TOI TOI CUP 2023 / UCI C2 - #6 Holé Vrchy

Silniční cyklistika
DÁTUM :21.10.2023 MIESTO :Holé Vrchy
USPORIADATEĽ : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Lap1 # Lap2 # Lap3 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Lap1 # Lap2 # Lap3 #
1 7 detail pretekára JECH Lukáš CZE 2010 Adastra cycling team 1. /  Starší žáci 0:21:13.6 0:00:00.0 07:18.0 [5] 5 07:06.1 [2] 3 06:49.4 [1] 1
2 2 detail pretekára RADA Vojtěch CZE 2010 Rexonix Kovo Praha 2. /  Starší žáci 0:21:17.4 0:00:03.7 07:11.4 [2] 2 07:11.9 [3] 1 06:53.9 [2] 2
3 3 detail pretekára HLADÍK František CZE 2010 Brilon Racing Team MB 3. /  Starší žáci 0:21:19.6 0:00:06.0 07:11.7 [3] 3 07:12.2 [4] 2 06:55.6 [3] 3
4 11 detail pretekára TROUSIL Jakub CZE 2010 TJ STADION LOUNY 4. /  Starší žáci 0:21:26.4 0:00:12.8 07:27.7 [8] 8 --- --- --- 4
5 1 detail pretekára BUKOVSKÝ Ondřej CZE 2010 DK Bikeshop RACING Team 5. /  Starší žáci 0:21:44.3 0:00:30.7 07:11.2 [1] 1 07:13.2 [7] 4 07:19.9 [5] 5
6 4 detail pretekára ZAVADIL Mikuláš CZE 2011 Cycling academy Tábor 6. /  Starší žáci 0:21:50.1 0:00:36.5 07:17.9 [4] 4 07:12.9 [5] 5 07:19.2 [4] 6
7 6 detail pretekára JELÍNEK Lukáš CZE 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 7. /  Starší žáci 0:22:08.8 0:00:55.2 07:18.2 [6] 6 07:13.0 [6] 6 07:37.5 [6] 7
8 10 detail pretekára JOGL Denis CZE 2010 CK LOKO Rakovník 8. /  Starší žáci 0:22:32.3 0:01:18.7 07:27.3 [7] 7 07:25.9 [8] 7 07:39.1 [8] 8
9 9 detail pretekára HATAŠ Tomáš CZE 2010 Rohozec Amix Team 9. /  Starší žáci 0:22:48.1 0:01:34.5 07:28.4 [9] 9 07:37.9 [9] 8 07:41.6 [9] 9
10 5 detail pretekára KOHOUT Jindřich CZE 2011 BIKE puzzle team 10. /  Starší žáci 0:23:09.7 0:01:56.0 07:34.2 [11] 11 07:43.6 [10] 9 07:51.8 [12] 10
11 39 detail pretekára ĎURAN Dominik SVK 2010 ŠK Topoľčianky 11. /  Starší žáci 0:23:22.6 0:02:09.0 07:55.8 [15] 15 --- --- --- 11
12 8 detail pretekára FARA Jan CZE 2010 Brilon Racing Team MB 12. /  Starší žáci 0:23:28.2 0:02:14.5 07:31.2 [10] 10 08:05.2 [16] 12 07:51.7 [11] 12
13 17 detail pretekára VIKTORA Michal CZE 2010 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 13. /  Starší žáci 0:23:31.3 0:02:17.7 07:38.2 [12] 12 07:47.2 [11] 10 08:05.8 [15] 13
14 18 detail pretekára JANATA Lukáš CZE 2011 Rexonix Kovo Praha 14. /  Starší žáci 0:23:34.1 0:02:20.5 07:52.3 [13] 13 08:03.4 [13] 13 07:38.3 [7] 14
15 21 detail pretekára RYBÁŘ Kryštof CZE 2011 CK LOKO Rakovník 15. /  Starší žáci 0:23:44.3 0:02:30.7 07:58.7 [16] 16 07:57.4 [12] 14 07:48.1 [10] 15
16 16 detail pretekára MAŇAS Adam CZE 2011 Cycling academy Tábor 16. /  Starší žáci 0:23:50.8 0:02:37.2 07:52.8 [14] 14 08:03.7 [14] 15 07:54.3 [13] 16
17 12 detail pretekára PŇOVSKÝ Sebastian CZE 2011 Silvini team 17. /  Starší žáci 0:23:53.1 0:02:39.5 23:53.1 [42] 42 51:42.6 [1] 11 08:17.3 [19] 17
18 19 detail pretekára JANATA Jakub CZE 2011 Rexonix Kovo Praha 18. /  Starší žáci 0:24:05.3 0:02:51.7 08:05.4 [19] 19 --- --- --- 18
19 25 detail pretekára MARKUSEK Nicolas CZE 2011 Rexonix Kovo Praha 19. /  Starší žáci 0:24:20.8 0:03:07.2 08:05.7 [20] 20 08:06.7 [17] 18 08:08.4 [17] 19
20 13 detail pretekára PŘENOSIL Adam CZE 2011 SportRaces Cycling Team 20. /  Starší žáci 0:24:30.0 0:03:16.3 08:03.3 [17] 17 08:07.8 [18] 17 08:18.8 [20] 20
21 15 detail pretekára DOBRÝ Radim CZE 2010 CK LOKO Rakovník 21. /  Starší žáci 0:24:37.1 0:03:23.4 08:05.0 [18] 18 08:04.4 [15] 16 08:27.6 [22] 21
22 23 detail pretekára VANČO Matyáš SVK 2010 TJ SLOVAN BOHNICE-BMX 22. /  Starší žáci 0:24:52.8 0:03:39.2 08:28.2 [26] 26 08:17.7 [21] 22 08:06.9 [16] 22
23 29 detail pretekára UŠEL Ondřej CZE 2010 Rexonix Kovo Praha 23. /  Starší žáci 0:24:59.6 0:03:46.0 08:20.9 [24] 24 08:16.4 [20] 20 08:22.2 [21] 23
24 35 detail pretekára ČERMÁK Denis CZE 2010 Adastra cycling team 24. /  Starší žáci 0:25:09.6 0:03:56.0 08:53.8 [34] 34 08:18.3 [22] 26 07:57.4 [14] 24
25 27 detail pretekára HERINK Lukáš CZE 2010 SK Stevens CykloŠvec Písek 25. /  Starší žáci 0:25:12.9 0:03:59.3 08:25.4 [25] 25 08:11.4 [19] 19 08:36.0 [23] 25
26 20 detail pretekára ZAZVONIL Jáchym CZE 2011 Velo Akademie Kladno 26. /  Starší žáci 0:25:20.9 0:04:07.3 08:13.2 [21] 21 08:24.6 [24] 21 08:43.0 [30] 26
27 40 detail pretekára HERINK Václav CZE 2010 SK Stevens CykloŠvec Písek 27. /  Starší žáci 0:25:26.2 0:04:12.5 08:49.8 [33] 33 08:20.8 [23] 24 08:15.5 [18] 27
28 22 detail pretekára ORSAVA Matyáš CZE 2011 TUFO CZ OTROKOVICE 28. /  Starší žáci 0:25:50.1 0:04:36.4 08:20.4 [23] 23 08:39.0 [28] 23 08:50.5 [31] 28
29 30 detail pretekára BURGERMEISTER Karel CZE 2010 TJ Sokol Plavy - Cyklo Benda 29. /  Starší žáci 0:25:52.1 0:04:38.4 08:34.7 [28] 28 08:36.2 [26] 25 08:41.1 [27] 29
30 28 detail pretekára HAVLÍČEK Adam CZE 2010 Rexonix Kovo Praha 30. /  Starší žáci 0:25:58.3 0:04:44.7 08:37.2 [29] 29 08:39.6 [29] 28 08:41.4 [29] 30
31 14 detail pretekára DINGA Jan CZE 2010 Adastra cycling team 31. /  Starší žáci 0:26:01.6 0:04:47.9 08:19.9 [22] 22 09:00.2 [36] 29 08:41.3 [28] 31
32 24 detail pretekára ADAM Jaroslav CZE 2010 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 32. /  Starší žáci 0:26:10.7 0:04:57.0 08:32.8 [27] 27 08:42.6 [30] 27 08:55.2 [34] 32
33 42 detail pretekára MEIER Václav CZE 2010 Brilon Racing Team MB 33. /  Starší žáci 0:26:12.1 0:04:58.5 08:40.7 [32] 32 08:52.4 [34] 31 08:38.9 [26] 33
34 36 detail pretekára NOVÁK Štěpán CZE 2011 Rexonix Kovo Praha 34. /  Starší žáci 0:26:12.9 0:04:59.3 08:38.7 [30] 30 08:57.9 [35] 32 08:36.2 [24] 34
35 41 detail pretekára NOVÁK Šimon CZE 2010 Rexonix Kovo Praha 35. /  Starší žáci 0:26:19.6 0:05:05.9 09:04.7 [37] 37 08:37.1 [27] 33 08:37.7 [25] 35
36 33 detail pretekára TOMEŠ Roman CZE 2011 Czech Multisport Coaching 36. /  Starší žáci 0:26:25.8 0:05:12.2 08:39.7 [31] 31 08:48.7 [33] 30 08:57.4 [35] 36
37 32 detail pretekára FRANK Marek CZE 2010 TJ Lokomotiva Beroun 37. /  Starší žáci 0:26:39.8 0:05:26.2 08:57.7 [35] 35 08:48.4 [32] 34 08:53.7 [33] 37
38 26 detail pretekára FILGAS Lukáš CZE 2011 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 38. /  Starší žáci 0:26:51.8 0:05:38.2 09:29.4 [40] 40 08:30.1 [25] 35 08:52.2 [32] 38
39 34 detail pretekára KARAJANIS Nikos CZE 2011 NIKO ON BIKE racing team 39. /  Starší žáci 0:27:14.8 0:06:01.2 08:58.2 [36] 36 09:06.4 [37] 37 09:10.1 [36] 39
40 37 detail pretekára SMEJKAL Jan CZE 2011 SK Stevens CykloŠvec Písek 40. /  Starší žáci 0:27:25.3 0:06:11.7 09:14.7 [39] 39 08:45.7 [31] 36 09:24.9 [37] 40
41 31 detail pretekára ŠLECHTA František CZE 2010 Rexonix Kovo Praha 41. /  Starší žáci 0:28:29.3 0:07:15.7 09:11.7 [38] 38 09:29.1 [38] 38 09:48.4 [38] 41
42 38 detail pretekára PÁCL Vojtěch CZE 2010 TJ Lokomotiva Beroun 42. /  Starší žáci 0:20:47.0 - 1 Lap(s) 10:52.5 [41] 41 09:54.4 [39] 39 --- ---

Kontaktujte časomíru