serie : serie logo

iSport LIFE Columbia závod Praha - Milíčovský les

cross
DATE :23.8.2020 PLACE  :Praha - Milíčovský les

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VRBENSKÝ Jakub
Olympia Spartan Training KH
CZE 0:23:46.7 0:00:00.0
2.
JANÍK Petr
CZE 0:24:50.6 0:01:03.9
3.
SANDECKI Mark
CZE 0:25:14.7 0:01:28.0
4.
ĎOUBAL Miroslav
Kolovraty
CZE 0:25:35.4 0:01:48.7
5.
MALÉŘ Bohuslav
CZE 0:25:57.9 0:02:11.2
6.
VAN BURIK Job
CZE 0:27:06.9 0:03:20.2
7.
LIBÁNSKÝ Jiří
CNC
CZE 0:27:27.9 0:03:41.2
8.
ZACHOVAL Zdeněk
Včelí medvídek & brouk Kvapník
CZE 0:27:39.4 0:03:52.7
9.
SEDLÁK František
Pivnice Bílý Beránek
CZE 0:27:47.6 0:04:00.9
10.
LUKAVEC Jakub
T.J. sokol Spořilov
CZE 0:28:08.6 0:04:21.9
11.
HORNÍČEK Tomáš
CZE 0:28:11.6 0:04:24.9
12.
SMOLIK Libor
CZE 0:28:23.9 0:04:37.2
13.
STÁREK Michal
CZE 0:28:46.6 0:04:59.9
14.
NOVÁK Patrik
CZE 0:29:04.6 0:05:17.9
15.
KLAPKA Petr
CZE 0:29:10.5 0:05:23.8
16.
ČASTVAJ Daniel
CNC
CZE 0:29:16.2 0:05:29.5
17.
ŠIMON Martin
CZE 0:29:20.3 0:05:33.6
18.
KARABINOŠ Michal
SVK 0:29:21.8 0:05:35.1
19.
BOHATÝ Jan
CZE 0:29:37.9 0:05:51.2
20.
ČECHAL Petr
TJ Lokomotiva Nymburk
CZE 0:29:40.1 0:05:53.4
21.
STŘECHA Martin
CZE 0:29:40.6 0:05:53.9
22.
BARTL Milan
Krušnoborci
CZE 0:30:08.1 0:06:21.4
23.
PEKÁREK Jan
CZE 0:30:32.8 0:06:46.1
24.
DUŠEK Pavel
Atletika Stará Boleslav
CZE 0:30:36.8 0:06:50.1
25.
STOULIL Ludvík
Zoufalci v běhu
CZE 0:30:49.9 0:07:03.2
26.
HÁLKOV Ondřej
CZE 0:30:56.5 0:07:09.8
27.
VOJÁČEK Michal
CZE 0:31:21.0 0:07:34.3
28.
MAREK Tomas
Photogenic Runners
CZE 0:31:25.6 0:07:38.9
29.
GEJDOŠ Matej
CZE 0:31:26.4 0:07:39.7
30.
KLIMEŠ Jakub
CZE 0:31:42.4 0:07:55.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
TYLŠOVÁ Alena
CZE 0:27:36.8 0:00:00.0
2.
LUŇÁČKOVÁ Michaela
Fortex Ski Moravský Beroun
CZE 0:27:58.4 0:00:21.5
3.
MACUROVÁ Zuzana
CNC
CZE 0:28:43.3 0:01:06.5
4.
ŠPERKEROVÁ Vendula
CZE 0:30:15.5 0:02:38.7
5.
TŘÍSKOVÁ Katarína
CZE 0:30:22.6 0:02:45.7
6.
HORČICOVÁ Zdenka
CZE 0:33:27.3 0:05:50.5
7.
CERNA Zuzana
CZE 0:33:44.8 0:06:08.0
8.
HADAČOVÁ Jana
TJ SOKOL HÁJE
CZE 0:34:30.6 0:06:53.7
9.
LODROVÁ Monika
CZE 0:34:31.1 0:06:54.2
10.
NOVÁKOVÁ Alžběta
CZE 0:34:39.3 0:07:02.5
11.
LUKAVCOVÁ Věra
T.J. sokol Spořilov
CZE 0:35:39.3 0:08:02.5
12.
KŇAPOVÁ Dana
CZE 0:35:53.3 0:08:16.4
13.
NOVÁKOVÁ Jana
CZE 0:36:08.3 0:08:31.5
14.
RASZYKOVÁ Petra
CZE 0:36:46.8 0:09:10.0
15.
BRADOVÁ Jaroslava
CZE 0:36:52.5 0:09:15.7
16.
HEČKOVÁ Lenka
TJ SOKOL SPOŘILOV
CZE 0:37:19.8 0:09:43.0
17.
STODOLOVÁ Veronika
SVK 0:37:42.1 0:10:05.2
18.
RYASHKO Luibov
CZE 0:37:46.3 0:10:09.5
19.
STRAKOŠOVÁ Lucie
SRTG Praha
CZE 0:37:52.1 0:10:15.2
20.
KOUKOLOVÁ Jana
CZE 0:38:30.1 0:10:53.2
21.
AUBRECHTOVÁ Erika
CZE 0:39:00.0 0:11:23.1
22.
KRÁLOVÁ Jana
Rozběháme Litoměřicko
CZE 0:39:02.5 0:11:25.6
23.
HOMOLKOVÁ Zdenka
CZE 0:39:09.6 0:11:32.7
24.
CHVOJOVÁ Hana
CZE 0:39:15.1 0:11:38.2
25.
ŠTEFLOVÁ Jana
CZE 0:40:02.1 0:12:25.2
26.
KOBLÍŽKOVÁ Gabriela
CZE 0:40:02.6 0:12:25.7
27.
PECKOVÁ Libuše
CZE 0:40:14.0 0:12:37.1
28.
FLACHSOVÁ Kateřina
CZE 0:40:14.0 0:12:37.1
29.
DOLEŽALOVÁ Jitka
CZE 0:40:19.0 0:12:42.1
30.
VIVEROSOVÁ Alžběta
CZE 0:40:47.6 0:13:10.7

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.