TOI TOI CUP 2022 / UCI C2 - #6 Slaný

MTB
DÁTUM :17.11.2022 MIESTO :Slaný
USPORIADATEĽ : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Lap1 # Lap2 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Lap1 # Lap2 #
1 101 detail pretekára ZAVADIL Mikuláš CZE 2011 CYCLING ACADEMY TÁBOR 1. /  Mladší žáci 0:21:12.0 0:00:00.0 10:45.4 [2] 2 10:26.5 [1] 1
2 106 detail pretekára PŇOVSKÝ Sebastian CZE 2011 Silvini team 2. /  Mladší žáci 0:21:31.3 0:00:19.2 10:33.1 [1] 1 10:58.2 [5] 2
3 103 detail pretekára SEMERÁD Marek CZE 2012 CYKLOSTAR Head Pirelli 3. /  Mladší žáci 0:21:37.4 0:00:25.3 11:06.6 [4] 4 10:30.8 [2] 3
4 102 detail pretekára MAŇAS Adam CZE 2011 CYCLING ACADEMY TÁBOR 4. /  Mladší žáci 0:22:04.0 0:00:52.0 11:06.1 [3] 3 10:57.9 [4] 4
5 114 detail pretekára RYBÁŘ Kryštof CZE 2011 CK LOKO Rakovník 5. /  Mladší žáci 0:22:08.6 0:00:56.5 11:14.3 [6] 6 10:54.2 [3] 5
6 111 detail pretekára KOHOUT Jindřich CZE 2011 BIKE puzzle team 6. /  Mladší žáci 0:22:32.0 0:01:20.0 11:07.1 [5] 5 11:24.9 [12] 6
7 105 detail pretekára ZAVADIL Tobiáš CZE 2012 CYCLING ACADEMY TÁBOR 7. /  Mladší žáci 0:22:53.3 0:01:41.2 11:42.3 [12] 12 11:10.9 [7] 7
8 112 detail pretekára BEREZNICKI Mikolaj POL 2011 JKK Jeleniogórski Klub Kolarski 8. /  Mladší žáci 0:22:53.6 0:01:41.5 11:34.3 [7] 7 11:19.2 [10] 8
9 113 detail pretekára JANATA Lukáš CZE 2011 BIKROSCLUB ŘEPY 9. /  Mladší žáci 0:22:54.8 0:01:42.7 11:39.8 [10] 10 11:14.9 [8] 9
10 104 detail pretekára JANATA Jakub CZE 2011 BIKROSCLUB ŘEPY 10. /  Mladší žáci 0:22:54.9 0:01:42.8 11:39.5 [9] 9 11:15.3 [9] 10
11 110 detail pretekára PŘENOSIL Adam CZE 2011 SportRaces Cycling Team 11. /  Mladší žáci 0:22:55.5 0:01:43.5 11:45.3 [15] 15 11:10.2 [6] 11
12 109 detail pretekára ZÁKOSTELECKÝ Jakub CZE 2012 ČEZ Cyklo Team Tábor 12. /  Mladší žáci 0:22:57.8 0:01:45.7 11:35.9 [8] 8 11:21.9 [11] 12
13 118 detail pretekára LODR Oliver CZE 2012 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 13. /  Mladší žáci 0:23:26.5 0:02:14.4 11:44.1 [14] 14 11:42.3 [15] 13
14 131 detail pretekára TOBRMAN Robin CZE 2011 MS BIKE ACADEMY RACING 14. /  Mladší žáci 0:23:31.8 0:02:19.7 12:00.4 [18] 18 11:31.4 [13] 14
15 116 detail pretekára BENDA Stanislav CZE 2012 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 15. /  Mladší žáci 0:23:32.8 0:02:20.7 11:56.6 [16] 16 11:36.1 [14] 15
16 108 detail pretekára ZAZVONIL Jáchym CZE 2011 VELO AKADEMIE KLADNO 16. /  Mladší žáci 0:23:53.7 0:02:41.6 11:43.6 [13] 13 12:10.0 [17] 16
17 128 detail pretekára NOVÁK Štěpán CZE 2011 REXONIX KOVO PRAHA 17. /  Mladší žáci 0:24:05.3 0:02:53.2 11:58.6 [17] 17 12:06.6 [16] 17
18 107 detail pretekára MARKUSEK Nicolas CZE 2011 REXONIX KOVO PRAHA 18. /  Mladší žáci 0:24:25.5 0:03:13.5 11:42.1 [11] 11 12:43.4 [22] 18
19 127 detail pretekára ŠIMEČEK Kryštof CZE 2012 DK BIKESHOP Racing Team 19. /  Mladší žáci 0:24:36.0 0:03:23.9 12:16.1 [19] 19 12:19.9 [18] 19
20 126 detail pretekára FROLÍK Václav CZE 2012 VELO AKADEMIE KLADNO 20. /  Mladší žáci 0:24:45.3 0:03:33.2 12:22.4 [20] 20 12:22.9 [19] 20
21 119 detail pretekára MALÍK Marek CZE 2012 REXONIX KOVO PRAHA 21. /  Mladší žáci 0:25:24.0 0:04:11.9 12:49.1 [22] 22 12:34.9 [20] 21
22 115 detail pretekára KARAJANIS Nikos CZE 2011 NIKO ON BIKE racing team 22. /  Mladší žáci 0:25:38.0 0:04:25.9 12:55.6 [25] 25 12:42.4 [21] 22
23 122 detail pretekára TICHÝ Tadeáš CZE 2011 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 23. /  Mladší žáci 0:25:44.8 0:04:32.7 12:53.8 [23] 23 12:50.9 [23] 23
24 135 detail pretekára TOMEŠ Roman CZE 2011 CZECH MULTISPORT COACHING 24. /  Mladší žáci 0:25:48.3 0:04:36.2 12:34.6 [21] 21 13:13.6 [25] 24
25 120 detail pretekára ČTRNÁCTÝ Antonín CZE 2011 DUKLA  PRAHA 25. /  Mladší žáci 0:26:14.8 0:05:02.7 13:22.1 [27] 27 12:52.6 [24] 25
26 117 detail pretekára VAŠÍČEK Robin CZE 2012 ADASTRA Cycling Team 26. /  Mladší žáci 0:26:15.8 0:05:03.7 12:53.9 [24] 24 13:21.9 [26] 26
27 129 detail pretekára VYŠÍN Tomáš CZE 2012 ADASTRA Cycling Team 27. /  Mladší žáci 0:26:59.8 0:05:47.7 13:34.1 [29] 29 13:25.6 [27] 27
28 136 detail pretekára ŠKOPEK Patrik CZE 2011 AUTHOR TEAM STUPNO 28. /  Mladší žáci 0:27:03.9 0:05:51.8 13:17.9 [26] 26 13:45.9 [29] 28
29 124 detail pretekára BONDY Štěpán CZE 2011 CZECH MULTISPORT COACHING 29. /  Mladší žáci 0:27:50.3 0:06:38.2 13:37.3 [30] 30 14:12.9 [30] 29
30 125 detail pretekára DOBRÝ Ondřej CZE 2012 CK LOKO Rakovník 30. /  Mladší žáci 0:27:51.8 0:06:39.7 14:08.3 [32] 32 13:43.4 [28] 30
31 121 detail pretekára DUCHEK Viktor CZE 2011 TJ STADION LOUNY 31. /  Mladší žáci 0:28:22.3 0:07:10.2 13:31.5 [28] 28 14:50.7 [32] 31
32 137 detail pretekára VOSTRÝ David CZE 2013 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 32. /  Mladší žáci 0:28:25.8 0:07:13.7 14:07.3 [31] 31 14:18.4 [31] 32
33 132 detail pretekára JIRKA Jaroslav CZE 2012 VELO AKADEMIE KLADNO 33. /  Mladší žáci 0:30:03.5 0:08:51.4 14:31.3 [33] 33 15:32.1 [33] 33
34 130 detail pretekára ČURDA Patrik CZE 2012 CK Jihočeské naděje 34. /  Mladší žáci 0:18:44.1 - 1 Lap(s) 18:44.1 [34] 34 --- ---
--- 123 detail pretekára KOLÁŘ Dalibor CZE 2011 ADASTRA Cycling Team . /  Mladší žáci DNS --- --- --- --- ---
--- 133 detail pretekára DLOUHÝ Jonáš CZE 2011 ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM . /  Mladší žáci DNS --- --- --- --- ---
--- 134 detail pretekára TROJAN Matyáš CZE 2012 Talent Bike Cycling team . /  Mladší žáci DNS --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru