KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - Samstag FT + Kinder
DÁTUM : | 4.2.2023 | MIESTO : | Oberammergau |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1,5 km | # | 9 km | # | 19 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2407 | KÖNIG Maren | 2000 | WSV Bad Lobenstein | 1. / D 21 | 0:55:31.8 | 0:00:00.0 | 0:04:47.6 | 1 | 0:24:17.1 | 1 | 0:50:10.6 | 1 | ||
2 | diplom | 2468 | LECHNER Sophie | 2001 | TSV Marquartstein BSP Ruhpolding | 2. / D 21 | 0:57:30.5 | 0:01:58.6 | 0:04:50.1 | 2 | 0:25:03.4 | 2 | 0:52:14.5 | 2 | ||
3 | diplom | 2262 | KLAIBER Jana | 1997 | SC Enzklösterle | 3. / D 21 | 0:58:38.9 | 0:03:07.1 | 0:04:58.1 | 3 | 0:25:23.9 | 3 | 0:53:16.5 | 3 | ||
4 | diplom | 2031 | BECKER Linda | 1990 | Adidas XCS Team | 1. / D 31 | 1:00:20.2 | 0:04:48.4 | 0:05:10.6 | 4 | 0:26:06.6 | 4 | 0:54:36.0 | 4 | ||
5 | diplom | 2404 | GEBHARDT Lisa | 2004 | SCMK Hirschau | 1. / J 19 W | 1:06:22.2 | 0:10:50.4 | 0:05:34.9 | 6 | 0:28:33.1 | 5 | 1:00:19.7 | 5 | ||
6 | diplom | 4079 | NAUMANN Lisanne | 1991 | DLC Aachen | 2. / D 31 | 1:08:01.2 | 0:12:29.4 | 0:05:54.6 | 7 | 0:29:43.9 | 7 | 1:01:47.2 | 6 | ||
7 | diplom | 2410 | HUTH Lou Renee | 2003 | Ski-Willy Marathon Team Austria | 2. / J 19 W | 1:08:28.5 | 0:12:56.6 | 0:05:34.4 | 5 | 0:29:26.9 | 6 | 1:02:14.7 | 7 | ||
8 | diplom | 2239 | EBERHARDT Svenja | 1993 | --- | 4. / D 21 | 1:08:29.2 | 0:12:57.4 | 0:06:17.4 | 14 | 0:30:40.4 | 10 | 1:02:27.5 | 8 | ||
9 | diplom | 2302 | SIMEONI Federica | 1972 | sci cai conegliano asd | 1. / D 51 | 1:09:14.6 | 0:13:42.8 | 0:06:07.9 | 10 | 0:30:38.6 | 8 | 1:02:51.7 | 9 | ||
10 | diplom | 4002 | LINDGREN Anna | 1988 | Bruse Sauerland Ski Team | 3. / D 31 | 1:09:37.0 | 0:14:05.1 | 0:05:57.1 | 8 | 0:30:39.0 | 9 | 1:03:19.2 | 10 | ||
11 | diplom | 2170 | OTTO Grit | 1990 | Sportcollection Racing Team | 4. / D 31 | 1:10:22.9 | 0:14:51.1 | 0:06:26.9 | 16 | 0:31:26.9 | 12 | 1:04:03.4 | 11 | ||
12 | diplom | 2233 | WAIDELICH Silva | 2001 | SC Enzklösterle | 5. / D 21 | 1:10:32.7 | 0:15:00.9 | 0:06:16.9 | 11 | 0:31:49.6 | 14 | 1:04:34.6 | 13 | ||
13 | diplom | 2290 | BÖTTCHER Rika | 1998 | SC Buntenbock | 6. / D 21 | 1:10:33.1 | 0:15:01.3 | 0:06:35.1 | 17 | 0:31:57.2 | 16 | 1:04:32.9 | 12 | ||
14 | diplom | 2421 | KÜNKELE Victoria | 2004 | --- | 3. / J 19 W | 1:10:47.9 | 0:15:16.1 | 0:06:16.9 | 11 | 0:31:52.2 | 15 | 1:04:37.1 | 15 | ||
15 | diplom | 4003 | ALT Prisca | 1993 | Eintracht Braunschweig Wintersport | 7. / D 21 | 1:10:50.4 | 0:15:18.5 | 0:06:03.6 | 9 | 0:30:56.0 | 11 | 1:04:36.4 | 14 | ||
16 | diplom | 2243 | HÄCKEL Lisa | 2001 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 8. / D 21 | 1:12:38.4 | 0:17:06.5 | 0:07:06.4 | 22 | 0:32:24.1 | 17 | 1:06:00.2 | 16 | ||
17 | diplom | 2123 | MEISCHNER Marie | 2000 | SC Norweger Annaberg | 9. / D 21 | 1:13:53.1 | 0:18:21.3 | 0:06:16.9 | 11 | 0:31:42.4 | 13 | 1:07:01.7 | 17 | ||
18 | diplom | 2390 | WEINGAND Josefine | 2007 | SkiClub Oberammergau | 1. / J 16 W | 1:14:24.2 | 0:18:52.3 | 0:06:41.1 | 18 | 0:33:07.9 | 19 | 1:07:47.7 | 18 | ||
19 | diplom | 4025 | VOGLER Barbara | 1982 | Team Nordic by Nature - Skiwachse Lehmann | 1. / D 41 | 1:14:26.2 | 0:18:54.3 | 0:07:31.6 | 30 | 0:33:35.1 | 21 | 1:07:52.4 | 20 | ||
20 | diplom | 4026 | ESSWEIN Katharina | 1990 | --- | 5. / D 31 | 1:14:26.4 | 0:18:54.5 | 0:06:19.6 | 15 | 0:33:02.2 | 18 | 1:07:50.4 | 19 | ||
21 | diplom | 4012 | RÖHRICH Magdalena | 1987 | --- | 1. / D 36 | 1:16:04.2 | 0:20:32.3 | 0:07:45.6 | 37 | 0:34:41.0 | 25 | 1:09:06.6 | 21 | ||
22 | diplom | 2092 | GANZONI Cristina | 1975 | SC Maloja | 1. / D 46 | 1:16:19.2 | 0:20:47.3 | 0:06:45.1 | 19 | 0:33:37.2 | 22 | 1:09:25.4 | 22 | ||
23 | diplom | 2139 | GRUSOVÁ Kateřina | 1972 | Jilemnice | 2. / D 51 | 1:16:39.9 | 0:21:08.1 | 0:07:22.1 | 26 | 0:34:12.0 | 24 | 1:09:55.3 | 23 | ||
24 | diplom | 2231 | EWALD Ida | 2004 | SRC Heimbach Weis and Lillehammer Skkiclub | 4. / J 19 W | 1:17:19.4 | 0:21:47.6 | 0:06:50.6 | 20 | 0:33:09.4 | 20 | 1:10:03.3 | 24 | ||
25 | diplom | 2059 | KUNER Heike | 1971 | SV-SZ Kniebis | 3. / D 51 | 1:17:42.9 | 0:22:11.0 | 0:06:51.4 | 21 | 0:33:45.9 | 23 | 1:10:19.9 | 25 | ||
26 | diplom | 4085 | BAIER Gloria | 1975 | --- | 2. / D 46 | 1:18:09.2 | 0:22:37.3 | 0:07:19.6 | 25 | 0:35:30.7 | 28 | 1:11:06.0 | 26 | ||
27 | diplom | 4005 | HELLER Maria | 1986 | WSV Rotterode | 2. / D 36 | 1:18:21.0 | 0:22:49.1 | 0:07:18.1 | 24 | 0:35:23.6 | 27 | 1:11:38.6 | 27 | ||
28 | diplom | 4084 | BEDNARZ Agata | 1975 | --- | 3. / D 46 | 1:19:25.1 | 0:23:53.3 | 0:07:17.4 | 23 | 0:35:07.9 | 26 | 1:12:11.6 | 28 | ||
29 | diplom | 2296 | BECK Katharina | 1992 | --- | 6. / D 31 | 1:20:25.1 | 0:24:53.3 | 0:08:36.9 | 62 | 0:36:43.4 | 33 | 1:13:00.8 | 29 | ||
30 | diplom | 2340 | WITTNER Nicola | 1969 | LG Lauter | 4. / D 51 | 1:20:32.4 | 0:25:00.5 | 0:07:44.4 | 35 | 0:36:03.1 | 29 | 1:13:14.1 | 30 | ||
31 | diplom | 2151 | KALLIAINEN Camilla | 1988 | Sirma IL | 7. / D 31 | 1:20:32.8 | 0:25:01.0 | 0:08:08.8 | 47 | 0:36:45.5 | 35 | 1:13:32.9 | 32 | ||
32 | diplom | 2224 | TIMONEN Tuija | 1989 | Sirma IL | 8. / D 31 | 1:20:35.4 | 0:25:03.5 | 0:08:11.4 | 48 | 0:36:39.2 | 32 | 1:13:31.1 | 31 | ||
33 | diplom | 2162 | HASMANOVÁ Lenka | 1975 | KOS Slavia Plzeň | 4. / D 46 | 1:20:38.6 | 0:25:06.8 | 0:07:25.4 | 27 | 0:36:18.9 | 30 | 1:13:35.4 | 33 | ||
34 | diplom | 2391 | SAUTER Janina | 1992 | Sport Schindele | 9. / D 31 | 1:21:35.1 | 0:26:03.3 | 0:07:42.6 | 32 | 0:36:51.4 | 37 | 1:14:26.8 | 35 | ||
35 | diplom | 2343 | LIEBERHERR Anja | 1985 | --- | 3. / D 36 | 1:21:35.4 | 0:26:03.5 | 0:07:59.2 | 41 | 0:36:43.4 | 34 | 1:14:28.6 | 36 | ||
36 | diplom | 2387 | SELTER Sabine | 1968 | --- | 5. / D 51 | 1:21:49.4 | 0:26:17.5 | 0:07:43.4 | 33 | 0:36:23.6 | 31 | 1:14:16.1 | 34 | ||
37 | diplom | 2217 | BURMEISTER Sina | 1988 | Treptower Rudergemeinschaft | 10. / D 31 | 1:22:39.3 | 0:27:07.5 | 0:08:22.1 | 50 | 0:37:27.4 | 39 | 1:15:22.8 | 37 | ||
38 | diplom | 2389 | HEILAND Lena | 2008 | SkiClub Oberammergau | 1. / J 15 W | 1:22:49.9 | 0:27:18.0 | 0:08:04.8 | 45 | 0:37:34.9 | 40 | 1:15:39.3 | 39 | ||
39 | diplom | 2206 | KAMARYTOVÁ Marie | 1991 | USK CS Plzen | 11. / D 31 | 1:22:56.6 | 0:27:24.8 | 0:07:25.6 | 28 | 0:36:49.1 | 36 | 1:15:30.6 | 38 | ||
40 | diplom | 2269 | EDER Alina | 2003 | SG Niederwangen | 5. / J 19 W | 1:23:13.8 | 0:27:42.0 | 0:08:06.1 | 46 | 0:36:58.7 | 38 | 1:15:45.1 | 40 | ||
41 | diplom | 2447 | BREITKOPF Isabella | 2006 | --- | 1. / J 17 W | 1:23:31.9 | 0:28:00.0 | 0:08:30.0 | 57 | 0:38:27.7 | 42 | 1:16:10.1 | 41 | ||
42 | diplom | 2115 | LEIPOLD Sophie | 1998 | SC Willingen | 11. / D 21 | 1:25:25.4 | 0:29:53.5 | 0:07:29.1 | 29 | 0:37:44.9 | 41 | 1:17:48.8 | 42 | ||
43 | diplom | 4066 | KAGERBAUER Simone | 1977 | xc-ski.de AN Skimarathon Team | 5. / D 46 | 1:27:22.1 | 0:31:50.2 | 0:08:30.6 | 58 | 0:40:00.9 | 50 | 1:19:31.1 | 43 | ||
44 | diplom | 2245 | PULFER Regula | 1972 | --- | 6. / D 51 | 1:28:16.0 | 0:32:44.2 | 0:09:22.1 | 79 | 0:40:56.2 | 56 | 1:20:56.4 | 48 | ||
45 | diplom | 2247 | HAUEISEN Bettina | 1992 | TV Planegg-Krailling | 12. / D 31 | 1:28:37.8 | 0:33:06.0 | 0:08:48.6 | 66 | 0:40:08.9 | 51 | 1:20:38.3 | 44 | ||
46 | diplom | 2286 | ŠIMEČKVÁ Radka | 1977 | SKI Senohraby | 6. / D 46 | 1:28:40.1 | 0:33:08.2 | 0:08:23.4 | 51 | 0:39:55.9 | 47 | 1:20:50.6 | 47 | ||
47 | diplom | 2164 | HAŠKOVÁ Eva | 1973 | Sport Club Plzen | 7. / D 46 | 1:28:54.5 | 0:33:22.7 | 0:08:26.1 | 53 | 0:39:41.5 | 45 | 1:20:41.2 | 45 | ||
48 | diplom | 2159 | SOLBAKK Synnove | 1965 | Sirma IL | 1. / D 56 | 1:28:56.5 | 0:33:24.7 | 0:08:33.1 | 61 | 0:39:02.9 | 43 | 1:20:44.0 | 46 | ||
49 | diplom | 2102 | WACHTER Susanne | 1992 | TB Erlangen | 13. / D 31 | 1:28:58.5 | 0:33:26.7 | 0:08:26.6 | 54 | 0:39:56.4 | 48 | 1:20:59.1 | 49 | ||
50 | diplom | 4060 | MAILÄNDER Susanne | 1970 | --- | 7. / D 51 | 1:29:10.3 | 0:33:38.5 | 0:08:38.1 | 63 | 0:40:28.2 | 53 | 1:21:20.8 | 50 | ||
51 | diplom | 2299 | FREI Maxima | 2002 | SG Niederwangen | 12. / D 21 | 1:29:45.6 | 0:34:13.7 | 0:08:57.9 | 70 | 0:40:22.9 | 52 | 1:21:47.1 | 51 | ||
52 | diplom | 2116 | MAYER Elena | 1981 | Skizunft Stockach | 2. / D 41 | 1:31:38.1 | 0:36:06.2 | 0:07:53.9 | 39 | 0:39:45.4 | 46 | 1:23:22.0 | 53 | ||
53 | diplom | 2085 | VALLON Francoise | 1961 | AEA | 1. / D 61 | 1:31:50.8 | 0:36:19.0 | 0:08:46.7 | 64 | 0:42:11.7 | 66 | 1:23:42.2 | 56 | ||
54 | diplom | 2178 | BERTHOLD Josefin Freya | 2006 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz e.V. | 2. / J 17 W | 1:31:52.3 | 0:36:20.4 | 0:07:44.4 | 35 | 0:39:30.9 | 44 | 1:23:00.0 | 52 | ||
55 | diplom | 4072 | VOOGNE Tiina | 1973 | EWK | 8. / D 46 | 1:31:54.5 | 0:36:22.7 | 0:08:30.6 | 58 | 0:40:46.2 | 54 | 1:23:35.5 | 54 | ||
56 | diplom | 4035 | DEVRIESE Astrid | 1995 | DLC Aachen | 13. / D 21 | 1:31:57.3 | 0:36:25.5 | 0:07:53.2 | 38 | 0:41:16.3 | 58 | 1:24:04.0 | 57 | ||
57 | diplom | 2184 | RISTHEIN Kirsti | 1972 | Sparta | 8. / D 51 | 1:32:01.3 | 0:36:29.5 | 0:08:01.2 | 42 | 0:40:47.7 | 55 | 1:23:36.8 | 55 | ||
58 | diplom | 2138 | HAMMERSTINGL Lisa | 2000 | --- | 14. / D 21 | 1:32:04.8 | 0:36:32.9 | 0:09:08.4 | 72 | 0:41:54.5 | 63 | 1:24:08.3 | 59 | ||
59 | diplom | 2019 | SALLER Katrin | 1990 | --- | 14. / D 31 | 1:32:15.6 | 0:36:43.7 | 0:07:37.6 | 31 | 0:40:00.7 | 49 | 1:24:13.2 | 61 | ||
60 | diplom | 2110 | AAVER Anne | 1971 | Sparta | 9. / D 51 | 1:32:18.6 | 0:36:46.7 | 0:08:28.1 | 56 | 0:41:32.2 | 62 | 1:24:15.0 | 62 | ||
61 | diplom | 2271 | GASCH Alexandra | 1980 | SG Klotzsche e.V. | 3. / D 41 | 1:32:22.5 | 0:36:50.7 | 0:09:55.4 | 96 | 0:43:30.3 | 72 | 1:24:28.0 | 63 | ||
62 | diplom | 2197 | STEINBÜGL Sabine | 1976 | Skiclub Großberg | 9. / D 46 | 1:32:42.3 | 0:37:10.4 | 0:09:22.9 | 80 | 0:41:31.5 | 61 | 1:24:04.3 | 58 | ||
63 | diplom | 2027 | GROß Isabell | 1985 | SV Floh-Seligenthal | 4. / D 36 | 1:32:43.5 | 0:37:11.7 | 0:08:02.1 | 44 | 0:41:02.2 | 57 | 1:24:09.5 | 60 | ||
64 | diplom | 4015 | LIPP Anja | 1970 | --- | 10. / D 51 | 1:32:49.6 | 0:37:17.7 | 0:09:28.1 | 84 | 0:42:15.7 | 67 | 1:24:59.0 | 65 | ||
65 | diplom | 2424 | WROBEL Annette | 1962 | SC Großberg | 2. / D 61 | 1:33:12.6 | 0:37:40.7 | 0:07:56.2 | 40 | 0:41:16.7 | 59 | 1:24:30.3 | 64 | ||
66 | diplom | 2339 | GREBNER Diana | 1972 | --- | 11. / D 51 | 1:33:58.3 | 0:38:26.5 | 0:09:27.3 | 83 | 0:42:24.4 | 68 | 1:25:32.3 | 67 | ||
67 | diplom | 2061 | HAßLER Lena | 1990 | Ski Club Rückershausen 1951 e. V. | 15. / D 31 | 1:34:01.0 | 0:38:29.2 | 0:08:53.6 | 68 | 0:42:53.9 | 70 | 1:25:35.0 | 68 | ||
68 | diplom | 2295 | PATRÁKOVÁ Šárka | 1983 | --- | 5. / D 36 | 1:34:39.8 | 0:39:07.9 | 0:08:27.3 | 55 | 0:42:11.2 | 65 | 1:25:30.7 | 66 | ||
69 | diplom | 2134 | KARL Elke | 1965 | Sachsen 90 Werdau | 2. / D 56 | 1:35:09.0 | 0:39:37.2 | 0:09:57.9 | 98 | 0:44:19.5 | 78 | 1:26:36.2 | 69 | ||
70 | diplom | 2125 | LUCHSINGER Fabienne | 1990 | --- | 16. / D 31 | 1:35:19.3 | 0:39:47.5 | 0:09:58.6 | 99 | 0:44:23.2 | 79 | 1:26:52.0 | 70 | ||
71 | diplom | 2103 | LUCHSINGER Karin | 1983 | --- | 6. / D 36 | 1:35:19.7 | 0:39:47.9 | 0:09:59.4 | 101 | 0:44:28.4 | 81 | 1:26:56.5 | 72 | ||
72 | diplom | 2180 | PELLETIER Genevieve | 1960 | UNASACEM FRANCE | 3. / D 61 | 1:35:28.3 | 0:39:56.5 | 0:08:54.7 | 69 | 0:43:11.9 | 71 | 1:26:54.0 | 71 | ||
73 | diplom | 2246 | MAIER Veronika | 1990 | --- | 17. / D 31 | 1:35:52.8 | 0:40:20.9 | 0:09:49.6 | 94 | 0:44:05.9 | 76 | 1:27:05.5 | 73 | ||
74 | diplom | 2289 | WINKLEROVA Petra | 1976 | --- | 10. / D 46 | 1:36:48.0 | 0:41:16.2 | 0:08:17.1 | 49 | 0:41:17.2 | 60 | 1:27:38.9 | 74 | ||
75 | diplom | 2444 | GROSS Stephanie | 1981 | --- | 4. / D 41 | 1:37:00.0 | 0:41:28.2 | 0:09:25.0 | 81 | 0:43:41.7 | 73 | 1:27:59.7 | 75 | ||
76 | diplom | 2020 | CRUSIUS Sophia | 1991 | --- | 18. / D 31 | 1:37:12.5 | 0:41:40.7 | 0:07:44.4 | 34 | 0:42:47.2 | 69 | 1:28:32.7 | 76 | ||
77 | diplom | 2353 | KRIMMEL Luisa | 1996 | --- | 15. / D 21 | 1:37:16.8 | 0:41:45.0 | 0:09:39.8 | 91 | 0:43:48.7 | 74 | 1:28:36.0 | 78 | ||
78 | diplom | 2367 | STENGEL Lara | 2001 | --- | 16. / D 21 | 1:37:24.8 | 0:41:52.9 | 0:09:38.6 | 90 | 0:45:16.7 | 83 | 1:29:07.7 | 81 | ||
79 | diplom | 2351 | VARES Made | 1970 | Sporttravel | 12. / D 51 | 1:37:25.3 | 0:41:53.4 | 0:09:42.7 | 92 | 0:44:13.2 | 77 | 1:28:37.5 | 79 | ||
80 | diplom | 2080 | THOMAS Ines | 1978 | --- | 5. / D 41 | 1:37:50.0 | 0:42:18.1 | 0:08:01.2 | 42 | 0:41:59.7 | 64 | 1:28:33.5 | 77 | ||
81 | diplom | 2072 | DANIEL Monika | 1971 | TV Kempten/ Allgäu | 13. / D 51 | 1:37:56.5 | 0:42:24.7 | 0:09:18.1 | 76 | 0:44:23.7 | 80 | 1:29:05.7 | 80 | ||
82 | diplom | 4018 | AHLAMAA Jaana | 1963 | --- | 3. / D 56 | 1:38:45.8 | 0:43:13.9 | 0:10:51.2 | 114 | 0:46:04.9 | 89 | 1:29:40.7 | 82 | ||
83 | diplom | 2452 | BIRKER Luisa | 2000 | --- | 17. / D 21 | 1:39:43.5 | 0:44:11.7 | 0:09:34.6 | 89 | 0:44:33.9 | 82 | 1:30:12.2 | 83 | ||
84 | diplom | 2187 | KÜNZL Fabienne | 2004 | --- | 6. / J 19 W | 1:40:08.8 | 0:44:36.9 | 0:09:31.0 | 87 | 0:45:23.4 | 85 | 1:31:04.9 | 84 | ||
85 | diplom | 4080 | SCHIMMEL Brigitte | 1962 | --- | 4. / D 61 | 1:40:34.3 | 0:45:02.4 | 0:09:15.4 | 74 | 0:45:18.6 | 84 | 1:31:40.2 | 85 | ||
86 | diplom | 2287 | VILIPPUS Elin | 1968 | Leek Sport | 14. / D 51 | 1:40:49.0 | 0:45:17.2 | 0:10:46.2 | 112 | 0:46:47.9 | 97 | 1:32:07.4 | 89 | ||
87 | diplom | 2099 | V.D. STRATEN Fiona | 1995 | --- | 18. / D 21 | 1:40:59.3 | 0:45:27.4 | 0:09:26.8 | 82 | 0:46:24.2 | 92 | 1:31:49.4 | 87 | ||
88 | diplom | 2098 | TRINKL Laura | 1991 | --- | 19. / D 31 | 1:40:59.8 | 0:45:27.9 | 0:09:29.1 | 85 | 0:46:26.2 | 93 | 1:31:49.2 | 86 | ||
89 | diplom | 2053 | HASSELMANN Franziska | 1992 | --- | 20. / D 31 | 1:41:01.0 | 0:45:29.2 | 0:08:23.9 | 52 | 0:43:56.7 | 75 | 1:31:53.7 | 88 | ||
90 | diplom | 2128 | SCHOTT Claudia | 1976 | Post SV Nürnberg | 11. / D 46 | 1:41:06.2 | 0:45:34.4 | 0:10:12.4 | 107 | 0:46:45.9 | 96 | 1:32:08.7 | 90 | ||
91 | diplom | 2282 | MEY Manu | 1960 | --- | 5. / D 61 | 1:41:11.8 | 0:45:39.9 | 0:09:54.7 | 95 | 0:46:44.2 | 94 | 1:32:11.7 | 91 | ||
92 | diplom | 4061 | LUDWIG Sabine | 1990 | --- | 21. / D 31 | 1:42:08.0 | 0:46:36.2 | 0:10:11.9 | 106 | 0:46:50.2 | 98 | 1:33:07.4 | 93 | ||
93 | diplom | 4067 | LÄGER Gerlind | 1962 | --- | 6. / D 61 | 1:42:29.2 | 0:46:57.4 | 0:10:02.5 | 102 | 0:46:45.2 | 95 | 1:32:47.4 | 92 | ||
94 | diplom | 4038 | SCHOLLER Petra | 1957 | TVDÄ Hanau | 1. / D 66 | 1:43:13.2 | 0:47:41.4 | 0:09:59.4 | 100 | 0:45:50.2 | 87 | 1:34:16.2 | 96 | ||
95 | diplom | 2234 | MEIGEL Stefanie | 1980 | Erdinger Active Team | 6. / D 41 | 1:43:22.9 | 0:47:51.1 | 0:09:22.1 | 78 | 0:46:01.4 | 88 | 1:34:13.2 | 95 | ||
96 | diplom | 2012 | MÜLLER Carola | 1962 | Hohburger Sportverein | 7. / D 61 | 1:43:25.0 | 0:47:53.2 | 0:08:51.7 | 67 | 0:45:41.2 | 86 | 1:33:29.9 | 94 | ||
97 | diplom | 2291 | MEIERE Ieva | 1976 | Ziemekurzeme OK | 12. / D 46 | 1:43:41.7 | 0:48:09.9 | 0:09:44.7 | 93 | 0:48:07.9 | 104 | 1:34:19.8 | 97 | ||
98 | diplom | 2078 | BRÜMMER Manuela | 1991 | --- | 22. / D 31 | 1:43:45.9 | 0:48:14.1 | 0:10:19.4 | 108 | 0:49:11.4 | 109 | 1:35:01.9 | 99 | ||
99 | diplom | 2018 | GÖBEL Malin Naja | 2001 | --- | 19. / D 21 | 1:44:16.5 | 0:48:44.7 | 0:09:21.2 | 77 | 0:46:59.2 | 99 | 1:34:49.2 | 98 | ||
100 | diplom | 2350 | LAURIK Karin | 1976 | Sporttravel | 13. / D 46 | 1:44:30.7 | 0:48:58.9 | 0:09:17.9 | 75 | 0:47:28.2 | 100 | 1:35:02.9 | 100 |