20.6 [30] | 30 | 08:23.9 [30] | 31 | ||
32 | 24 | JELÍNEK Lukáš | 2010 | LYKO KLUB PRACHATICE z.s. | 32. / Starší žáci | 0:25:02.9 | 0:04:05.7 | 07:58.8 [24] | 24 | 08:21.6 [31] | 27 | 08:42.4 [35] | 32 | ||
33 | 35 | BRADÁČ Michal | 2010 | DUKLA PRAHA | 33. / Starší žáci | 0:25:22.9 | 0:04:25.7 | 08:24.0 [33] | 33 | 08:26.7 [33] | 34 | 08:32.1 [33] | 33 | ||
34 | 38 | TOMEČEK Vojtěch | 2009 | Mapei Merida Kaňkovský | 34. / Starší žáci | 0:25:23.4 | 0:04:26.2 | 08:30.0 [34] | 34 | 08:23.5 [32] | 35 | 08:29.8 [31] | 34 | ||
35 | 27 | BURGERMEISTER Karel | 2010 | TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA | 35. / Starší žáci | 0:25:31.9 | 0:04:34.7 | 08:16.2 [30] | 30 | 08:33.1 [34] | 32 | 08:42.4 [34] | 35 | ||
36 | 36 | DINGA Jan | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 36. / Starší žáci | 0:25:46.1 | 0:04:48.9 | 08:23.5 [32] | 32 | 08:38.6 [37] | 36 | 08:43.9 [36] | 36 | ||
37 | 32 | HERINK Václav | 2010 | SK BIKETIME BULLS PÍSEK | 37. / Starší žáci | 0:26:14.1 | 0:05:16.9 | 08:44.2 [37] | 37 | 08:37.4 [35] | 37 | 08:52.4 [37] | 37 | ||
38 | 37 | POSPÍŠIL Jan | 2010 | Rexonix Kovo Praha | 38. / Starší žáci | 0:27:29.9 | 0:06:32.6 | 08:55.2 [38] | 38 | 09:14.1 [38] | 38 | 09:20.4 [38] | 38 | ||
39 | 43 | STANKE Matěj | 2009 | Author team Stupno | 39. / Starší žáci | 0:28:04.6 | 0:07:07.4 | 09:04.2 [39] | 39 | 09:28.1 [39] | 39 | 09:32.1 [39] | 39 | ||
40 | 39 | KREJČIŘÍK Matyáš | 2009 | CK DACOM PHARMA KYJOV | 40. / Starší žáci | 0:28:35.1 | 0:07:37.9 | 09:25.7 [41] | 41 | 09:28.6 [40] | 40 | 09:40.6 [40] | 40 | ||
41 | 45 | VANČO Matyáš | 2010 | TJ SLOVAN BOHNICE-BMX | 41. / Starší žáci | 0:29:08.1 | 0:08:10.9 | 09:22.5 [40] | 40 | 09:33.6 [41] | 41 | 10:11.9 [41] | 41 | ||
42 | 41 | STEJSKAL Tomáš | 2009 | CK DACOM PHARMA KYJOV | 42. / Starší žáci | 0:32:40.0 | 0:11:42.7 | 09:29.6 [42] | 42 | 10:35.3 [42] | 42 | 12:35.0 [42] | 42 | ||
43 | 44 | MOULIS Ondřej | 2009 | BRILON RACING TEAM MB | 43. / Starší žáci | 0:21:31.2 | - 1 Lap(s) | 10:10.5 [44] | 44 | 11:20.6 [43] | 43 | --- | --- | ||
44 | 40 | FRANK Marek | 2010 | TJ LOKOMOTIVA BEROUN | 44. / Starší žáci | 0:21:54.1 | - 1 Lap(s) | 09:58.7 [43] | 43 | 11:55.4 [44] | 44 | --- | --- |