TOI TOI CUP 2023 / UCI C2 - #6 Holé Vrchy

Silniční cyklistika
DÁTUM :21.10.2023 MIESTO :Holé Vrchy
USPORIADATEĽ : Český svaz cyklistiky

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Lap1 # Lap2 # Lap3 # Lap4 #
1 1 detail pretekára JOHN Antonín CZE 2008 Brilon Racing Team MB 1. /  Kadeti 0:30:38.5 0:00:00.0 07:37.5 [2] 2 07:40.7 [2] 2 07:36.2 [1] 1 07:44.1 [4] 1
2 4 detail pretekára PAZOUREK Tadeáš CZE 2009 Cycling academy Tábor 2. /  Kadeti 0:30:56.0 0:00:17.4 07:36.5 [1] 1 07:33.1 [1] 1 07:48.2 [2] 2 07:55.6 [9] 2
3 6 detail pretekára LISÝ Vít CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 3. /  Kadeti 0:31:02.0 0:00:23.4 07:52.0 [5] 5 07:49.9 [3] 3 07:48.4 [3] 3 07:31.6 [2] 3
4 2 detail pretekára TESAŘÍK Jakub CZE 2008 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 4. /  Kadeti 0:31:06.0 0:00:27.4 07:44.5 [3] 3 07:57.7 [8] 4 07:48.8 [5] 4 07:34.9 [3] 4
5 24 detail pretekára HÚSENICA Milan SVK 2009 ŠK Topoľčianky 5. /  Kadeti 0:31:10.1 0:00:31.5 08:02.0 [8] 8 07:50.4 [4] 8 07:48.5 [4] 6 07:29.2 [1] 5
6 11 detail pretekára SVOBODA David CZE 2008 Brilon Racing Team MB 6. /  Kadeti 0:31:29.6 0:00:51.0 07:51.7 [4] 4 07:51.2 [5] 5 07:52.7 [7] 5 07:53.9 [8] 6
7 10 detail pretekára REK Patrik CZE 2008 Dukla Praha 7. /  Kadeti 0:31:45.3 0:01:06.8 07:53.2 [7] 7 07:51.4 [7] 6 07:56.4 [8] 7 08:04.1 [13] 7
8 8 detail pretekára DVOŘÁK Sebastián CZE 2008 Head Pro Team Opava 8. /  Kadeti 0:31:59.8 0:01:21.2 08:08.6 [13] 13 07:51.2 [6] 9 08:06.9 [12] 9 07:52.8 [7] 8
9 19 detail pretekára LANG Robert CZE 2008 Brilon Racing Team MB 9. /  Kadeti 0:32:07.0 0:01:28.5 07:53.0 [6] 6 07:57.9 [9] 7 08:15.4 [16] 8 08:00.6 [11] 9
10 63 detail pretekára HETTEGGER Michael AUT 2008 National Team Austria 10. /  Kadeti 0:32:09.0 0:01:30.4 08:31.9 [19] 19 07:59.2 [10] 16 07:52.0 [6] 12 07:45.8 [5] 10
11 30 detail pretekára PURNOCH Jan CZE 2008 Rexonix Kovo Praha 11. /  Kadeti 0:32:13.5 0:01:35.0 08:05.1 [9] 9 08:04.7 [12] 10 08:11.7 [15] 11 07:51.8 [6] 11
12 16 detail pretekára VERNER Martin CZE 2009 TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 12. /  Kadeti 0:32:18.5 0:01:40.0 08:08.4 [12] 12 08:08.7 [16] 13 08:03.9 [9] 10 07:57.4 [10] 12
13 5 detail pretekára VOREL Lukáš CZE 2008 Rexonix Kovo Praha 13. /  Kadeti 0:32:39.8 0:02:01.3 08:14.4 [15] 15 08:00.0 [11] 12 08:17.2 [17] 14 08:08.1 [15] 13
14 15 detail pretekára KMENT Adam CZE 2009 Brilon Racing Team MB 14. /  Kadeti 0:32:49.6 0:02:11.0 08:20.2 [16] 16 08:06.7 [14] 15 08:05.1 [10] 15 08:17.4 [20] 14
15 12 detail pretekára SVĚRKOT Daniel CZE 2008 DK Bikeshop RACING Team 15. /  Kadeti 0:33:00.8 0:02:22.3 08:05.2 [10] 10 08:06.9 [15] 11 08:19.3 [18] 13 08:29.2 [33] 15
16 14 detail pretekára VOBORNÍK Filip CZE 2008 Brilon Racing Team MB 16. /  Kadeti 0:33:04.3 0:02:25.8 08:05.5 [11] 11 08:11.9 [19] 14 08:26.1 [22] 16 08:20.7 [24] 16
17 29 detail pretekára DOUDĚRA Petr CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 17. /  Kadeti 0:33:07.8 0:02:29.2 08:32.6 [20] 20 08:06.0 [13] 19 08:11.6 [14] 17 08:17.5 [21] 17
18 7 detail pretekára KMENT Šimon CZE 2009 Brilon Racing Team MB 18. /  Kadeti 0:33:14.5 0:02:35.9 08:36.6 [22] 22 08:11.2 [18] 20 08:11.1 [13] 18 08:15.4 [16] 18
19 20 detail pretekára SOUKUP Daniel CZE 2008 Author Team Stupno 19. /  Kadeti 0:33:18.0 0:02:39.4 08:43.2 [26] 26 08:23.1 [24] 25 08:06.2 [11] 22 08:05.3 [14] 19
20 27 detail pretekára HRDINA Adam CZE 2008 CK Jihočeské naděje 20. /  Kadeti 0:33:23.5 0:02:44.9 08:24.6 [18] 18 08:10.4 [17] 18 08:31.0 [26] 20 08:17.3 [19] 20
21 17 detail pretekára BURSA Filip CZE 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 21. /  Kadeti 0:33:26.7 0:02:48.2 08:10.0 [14] 14 08:23.2 [25] 17 08:30.1 [25] 19 08:23.4 [26] 21
22 33 detail pretekára PODHAJSKÝ Ondřej CZE 2009 TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 22. /  Kadeti 0:33:29.8 0:02:51.3 08:33.1 [21] 21 08:16.2 [20] 21 08:22.7 [20] 21 08:17.7 [22] 22
23 28 detail pretekára JOHN Eduard CZE 2009 Brilon Racing Team MB 23. /  Kadeti 0:33:44.0 0:03:05.4 08:36.9 [23] 23 08:16.2 [21] 22 08:19.6 [19] 23 08:31.1 [37] 23
24 26 detail pretekára BODLÁK Petr CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 24. /  Kadeti 0:33:55.5 0:03:16.9 08:43.5 [27] 27 08:21.1 [23] 24 08:23.2 [21] 24 08:27.6 [31] 24
25 37 detail pretekára DRÁBEK Nikola CZE 2009 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 25. /  Kadeti 0:34:04.2 0:03:25.7 08:50.9 [34] 34 08:25.7 [26] 29 08:28.9 [24] 26 08:18.6 [23] 25
26 21 detail pretekára CIMRMAN Jaroslav CZE 2008 LAWI junior team 26. /  Kadeti 0:34:10.5 0:03:31.9 08:50.0 [33] 33 08:45.3 [39] 34 08:32.4 [27] 33 08:02.7 [12] 26
27 41 detail pretekára POPOVIČ Jakub CZE 2009 TJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 27. /  Kadeti 0:34:17.7 0:03:39.2 08:43.7 [28] 28 08:20.6 [22] 23 08:40.9 [33] 25 08:32.4 [38] 27
28 43 detail pretekára KOŘENSKÝ Jan CZE 2009 Cycling academy Tábor 28. /  Kadeti 0:34:21.2 0:03:42.7 08:55.2 [36] 36 08:35.8 [32] 31 08:34.2 [29] 31 08:15.9 [18] 28
29 55 detail pretekára KLUČKA Václav CZE 2009 DK Bikeshop RACING Team 29. /  Kadeti 0:34:23.7 0:03:45.2 08:42.6 [25] 25 08:33.9 [29] 28 08:43.1 [34] 27 08:23.9 [27] 29
30 34 detail pretekára KLVAŇ Mikuláš CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 30. /  Kadeti 0:34:28.0 0:03:49.5 08:40.1 [24] 24 08:36.0 [33] 27 --- --- --- 30
31 38 detail pretekára FILGAS Matouš CZE 2008 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 31. /  Kadeti 0:34:30.2 0:03:51.7 09:02.9 [42] 42 08:28.7 [28] 33 08:28.6 [23] 28 08:29.9 [36] 31
32 42 detail pretekára STANO Martin SVK 2009 ŠK Topoľčianky 32. /  Kadeti 0:34:32.2 0:03:53.7 08:48.1 [32] 32 08:43.1 [37] 32 08:33.9 [28] 30 08:26.9 [29] 32
33 22 detail pretekára KACHLÍK Marek CZE 2008 Cycling academy Tábor 33. /  Kadeti 0:34:37.5 0:03:58.9 08:20.9 [17] 17 08:51.2 [43] 26 08:51.4 [41] 29 08:33.9 [39] 33
34 52 detail pretekára KACINA Michal SVK 2008 CLIMBERG SPORT TEAM Trenčín 34. /  Kadeti 0:34:39.7 0:04:01.2 08:56.9 [37] 37 08:43.7 [38] 37 08:43.4 [35] 36 08:15.6 [17] 34
35 31 detail pretekára TICHÝ Kryštof CZE 2009 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 35. /  Kadeti 0:34:46.5 0:04:07.9 08:47.5 [30] 30 08:48.9 [41] 35 08:47.4 [36] 35 08:22.6 [25] 35
36 45 detail pretekára ORSAVA Jakub CZE 2008 TUFO CZ OTROKOVICE 36. /  Kadeti 0:34:48.0 0:04:09.4 09:08.9 [48] 48 08:34.2 [30] 40 08:37.4 [31] 34 08:27.3 [30] 36
37 64 detail pretekára STÖCKL Sebastian Laurenz AUT 2008 National Team Austria 37. /  Kadeti 0:34:54.5 0:04:15.9 08:58.1 [38] 38 08:27.5 [27] 30 08:40.1 [32] 32 08:48.6 [43] 37
38 32 detail pretekára DVOŘÁČEK Karel CZE 2009 Prodoli Racing Team 38. /  Kadeti 0:34:57.8 0:04:19.2 09:02.9 [43] 43 08:35.3 [31] 36 08:50.7 [40] 37 08:28.6 [32] 38
39 50 detail pretekára POLÁŠEK Richard CZE 2008 Bike 2000 39. /  Kadeti 0:35:10.8 0:04:32.3 09:17.0 [51] 51 08:52.4 [44] 48 08:37.1 [30] 38 08:24.2 [28] 39
40 57 detail pretekára JIROUŠEK Matyáš CZE 2009 Prodoli Racing Team 40. /  Kadeti 0:35:20.3 0:04:41.7 09:04.6 [47] 47 08:42.9 [36] 42 09:02.9 [42] 40 08:29.7 [35] 40
41 51 detail pretekára BLAHOUT Jonáš CZE 2008 Dukla Praha 41. /  Kadeti 0:35:26.1 0:04:47.5 09:01.7 [40] 40 26:23.7 [59] 59 --- --- --- 41
42 39 detail pretekára KLVAŇ Marek CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 42. /  Kadeti 0:35:27.0 0:04:48.5 09:01.1 [39] 39 08:41.0 [35] 39 09:05.6 [44] 39 08:39.1 [41] 42
43 46 detail pretekára PÍREK Matyáš CZE 2008 TUFO CZ OTROKOVICE 43. /  Kadeti 0:35:34.0 0:04:55.5 09:02.2 [41] 41 09:01.2 [47] 46 08:48.9 [38] 43 08:41.7 [42] 43
44 56 detail pretekára FERNER Oliver SVK 2008 ŠK Topoľčianky 44. /  Kadeti 0:35:36.8 0:04:58.2 09:19.5 [53] 53 08:59.1 [45] 50 08:48.7 [37] 45 08:29.4 [34] 44
45 48 detail pretekára PAPOUŠEK Adam CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE 45. /  Kadeti 0:35:50.2 0:05:11.7 09:03.0 [44] 44 09:05.6 [49] 47 09:06.1 [45] 47 08:35.3 [40] 45
46 53 detail pretekára MUSÍLEK Michael CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 46. /  Kadeti 0:36:00.7 0:05:22.2 09:13.0 [50] 50 08:49.9 [42] 45 08:48.9 [39] 42 09:08.8 [45] 46
47 36 detail pretekára SARNOVSKÝ Teodor CZE 2008 Adastra cycling team 47. /  Kadeti 0:36:13.8 0:05:35.2 09:03.5 [45] 45 08:37.4 [34] 38 09:10.1 [46] 41 09:22.6 [49] 47
48 35 detail pretekára JANOUT Václav CZE 2008 ČEZ Cyklo Team Tábor 48. /  Kadeti 0:36:26.3 0:05:47.7 08:44.4 [29] 29 09:03.7 [48] 43 09:24.6 [51] 46 09:13.4 [46] 48
49 44 detail pretekára GROŠEK Matěj CZE 2008 SportReg 49. /  Kadeti 0:36:30.8 0:05:52.2 08:54.7 [35] 35 08:48.6 [40] 41 09:13.9 [47] 44 09:33.4 [50] 49
50 49 detail pretekára ŠENOLD Prokop CZE 2008 TJ STADION LOUNY 50. /  Kadeti 0:36:47.0 0:06:08.4 09:12.4 [49] 49 09:06.6 [50] 51 09:31.6 [53] 50 08:56.1 [44] 50
51 67 detail pretekára BERKA Tadeáš CZE 2009 Czech Multisport Coaching 51. /  Kadeti 0:36:56.0 0:06:17.5 09:19.4 [52] 52 08:59.7 [46] 52 09:19.4 [50] 48 09:17.4 [48] 51
52 25 detail pretekára BEČKA Vojtěch CZE 2009 TJ STADION LOUNY 52. /  Kadeti 0:37:32.8 0:06:54.2 08:47.9 [31] 31 09:10.6 [51] 44 09:40.2 [54] 49 09:53.9 [52] 52
53 65 detail pretekára RYS Lukáš CZE 2009 CK Jihočeské naděje 53. /  Kadeti 0:37:33.3 0:06:54.7 09:38.6 [57] 57 09:22.0 [53] 54 09:18.4 [49] 53 09:14.2 [47] 53
54 59 detail pretekára STANKE Matěj CZE 2009 Author Team Stupno 54. /  Kadeti 0:38:26.7 0:07:48.2 09:24.4 [54] 54 09:27.6 [55] 53 09:49.4 [56] 54 09:45.2 [51] 54
55 47 detail pretekára KALAUZ Petr CZE 2008 TJ STADION LOUNY 55. /  Kadeti 0:39:41.2 0:09:02.6 09:04.2 [46] 46 09:13.4 [52] 49 10:00.1 [57] 51 11:23.3 [53] 55
56 66 detail pretekára JANŮ Tomáš CZE 2009 BIKE puzzle team 56. /  Kadeti 0:28:19.0 - 1 Lap(s) 09:34.7 [56] 56 09:26.2 [54] 55 09:18.0 [48] 52 --- ---
57 60 detail pretekára DVOŘÁK Jakub CZE 2008 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 57. /  Kadeti 0:28:58.0 - 1 Lap(s) 09:48.0 [58] 58 09:44.9 [56] 56 09:25.0 [52] 55 --- ---
58 61 detail pretekára VOLF Martin CZE 2009 Velo Akademie Kladno 58. /  Kadeti 0:29:06.0 - 1 Lap(s) 09:32.4 [55] 55 10:29.3 [58] 57 09:04.1 [43] 56 --- ---
59 58 detail pretekára VOSÁHLO Filip CZE 2008 TJ STADION LOUNY 59. /  Kadeti 0:30:32.0 - 1 Lap(s) 10:42.4 [59] 59 10:05.8 [57] 58 09:43.6 [55] 57 --- ---
--- 9 detail pretekára VAŠÍČEK Denis CZE 2008 Adastra cycling team . /  Kadeti DNF --- 08:07.5 [-] --- 21:38.9 [-] --- --- --- --- ---
--- 18 detail pretekára ŽITNÝ Adam CZE 2008 Cyklostar Pirelli . /  Kadeti DNF --- 08:23.9 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 40 detail pretekára GÖRÖG Štěpán CZE 2008 Brilon Racing Team MB . /  Kadeti DNF --- 08:47.4 [-] --- 17:36.1 [-] --- 26:49.6 [-] --- --- ---
--- 62 detail pretekára LUDWICZEK Lorenz AUT 2008 National Team Austria . /  Kadeti DNF --- 08:44.9 [-] --- 17:25.4 [-] --- --- --- --- ---
--- 54 detail pretekára KRYL Karol CZE 2008 Adastra cycling team . /  Kadeti DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru