TOI TOI CUP 2022 / UCI C2 - Kolín

Silniční cyklistika
DÁTUM :3.12.2022 MIESTO :Kolín
USPORIADATEĽ : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Lap1 # Lap2 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Lap1 # Lap2 #
1 104 detail pretekára SEMERÁD Marek CZE 2012 CYKLOSTAR Head Pirelli 1. /  Mladší žáci 0:20:42.9 0:00:00.0 10:40.5 [4] 4 10:02.4 [1] 1
2 103 detail pretekára PŇOVSKÝ Sebastian CZE 2011 Silvini team 2. /  Mladší žáci 0:20:43.4 0:00:00.4 10:37.6 [2] 2 10:05.8 [2] 2
3 101 detail pretekára ZAVADIL Mikuláš CZE 2011 CYCLING ACADEMY TÁBOR 3. /  Mladší žáci 0:20:48.1 0:00:05.2 10:37.2 [1] 1 10:10.9 [3] 3
4 122 detail pretekára SZILASI Dániel HUN 2011 Superior MTB Team 4. /  Mladší žáci 0:20:56.4 0:00:13.4 10:37.8 [3] 3 10:18.5 [4] 4
5 106 detail pretekára KOHOUT Jindřich CZE 2011 BIKE puzzle team 5. /  Mladší žáci 0:21:42.2 0:00:59.3 11:02.2 [5] 5 10:40.0 [5] 5
6 107 detail pretekára ZÁKOSTELECKÝ Jakub CZE 2012 ČEZ Cyklo Team Tábor 6. /  Mladší žáci 0:21:56.5 0:01:13.5 11:15.2 [7] 7 10:41.2 [6] 6
7 110 detail pretekára ORSAVA Matyáš CZE 2011 TUFO CZ OTROKOVICE 7. /  Mladší žáci 0:22:02.2 0:01:19.3 11:13.8 [6] 6 10:48.4 [7] 7
8 109 detail pretekára PŘENOSIL Adam CZE 2011 SportRaces Cycling Team 8. /  Mladší žáci 0:22:35.0 0:01:52.0 11:29.2 [8] 8 11:05.7 [8] 8
9 111 detail pretekára RYBÁŘ Kryštof CZE 2011 CK LOKO Rakovník 9. /  Mladší žáci 0:22:46.9 0:02:03.9 11:32.9 [9] 9 11:13.9 [9] 9
10 113 detail pretekára MARKUSEK Nicolas CZE 2011 REXONIX KOVO PRAHA 10. /  Mladší žáci 0:23:10.9 0:02:27.9 11:52.6 [11] 11 11:18.3 [11] 10
11 119 detail pretekára ČTRNÁCTÝ Antonín CZE 2011 DUKLA  PRAHA 11. /  Mladší žáci 0:23:27.5 0:02:44.5 12:10.7 [14] 14 11:16.7 [10] 11
12 126 detail pretekára SMRČKA Matyáš CZE 2013 CYCLING ACADEMY TÁBOR 12. /  Mladší žáci 0:23:47.6 0:03:04.7 12:07.3 [13] 13 11:40.3 [12] 12
13 115 detail pretekára LODR Oliver CZE 2012 AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 13. /  Mladší žáci 0:23:48.1 0:03:05.2 12:06.1 [12] 12 11:42.0 [13] 13
14 105 detail pretekára ZAVADIL Tobiáš CZE 2012 CYCLING ACADEMY TÁBOR 14. /  Mladší žáci 0:24:16.4 0:03:33.4 11:50.8 [10] 10 12:25.5 [16] 14
15 131 detail pretekára HURÁK Štěpán CZE 2013 LAWI Sport Team 15. /  Mladší žáci 0:24:18.7 0:03:35.8 12:12.8 [15] 15 12:05.8 [14] 15
16 116 detail pretekára MALÍK Marek CZE 2012 REXONIX KOVO PRAHA 16. /  Mladší žáci 0:24:52.9 0:04:09.9 12:37.7 [16] 16 12:15.1 [15] 16
17 121 detail pretekára DOBRÝ Ondřej CZE 2012 CK LOKO Rakovník 17. /  Mladší žáci 0:25:45.7 0:05:02.8 13:11.4 [19] 19 12:34.2 [17] 17
18 117 detail pretekára VAŠÍČEK Robin CZE 2012 ADASTRA Cycling Team 18. /  Mladší žáci 0:26:01.4 0:05:18.5 12:56.0 [17] 17 13:05.3 [20] 18
19 120 detail pretekára TICHÝ Tadeáš CZE 2011 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 19. /  Mladší žáci 0:26:03.7 0:05:20.7 13:09.5 [18] 18 12:54.1 [18] 19
20 127 detail pretekára TOMEŠ Roman CZE 2011 CZECH MULTISPORT COACHING 20. /  Mladší žáci 0:27:02.3 0:06:19.4 14:04.2 [20] 20 12:58.1 [19] 20
21 128 detail pretekára DLOUHÝ Jonáš CZE 2011 ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM 21. /  Mladší žáci 0:28:23.7 0:07:40.7 14:29.8 [22] 22 13:53.8 [21] 21
22 125 detail pretekára VYŠÍN Tomáš CZE 2012 ADASTRA Cycling Team 22. /  Mladší žáci 0:29:36.7 0:08:53.7 14:29.0 [21] 21 15:07.6 [22] 22
23 132 detail pretekára GAIER Jakub CZE 2013 CYCLING ACADEMY TÁBOR 23. /  Mladší žáci 0:32:11.3 0:11:28.4 14:56.5 [23] 23 17:14.7 [23] 23
24 124 detail pretekára ČURDA Patrik CZE 2012 CK Jihočeské naděje 24. /  Mladší žáci 0:15:26.5 - 1 Lap(s) 15:26.5 [24] 24 --- ---
25 129 detail pretekára TROJAN Matyáš CZE 2012 Talent Bike Cycling team 25. /  Mladší žáci 0:15:56.5 - 1 Lap(s) 15:56.5 [25] 25 --- ---
--- 118 detail pretekára DUCHEK Viktor CZE 2011 TJ STADION LOUNY . /  Mladší žáci DNF --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru