KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - Samstag FT + Kinder
DÁTUM : | 4.2.2023 | MIESTO : | Oberammergau |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | 1,5 km | # | 9 km | # | 19 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2407 | KÖNIG Maren | 2000 | WSV Bad Lobenstein | 0:55:31.8 | 0:00:00.0 | 04:47.6 | 1 | 0:24:17.1 | 1 | 0:50:10.6 | 1 | ||
2 | diplom | 2468 | LECHNER Sophie | 2001 | TSV Marquartstein BSP Ruhpolding | 0:57:30.5 | 0:01:58.6 | 04:50.1 | 2 | 0:25:03.4 | 2 | 0:52:14.5 | 2 | ||
3 | diplom | 2262 | KLAIBER Jana | 1997 | SC Enzklösterle | 0:58:38.9 | 0:03:07.1 | 04:58.1 | 3 | 0:25:23.9 | 3 | 0:53:16.5 | 3 | ||
4 | diplom | 2239 | EBERHARDT Svenja | 1993 | --- | 1:08:29.2 | 0:12:57.4 | 06:17.4 | 7 | 0:30:40.4 | 4 | 1:02:27.5 | 4 | ||
5 | diplom | 2233 | WAIDELICH Silva | 2001 | SC Enzklösterle | 1:10:32.7 | 0:15:00.9 | 06:16.9 | 5 | 0:31:49.6 | 7 | 1:04:34.6 | 6 | ||
6 | diplom | 2290 | BÖTTCHER Rika | 1998 | SC Buntenbock | 1:10:33.1 | 0:15:01.3 | 06:35.1 | 8 | 0:31:57.2 | 8 | 1:04:32.9 | 5 | ||
7 | diplom | 4003 | ALT Prisca | 1993 | Eintracht Braunschweig Wintersport | 1:10:50.4 | 0:15:18.5 | 06:03.6 | 4 | 0:30:56.0 | 5 | 1:04:36.4 | 7 | ||
8 | diplom | 2243 | HÄCKEL Lisa | 2001 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1:12:38.4 | 0:17:06.5 | 07:06.4 | 9 | 0:32:24.1 | 9 | 1:06:00.2 | 8 | ||
9 | diplom | 2123 | MEISCHNER Marie | 2000 | SC Norweger Annaberg | 1:13:53.1 | 0:18:21.3 | 06:16.9 | 5 | 0:31:42.4 | 6 | 1:07:01.7 | 9 | ||
10 | diplom | 2228 | LECHNER Josefa Lisa | 1994 | SC Schliersee | 1:16:14.2 | 0:20:42.3 | 07:17.9 | 10 | 0:33:42.6 | 10 | 1:09:28.1 | 10 | ||
11 | diplom | 2115 | LEIPOLD Sophie | 1998 | SC Willingen | 1:25:25.4 | 0:29:53.5 | 07:29.1 | 11 | 0:37:44.9 | 11 | 1:17:48.8 | 11 | ||
12 | diplom | 2299 | FREI Maxima | 2002 | SG Niederwangen | 1:29:45.6 | 0:34:13.7 | 08:57.9 | 14 | 0:40:22.9 | 12 | 1:21:47.1 | 12 | ||
13 | diplom | 4035 | DEVRIESE Astrid | 1995 | DLC Aachen | 1:31:57.3 | 0:36:25.5 | 07:53.2 | 12 | 0:41:16.3 | 13 | 1:24:04.0 | 13 | ||
14 | diplom | 2138 | HAMMERSTINGL Lisa | 2000 | --- | 1:32:04.8 | 0:36:32.9 | 09:08.4 | 15 | 0:41:54.5 | 14 | 1:24:08.3 | 14 | ||
15 | diplom | 2353 | KRIMMEL Luisa | 1996 | --- | 1:37:16.8 | 0:41:45.0 | 09:39.8 | 22 | 0:43:48.7 | 15 | 1:28:36.0 | 15 | ||
16 | diplom | 2367 | STENGEL Lara | 2001 | --- | 1:37:24.8 | 0:41:52.9 | 09:38.6 | 21 | 0:45:16.7 | 17 | 1:29:07.7 | 16 | ||
17 | diplom | 2452 | BIRKER Luisa | 2000 | --- | 1:39:43.5 | 0:44:11.7 | 09:34.6 | 20 | 0:44:33.9 | 16 | 1:30:12.2 | 17 | ||
18 | diplom | 2099 | V.D. STRATEN Fiona | 1995 | --- | 1:40:59.3 | 0:45:27.4 | 09:26.8 | 18 | 0:46:24.2 | 19 | 1:31:49.4 | 18 | ||
19 | diplom | 2018 | GÖBEL Malin Naja | 2001 | --- | 1:44:16.5 | 0:48:44.7 | 09:21.2 | 17 | 0:46:59.2 | 20 | 1:34:49.2 | 19 | ||
20 | diplom | 2039 | ZILLNER Laura | 1999 | SC Ruhpolding | 1:45:01.2 | 0:49:29.3 | 08:32.0 | 13 | 0:48:26.4 | 22 | 1:36:09.4 | 21 | ||
21 | diplom | 2067 | KÖGEL Barbara | 1995 | --- | 1:45:55.7 | 0:50:23.9 | 09:30.4 | 19 | 0:46:10.5 | 18 | 1:35:37.2 | 20 | ||
22 | diplom | 2204 | RIEDL Luisa | 2001 | --- | 1:47:53.7 | 0:52:21.9 | 09:15.1 | 16 | 0:47:52.4 | 21 | 1:37:42.9 | 22 | ||
23 | diplom | 2419 | SCHÄFFLER Carmen | 1997 | --- | 2:07:04.4 | 1:11:32.5 | 12:28.0 | 24 | 1:01:55.0 | 23 | 1:56:24.2 | 23 | ||
24 | diplom | 4082 | GREGVORKOVA Magdalena | 1995 | --- | 2:30:11.3 | 1:34:39.4 | 12:22.4 | 23 | 1:06:27.2 | 24 | 2:15:19.8 | 24 | ||
--- | 2441 | GINDHART Marina | 1995 | TSV Oberammergau | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 4051 | MEYER-WILMES Johanna | 1993 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |