KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - Samstag FT + Kinder
DÁTUM : | 4.2.2023 | MIESTO : | Oberammergau |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | 1,5 km | # | 9 km | # | 19 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2374 | STRAIF Josef | 1968 | HWK Racing Gang | 0:58:44.2 | 0:00:00.0 | 04:59.1 | 1 | 25:26.6 | 1 | 0:53:19.5 | 1 | ||
2 | diplom | 2335 | KURDE Mario | 1969 | SC Buntenbock | 1:02:13.9 | 0:03:29.7 | 05:39.1 | 4 | 27:30.1 | 3 | 0:56:46.8 | 3 | ||
3 | diplom | 2003 | CIPRIAN Stefano | 1972 | sci cai conegliano asd | 1:02:30.2 | 0:03:46.0 | 05:11.1 | 2 | 27:01.0 | 2 | 0:56:46.3 | 2 | ||
4 | diplom | 2399 | SCHLIERENZAUER Martin | 1970 | --- | 1:03:17.9 | 0:04:33.7 | 05:57.1 | 5 | 28:12.6 | 4 | 0:57:43.5 | 4 | ||
5 | diplom | 2473 | MÜLLER Andre | 1972 | Sauerland Ski Team | 1:05:41.7 | 0:06:57.4 | 06:26.9 | 10 | 29:30.1 | 5 | 0:59:48.2 | 5 | ||
6 | diplom | 2150 | LÖW Andreas | 1970 | SG Klotzsche e.V. | 1:07:46.2 | 0:09:01.9 | 05:58.7 | 7 | 29:38.1 | 6 | 1:01:32.2 | 6 | ||
7 | diplom | 2005 | KANAVINS Ainis | 1968 | Ssk Bebra | 1:08:10.0 | 0:09:25.7 | 05:38.7 | 3 | 30:06.4 | 7 | 1:02:18.2 | 7 | ||
8 | diplom | 2168 | FREUND Bernd | 1970 | --- | 1:09:03.2 | 0:10:18.9 | 06:33.1 | 13 | 30:46.4 | 8 | 1:02:44.6 | 8 | ||
9 | diplom | 2230 | EWALD Christian | 1972 | SRC Heimbach Weis and Lillehammer Skkiclub | 1:10:33.7 | 0:11:49.4 | 06:29.6 | 11 | 31:46.9 | 10 | 1:04:32.4 | 9 | ||
10 | diplom | 2144 | RÖMHILD Dirk | 1970 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz e.V. | 1:10:47.4 | 0:12:03.2 | 06:19.9 | 9 | 31:52.4 | 11 | 1:04:38.2 | 10 | ||
11 | diplom | 2049 | EICK Colin | 1970 | IF Froy | 1:11:47.4 | 0:13:03.1 | 05:57.4 | 6 | 31:33.1 | 9 | 1:05:28.9 | 11 | ||
12 | diplom | 2437 | CUSINI Giulio | 1971 | --- | 1:12:16.4 | 0:13:32.2 | 06:35.6 | 15 | 32:16.4 | 14 | 1:05:50.5 | 12 | ||
13 | diplom | 2309 | DREHER Claus | 1970 | --- | 1:12:16.4 | 0:13:32.2 | 06:33.7 | 14 | 31:53.6 | 12 | 1:05:51.2 | 13 | ||
14 | diplom | 2383 | HAIM Stefan | 1972 | LT Innside Schwaz | 1:12:17.4 | 0:13:33.1 | 06:48.4 | 17 | 32:05.9 | 13 | 1:05:51.4 | 14 | ||
15 | diplom | 2480 | BRUNNEGGER Thomas | 1972 | Tsv Gaimersheim Radsport | 1:13:11.2 | 0:14:26.9 | 07:38.6 | 23 | 33:34.1 | 18 | 1:06:54.0 | 16 | ||
16 | diplom | 4031 | KOCH Viktor | 1972 | CLN Luxembourg | 1:13:15.2 | 0:14:30.9 | 06:02.6 | 8 | 32:17.4 | 15 | 1:06:26.2 | 15 | ||
17 | diplom | 2358 | HÄRER Christoph | 1971 | HC haero carbon | 1:14:03.6 | 0:15:19.4 | 06:47.1 | 16 | 33:11.4 | 16 | 1:07:38.9 | 17 | ||
18 | diplom | 4077 | MOCH Alexander | 1972 | WSV Isny | 1:15:10.4 | 0:16:26.1 | 07:46.1 | 25 | 33:18.2 | 17 | 1:08:13.2 | 18 | ||
19 | diplom | 2381 | JÄRVA Juho | 1972 | --- | 1:16:21.7 | 0:17:37.4 | 07:25.9 | 21 | 33:39.4 | 19 | 1:09:28.9 | 19 | ||
20 | diplom | 2192 | WIEDERSTEIN Matthias | 1972 | --- | 1:17:41.1 | 0:18:56.9 | 06:52.9 | 18 | 33:45.1 | 20 | 1:10:24.9 | 20 | ||
21 | diplom | 2265 | PISCHNER Jörn | 1968 | ESV Ingolstadt | 1:17:42.4 | 0:18:58.1 | 07:36.9 | 22 | 34:39.1 | 21 | 1:10:27.9 | 21 | ||
22 | diplom | 2476 | PRAUTSCH Pavel | 1971 | USK | 1:19:47.4 | 0:21:03.1 | 07:58.4 | 28 | 36:14.4 | 24 | 1:12:40.8 | 22 | ||
23 | diplom | 4078 | NEUMANN Michael | 1969 | WZ-Klinik | 1:19:57.1 | 0:21:12.9 | 07:48.1 | 26 | 36:13.3 | 23 | 1:12:49.4 | 23 | ||
24 | diplom | 2366 | SCHMIDT Christoph | 1969 | --- | 1:20:37.6 | 0:21:53.3 | 07:51.9 | 27 | 36:28.7 | 25 | 1:13:33.6 | 24 | ||
25 | diplom | 2038 | CICHON Slawomir | 1970 | KrosSki Remsport | 1:22:22.6 | 0:23:38.4 | 07:13.9 | 20 | 36:07.6 | 22 | 1:14:52.8 | 25 | ||
26 | diplom | 4057 | HERODES Veiko | 1969 | Anesteesia Agentuur | 1:22:37.1 | 0:23:52.9 | 08:01.6 | 29 | 36:56.9 | 26 | 1:15:21.6 | 26 | ||
27 | diplom | 2369 | HEILAND Robert | 1971 | --- | 1:22:50.4 | 0:24:06.1 | 08:06.4 | 30 | 37:30.9 | 28 | 1:15:41.7 | 27 | ||
28 | diplom | 4034 | KOOP Alexander | 1972 | --- | 1:25:06.4 | 0:26:22.1 | 08:58.4 | 37 | 38:46.2 | 31 | 1:17:23.3 | 28 | ||
29 | diplom | 2432 | PFEIFFER Helmut | 1972 | --- | 1:25:26.3 | 0:26:42.1 | 06:30.6 | 12 | 37:15.2 | 27 | 1:17:49.6 | 29 | ||
30 | diplom | 2101 | HEIDEN Oliver | 1971 | Hohpe Racing Team SpVgg Pirk | 1:25:26.8 | 0:26:42.6 | 07:43.2 | 24 | 37:45.2 | 29 | 1:17:50.1 | 30 | ||
31 | diplom | 2136 | HAMMERSTINGL Stefan | 1968 | --- | 1:25:45.6 | 0:27:01.3 | 08:39.4 | 33 | 38:53.4 | 32 | 1:18:00.8 | 31 | ||
32 | diplom | 2190 | DIETZEL Alexander | 1969 | VfB Lengenfeld | 1:26:24.6 | 0:27:40.3 | 08:48.9 | 35 | 38:23.2 | 30 | 1:18:12.1 | 32 | ||
33 | diplom | 2469 | PROBST Markus | 1968 | --- | 1:27:58.3 | 0:29:14.1 | 09:04.9 | 40 | 41:19.2 | 35 | 1:20:38.5 | 33 | ||
34 | diplom | 2140 | AKSLER Vlastimil | 1968 | Mariánská Hora | 1:28:38.5 | 0:29:54.3 | 08:45.5 | 34 | 40:44.4 | 34 | 1:20:49.8 | 34 | ||
35 | diplom | 2460 | WUNDERLICH Bernd | 1970 | --- | 1:31:53.0 | 0:33:08.8 | 07:10.9 | 19 | 39:13.4 | 33 | 1:23:24.0 | 35 | ||
36 | diplom | 2242 | JAHN Carsten | 1971 | SC Murnau | 1:32:23.1 | 0:33:38.8 | 08:21.9 | 32 | 41:45.0 | 36 | 1:24:23.3 | 36 | ||
37 | diplom | 2244 | PULFER Daniel | 1970 | --- | 1:33:47.8 | 0:35:03.5 | 09:37.6 | 46 | 43:21.9 | 38 | 1:25:15.0 | 37 | ||
38 | diplom | 2347 | WESTERMEIER Andreas | 1971 | --- | 1:34:10.8 | 0:35:26.5 | 09:36.3 | 44 | 43:35.7 | 39 | 1:25:35.3 | 38 | ||
39 | diplom | 2356 | HAMMER Gerald | 1969 | --- | 1:34:32.0 | 0:35:47.7 | 09:20.5 | 41 | 44:01.2 | 41 | 1:26:41.0 | 40 | ||
40 | diplom | 2048 | BAUMBACH Thomas | 1971 | --- | 1:35:12.1 | 0:36:27.8 | 09:37.0 | 45 | 42:57.7 | 37 | 1:26:36.2 | 39 | ||
41 | diplom | 2195 | SEIBERT Jan | 1968 | Zürich Doppelstock | 1:36:34.2 | 0:37:50.0 | 08:49.6 | 36 | 43:38.2 | 40 | 1:27:29.0 | 41 | ||
42 | diplom | 2263 | GURTOWSKI Tomasz | 1972 | Gurtom Team | 1:41:04.3 | 0:42:20.0 | 10:14.6 | 49 | 46:15.3 | 44 | 1:32:07.4 | 42 | ||
43 | diplom | 2160 | STANĚK Rostislav | 1968 | --- | 1:42:06.3 | 0:43:22.0 | 09:03.4 | 39 | 45:41.2 | 42 | 1:32:50.7 | 43 | ||
44 | diplom | 2298 | STORCH Robert | 1971 | R2010 | 1:42:09.0 | 0:43:24.7 | 08:16.1 | 31 | 46:06.2 | 43 | 1:33:30.4 | 44 | ||
45 | diplom | 2431 | BRÜNNEL Silvio | 1968 | SC Norweger Annaberg | 1:50:47.2 | 0:52:02.9 | 09:02.4 | 38 | 49:46.7 | 46 | 1:41:16.4 | 47 | ||
46 | diplom | 2142 | KLUGE Rene | 1971 | --- | 1:50:47.4 | 0:52:03.1 | 09:24.2 | 42 | 49:44.5 | 45 | 1:41:15.6 | 46 | ||
47 | diplom | 2013 | BAUMBACH Rüdiger | 1969 | --- | 1:51:06.7 | 0:52:22.4 | 10:08.4 | 47 | 51:24.9 | 47 | 1:40:53.4 | 45 | ||
48 | diplom | 4062 | VON MÜNSTER Thomas | 1971 | Ring der Einzelpaddler e. V. | 1:52:55.4 | 0:54:11.2 | 10:57.5 | 51 | 51:33.5 | 49 | 1:42:24.4 | 48 | ||
49 | diplom | 2011 | EICHHORN Klaus | 1972 | --- | 1:54:46.9 | 0:56:02.7 | 09:25.0 | 43 | 51:24.9 | 47 | 1:43:39.6 | 49 | ||
50 | diplom | 2428 | JACOBSEN Tim | 1972 | TEA | 1:58:23.4 | 0:59:39.1 | 10:43.6 | 50 | 55:41.7 | 51 | 1:47:30.3 | 50 | ||
51 | diplom | 2185 | LEINS Axel | 1970 | --- | 2:04:18.9 | 1:05:34.6 | 10:09.1 | 48 | 54:42.2 | 50 | 1:52:22.3 | 51 | ||
52 | diplom | 4053 | KRAL Josef | 1970 | --- | 2:06:58.1 | 1:08:13.8 | 12:56.4 | 52 | 58:30.8 | 52 | 1:55:46.2 | 52 | ||
--- | 2043 | BRUNZLOW André | 1969 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2058 | MACHNITZKE Arno | 1970 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2066 | BANKE Soren | 1968 | GIC Atletik | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2068 | MACHNITZKE Arne | 1970 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2070 | FLÜß Michael | 1970 | TB Cannstatt Triathlon | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2107 | HAGER Andreas | 1972 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2126 | GERLACH Roman | 1972 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2141 | MACHNITZKE Arno | 1970 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2158 | POTTIER Arnaud | 1969 | USSE | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2189 | MACHNITZKE Arno | 1970 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2213 | KIRCHNER Jens | 1969 | SC Norweger Annaberg | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2237 | MACHNITZKE Arno | 1970 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2284 | NEUMEIER Frank | 1968 | SCMK Hirschau | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2324 | WOITSCHÄTZKE Jan | 1969 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2403 | MACHNITZKE Arno | 1970 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2415 | HEENE Sibylle | 1968 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |