3. ČP XCO MTB Zadov UCI HC - 3. ČP XCO MTB Zadov UCI HC - sobota

MTB
DÁTUM :20.5.2023 MIESTO :Zadov
USPORIADATEĽ : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata INT1-1 # INT1-2 # 1.lap # INT2-1 # INT2-2 # 2.lap # INT3-1 # INT3-2 # 3.lap # INT4-1 # INT4-2 # 4.lap #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata INT1-1 # INT1-2 # 1.lap # INT2-1 # INT2-2 # 2.lap # INT3-1 # INT3-2 # 3.lap # INT4-1 # INT4-2 # 4.lap #
1 710 detail pretekára CHLADOŇOVÁ Viktória SVK 2006 CLIMBERG SPORT TEAM Trenčín 1. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:00:08.4 0:00:00.0 --- 4 05:32.7 [2] 2 14:41.5 [1] 1 04:47.3 [2] 2 05:29.7 [1] 1 15:11.1 [2] 1 04:44.0 [1] 1 05:21.6 [2] 1 14:55.8 [1] 1 --- --- --- 1 15:19.9 [1] 1
2 701 detail pretekára HUTTER Anina SUI 2005 jb BRUNEX Superior Factory Racing 2. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:01:09.1 0:01:00.7 --- 2 05:27.5 [1] 1 14:42.0 [2] 2 04:44.3 [1] 1 05:38.0 [2] 2 15:10.6 [1] 2 05:01.3 [5] 2 05:21.8 [3] 2 15:16.3 [2] 2 --- --- --- 2 16:00.1 [3] 2
3 703 detail pretekára HANÁKOVÁ Eliška CZE 2005 HANAK SISTERS CYCLING ACADEMY 3. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:02:32.6 0:02:24.1 --- 1 05:47.7 [5] 3 15:13.2 [3] 3 04:54.1 [3] 3 05:44.5 [3] 3 15:42.3 [3] 3 04:58.3 [3] 3 05:54.6 [4] 3 15:54.1 [3] 3 --- --- --- 3 15:42.8 [2] 3
4 704 detail pretekára GREMAN Szonja HUN 2005 Cube-Csömör MTB team 4. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:04:33.8 0:04:25.4 --- 10 05:46.2 [3] 5 15:31.0 [4] 4 05:00.1 [5] 4 06:03.5 [4] 4 16:07.3 [4] 4 05:05.6 [6] 4 06:04.0 [5] 4 16:16.3 [4] 4 --- --- --- 4 16:39.1 [6] 4
5 725 detail pretekára DUŠKOVÁ Kateřina CZE 2006 CZECH MULTISPORT COACHING 5. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:05:48.5 0:05:40.1 --- 8 06:03.0 [9] 8 15:45.0 [5] 5 04:55.3 [4] 5 06:11.3 [6] 5 16:28.1 [5] 5 05:06.3 [7] 5 06:07.6 [7] 5 16:35.1 [5] 5 05:11.9 [2] 1 06:21.3 [6] 5 17:00.3 [10] 5
6 705 detail pretekára LAURIE Maria NZL 2005 Team Talley's - Kiwi MTB Collective 6. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:06:25.3 0:06:16.9 --- 6 06:08.2 [11] 7 15:52.5 [6] 6 05:01.1 [6] 6 06:25.5 [10] 7 17:00.8 [8] 7 05:07.3 [8] 7 06:25.1 [9] 7 16:57.6 [9] 6 05:00.2 [1] 2 06:20.5 [5] 6 16:34.3 [4] 6
7 716 detail pretekára SOMMER Nicole AUT 2006 ARBOE PopaFlo Freistadt 7. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:06:43.8 0:06:35.4 --- 15 06:00.5 [7] 11 16:01.2 [8] 8 05:34.6 [23] 11 06:22.8 [8] 9 17:21.6 [12] 9 05:21.1 [14] 10 06:05.5 [6] 8 16:45.3 [6] 8 05:12.5 [3] 3 06:04.6 [1] 7 16:35.6 [5] 7
8 718 detail pretekára BRUCHNER Regina HUN 2006 Greenzone-ZKSE 8. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:06:52.5 0:06:44.1 --- 11 05:47.6 [4] 6 15:53.2 [7] 7 05:03.8 [7] 7 06:16.0 [7] 6 16:42.1 [6] 6 04:53.6 [2] 6 06:52.0 [21] 6 17:15.8 [11] 7 --- --- --- 8 17:01.3 [11] 8
9 712 detail pretekára NOVÁKOVÁ Karla CZE 2005 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 9. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:07:02.3 0:06:53.9 --- 7 06:07.0 [10] 9 16:06.7 [10] 10 05:15.3 [12] 8 06:28.3 [12] 8 17:12.3 [10] 8 04:59.8 [4] 8 06:31.5 [13] 9 16:55.6 [8] 9 --- --- --- 9 16:47.6 [7] 9
10 714 detail pretekára KOTLÍKOVÁ Adéla CZE 2005 CK LOKO Rakovník 10. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:07:10.8 0:07:02.4 --- 12 06:20.6 [14] 14 16:44.2 [13] 13 05:09.4 [9] 13 06:08.4 [5] 10 16:44.8 [7] 11 05:20.0 [13] 11 06:07.8 [8] 10 16:51.1 [7] 10 --- --- --- 10 16:50.6 [8] 10
11 717 detail pretekára BEYEROVÁ Kateřina CZE 2006 ROUVY Specialized 11. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:08:08.3 0:07:59.8 --- 9 06:02.2 [8] 10 16:06.0 [9] 9 05:26.3 [17] 10 06:29.8 [13] 10 17:19.3 [11] 10 05:18.3 [10] 9 06:25.1 [10] 11 17:23.3 [12] 11 05:36.1 [14] 4 06:16.8 [3] 11 17:19.6 [13] 11
12 719 detail pretekára VOJTÍŠKOVÁ Dorota SVK 2006 CLIMBERG SPORT TEAM Trenčín 12. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:08:16.3 0:08:07.8 --- 13 06:22.2 [16] 15 17:00.4 [15] 15 05:08.3 [8] 14 06:23.8 [9] 14 17:04.1 [9] 13 05:18.4 [11] 13 06:25.7 [11] 12 17:08.6 [10] 12 05:20.1 [5] 5 06:19.0 [4] 12 17:03.1 [12] 12
13 713 detail pretekára PERNICKÁ Adéla CZE 2005 BIKE PRO RACING 13. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:09:23.0 0:09:14.6 --- 4 05:59.2 [6] 4 16:09.5 [11] 11 05:14.1 [11] 9 06:49.3 [18] 12 17:49.3 [16] 12 05:18.8 [12] 12 06:54.0 [24] 14 17:59.3 [15] 14 05:19.0 [4] 7 07:01.6 [13] 15 17:24.8 [14] 13
14 728 detail pretekára KÜHLEIN Jasmin GER 2006 Team JOTA / Biketeam Regensburg 14. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:09:23.0 0:09:14.6 --- 19 06:28.2 [18] 19 17:04.4 [16] 16 05:31.3 [20] 16 06:37.3 [15] 16 17:53.3 [17] 16 05:26.5 [16] 17 06:26.8 [12] 16 17:26.3 [13] 15 05:22.0 [6] 8 06:22.4 [7] 14 16:58.8 [9] 14
15 711 detail pretekára HOSKINS Alice USA 2006 USA National Team 15. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:09:35.3 0:09:26.8 --- 14 06:11.2 [12] 12 16:36.2 [12] 12 05:11.8 [10] 12 06:26.1 [11] 13 17:28.3 [13] 14 05:23.8 [15] 14 06:40.4 [15] 13 17:47.8 [14] 13 05:23.5 [7] 6 06:49.9 [11] 13 17:42.8 [16] 15
16 726 detail pretekára PANUŠOVÁ Anna CZE 2006 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 16. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:10:49.2 0:10:40.8 --- 20 06:20.5 [13] 17 16:59.4 [14] 14 05:23.5 [13] 15 06:29.8 [14] 15 17:33.8 [14] 15 05:32.6 [17] 15 06:43.3 [17] 15 18:00.6 [16] 16 05:39.3 [15] 9 06:54.9 [12] 16 18:15.3 [20] 16
17 722 detail pretekára KRONBURGER Laura GER 2006 Triclub Lindenberg/Stevens Schubert Racing Team 17. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:11:26.5 0:11:18.1 --- 32 06:33.0 [21] 24 17:29.7 [22] 22 05:25.2 [15] 20 06:39.7 [16] 18 17:36.8 [15] 17 05:16.1 [9] 16 06:52.3 [22] 17 18:02.1 [17] 17 05:32.4 [12] 10 07:05.5 [15] 17 18:17.8 [21] 17
18 737 detail pretekára DRHOVÁ Berenika CZE 2005 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 18. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:11:59.2 0:11:50.8 --- 24 06:22.7 [17] 20 17:08.7 [18] 18 05:32.3 [22] 17 06:53.3 [20] 17 18:17.5 [19] 18 05:51.5 [25] 18 06:35.6 [14] 18 18:19.3 [20] 18 05:44.3 [17] 11 06:42.6 [9] 18 18:13.5 [18] 18
19 715 detail pretekára HINDER Angelina AUT 2005 RV Dornbirn 19. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:12:05.7 0:11:57.3 --- 31 06:47.5 [25] 29 17:54.2 [26] 26 05:30.3 [19] 26 06:53.8 [21] 24 18:18.3 [20] 24 05:41.4 [22] 24 06:52.8 [23] 23 18:12.8 [19] 22 05:32.4 [11] 14 06:47.3 [10] 19 17:40.3 [15] 19
20 727 detail pretekára JUROVÁ Hana CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 20. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:12:33.5 0:12:25.1 --- 23 06:22.0 [15] 18 17:12.4 [19] 19 05:31.3 [20] 19 07:14.5 [27] 21 18:42.0 [24] 21 05:39.4 [20] 21 06:42.3 [16] 20 18:20.0 [21] 21 05:35.0 [13] 13 07:02.1 [14] 21 18:18.8 [22] 20
21 730 detail pretekára PULKRABOVÁ Marika CZE 2006 ROUVY Specialized 21. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:12:48.0 0:12:39.6 --- 16 06:28.9 [19] 16 17:23.2 [20] 20 05:35.3 [25] 21 07:02.0 [22] 22 18:39.3 [23] 22 05:36.7 [18] 22 06:43.9 [18] 21 18:11.3 [18] 20 05:29.3 [10] 12 07:07.1 [16] 20 18:34.0 [23] 21
22 723 detail pretekára OLIVOVÁ Denisa CZE 2005 BIKE PRO RACING 22. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:13:12.7 0:13:04.3 --- 17 06:51.5 [29] 23 17:39.4 [23] 23 05:25.5 [16] 22 06:40.0 [17] 20 17:58.6 [18] 19 05:45.9 [24] 19 06:51.0 [20] 19 18:31.0 [23] 19 05:49.5 [18] 15 07:10.6 [17] 22 19:03.5 [26] 22
23 720 detail pretekára KROUPOVÁ Zuzana CZE 2006 Akademie cyklistických sportů 23. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:13:25.5 0:13:17.1 --- 20 06:39.8 [22] 22 17:25.4 [21] 21 05:42.3 [29] 23 07:25.0 [30] 25 19:00.1 [28] 25 05:36.7 [19] 25 06:48.4 [19] 24 18:23.3 [22] 23 05:41.0 [16] 17 07:14.4 [18] 24 18:36.5 [24] 23
24 706 detail pretekára FISHER Andersen Madeline USA 2006 USA National Team 24. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:13:28.0 0:13:19.6 --- 3 06:43.7 [24] 13 17:07.2 [17] 17 05:34.8 [24] 18 07:02.2 [23] 19 18:36.5 [22] 20 05:43.1 [23] 20 07:18.0 [26] 22 19:07.3 [25] 24 05:28.5 [9] 16 07:24.6 [19] 23 18:36.8 [25] 24
25 732 detail pretekára VÁGNEROVÁ Nikola CZE 2006 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 25. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:14:34.2 0:14:25.8 --- 22 06:54.7 [30] 25 17:52.9 [25] 25 05:24.3 [14] 24 07:36.5 [33] 26 19:01.0 [29] 26 06:16.8 [28] 26 07:09.3 [25] 26 19:26.5 [26] 26 05:53.4 [19] 19 06:42.0 [8] 26 18:13.5 [18] 25
26 707 detail pretekára RAMAGE Katie NZL 2005 Team Talley's - Kiwi MTB Collective 26. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:14:34.3 0:14:25.8 --- 28 06:30.2 [20] 21 17:43.2 [24] 24 05:38.6 [26] 25 06:49.8 [19] 23 18:26.8 [21] 23 05:39.8 [21] 23 08:34.1 [29] 27 20:11.9 [33] 27 06:12.0 [20] 20 06:08.6 [2] 25 18:12.3 [17] 26
27 740 detail pretekára ZÁRYBNICKÁ Nikola CZE 2006 ROUVY Specialized 27. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:15:02.5 0:14:54.0 --- 35 06:40.9 [23] 31 18:10.4 [30] 30 05:47.1 [31] 30 07:04.8 [25] 29 18:44.8 [25] 27 24:45.6 [29] 29 48:12.5 [1] 25 18:58.0 [24] 25 05:25.5 [8] 18 07:47.1 [20] 27 19:09.0 [27] 27
28 741 detail pretekára LEBEDOVÁ Kristýna CZE 2006 CK Jihočeské naděje 28. /  Juniorky (17 - 18 let) 0:56:51.9 - 1 Lap(s) --- 27 06:50.8 [28] 27 17:58.9 [27] 27 05:47.3 [32] 27 07:09.0 [26] 27 18:57.5 [26] 28 --- --- --- 28 19:55.3 [30] 28 --- --- --- --- --- ---
29 738 detail pretekára HODINOVÁ Nicol CZE 2006 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 29. /  Juniorky (17 - 18 let) 0:56:59.5 - 1 Lap(s) --- 26 06:50.2 [27] 26 18:05.2 [28] 28 05:50.1 [36] 28 07:04.3 [24] 28 19:09.0 [30] 29 --- --- --- 29 19:45.2 [29] 29 --- --- --- --- --- ---
30 733 detail pretekára VOLEJNÍKOVÁ Natálie CZE 2006 BEKO Bike Racing Team 30. /  Juniorky (17 - 18 let) 0:57:25.0 - 1 Lap(s) --- 18 07:08.7 [32] 30 18:13.4 [31] 31 05:47.8 [33] 31 07:36.8 [34] 31 19:31.0 [31] 30 --- --- --- 30 19:40.4 [27] 30 --- --- --- --- --- ---
31 721 detail pretekára MACOLOVÁ Amálie CZE 2006 HEAD PRO TEAM OPAVA 31. /  Juniorky (17 - 18 let) 0:57:44.8 - 1 Lap(s) --- 36 07:22.6 [35] 36 19:01.7 [34] 34 05:39.6 [27] 34 07:18.3 [29] 33 18:59.8 [27] 32 --- --- --- 31 19:43.2 [28] 31 --- --- --- --- --- ---
32 729 detail pretekára VOLEJNÍKOVÁ Nikola CZE 2006 BEKO Bike Racing Team 32. /  Juniorky (17 - 18 let) 0:57:56.4 - 1 Lap(s) --- 29 06:50.0 [26] 28 18:07.2 [29] 29 05:48.1 [34] 28 07:29.0 [31] 30 19:37.3 [34] 30 --- --- --- 32 20:11.9 [34] 32 --- --- --- --- --- ---
33 739 detail pretekára MOHYLOVÁ Tereza CZE 2005 SK Kohouti Pržno 33. /  Juniorky (17 - 18 let) 0:58:18.8 - 1 Lap(s) --- 38 06:55.5 [31] 32 18:42.2 [32] 32 05:49.8 [35] 33 07:16.2 [28] 32 19:31.5 [32] 33 06:01.0 [27] 27 07:44.8 [27] 33 20:05.0 [32] 33 --- --- --- --- --- ---
34 731 detail pretekára KOKES Elena AUT 2006 URC Bikerei/VLOW Racing Team 34. /  Juniorky (17 - 18 let) 0:58:37.1 - 1 Lap(s) --- 37 07:14.7 [33] 35 18:59.2 [33] 33 05:46.7 [30] 35 07:30.1 [32] 34 19:35.0 [33] 34 --- --- --- 34 20:02.7 [31] 34 --- --- --- --- --- ---
35 724 detail pretekára UHMANOVÁ Kateřina CZE 2005 ROUVY Specialized 35. /  Juniorky (17 - 18 let) 0:59:21.5 - 1 Lap(s) --- 25 07:31.7 [36] 33 19:02.7 [35] 35 05:28.6 [18] 32 07:46.8 [35] 35 19:45.8 [35] 35 05:55.0 [26] 28 07:54.3 [28] 35 20:33.0 [35] 35 --- --- --- --- --- ---
36 708 detail pretekára LAWRENCE Katie NZL 2006 Team Talley's - Kiwi MTB Collective 36. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:00:03.1 - 1 Lap(s) --- 33 07:22.2 [34] 34 19:16.2 [36] 36 05:41.6 [28] 36 07:53.0 [37] 36 20:12.8 [36] 36 --- --- --- 36 20:34.1 [36] 36 --- --- --- --- --- ---
37 734 detail pretekára DVOŘÁKOVÁ Barbora CZE 2006 ROUVY Specialized 37. /  Juniorky (17 - 18 let) 1:01:56.3 - 1 Lap(s) --- 30 08:04.2 [37] 37 20:16.7 [37] 37 06:03.8 [37] 37 07:50.6 [36] 37 20:43.3 [37] 37 --- --- --- 37 20:56.2 [37] 37 --- --- --- --- --- ---
38 736 detail pretekára MOTYČKOVÁ Sára CZE 2006 DK BIKESHOP Racing Team 38. /  Juniorky (17 - 18 let) 0:42:45.2 - 2 Lap(s) --- 34 08:20.2 [39] 38 20:40.9 [38] 38 06:36.3 [39] 38 08:46.3 [38] 38 22:04.3 [38] 38 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
39 735 detail pretekára NĚMCOVÁ Lucie CZE 2005 SPORTREG 39. /  Juniorky (17 - 18 let) 0:44:05.7 - 2 Lap(s) --- 39 08:14.7 [38] 39 21:00.4 [39] 39 06:21.5 [38] 39 09:03.5 [39] 39 23:05.2 [39] 39 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 702 detail pretekára DOBSON Ruby AUS 2005 Australian National Team . /  Juniorky (17 - 18 let) DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 709 detail pretekára CHRISTIE Zoe NZL 2005 Team Talley's - Kiwi MTB Collective . /  Juniorky (17 - 18 let) DNF --- 05:20.2 [-] --- 12:17.2 [-] --- 18:56.9 [-] --- 26:04.5 [-] --- 32:50.8 [-] --- 38:44.3 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru