KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - KÖNIG LUDWIG LAUF 2023 - Samstag FT + Kinder
DÁTUM : | 4.2.2023 | MIESTO : | Oberammergau |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1,5 km | # | 8 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3125 | DE BUHR Charlotta Sofie | 2003 | --- | 1. / J 19 W | 0:24:47.7 | 0:00:00.0 | 04:55.1 | 1 | 0:19:30.8 | 1 | ||
2 | diplom | 3091 | MORIANZ Fabian | 1996 | Team Rossignol | 1. / H 21 | 0:26:09.2 | 0:01:21.5 | 05:01.9 | 2 | 0:20:37.5 | 2 | ||
3 | diplom | 3092 | KNORRE Maximilian | 2007 | Team Rossignol | 1. / J 16 M | 0:26:28.2 | 0:01:40.5 | 05:10.1 | 3 | 0:20:59.3 | 4 | ||
4 | diplom | 3008 | THEINE Stefan | 1968 | SC Siedlinghausen | 1. / H 51 | 0:26:28.7 | 0:01:40.9 | 05:14.4 | 5 | 0:20:58.3 | 3 | ||
5 | diplom | 3107 | ONNICH Simon | 2005 | TSV Altenau / xcs Ammertal | 1. / J 17 M | 0:27:33.9 | 0:02:46.2 | 05:13.4 | 4 | 0:21:52.3 | 5 | ||
6 | diplom | 3120 | BECK Raphael | 2007 | SC Partenkirchen | 2. / J 16 M | 0:27:40.9 | 0:02:53.2 | 05:31.4 | 7 | 0:22:21.0 | 6 | ||
7 | diplom | 3080 | ZIMMERMANN Manuel | 1995 | SC/TV Gefrees | 2. / H 21 | 0:27:46.9 | 0:02:59.2 | 05:45.4 | 10 | 0:22:22.5 | 8 | ||
8 | diplom | 3009 | KENNEL Wolfgang | 1963 | xc-ski.de A-N Skimarathon Team | 1. / H 56 | 0:28:07.0 | 0:03:19.2 | 05:43.1 | 9 | 0:22:21.2 | 7 | ||
9 | diplom | 3124 | SCHÖTTES Melina | 1998 | xc-ski.de A/N Skimarathonteam | 1. / D 21 | 0:28:23.0 | 0:03:35.2 | 05:29.9 | 6 | 0:22:23.8 | 9 | ||
10 | diplom | 3061 | DONNERSTAG Finn | 1999 | --- | 3. / H 21 | 0:30:37.9 | 0:05:50.2 | 06:21.9 | 12 | 0:24:27.8 | 10 | ||
11 | diplom | 3102 | LEISSE Julian | 2008 | SRC Heimbach-Weis 2000 e.V. | 1. / J 15 M | 0:32:08.7 | 0:07:21.0 | 06:34.6 | 17 | 0:25:38.5 | 11 | ||
12 | diplom | 3005 | KÖRBS Peter | 1959 | TSV Ausbach | 1. / H 61 | 0:32:20.1 | 0:07:32.4 | 06:31.2 | 14 | 0:25:46.8 | 12 | ||
13 | diplom | 3093 | WETTERLING Felix | 1990 | Team Rossignol | 1. / H 31 | 0:32:40.2 | 0:07:52.5 | 05:41.4 | 8 | 0:26:02.5 | 13 | ||
14 | diplom | 3066 | VENZHEGA Alexey | 1991 | --- | 2. / H 31 | 0:32:44.6 | 0:07:56.9 | 06:57.4 | 19 | 0:26:31.5 | 15 | ||
15 | diplom | 3032 | KOCH Michael | 2006 | CLN Luxembourg | 2. / J 17 M | 0:33:15.7 | 0:08:28.0 | 05:51.9 | 11 | 0:26:29.7 | 14 | ||
16 | diplom | 3126 | IRMSCHER Chris | 1988 | Spitzensport Bundeswehr | 3. / H 31 | 0:33:29.9 | 0:08:42.2 | 06:33.6 | 16 | 0:26:53.7 | 18 | ||
17 | diplom | 3028 | HÖFLER Heidrun | 1976 | Concordia Burggen | 1. / D 46 | 0:33:32.4 | 0:08:44.7 | 06:26.9 | 13 | 0:26:43.0 | 16 | ||
18 | diplom | 3003 | SCHWABAUER Nick | 2007 | SRC Heimbach-Weis 2000 e.V. | 3. / J 16 M | 0:33:42.4 | 0:08:54.7 | 06:32.2 | 15 | 0:26:46.8 | 17 | ||
19 | diplom | 3119 | JUNG Nina | 1999 | SC Rubihorn | 2. / D 21 | 0:34:17.3 | 0:09:29.6 | 07:04.9 | 21 | 0:27:51.7 | 21 | ||
20 | diplom | 3104 | DIEMER Pia | 2004 | TG48 Schweinfurt | 2. / J 19 W | 0:34:23.6 | 0:09:35.9 | 07:08.4 | 23 | 0:27:45.0 | 19 | ||
21 | diplom | 3035 | TAUTENHAHN Frank | 1955 | SG Adelsberg | 1. / H 66 | 0:34:25.4 | 0:09:37.7 | 06:35.9 | 18 | 0:27:49.5 | 20 | ||
22 | diplom | 3128 | SCHMID Hubert | 1970 | --- | 2. / H 51 | 0:34:32.7 | 0:09:44.9 | 07:07.4 | 22 | 0:27:56.5 | 22 | ||
23 | diplom | 3100 | MIRSKY Alex | 1979 | Dextro Energy Sport Team | 1. / H 41 | 0:35:07.7 | 0:10:19.9 | 07:09.8 | 24 | 0:28:18.9 | 24 | ||
24 | diplom | 3079 | BÖTTCHER Birgit | 1955 | SC Buntenbock | 1. / D 66 | 0:35:12.4 | 0:10:24.7 | 07:13.6 | 25 | 0:28:18.4 | 23 | ||
25 | diplom | 3130 | MÜLLER Julian | 2009 | Sauerland Skiteam | 1. / S 14 M | 0:35:50.8 | 0:11:03.1 | 07:32.6 | 27 | 0:28:47.0 | 25 | ||
26 | diplom | 3123 | WETTERLING Stephanie | 1964 | WSV Elbingerode | 1. / D 56 | 0:36:25.7 | 0:11:37.9 | 07:57.9 | 30 | 0:29:10.9 | 27 | ||
27 | diplom | 3082 | SORG Michael | 1979 | Team Silla Hopp | 2. / H 41 | 0:36:32.1 | 0:11:44.4 | 07:43.9 | 28 | 0:28:59.1 | 26 | ||
28 | diplom | 3084 | ELLER Viktoria | 1984 | SV Söchering | 1. / D 36 | 0:36:33.6 | 0:11:45.9 | 08:19.4 | 36 | 0:29:44.0 | 29 | ||
29 | diplom | 3077 | FRIEDEMANN Ullrich | 1946 | --- | 1. / H 76 | 0:36:39.7 | 0:11:51.9 | 08:07.2 | 35 | 0:29:43.0 | 28 | ||
30 | diplom | 3073 | MAUCH Jonas | 1994 | --- | 4. / H 21 | 0:37:13.9 | 0:12:26.2 | 08:03.8 | 33 | 0:30:00.0 | 30 | ||
31 | diplom | 3030 | LENGDOBLER Veronika | 1997 | Skiclub Murnau | 3. / D 21 | 0:37:17.9 | 0:12:30.2 | 08:00.9 | 32 | 0:30:40.7 | 33 | ||
32 | diplom | 3063 | FELZMANN Max | 2002 | --- | 5. / H 21 | 0:37:33.6 | 0:12:45.9 | 08:21.4 | 38 | 0:30:26.0 | 32 | ||
33 | diplom | 3033 | KOCH Katharina | 2008 | CLN Luxembourg | 1. / J 15 W | 0:37:36.4 | 0:12:48.7 | 07:04.1 | 20 | 0:30:02.0 | 31 | ||
34 | diplom | 3108 | WINKLER Florian | 1991 | DSV | 4. / H 31 | 0:38:06.3 | 0:13:18.6 | 07:59.2 | 31 | 0:30:57.6 | 34 | ||
35 | diplom | 3097 | VOJTOVÁ Klára | 2007 | Zizkovsky tygri | 1. / J 16 W | 0:38:50.6 | 0:14:02.9 | 07:32.1 | 26 | 0:31:07.5 | 35 | ||
36 | diplom | 3114 | LANDMANN Viktor | 1957 | SC Buntenbock | 2. / H 66 | 0:38:57.1 | 0:14:09.4 | 09:15.4 | 46 | 0:31:42.7 | 36 | ||
37 | diplom | 3014 | LIPP Ann-Sophie | 2008 | --- | 2. / J 15 W | 0:39:55.1 | 0:15:07.4 | 09:29.6 | 51 | 0:32:44.7 | 39 | ||
38 | diplom | 3106 | PICKEL Ulrike | 1966 | --- | 2. / D 56 | 0:39:56.8 | 0:15:09.1 | 08:06.7 | 34 | 0:32:22.7 | 37 | ||
39 | diplom | 3085 | KREMSLER Lena | 2006 | SG Niederwangen | 1. / J 17 W | 0:40:06.6 | 0:15:18.9 | 08:21.4 | 37 | 0:32:34.6 | 38 | ||
40 | diplom | 3068 | SEITER Mischa | 1978 | --- | 3. / H 41 | 0:40:56.3 | 0:16:08.6 | 09:32.1 | 52 | 0:33:21.6 | 41 | ||
41 | diplom | 3071 | SCHÖPF Vinzenz | 2004 | --- | 1. / J 19 M | 0:41:14.1 | 0:16:26.4 | 08:34.4 | 40 | 0:33:16.2 | 40 | ||
42 | diplom | 2034 | BURGARDT Klaus | 1960 | TV Isny | 2. / H 61 | 0:41:47.4 | 0:16:59.7 | 08:38.1 | 41 | 0:33:35.7 | 42 | ||
43 | diplom | 3026 | LIND Odd | 1956 | Hudiksvalls IF | 3. / H 66 | 0:42:17.1 | 0:17:29.4 | 07:49.0 | 29 | 0:33:41.7 | 43 | ||
44 | diplom | 3121 | TOBISCH Maximilian | 1993 | --- | 6. / H 21 | 0:43:48.4 | 0:19:00.6 | 09:55.3 | 58 | 0:35:44.2 | 48 | ||
45 | diplom | 3132 | TRETTIN Robert | 1982 | --- | 4. / H 41 | 0:43:53.4 | 0:19:05.6 | 09:48.1 | 57 | 0:35:59.9 | 49 | ||
46 | diplom | 2215 | KERN Stefan | 1990 | --- | 5. / H 31 | 0:44:13.1 | 0:19:25.4 | 09:00.9 | 42 | 0:35:31.2 | 44 | ||
47 | diplom | 2214 | MAICHLE Felix | 1992 | --- | 6. / H 31 | 0:44:13.3 | 0:19:25.6 | 08:24.0 | 39 | 0:35:35.7 | 45 | ||
48 | diplom | 3127 | HOERMANN Susanne | 1984 | --- | 2. / D 36 | 0:44:28.3 | 0:19:40.6 | 09:11.9 | 44 | 0:35:35.9 | 46 | ||
49 | diplom | 3064 | BAURIEDL Stephanie | 1996 | --- | 4. / D 21 | 0:44:29.0 | 0:19:41.3 | 09:14.7 | 45 | 0:35:39.0 | 47 | ||
50 | diplom | 3109 | CULLAN Patrick | 1973 | TSV Oberammergau | 1. / H 46 | 0:44:48.3 | 0:20:00.6 | 10:19.6 | 64 | 0:36:15.6 | 50 | ||
51 | diplom | 3045 | SCHOTT Markus | 1970 | Post SV Nürnberg | 3. / H 51 | 0:45:17.1 | 0:20:29.4 | 09:34.6 | 53 | 0:36:59.8 | 51 | ||
52 | diplom | 3044 | SCHOTT Matteo | 2007 | --- | 4. / J 16 M | 0:45:17.3 | 0:20:29.6 | 10:13.4 | 63 | 0:37:02.3 | 52 | ||
53 | diplom | 3013 | THIEM Sven | 1976 | --- | 2. / H 46 | 0:45:49.8 | 0:21:02.1 | 09:57.6 | 60 | 0:37:32.3 | 55 | ||
54 | diplom | 3099 | PUNAB Mari | 1968 | Sporttravel | 1. / D 51 | 0:45:52.5 | 0:21:04.8 | 10:07.4 | 61 | 0:37:28.9 | 54 | ||
55 | diplom | 3016 | BERTSCHI Hans | 1948 | ski-club eglisau | 1. / H 71 | 0:45:59.1 | 0:21:11.4 | 09:18.9 | 47 | 0:37:28.2 | 53 | ||
56 | diplom | 3081 | SKOŘEPOVÁ Eliška | 2011 | TJ Sokol Senohraby | 1. / S 12 W | 0:46:11.3 | 0:21:23.6 | 09:23.7 | 48 | 0:37:33.1 | 57 | ||
57 | diplom | 3021 | KRAMER Sandra | 1975 | TSV Güntersleben | 2. / D 46 | 0:46:26.0 | 0:21:38.3 | 11:05.1 | 79 | 0:38:03.7 | 60 | ||
58 | diplom | 3004 | ELWIRA Hein | 1963 | RSC Heimbach Weiß 2000 e.V | 3. / D 56 | 0:46:26.6 | 0:21:38.9 | 09:27.6 | 50 | 0:37:32.9 | 56 | ||
59 | diplom | 3087 | ŠIMEČKVÁ Anna | 2010 | SKI Senohraby | 1. / S 13 W | 0:46:32.3 | 0:21:44.6 | 09:24.2 | 49 | 0:37:42.4 | 59 | ||
60 | diplom | 3122 | GRATZ Veronika | 1992 | --- | 1. / D 31 | 0:46:34.5 | 0:21:46.8 | 09:56.7 | 59 | 0:37:38.4 | 58 | ||
61 | diplom | 3051 | LISINSKA Katarzyna | 1993 | --- | 5. / D 21 | 0:47:47.8 | 0:23:00.1 | 09:47.0 | 56 | 0:38:23.4 | 61 | ||
62 | diplom | 3015 | WEBER Christian | 1986 | --- | 1. / H 36 | 0:48:13.5 | 0:23:25.8 | 11:01.0 | 78 | 0:39:10.7 | 62 | ||
63 | diplom | 3088 | DECKER Mareike | 1991 | --- | 2. / D 31 | 0:48:24.3 | 0:23:36.6 | 10:57.9 | 76 | 0:39:22.8 | 63 | ||
64 | diplom | 3043 | SCHORR Sina | 1998 | --- | 6. / D 21 | 0:48:29.6 | 0:23:41.9 | 09:11.6 | 43 | 0:39:42.7 | 64 | ||
65 | diplom | 3111 | HERSPERGER Luisa | 1991 | --- | 3. / D 31 | 0:48:59.1 | 0:24:11.4 | 10:47.9 | 71 | 0:40:17.9 | 67 | ||
66 | diplom | 3112 | HÄLBIG Tobias | 1988 | --- | 7. / H 31 | 0:48:59.5 | 0:24:11.8 | 10:27.6 | 65 | 0:40:00.6 | 65 | ||
67 | diplom | 3133 | KÜHN Eva | 1993 | --- | 7. / D 21 | 0:49:00.8 | 0:24:13.1 | 10:28.9 | 66 | 0:40:22.2 | 68 | ||
68 | diplom | 3049 | SCHLIERF Andrea | 1981 | --- | 1. / D 41 | 0:49:25.8 | 0:24:38.1 | 10:43.9 | 70 | 0:40:27.1 | 69 | ||
69 | diplom | 3129 | ZIBERT Elisabeth | 1987 | --- | 3. / D 36 | 0:49:38.0 | 0:24:50.3 | 09:42.7 | 55 | 0:40:05.9 | 66 | ||
70 | diplom | 3048 | HEß Antje | 1977 | SC Lotti | 3. / D 46 | 0:49:48.3 | 0:25:00.6 | 10:42.9 | 69 | 0:40:31.9 | 70 | ||
71 | diplom | 3103 | GRÜNER Laura | 1995 | Wehrsdorf | 8. / D 21 | 0:50:32.5 | 0:25:44.8 | 11:40.1 | 88 | 0:41:21.9 | 74 | ||
72 | diplom | 3110 | SCHALLER Claudia | 1965 | --- | 4. / D 56 | 0:50:33.3 | 0:25:45.6 | 10:30.9 | 67 | 0:40:36.6 | 71 | ||
73 | diplom | 3046 | LUCHSINGER Marc Florian | 1992 | --- | 8. / H 31 | 0:50:45.3 | 0:25:57.5 | 10:47.9 | 71 | 0:40:39.6 | 73 | ||
74 | diplom | 3047 | LUCHSINGER Anna | 1960 | --- | 1. / D 61 | 0:50:45.6 | 0:25:57.9 | 10:48.6 | 73 | 0:40:38.9 | 72 | ||
75 | diplom | 3070 | BLAKE David | 1961 | --- | 3. / H 61 | 0:51:02.5 | 0:26:14.8 | 12:51.6 | 100 | 0:42:02.1 | 77 | ||
76 | diplom | 3086 | VON MÜNSTER Anna | 2007 | Ring der Einzelpaddler e. V. | 2. / J 16 W | 0:51:21.1 | 0:26:33.4 | 10:54.7 | 74 | 0:41:57.4 | 76 | ||
77 | diplom | 3007 | KAČÍREK Karel | 1957 | Svch | 4. / H 66 | 0:51:30.5 | 0:26:42.8 | 10:31.9 | 68 | 0:41:24.6 | 75 | ||
78 | diplom | 3058 | STEIN Laurent | 1994 | KFT Ramersdorf-Perlach | 7. / H 21 | 0:51:59.6 | 0:27:11.8 | 11:10.1 | 80 | 0:42:26.1 | 81 | ||
79 | diplom | 3029 | STANGL Angela | 1971 | SpVgg Höhenkirchen | 2. / D 51 | 0:52:15.8 | 0:27:28.1 | 11:46.1 | 91 | 0:42:54.1 | 82 | ||
80 | diplom | 3116 | FISCHER Pia-Theresa | 1991 | --- | 4. / D 31 | 0:52:18.8 | 0:27:31.0 | 11:56.4 | 93 | 0:43:06.4 | 83 | ||
81 | diplom | 3090 | HEINDL Monika | 1958 | DSW 12 Darmstadt | 2. / D 61 | 0:52:22.5 | 0:27:34.8 | 11:22.4 | 84 | 0:42:20.6 | 80 | ||
82 | diplom | 3089 | REISCH Guido Arthur | 1953 | DSW 12 Darmstadt | 5. / H 66 | 0:52:25.1 | 0:27:37.3 | 11:19.1 | 82 | 0:42:17.1 | 79 | ||
83 | diplom | 3057 | ABESKA Julian | 1994 | --- | 8. / H 21 | 0:52:48.8 | 0:28:01.1 | 11:34.4 | 86 | 0:43:24.9 | 85 | ||
84 | diplom | 3072 | GASCH Bernd | 1951 | SG Klotzsche e.V. | 2. / H 71 | 0:52:50.0 | 0:28:02.3 | 11:35.4 | 87 | 0:43:17.4 | 84 | ||
85 | diplom | 3094 | SCHULTE Maximilian | 1982 | K2 Sports Europe | 5. / H 41 | 0:53:02.3 | 0:28:14.6 | 10:12.6 | 62 | 0:42:08.4 | 78 | ||
86 | diplom | 3056 | SUTOR Benedikt | 1993 | --- | 9. / H 21 | 0:53:21.7 | 0:28:34.0 | 11:14.9 | 81 | 0:43:29.5 | 86 | ||
87 | diplom | 3011 | OVEČKA Milan | 1968 | CKBT Černošice | 4. / H 51 | 0:53:43.8 | 0:28:56.1 | 11:34.1 | 85 | 0:43:39.6 | 87 | ||
88 | diplom | 3055 | MILNE Ian | 1982 | --- | 6. / H 41 | 0:53:53.8 | 0:29:06.1 | 10:55.9 | 75 | 0:43:46.3 | 88 | ||
89 | diplom | 3115 | KOLLER Gabi | 1979 | VR Bank Werdenfels eG | 2. / D 41 | 0:54:39.0 | 0:29:51.3 | 11:45.4 | 90 | 0:44:44.1 | 89 | ||
90 | diplom | 3041 | NAUNDORF Jens | 1964 | VfL Börnsen | 2. / H 56 | 0:55:35.0 | 0:30:47.3 | 11:54.6 | 92 | 0:44:49.9 | 90 | ||
91 | diplom | 3042 | MEDER Reinhold | 1949 | SC Waldau | 3. / H 71 | 0:55:55.0 | 0:31:07.3 | 12:08.6 | 97 | 0:45:33.8 | 92 | ||
92 | diplom | 3098 | ESCHL Christian | 1972 | Dextro Energy Sport Team | 5. / H 51 | 0:56:35.0 | 0:31:47.3 | 11:21.4 | 83 | 0:44:54.1 | 91 | ||
93 | diplom | 3117 | MEINHARD Lea | 1996 | --- | 9. / D 21 | 0:56:55.0 | 0:32:07.3 | 11:45.1 | 89 | 0:45:57.3 | 93 | ||
94 | diplom | 3010 | LEITZ Roland | 1954 | --- | 6. / H 66 | 0:57:53.5 | 0:33:05.8 | 12:07.4 | 95 | 0:46:27.1 | 95 | ||
95 | diplom | 3002 | MADER Rolf | 1972 | --- | 6. / H 51 | 0:58:05.8 | 0:33:18.1 | 11:00.4 | 77 | 0:46:14.3 | 94 | ||
96 | diplom | 3069 | BLAKE Diana | 1961 | --- | 3. / D 61 | 0:58:40.3 | 0:33:52.6 | 13:01.6 | 101 | 0:47:45.8 | 96 | ||
97 | diplom | 3036 | GNEITING Rainer | 1959 | Tigerfelder SC | 4. / H 61 | 0:59:49.3 | 0:35:01.5 | 12:00.1 | 94 | 0:48:04.1 | 97 | ||
98 | diplom | 3018 | GLESTI John | 1953 | --- | 7. / H 66 | 1:02:04.2 | 0:37:16.5 | 12:08.4 | 96 | 0:51:16.1 | 100 | ||
99 | diplom | 3131 | TAPIO Eirin | 1972 | --- | 3. / D 51 | 1:02:20.2 | 0:37:32.5 | 13:55.1 | 105 | 0:50:45.6 | 98 | ||
100 | diplom | 3059 | KRAUTZBERGER Michael | 1970 | Serpentine Running Club | 7. / H 51 | 1:02:57.7 | 0:38:10.0 | 12:47.9 | 99 | 0:51:10.3 | 99 |