ČSOB zimná séria 2022/2023 - 1. séria „Mikulášska edícia“

Běh
DÁTUM :10.12.2022 MIESTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 1 detail pretekára BOŽÍK Štefan 2014 Naša atletika 1. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:12.5 0:00:00.0
2 35 detail pretekára FRŰHWIRTH František 2014 --- 2. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:20.8 0:00:08.3
3 28 detail pretekára AMBRUS Richard 2015 3nity triathlon club 3. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:24.5 0:00:12.0
4 30 detail pretekára DROBNÁ Dorota 2014 3NT Bratislava 1. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:27.5 0:00:15.0
5 3054 detail pretekára KOSTYLEVA Anastasiia 2015 Prestigio Realiz Team 2. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:30.2 0:00:17.7
6 3017 detail pretekára RÁBEK Štefan 2014 --- 4. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:34.0 0:00:21.5
7 3013 detail pretekára KUROTOVA Alisa Viktória 2014 AlKur 3. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:35.2 0:00:22.7
8 3035 detail pretekára ŠČEPÁN Oliver 2014 BK MOLKY 5. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:35.3 0:00:22.8
9 3061 detail pretekára POLOHOVÁ Daniela 2014 AK Puma Senec 4. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:36.7 0:00:24.2
10 3053 detail pretekára KOSÁČOVÁ Gréta 2014 Prestigio Realiz Team 5. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:37.2 0:00:24.7
11 48 detail pretekára SLOVÁK Lukáš 2013 BILLA Kids 6. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:38.7 0:00:26.2
12 50 detail pretekára BÚZEKOVÁ Linda 2015 Realiz Sport team 6. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:39.5 0:00:27.0
13 12 detail pretekára ĎURISOVÁ Michaela 2016 3NT Bratislava 7. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:45.5 0:00:33.0
14 3052 detail pretekára VAVRINEC Adrian 2013 Prestigio Realiz Team 7. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:53.5 0:00:41.0
15 3021 detail pretekára HABESOVA Lea 2014 ašk slavia trnava 8. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:54.0 0:00:41.5
16 3014 detail pretekára KUROTA Milan 2013 AlKur 8. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:59.5 0:00:47.0
17 2 detail pretekára KRAJČOVIČ Isabella 2016 Ladies Thaibox 9. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:03:07.3 0:00:54.8
18 3005 detail pretekára DITHALM David 2013 --- 9. /  Chlapci 7-10 rokov 0:03:07.5 0:00:55.0
19 3004 detail pretekára DEVEČKOVÁ Michaela 2016 --- 10. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:03:12.2 0:00:59.7
20 3015 detail pretekára JURŠTÁK Sebastián 2014 VLSS 10. /  Chlapci 7-10 rokov 0:03:23.5 0:01:11.0
21 4 detail pretekára ROSA Nicolas 2016 --- 11. /  Chlapci 7-10 rokov 0:03:24.7 0:01:12.2
22 42 detail pretekára ŠTIGLINC Vanessa 2013 Atletika JOJO Lamač 11. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:04:00.0 0:01:47.5
23 43 detail pretekára ŠTIGLINC Marko 2015 Atletika JOJO Lamač 12. /  Chlapci 7-10 rokov 0:04:09.5 0:01:57.0