Prague Trail Run Hostivař
DATUM : | 15.5.2016 | MÍSTO : | Praha - koupaliště Hostivař |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.strc.cz/zavody-strc/detail/475 |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KRUPIČKA Robert |
Runsport Team |
CZE | 1:03:37.7 | 0:00:00.0 |
2. | PEŠTA Marek |
Runi.to |
CZE | 1:14:08.8 | 0:10:31.1 |
3. | ROHÁČEK Jan |
Runsport Team |
CZE | 1:14:45.8 | 0:11:08.1 |
4. | MATATKO Jan |
Runsport Team |
CZE | 1:18:20.6 | 0:14:42.9 |
5. | BARRALES LOPEZ Pablo |
ESP | 1:21:18.1 | 0:17:40.4 | |
6. | KŘIVKA Martin |
CZE | 1:25:04.9 | 0:21:27.2 | |
7. | JORDAK Lukáš |
CZE | 1:27:06.8 | 0:23:29.1 | |
8. | PETRÁSEK Petr |
Haters Road Ohrozim |
CZE | 1:27:28.7 | 0:23:51.0 |
9. | DOUCHA Jakub |
SK Hanspaulka |
CZE | 1:29:12.8 | 0:25:35.1 |
10. | SKALA Jan |
CZE | 1:29:22.7 | 0:25:45.0 | |
11. | BALO Alpar |
CZE | 1:30:06.2 | 0:26:28.5 | |
12. | MALATA Lukáš |
CZE | 1:30:22.8 | 0:26:45.1 | |
13. | MYHHEYLO Volodno |
CZE | 1:30:22.8 | 0:26:45.1 | |
14. | NAMYSLO Luboš |
CZE | 1:30:31.5 | 0:26:53.8 | |
15. | HOMOLKA Ondřej |
CZE | 1:31:23.8 | 0:27:46.1 | |
16. | NOVOTNÝ Marek |
Amer Sports CR |
CZE | 1:32:23.3 | 0:28:45.6 |
17. | ŠIGUT Petr |
CZE | 1:33:25.8 | 0:29:48.1 | |
18. | MATĚJKA Josef |
HCK Praha |
CZE | 1:33:35.3 | 0:29:57.6 |
19. | FIŠER Rostislav |
CZE | 1:35:13.9 | 0:31:36.2 | |
20. | BABICKÝ Jan |
CZE | 1:35:50.9 | 0:32:13.2 | |
21. | TRMAL Jakub |
CZE | 1:38:36.4 | 0:34:58.7 | |
22. | ŽÁK Michal |
CZE | 1:39:14.7 | 0:35:37.0 | |
23. | KELLER Roman |
PRAHA 9 |
CZE | 1:40:24.3 | 0:36:46.6 |
24. | VAN LIEN Henk |
CZE | 1:40:30.1 | 0:36:52.4 | |
25. | GREGOR Jaroslav |
CZE | 1:40:34.6 | 0:36:56.9 | |
26. | BOSILCA Adrian |
CZE | 1:42:12.1 | 0:38:34.4 | |
27. | TICHÝ Stanislav |
CZE | 1:42:53.1 | 0:39:15.4 | |
28. | BULAT Matěj |
CZE | 1:43:24.7 | 0:39:47.0 | |
29. | RODRIGUEZ Marc |
CZE | 1:43:51.2 | 0:40:13.5 | |
30. | ALCAIDE Carlos |
CZE | 1:43:52.6 | 0:40:14.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SCHORNÁ Pavla |
Salomon Suunto team - Maratonstav Úpice |
CZE | 1:12:59.4 | 0:00:00.0 |
2. | CHURAŇOVÁ Radka |
Bikestar |
CZE | 1:18:13.4 | 0:05:14.0 |
3. | MACKOVÁ Johana |
SCOTT CYCLING TEAM KOLÍN |
CZE | 1:27:51.3 | 0:14:51.9 |
4. | ZANOZINA Ekaterina |
Kerteam |
CZE | 1:30:13.1 | 0:17:13.7 |
5. | HEJTÍKOVÁ Gabriela |
CZE | 1:33:49.3 | 0:20:49.9 | |
6. | TŮMOVÁ Michaela |
CZE | 1:34:32.1 | 0:21:32.7 | |
7. | PORAZILOVÁ Michaela |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 1:35:59.9 | 0:23:00.5 |
8. | NEKVINDOVÁ Jana |
CZE | 1:38:38.8 | 0:25:39.4 | |
9. | KOCHOVÁ Barbora |
AMER SPORTS Czech Republic s.r.o. |
CZE | 1:39:44.6 | 0:26:45.2 |
10. | PROCHAZKOVA Olga |
CZE | 1:40:29.4 | 0:27:30.0 | |
11. | PEŠTOVÁ Martina |
Runi.to |
CZE | 1:40:38.1 | 0:27:38.7 |
12. | POLOŠČUKOVÁ Michaela |
CZE | 1:44:16.3 | 0:31:16.9 | |
13. | NÝVLTOVÁ Lucie |
CZE | 1:45:38.6 | 0:32:39.2 | |
14. | PIRVA Simona |
CZE | 1:46:14.3 | 0:33:14.9 | |
15. | KUČEROVÁ Andrea |
CZE | 1:50:50.9 | 0:37:51.5 | |
16. | TONDLOVÁ Kateřina |
CZE | 1:51:39.6 | 0:38:40.2 | |
17. | SVAČINOVÁ Lucie |
CZE | 1:56:51.8 | 0:43:52.4 | |
18. | JEDLIČKOVÁ Veronika |
CZE | 1:58:04.2 | 0:45:04.8 | |
19. | PESROVÁ Kristýna |
CZE | 1:58:57.4 | 0:45:58.0 | |
20. | KROTILOVÁ Magdaléna |
Báječné ženy v běhu |
CZE | 1:59:10.4 | 0:46:11.0 |
21. | HALEŇÁKOVÁ Miriam |
CZE | 2:02:48.1 | 0:49:48.7 | |
22. | TVRDÍKOVÁ Petruše |
CZE | 2:11:17.6 | 0:58:18.2 | |
23. | TVRDÍKOVÁ Martina |
CZE | 2:14:58.2 | 1:01:58.8 | |
24. | KOVÁŘOVÁ Jitka |
CZE | 2:24:04.8 | 1:11:05.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | JANŮ Jan |
Hvězda Pardubice Salomon |
CZE | 0:28:07.4 | 0:00:00.0 |
2. | MRÁZEK Jan |
Salomon |
CZE | 0:29:37.9 | 0:01:30.5 |
3. | SKALSKY Roman |
Salomon |
CZE | 0:30:49.2 | 0:02:41.8 |
4. | JOSKA Vladislav |
CZE | 0:35:54.7 | 0:07:47.3 | |
5. | CRETARO Davide |
DHL ITS Running Club |
ITA | 0:36:22.8 | 0:08:15.4 |
6. | KOHOUTEK Pavel |
SK Vyžlovka |
CZE | 0:37:10.3 | 0:09:02.9 |
7. | HLADÍK Stanislav |
SPJ Praha |
CZE | 0:37:26.2 | 0:09:18.8 |
8. | FRANĚK Emil |
Boot Camp |
CZE | 0:38:15.4 | 0:10:08.0 |
9. | MRKOUS Jan |
CZE | 0:38:58.2 | 0:10:50.8 | |
10. | MALEČEK David |
CZE | 0:39:07.4 | 0:11:00.0 | |
11. | NEDVÍDEK Václav |
Barbarian extreme team |
CZE | 0:39:17.5 | 0:11:10.1 |
12. | SUMEC Michal |
CZE | 0:39:20.2 | 0:11:12.8 | |
13. | JIČÍNSKÝ Tomáš |
CZE | 0:40:05.6 | 0:11:58.2 | |
14. | URBAN Lukáš |
rungo |
CZE | 0:40:27.9 | 0:12:20.5 |
15. | STRAKA Lukáš |
CZE | 0:41:29.7 | 0:13:22.3 | |
16. | RYCHLÍK Ivan |
SURVIVAL |
CZE | 0:42:25.8 | 0:14:18.4 |
17. | JIRIK Daniel |
CZE | 0:43:13.5 | 0:15:06.1 | |
18. | KOĎOUSEK Tomáš |
CZE | 0:43:32.5 | 0:15:25.1 | |
19. | FUJTÍK Ondřej |
CZE | 0:43:37.4 | 0:15:30.0 | |
20. | FOUSEK Jiří |
-) |
CZE | 0:43:51.5 | 0:15:44.1 |
21. | ELIÁŠ Miroslav |
CZE | 0:44:19.8 | 0:16:12.4 | |
22. | NOHÁČ Jiří |
Survival - Walmark MTB |
CZE | 0:45:15.5 | 0:17:08.1 |
23. | KOLÁŘ Jan |
CS MTB Team |
CZE | 0:45:27.7 | 0:17:20.3 |
24. | ČMUCHA Jiří |
CZE | 0:45:40.8 | 0:17:33.4 | |
25. | KAPILA Zdeněk |
CZE | 0:47:02.4 | 0:18:55.0 | |
26. | VRBA Pavel |
Bajk-bejk |
CZE | 0:47:41.4 | 0:19:34.0 |
27. | TRČKA Jan |
CZE | 0:49:02.1 | 0:20:54.7 | |
28. | PÁLENSKÝ Daniel |
CZE | 0:49:08.4 | 0:21:01.0 | |
29. | VÍCH Marek |
CZE | 0:49:11.5 | 0:21:04.1 | |
30. | ŠOLC Vlastimil |
CZE | 0:49:50.1 | 0:21:42.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | GREGOROVÁ Kamila |
CZE | 0:31:17.9 | 0:00:00.0 | |
2. | ZAHÁLKOVÁ Pavla |
AK Škoda Plzeň / Salomon team |
CZE | 0:34:49.4 | 0:03:31.5 |
3. | NEMCOVA Jana |
CZE | 0:39:24.2 | 0:08:06.3 | |
4. | MACUROVÁ Zuzana |
CZE | 0:41:19.3 | 0:10:01.4 | |
5. | BOHMANOVÁ Veronika |
CZE | 0:43:18.8 | 0:12:00.9 | |
6. | ZAHÁLKOVÁ Jindra |
CZE | 0:43:32.7 | 0:12:14.8 | |
7. | ZLOSKÁ Lenka |
HeatRadlice |
CZE | 0:44:23.2 | 0:13:05.3 |
8. | TAILLEFER Noelline |
CZE | 0:45:38.1 | 0:14:20.2 | |
9. | ČECHOVÁ Leona |
CZE | 0:45:38.8 | 0:14:20.9 | |
10. | ČERNÍKOVÁ Karina |
CZE | 0:46:24.3 | 0:15:06.4 | |
11. | KOLÁŘOVÁ Barbora |
DHC Slavia Praha |
CZE | 0:47:41.1 | 0:16:23.2 |
12. | DOROTÍKOVÁ Denisa |
CZE | 0:47:41.7 | 0:16:23.8 | |
13. | KOCHOVÁ Zuzana |
CZE | 0:48:56.5 | 0:17:38.6 | |
14. | BULÍŘOVÁ Blanka |
Tretra Praha |
CZE | 0:49:19.9 | 0:18:02.0 |
15. | KOPECKÁ Kateřina |
CZE | 0:50:11.9 | 0:18:54.0 | |
16. | PAVLÍKOVÁ Lenka |
CZE | 0:50:14.7 | 0:18:56.8 | |
17. | DIETZSCHOLDOVÁ Alexandra |
DHC Slavia Praha |
CZE | 0:51:41.1 | 0:20:23.2 |
18. | JESTŘÍBKOVÁ Anna |
DHC Slavia Praha |
CZE | 0:51:41.3 | 0:20:23.4 |
19. | PÁNKOVÁ ERLEOVÁ Kateřina |
CZE | 0:51:44.2 | 0:20:26.3 | |
20. | BAKALÁROVÁ Tereza |
Amer Sport |
CZE | 0:51:46.9 | 0:20:29.0 |
21. | HAVELKOVÁ Agnes |
DHC Slavia Praha |
CZE | 0:52:15.6 | 0:20:57.7 |
22. | KOPCOVÁ Alice |
CZE | 0:52:50.9 | 0:21:33.0 | |
23. | MODRÁ Eliška |
DHC Slavia Praha |
CZE | 0:53:09.1 | 0:21:51.2 |
24. | HOLEČKOVÁ Veronika |
DHC Slavia Praha |
CZE | 0:53:09.9 | 0:21:52.0 |
25. | CAJSKOVÁ Barbora |
DHC Slavia Praha |
CZE | 0:53:30.9 | 0:22:13.0 |
26. | VRBICKÁ Pavla |
CZE | 0:53:57.7 | 0:22:39.8 | |
27. | KALOŠOVÁ Terka |
SNS Smržovka |
CZE | 0:54:17.5 | 0:22:59.6 |
28. | MUŠUKOVÁ Tereza |
CZE | 0:54:51.8 | 0:23:33.9 | |
29. | FIŠEROVÁ Petra |
CZE | 0:55:01.8 | 0:23:43.9 | |
30. | URBANOVÁ Kristýna |
CZE | 0:56:15.9 | 0:24:58.0 |