TOUR de FEMININ 2023 - UCI WE 2.2

Silniční cyklistika
DÁTUM :25 - 28.5.2023 MIESTO :Krásná Lípa

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 21 detail pretekára KULYNYCH Olha 2000 Duolar - Chevalmeire Cycling Team 1. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:33:22.0 0:00:00.0
2 62 detail pretekára WLODARCZYK Dominika 2001 Mat Atom Deweloper Wroclaw 2. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:33:33.0 0:00:11.0
3 216 detail pretekára KVASNIČKOVÁ Eliška 2004 MIX Brilon - Sportraces 3. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:34:03.0 0:00:41.0
4 1 detail pretekára KOPECKY Julia 2004 AG Insurance - NXTG U23 Team 4. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:34:18.0 0:00:56.0
5 84 detail pretekára CHARPENTIER Chloé 1993 Team Grand-Est Komugi La Fabrique 5. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:34:49.0 0:01:27.0
6 121 detail pretekára PINTAR Urska 1985 NT Slovenia 6. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:34:58.0 0:01:36.0
7 95 detail pretekára TOMMASI Francesca 1998 Team Mendelspeck 7. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:35:12.0 0:01:50.0
8 53 detail pretekára GIELKENS Esmée 2001 Lotto Dstny Ladies 8. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:35:14.0 0:01:52.0
9 54 detail pretekára GEURTS Mijntje 2003 Lotto Dstny Ladies 9. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:35:17.0 0:01:55.0
10 176 detail pretekára VAN HOUT Renée 2001 Team Interklima ABC Copenhagen - WV de Amstel - Amager Cykle Ring 10. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:35:19.0 0:01:57.0
11 202 detail pretekára JANSEN Eline 2002 WV Schijndel Women 11. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:35:25.0 0:02:03.0
12 3 detail pretekára KNAVEN Mirre 2004 AG Insurance - NXTG U23 Team 12. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:35:27.0 0:02:05.0
13 11 detail pretekára CASASOLA Sara 1999 Born to Win Team 13. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:35:33.0 0:02:11.0
14 55 detail pretekára VAN DE GUCHTE Quinty 1999 Lotto Dstny Ladies 14. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:35:47.0 0:02:25.0
15 34 detail pretekára DE VRIES Femke 1994 GT Krush Rebellease Pro Cycling Team 15. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:35:59.0 0:02:37.0
16 81 detail pretekára YAPURA Plaza Anabel 1998 Team Grand-Est Komugi La Fabrique 16. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:36:03.0 0:02:41.0
17 61 detail pretekára WILKOS Katarzyna 1993 Mat Atom Deweloper Wroclaw 17. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:36:15.0 0:02:53.0
18 123 detail pretekára SUŠNIK Tjaša 2002 NT Slovenia 18. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:36:18.0 0:02:56.0
19 112 detail pretekára MICHIELS Githa 1983 NT Belgium 19. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:36:29.0 0:03:07.0
20 116 detail pretekára MEERT Marieke 1999 NT Belgium 20. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:36:43.0 0:03:21.0
21 64 detail pretekára MUL Malwina 2004 Mat Atom Deweloper Wroclaw 21. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:37:42.0 0:04:20.0
22 92 detail pretekára ORO Angela 2002 Team Mendelspeck 22. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:38:39.0 0:05:17.0
23 82 detail pretekára MILETTE Laury 2002 Team Grand-Est Komugi La Fabrique 23. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:38:49.0 0:05:27.0
24 162 detail pretekára SLÁMOVÁ Denisa 2000 RRK Group-PierreBaguette-Benzinol Develop 24. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:39:07.0 0:05:45.0
25 4 detail pretekára ARENS Maureen 2003 AG Insurance - NXTG U23 Team 25. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:39:07.0 0:05:45.0
26 114 detail pretekára DE KEERSMAEKER Audrey 1999 NT Belgium 26. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:39:09.0 0:05:47.0
27 102 detail pretekára REDAELLI Emma 2003 UAE Development Team 27. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:39:28.0 0:06:06.0
28 141 detail pretekára KEEP Tiffany 2000 Hutchinson - Brother UK 28. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:39:40.0 0:06:18.0
29 174 detail pretekára JENSEN Marita 1991 Team Interklima ABC Copenhagen - WV de Amstel - Amager Cykle Ring 29. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:39:44.0 0:06:22.0
30 5 detail pretekára RÜETSCHI Noëlle 2004 AG Insurance - NXTG U23 Team 30. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:39:46.0 0:06:24.0
31 43 detail pretekára GAFINOVITZ Rotem 1992 Hess Cycling Team 31. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:40:04.0 0:06:42.0
32 91 detail pretekára CASTAGNA Monica 2003 Team Mendelspeck 32. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:40:06.0 0:06:44.0
33 111 detail pretekára VERDONSCHOT Laura 1996 NT Belgium 33. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:40:15.0 0:06:53.0
34 115 detail pretekára VANDENBULCKE Jesse 1996 NT Belgium 34. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:40:20.0 0:06:58.0
35 73 detail pretekára SLANÍKOVÁ Nela 2004 Team Dukla Praha 35. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:41:22.0 0:08:00.0
36 51 detail pretekára BURLOVÁ Kristýna 2002 Lotto Dstny Ladies 36. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:42:26.0 0:09:04.0
37 12 detail pretekára MIALITSINA Yana 2003 Born to Win Team 37. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:42:31.0 0:09:09.0
38 201 detail pretekára KNIJNENBURG Anne 2002 WV Schijndel Women 38. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:42:42.0 0:09:20.0
39 65 detail pretekára BRZEZNA Monika 1991 Mat Atom Deweloper Wroclaw 39. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:42:43.0 0:09:21.0
40 25 detail pretekára GRÖNDAHL Antonia 1995 Duolar - Chevalmeire Cycling Team 40. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:43:05.0 0:09:43.0
41 205 detail pretekára VOLLERING Bodine 2003 WV Schijndel Women 41. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:43:17.0 0:09:55.0
42 171 detail pretekára BRANDT HEISEL Maja Winther 1993 Team Interklima ABC Copenhagen - WV de Amstel - Amager Cykle Ring 42. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:43:27.0 0:10:05.0
43 23 detail pretekára KIEKENS Cleo 2004 Duolar - Chevalmeire Cycling Team 43. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:43:47.0 0:10:25.0
44 101 detail pretekára CAUDERA Beatrice 2003 UAE Development Team 44. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:44:05.0 0:10:43.0
45 14 detail pretekára FUCHS Lea 1991 Born to Win Team 45. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:44:19.0 0:10:57.0
46 135 detail pretekára LYLYK Kiara 2004 Grouwels - Watersley R+D Cycling Team 46. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:44:40.0 0:11:18.0
47 66 detail pretekára BAJGEROVÁ Nikola 1997 Mat Atom Deweloper Wroclaw 47. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:46:45.0 0:13:23.0
48 56 detail pretekára VERVLOET Sterre 2003 Lotto Dstny Ladies 48. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:47:43.0 0:14:21.0
49 35 detail pretekára DIJKSTRA Anneke 1997 GT Krush Rebellease Pro Cycling Team 49. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:47:44.0 0:14:22.0
50 75 detail pretekára SRNSKÁ Patricie 2004 Team Dukla Praha 50. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:47:57.0 0:14:35.0
51 203 detail pretekára VAN HEEL Sanne 2002 WV Schijndel Women 51. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:49:21.0 0:15:59.0
52 6 detail pretekára VAN ROOIJEN Eline 2001 AG Insurance - NXTG U23 Team 52. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:49:25.0 0:16:03.0
53 184 detail pretekára MAJEWSKA Oliwia 2000 Team Jan Van Arckel 53. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:49:29.0 0:16:07.0
54 74 detail pretekára NĚMCOVÁ Barbora 2004 Team Dukla Praha 54. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:49:32.0 0:16:10.0
55 2 detail pretekára JOORIS Febe 2004 AG Insurance - NXTG U23 Team 55. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:50:18.0 0:16:56.0
56 206 detail pretekára TIMMERMANS Iris 2003 WV Schijndel Women 56. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:50:36.0 0:17:14.0
57 152 detail pretekára OOSTERWOUD Wendy 1995 NWVG - Uplus 57. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:51:57.0 0:18:35.0
58 151 detail pretekára DE BOER Manon 1995 NWVG - Uplus 58. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:52:26.0 0:19:04.0
59 155 detail pretekára SCHULTINGA Iris 2001 NWVG - Uplus 59. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:53:28.0 0:20:06.0
60 45 detail pretekára RABY Coline 2003 Hess Cycling Team 60. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:53:36.0 0:20:14.0
61 83 detail pretekára JONCHERAY Victoire 1994 Team Grand-Est Komugi La Fabrique 61. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:53:41.0 0:20:19.0
62 31 detail pretekára MOS Anniek 2001 GT Krush Rebellease Pro Cycling Team 62. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:53:45.0 0:20:23.0
63 85 detail pretekára BURI Fabienne 1999 Team Grand-Est Komugi La Fabrique 63. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:53:51.0 0:20:29.0
64 181 detail pretekára VAN BOVEN Hannah 1999 Team Jan Van Arckel 64. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:54:16.0 0:20:54.0
65 113 detail pretekára BROUWERS Julie 2002 NT Belgium 65. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:54:23.0 0:21:01.0
66 125 detail pretekára BOBNAR Nika 2003 NT Slovenia 66. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:55:34.0 0:22:12.0
67 96 detail pretekára SANFILIPPO Martina 2004 Team Mendelspeck 67. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:55:55.0 0:22:33.0
68 26 detail pretekára DOBBELAERE Jana 1996 Duolar - Chevalmeire Cycling Team 68. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:55:58.0 0:22:36.0
69 13 detail pretekára MIALITSINA Nika 2003 Born to Win Team 69. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:56:04.0 0:22:42.0
70 133 detail pretekára FRANCIS Jenaya 2004 Grouwels - Watersley R+D Cycling Team 70. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:56:07.0 0:22:45.0
71 243 detail pretekára MILEC JIŘINCOVÁ Jana 1986 MIX Unlimited KM Trading CZ - RWC - Larisas - LAWI 71. /  GENERAL CLASSIFICATION 9:58:45.0 0:25:23.0
72 46 detail pretekára MCWILLIAM Henrietta Alice 1995 Hess Cycling Team 72. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:00:08.0 0:26:46.0
73 231 detail pretekára MÜLLEROVÁ Patricie 2005 MIX TUFO Pardus Prostějov 73. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:00:21.0 0:26:59.0
74 154 detail pretekára HOOGLAND Rixt 1995 NWVG - Uplus 74. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:00:36.0 0:27:14.0
75 164 detail pretekára GEDRAITYTE Akvile 2001 RRK Group-PierreBaguette-Benzinol Develop 75. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:00:39.0 0:27:17.0
76 163 detail pretekára MEDVEĎOVÁ Tereza 1996 RRK Group-PierreBaguette-Benzinol Develop 76. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:01:33.0 0:28:11.0
77 246 detail pretekára ELEFTHERIADOU Aikaterini 1999 MIX Unlimited KM Trading CZ - RWC - Larisas - LAWI 77. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:02:00.0 0:28:38.0
78 175 detail pretekára SCHAD Kirk Caroline 1997 Team Interklima ABC Copenhagen - WV de Amstel - Amager Cykle Ring 78. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:02:00.0 0:28:38.0
79 196 detail pretekára GEYER Sandra 1995 Mix Team Stuttgart - Baden F. - Rsv Stuttgart Va. 1931 - Rc Jena, Rsv Concordia, Rsc Linden 79. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:02:10.0 0:28:48.0
80 33 detail pretekára ZEELST Van Lieke 1997 GT Krush Rebellease Pro Cycling Team 80. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:02:25.0 0:29:03.0
81 161 detail pretekára ŠVRČKOVÁ Barbora 1998 RRK Group-PierreBaguette-Benzinol Develop 81. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:02:51.0 0:29:29.0
82 44 detail pretekára LIEHNER Annika 2002 Hess Cycling Team 82. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:02:57.0 0:29:35.0
83 195 detail pretekára SCHELB Annika 1996 Mix Team Stuttgart - Baden F. - Rsv Stuttgart Va. 1931 - Rc Jena, Rsv Concordia, Rsc Linden 83. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:02:58.0 0:29:36.0
84 72 detail pretekára HARTYCHOVÁ Nicole 2001 Team Dukla Praha 84. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:04:02.0 0:30:40.0
85 194 detail pretekára ZIMMERMANN Amelie 1990 Mix Team Stuttgart - Baden F. - Rsv Stuttgart Va. 1931 - Rc Jena, Rsv Concordia, Rsc Linden 85. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:07:15.0 0:33:53.0
86 153 detail pretekára SMITH Fleur 2000 NWVG - Uplus 86. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:10:36.0 0:37:14.0
87 136 detail pretekára KOOPS Karlijn 2003 Grouwels - Watersley R+D Cycling Team 87. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:11:55.0 0:38:33.0
88 172 detail pretekára KOERNER Clausen Johanna 1997 Team Interklima ABC Copenhagen - WV de Amstel - Amager Cykle Ring 88. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:13:30.0 0:40:08.0
89 223 detail pretekára BRYSON-BOE Lola 2005 MIX Team Black Magic Women Cycling - Zaaf 89. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:15:14.0 0:41:52.0
90 93 detail pretekára PISCIALI Francesca 1998 Team Mendelspeck 90. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:26:35.0 0:53:13.0
91 212 detail pretekára JEŘÁBKOVÁ Bára 2004 MIX Brilon - Sportraces 91. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:33:19.0 0:59:57.0
92 222 detail pretekára ROBINSON Tiree 2005 MIX Team Black Magic Women Cycling - Zaaf 92. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:34:18.0 1:00:56.0
93 41 detail pretekára CLARET I BONMATI Txell 2001 Hess Cycling Team 93. /  GENERAL CLASSIFICATION 10:39:20.0 1:05:58.0
--- 15 detail pretekára LUCIANI Giulia 2001 Born to Win Team . /  GENERAL CLASSIFICATION DNF ---
--- 22 detail pretekára POPELIER Lotte 2001 Duolar - Chevalmeire Cycling Team . /  GENERAL CLASSIFICATION DNF ---
--- 32 detail pretekára UITERWIJK WINKEL Meike 1999 GT Krush Rebellease Pro Cycling Team . /  GENERAL CLASSIFICATION DNF ---
--- 36 detail pretekára BAKS Marissa 1998 GT Krush Rebellease Pro Cycling Team . /  GENERAL CLASSIFICATION DNF ---
--- 42 detail pretekára CLARKE Charlotte 2002 Hess Cycling Team . /  GENERAL CLASSIFICATION DNF ---
--- 52 detail pretekára DOCX Mieke 1996 Lotto Dstny Ladies . /  GENERAL CLASSIFICATION DNF ---
--- 63 detail pretekára KOWALSKA Agata 2004 Mat Atom Deweloper Wroclaw . /  GENERAL CLASSIFICATION DNF ---