Jilemnická 50 s 211 - Jilemnická 50 s 211 - CT
DÁTUM : | 28 - 29.1.2023 | MIESTO : | Horní Mísečky |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1. Mezičas | # | 2. Mezičas | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1. Mezičas | # | 2. Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 508 | MAIDL Šimon | 2004 | Wikov Ski Skuhrov | 1. / Muži | 0:53:43.9 | 0:00:00.0 | 07:17.6 | 1 | 25:14.5 | 1 | |
2 | diplom | 514 | MAIDL Štěpán | 2004 | Wikov Ski Skuhrov nad Bělou | 2. / Muži | 0:56:37.3 | 0:02:53.4 | 07:30.6 | 2 | 26:28.7 | 2 | |
3 | diplom | 509 | BEČVÁŘ Jakub | 2005 | Wikov Ski Skuhrov nad Bělou | 3. / Muži | 0:57:54.3 | 0:04:10.4 | 07:46.1 | 3 | 27:13.0 | 3 | |
4 | diplom | 512 | ŠIMURDA Richard | 1971 | USK CS Plzeň | 4. / Muži | 0:58:00.3 | 0:04:16.4 | 08:02.3 | 4 | 27:20.2 | 4 | |
5 | diplom | 520 | PROKEŠ Jan | 2007 | ČKS SKI Jilemnice | 5. / Muži | 1:03:17.8 | 0:09:33.9 | 08:42.6 | 6 | 30:10.7 | 6 | |
6 | diplom | 518 | BOUROVÁ Zuzana | 2005 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / Ženy | 1:03:34.5 | 0:09:50.6 | 08:45.3 | 7 | 30:12.4 | 8 | |
7 | diplom | 511 | PEŠTA Petr | 1975 | USK CS Plzeň | 6. / Muži | 1:03:57.3 | 0:10:13.4 | 08:24.1 | 5 | 29:48.7 | 5 | |
8 | diplom | 517 | VYHLÍDKOVÁ Sofie | 2007 | ČKS SKI Jilemnice | 2. / Ženy | 1:03:58.4 | 0:10:14.4 | 08:45.6 | 8 | 30:11.4 | 7 | |
9 | diplom | 519 | DRBOHLAVOVÁ Karolína | 2006 | ČKS SKI Jilemnice | 3. / Ženy | 1:05:06.0 | 0:11:22.1 | 08:52.1 | 9 | 31:02.9 | 10 | |
10 | diplom | 505 | MRÁZOVÁ Julie | 2006 | TJ Slovan Zdravotník | 4. / Ženy | 1:05:10.3 | 0:11:26.4 | 08:56.1 | 10 | 30:23.9 | 9 | |
11 | diplom | 516 | MAJOROVÁ Kateřina | 2006 | ČKS SKI Jilemnice | 5. / Ženy | 1:09:44.5 | 0:16:00.6 | 09:01.8 | 11 | 32:13.7 | 11 | |
12 | diplom | 506 | PAULÚ Blanka | 1954 | maratonstav úpice | 6. / Ženy | 1:11:01.3 | 0:17:17.3 | 10:10.9 | 15 | 33:50.2 | 13 | |
13 | diplom | 522 | ŽALSKÁ Lucie | 2007 | ČKS SKI Jilemnice | 7. / Ženy | 1:11:06.5 | 0:17:22.6 | 09:36.8 | 12 | 33:17.2 | 12 | |
14 | diplom | 523 | JINDŘIŠEK Ondřej | 1983 | Hrabačov | 7. / Muži | 1:14:19.7 | 0:20:35.8 | 10:07.4 | 14 | 34:52.6 | 14 | |
15 | diplom | 504 | JERIE Marek | 1983 | SK MUP | 8. / Muži | 1:16:18.5 | 0:22:34.6 | 10:23.6 | 17 | 36:04.6 | 17 | |
16 | diplom | 502 | ČAJČÍK Karel | 1957 | Yacht Pardubice | 9. / Muži | 1:16:43.2 | 0:22:59.3 | 10:11.4 | 16 | 35:39.1 | 16 | |
17 | diplom | 521 | MAŤÁTKOVÁ Kateřina | 2005 | ČKS SKI Jilemnice | 8. / Ženy | 1:18:38.0 | 0:24:54.0 | 10:04.4 | 13 | 35:26.4 | 15 | |
18 | diplom | 507 | MOTYCKOVA Stanislava | 1971 | FEL | 9. / Ženy | 1:26:52.5 | 0:33:08.5 | 11:52.9 | 18 | 40:48.8 | 18 | |
19 | diplom | 528 | AUDRLICKÝ Jan | 1945 | Areco ski HK | 10. / Muži | 1:38:58.3 | 0:45:14.4 | 14:03.1 | 19 | 44:56.8 | 19 | |
20 | diplom | 529 | JEŽEK Jaroslav | 1995 | --- | 11. / Muži | 1:55:21.7 | 1:01:37.8 | 14:39.0 | 20 | 53:02.8 | 20 | |
--- | 503 | JANEČEK Vilém | 1995 | SK MUP | . / Muži | DNF | --- | 14:32.6 | --- | --- | --- | ||
--- | 501 | ULMAN Otto | 1981 | --- | . / Muži | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 510 | BLAHNA Pete | 1950 | Olfin Car Ski Team | . / Muži | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 513 | ZDERADIČKA Petr | 1974 | --- | . / Muži | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 515 | KUBEC Karel | 1978 | Kasper-Swix Team | . / Muži | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 524 | MILEC Vaclav | 1967 | --- | . / Muži | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 525 | HOPPAN Petr | 1986 | Plavy | . / Muži | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |