Šumavský MTB maraton České spořitelny
DATE : | 1.8.2015 | PLACE : | Zadov |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. | WEBPAGES : | www.kolopro.cz/zav/sumavskymtbmaraton |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Official results
- B - 54 km overall
- B - 54 km by category
- C - 29 km overall
- C - 29 km by category
- Děti 12-13 let by category
- Děti 10-11 let by category
- Děti 8-9 let by category
- Děti 6-7 let by category
- Děti do 5 let by category
- Odstrkovadla by category
- JTC - Děti 10 - 11 let by category
- JTC - Děti 12 - 13 let by category
- JTC - Kadeti/Kadetky 14 - 16 let by category
- D - 12 km overall
- D - 12 km - rodinné týmy
Summary
- B - 54 KM
- B - 54 KM
- C - 29 KM
- C - 29 KM
- JTC - DĚTI 10 - 11 LET
- JTC - DĚTI 10 - 11 LET
- JTC - DĚTI 12 - 13 LET
- JTC - DĚTI 12 - 13 LET
- JTC - KADETI/KADETKY 14 - 16 LET
- DĚTI 12-13 LET
- DĚTI 12-13 LET
- DĚTI 10-11 LET
- DĚTI 10-11 LET
- DĚTI 8-9 LET
- DĚTI 8-9 LET
- DĚTI 6-7 LET
- DĚTI 6-7 LET
- DĚTI DO 5 LET
- DĚTI DO 5 LET
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:55:23.3 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:55:28.8 | 0:00:05.5 |
3. | STROŽ Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 1:56:35.1 | 0:01:11.8 |
4. | KAMLER Josef |
superior mtb team |
CZE | 2:00:29.7 | 0:05:06.4 |
5. | KOBES Lukáš |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 2:01:49.1 | 0:06:25.8 |
6. | FOJTÍK Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:02:41.5 | 0:07:18.2 |
7. | MINKA Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:02:45.3 | 0:07:22.0 |
8. | ŠŤASTNÝ Petr |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:02:45.6 | 0:07:22.3 |
9. | ANDRLE David |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 2:02:45.7 | 0:07:22.4 |
10. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:04:04.5 | 0:08:41.2 |
11. | ŠŤASTNÝ Jan |
Alset Racing Team |
CZE | 2:04:13.1 | 0:08:49.8 |
12. | MALÝ Lukáš |
RSV Grafenau/TREK TEAM |
CZE | 2:04:48.5 | 0:09:25.2 |
13. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:04:53.3 | 0:09:30.0 |
14. | PAUR Ondřej |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 2:05:18.1 | 0:09:54.8 |
15. | PIRUCH Martin |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:05:49.9 | 0:10:26.6 |
16. | PÍSAŘ Jan |
Moto ŠIKULE - CITIZEN - PERSKINDOL |
CZE | 2:06:45.4 | 0:11:22.1 |
17. | DOLEŽAL Václav |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:07:45.3 | 0:12:22.0 |
18. | HRUŠKA Jan |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:08:02.9 | 0:12:39.6 |
19. | LAVIČKA Adam |
UNIQA Jihlava |
CZE | 2:08:21.2 | 0:12:57.9 |
20. | JIRÁNEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:08:39.1 | 0:13:15.8 |
21. | KADLEC Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:09:39.2 | 0:14:15.9 |
22. | JAKEŠ Tomáš |
CZE | 2:09:48.7 | 0:14:25.4 | |
23. | TRUHLÁŘ Luboš |
TRISPORT Team |
CZE | 2:09:56.8 | 0:14:33.5 |
24. | HOLUB Josef |
CZE | 2:11:03.1 | 0:15:39.8 | |
25. | KOBES Miroslav |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:11:05.3 | 0:15:42.0 |
26. | ISTENČIN Lukáš |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:11:25.2 | 0:16:01.9 |
27. | ŠIMEČEK David |
KacKac Biking Team |
CZE | 2:11:39.7 | 0:16:16.4 |
28. | SOUKUP David |
SYMBIO+ CANNONDALE RACE TEAM |
CZE | 2:13:08.7 | 0:17:45.4 |
29. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:13:14.9 | 0:17:51.6 |
30. | RUBAČ Michal |
Six Monkeys |
CZE | 2:14:07.3 | 0:18:44.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠMÍDOVÁ Anna |
Nilfisk ALTO pro cycling team |
CZE | 2:22:24.8 | 0:00:00.0 |
2. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Sport bike |
CZE | 2:26:44.9 | 0:04:20.1 |
3. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:33:32.9 | 0:11:08.1 |
4. | CIBULKOVÁ Lenka |
Lawi Sport Team |
CZE | 2:33:50.9 | 0:11:26.1 |
5. | ŠIMÁNKOVÁ Jana |
Alset Racing Team |
CZE | 2:36:58.5 | 0:14:33.7 |
6. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:43:58.9 | 0:21:34.1 |
7. | POSPÍŠILOVÁ Radka |
Bikecentrum Olomouc |
CZE | 2:45:57.6 | 0:23:32.8 |
8. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:46:09.6 | 0:23:44.8 |
9. | ŠMEJKALOVÁ Natalie |
UGO Allivictus |
CZE | 2:46:11.8 | 0:23:47.0 |
10. | TRČKOVÁ Daniela |
Alltraining.cz - Lawi |
CZE | 2:49:38.1 | 0:27:13.3 |
11. | ZADÁKOVÁ Klára |
CZE | 2:53:40.1 | 0:31:15.3 | |
12. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:54:20.2 | 0:31:55.4 |
13. | MIKULOVÁ Alžběta |
TJ Kovo Praha |
CZE | 2:57:12.1 | 0:34:47.3 |
14. | CHARVÁTOVÁ Kateřina |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 2:59:45.1 | 0:37:20.3 |
15. | BUŠKOVÁ Leona |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 3:04:38.6 | 0:42:13.8 |
16. | SMOLKOVÁ Ivona |
CZE | 3:17:41.4 | 0:55:16.6 | |
17. | ŠIMKOVÁ Šárka |
Synerga Bike Team |
CZE | 3:17:44.7 | 0:55:19.9 |
18. | ŘÍHOVÁ Hana |
MNÍŠEK POD BRDY |
CZE | 3:23:47.3 | 1:01:22.5 |
19. | KREJČÍ Jitka |
CZE | 3:29:23.2 | 1:06:58.4 | |
20. | ČERVENÁ Petra |
KLATOVY |
CZE | 3:29:56.2 | 1:07:31.4 |
21. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 3:36:25.9 | 1:14:01.1 |
22. | MAŤHOVÁ Tereza |
CZE | 3:37:09.4 | 1:14:44.6 | |
23. | LÍSALOVÁ Jana |
PUNK, PLEASURE and PAIN |
CZE | 3:38:06.6 | 1:15:41.8 |
24. | HAŠKOVÁ Renata |
CZE | 3:40:47.4 | 1:18:22.6 | |
25. | NOVÁ Johana |
Biketeam ČS |
CZE | 3:41:57.7 | 1:19:32.9 |
26. | KOUBOVÁ Martina |
CZE | 3:46:36.9 | 1:24:12.1 | |
27. | HLINOVÁ Jindřiška |
AGROFERT cyklo tým - SaJ team |
CZE | 4:07:23.5 | 1:44:58.7 |
28. | KLIMEŠOVÁ Jitka |
CZE | 4:11:48.5 | 1:49:23.7 | |
29. | ŠORNOVÁ Aneta |
CZE | 4:58:20.5 | 2:35:55.7 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | DOLEŽAL Vladislav |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:00:27.2 | 0:00:00.0 |
2. | BLAŽEK Lukáš |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:00:32.7 | 0:00:05.5 |
3. | HONSA František |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 1:01:37.6 | 0:01:10.4 |
4. | SOVA Ondřej |
ALEA sportswear |
CZE | 1:02:26.6 | 0:01:59.4 |
5. | KALIVODA Tomáš |
Ski klub Šumava |
CZE | 1:03:32.1 | 0:03:04.9 |
6. | BLAŽEK Jakub |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:04:10.4 | 0:03:43.2 |
7. | MAREK Oskar |
Česká spořitelna Specialized Junior |
CZE | 1:04:17.3 | 0:03:50.1 |
8. | VÁGNER Daniel |
Factor Bike Team |
CZE | 1:04:36.7 | 0:04:09.5 |
9. | SEDLÁČEK Jiří |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:04:46.7 | 0:04:19.5 |
10. | ZONYGA Jan |
CZE | 1:06:07.7 | 0:05:40.5 | |
11. | MÁNEK Jiří |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 1:06:12.9 | 0:05:45.7 |
12. | LANGHANS Jurgen |
CZE | 1:06:27.4 | 0:06:00.2 | |
13. | FORMÁNEK Zdeněk |
Eurosystem MTB team |
CZE | 1:06:42.2 | 0:06:15.0 |
14. | MATĚJKA Tomáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:06:49.3 | 0:06:22.1 |
15. | HENDRYCH Jirka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:07:02.2 | 0:06:35.0 |
16. | TROJAN Aleš |
Strojírenství Trojan |
CZE | 1:07:18.1 | 0:06:50.9 |
17. | VYTLAČIL Štěpán |
CZE | 1:07:57.7 | 0:07:30.5 | |
18. | ČERNÝ Marek |
Papír a výtvarky Smíchov |
CZE | 1:08:11.1 | 0:07:43.9 |
19. | ČEJKA Vladimír |
CK Kněžice |
CZE | 1:08:26.7 | 0:07:59.5 |
20. | ŠTOREK Martin |
Větrníci |
CZE | 1:08:31.8 | 0:08:04.6 |
21. | KLEMENT Dominik |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 1:08:33.9 | 0:08:06.7 |
22. | PANTŮČEK Jiří |
CZE | 1:08:53.1 | 0:08:25.9 | |
23. | LUTOVSKÝ Ondřej |
Česká spořitelna Specialized SG Vimperk |
CZE | 1:09:08.8 | 0:08:41.6 |
24. | VONDRÁČEK Jaroslav |
Ski klub Šumava |
CZE | 1:09:30.6 | 0:09:03.4 |
25. | HARAZIM Karel |
CZE | 1:09:41.6 | 0:09:14.4 | |
26. | NEHÉZ Radek |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:09:45.1 | 0:09:17.9 |
27. | KLIČKA Martin |
CZE | 1:09:57.3 | 0:09:30.1 | |
28. | HAVRÁNEK Jan |
CZE | 1:10:20.4 | 0:09:53.2 | |
29. | PIVNIČKA Marek |
CZE | 1:10:23.2 | 0:09:56.0 | |
30. | TOMÁNEK Pavel |
Pohoda bike team |
CZE | 1:10:27.3 | 0:10:00.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŘEZNÍKOVÁ Tereza |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:09:20.1 | 0:00:00.0 |
2. | KLEMENTOVÁ Andrea |
Ski klub Šumava |
CZE | 1:11:26.2 | 0:02:06.1 |
3. | ČEJKOVÁ Šárka |
CK Kněžice |
CZE | 1:14:24.3 | 0:05:04.2 |
4. | BŘEZINOVÁ Daniela |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:15:33.9 | 0:06:13.8 |
5. | TOMIŠOVÁ Alena |
Dúm Barev Český Krumlov |
CZE | 1:17:18.4 | 0:07:58.3 |
6. | MUFOVÁ Hana |
CZE | 1:17:29.4 | 0:08:09.3 | |
7. | NOVÁKOVÁ Adéla |
skisumava |
CZE | 1:19:18.8 | 0:09:58.7 |
8. | POPELKOVÁ Daniela |
REDFROG |
CZE | 1:19:41.1 | 0:10:21.0 |
9. | MATULKOVÁ Jana |
CT Weber |
CZE | 1:20:30.4 | 0:11:10.3 |
10. | BÁRTOVÁ Růžena |
šrouby+matice Bártová Prachatice |
CZE | 1:21:13.3 | 0:11:53.2 |
11. | NÁDVORNÍKOVÁ Eva |
CZE | 1:22:16.9 | 0:12:56.8 | |
12. | KAŠPAROVÁ Natálie |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:22:52.9 | 0:13:32.8 |
13. | PULCOVÁ Miroslava |
Mažoretky Premium Vimperk |
CZE | 1:23:04.1 | 0:13:44.0 |
14. | VOSIČKOVÁ Dana |
Koloshop |
CZE | 1:23:15.7 | 0:13:55.6 |
15. | PŮLPÁNOVÁ Bohdana |
www.scottmtb.cz |
CZE | 1:23:22.1 | 0:14:02.0 |
16. | ALTMANOVÁ Dana |
TAXI PRAHA |
CZE | 1:24:32.1 | 0:15:12.0 |
17. | MAŠLAŇOVÁ Martina |
DEXTER CYCLING |
CZE | 1:25:09.4 | 0:15:49.3 |
18. | PEJŠOVÁ Kristýna |
Superior Rubena Team |
CZE | 1:25:20.8 | 0:16:00.7 |
19. | MATEJSKOVÁ Barbora |
CZE | 1:25:20.9 | 0:16:00.8 | |
20. | SCHIFFER Andrea |
bike-horner.at |
AUT | 1:25:40.1 | 0:16:20.0 |
21. | ŠMÍDKOVÁ Aneta |
CZE | 1:27:30.9 | 0:18:10.8 | |
22. | HANUŠOVÁ Natálie |
S-Sport |
CZE | 1:28:46.7 | 0:19:26.6 |
23. | KOUTNÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:29:15.4 | 0:19:55.3 |
24. | VANIŠOVÁ Štěpánka |
CZE | 1:29:58.2 | 0:20:38.1 | |
25. | HARTLOVÁ Ivana |
Sokol Římov |
CZE | 1:30:03.1 | 0:20:43.0 |
26. | SMOLOVÁ Michaela |
Ski klub Šumava |
CZE | 1:30:34.9 | 0:21:14.8 |
27. | FIEDLEROVÁ Jana |
CZE | 1:30:52.6 | 0:21:32.5 | |
28. | ŘEZANKOVÁ Alena |
CZE | 1:30:55.2 | 0:21:35.1 | |
29. | VAŠINOVÁ Renata |
Craft Author Bike Team |
CZE | 1:31:10.2 | 0:21:50.1 |
30. | FURCHOVÁ Lucie |
MTB FURCH TEAM |
CZE | 1:33:45.1 | 0:24:25.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | SAMEC Filip |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:14:09.6 | 0:00:00.0 |
2. | KUNČÍK Matěj |
www.skisport-horka.cz |
CZE | 0:14:26.2 | 0:00:16.6 |
3. | HENDRYCH Vojta |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:15:30.4 | 0:01:20.8 |
4. | KUBA Jakub |
BIKE GALLERY |
CZE | 0:15:58.8 | 0:01:49.2 |
5. | ŠIMEK Marek Emanuel |
Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn |
CZE | 0:16:14.9 | 0:02:05.3 |
6. | TABARA Šimon |
Agrofert Junior Team |
CZE | 0:16:36.1 | 0:02:26.5 |
7. | TISCHLER Jan |
Fischer Skiklub Šumava vimperk |
CZE | 0:18:39.6 | 0:04:30.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HLADÍKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:14:35.9 | 0:00:00.0 |
2. | KYSELOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:15:33.1 | 0:00:57.2 |
3. | PŮBALOVÁ Nela |
ČKL Harrachov |
CZE | 0:15:41.9 | 0:01:06.0 |
4. | NÁROVCOVÁ Monika |
ČS Specialized junior MTB Team Vimperk |
CZE | 0:16:41.6 | 0:02:05.7 |
5. | ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:16:58.1 | 0:02:22.2 |
6. | NÁROVCOVÁ Beáta |
CZE | 0:19:21.6 | 0:04:45.7 | |
7. | HORDOSSY Julie |
CZE | 0:19:22.9 | 0:04:47.0 | |
8. | GLAISTER Mia |
Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn |
CZE | 0:19:25.1 | 0:04:49.2 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠINDELÁŘ Jan |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:18:07.5 | 0:00:00.0 |
2. | FIEDLER Zdeněk |
LYKO klub Prachatice |
CZE | 0:18:17.1 | 0:00:09.6 |
3. | NOVÁK Ondřej |
Remerx Merida team Kolín |
CZE | 0:18:24.4 | 0:00:16.8 |
4. | DUŠÁK Martin |
Dům barev Český Krumlov |
CZE | 0:18:31.6 | 0:00:24.1 |
5. | PŮLPÁN Matěj |
www.scottmtb.cz |
CZE | 0:19:26.4 | 0:01:18.8 |
6. | VRABEC Jiří |
CZE | 0:22:04.7 | 0:03:57.1 | |
7. | VAŠINA Samuel |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:22:44.7 | 0:04:37.1 |
8. | SVOBODA Dominik |
Nová Role |
CZE | 0:22:46.7 | 0:04:39.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HEJHALOVÁ Dagmar |
Dukla Praha |
CZE | 0:19:20.4 | 0:00:00.0 |
2. | KŘIKAVOVÁ Šárka |
Bike Club Město Touškov |
CZE | 0:21:24.6 | 0:02:04.2 |
3. | HENDRYCHOVÁ Lucka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:22:24.7 | 0:03:04.2 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | NAROVEC Jonáš |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:28:34.6 | 0:00:00.0 |
2. | SULEK Dominik |
CZE | 0:28:50.5 | 0:00:15.9 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠINDELÁŘ Jan |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:09:59.0 | 0:00:00.0 |
2. | DUŠÁK Martin |
Dům barev Český Krumlov |
CZE | 0:10:16.8 | 0:00:17.7 |
3. | FIEDLER Zdeněk |
LYKO klub Prachatice |
CZE | 0:10:20.5 | 0:00:21.5 |
4. | PŮLPÁN Matěj |
www.scottmtb.cz |
CZE | 0:10:21.3 | 0:00:22.2 |
5. | NOVÁK Ondřej |
Remerx Merida team Kolín |
CZE | 0:10:25.9 | 0:00:26.8 |
6. | HONSA Antonín |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:11:27.3 | 0:01:28.2 |
7. | JURKULÁK Jakub |
AVELIMTB |
CZE | 0:11:36.5 | 0:01:37.5 |
8. | KALIVODA Lukáš |
SKIRAPLE Śumava |
CZE | 0:11:59.8 | 0:02:00.7 |
9. | VRABEC Jiří |
CZE | 0:12:02.3 | 0:02:03.2 | |
10. | VLASATÝ Jakub |
LYKO klub Prachatice |
CZE | 0:12:17.8 | 0:02:18.7 |
11. | VAŠINA Samuel |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:12:34.5 | 0:02:35.5 |
12. | VLAS Jakub |
CZE | 0:13:11.5 | 0:03:12.5 | |
13. | HEMZA Martin |
CZE | 0:13:28.5 | 0:03:29.5 | |
14. | MÍCHAL Vojtěch |
CZE | 0:13:48.3 | 0:03:49.2 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HEJHALOVÁ Dagmar |
Dukla Praha |
CZE | 0:10:23.4 | 0:00:00.0 |
2. | TOMANOVÁ Lenka |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:11:58.7 | 0:01:35.2 |
3. | KŘIKAVOVÁ Šárka |
Bike Club Město Touškov |
CZE | 0:12:04.2 | 0:01:40.7 |
4. | HENDRYCHOVÁ Lucka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:12:09.7 | 0:01:46.2 |
5. | BĚLOVÁ Lucie |
TJ COPR Přeštice |
CZE | 0:12:50.4 | 0:02:27.0 |
6. | HONSOVÁ Anežka |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:12:51.9 | 0:02:28.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | SAMEC Filip |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:07:27.2 | 0:00:00.0 |
2. | KUNČÍK Matěj |
www.skisport-horka.cz |
CZE | 0:07:38.1 | 0:00:10.8 |
3. | MRÁZ Daniel |
TJ cyklistika Uničov |
CZE | 0:08:02.0 | 0:00:34.7 |
4. | JANKOVSKÝ Tomáš |
BIKE3000 Junior Team |
CZE | 0:08:23.2 | 0:00:55.9 |
5. | SEIDL Jan |
Thrill Protivín |
CZE | 0:08:24.7 | 0:00:57.5 |
6. | JURKULÁK Marek |
AVELIMTB |
CZE | 0:08:38.2 | 0:01:11.0 |
7. | KUBA Jakub |
BIKE GALLERY |
CZE | 0:08:40.0 | 0:01:12.7 |
8. | ŠIMEK Marek Emanuel |
Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn |
CZE | 0:08:47.1 | 0:01:19.8 |
9. | ZONYGA David |
VRV Team |
CZE | 0:08:49.2 | 0:01:22.0 |
10. | TABARA Šimon |
Agrofert Junior Team |
CZE | 0:09:00.6 | 0:01:33.3 |
11. | TISCHLER Jan |
Fischer Skiklub Šumava vimperk |
CZE | 0:09:26.7 | 0:01:59.5 |
12. | HÁJEK Ondřej |
Velosport Domažlice |
CZE | 0:09:29.2 | 0:02:02.0 |
13. | BENEDIKT Jakub |
copr přeštice |
CZE | 0:10:27.7 | 0:03:00.5 |
14. | STEINBACH Jakub |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:10:34.7 | 0:03:07.5 |
15. | FIEDLER David |
LYKO klub Prachatice |
CZE | 0:10:36.0 | 0:03:08.7 |
16. | RAPP Matěj |
CZE | 0:10:44.2 | 0:03:16.9 | |
17. | GRACÍK Daniel |
CZE | 0:10:44.2 | 0:03:17.0 | |
18. | MALINA Vojtěch |
CZE | 0:11:03.9 | 0:03:36.6 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HLADÍKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:07:36.8 | 0:00:00.0 |
2. | KYSELOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:08:05.3 | 0:00:28.4 |
3. | PŮBALOVÁ Nela |
ČKL Harrachov |
CZE | 0:08:07.5 | 0:00:30.6 |
4. | NÁROVCOVÁ Monika |
ČS Specialized junior MTB Team Vimperk |
CZE | 0:08:17.8 | 0:00:40.9 |
5. | KOLÁŘOVÁ Justýna |
Dukla Praha |
CZE | 0:08:53.2 | 0:01:16.3 |
6. | ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:09:05.0 | 0:01:28.1 |
7. | GLAISTER Mia |
Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn |
CZE | 0:09:54.6 | 0:02:17.7 |
8. | NAROVCOVÁ Beáta |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:10:02.9 | 0:02:26.0 |
9. | SMUTNÁ Anna |
Intercars.cz Lysice |
CZE | 0:10:04.1 | 0:02:27.2 |
10. | BĚLOVÁ Aneta |
TJ COPR Přeštice |
CZE | 0:10:08.9 | 0:02:32.0 |
11. | HORDOSSY Julie |
CZE | 0:10:09.4 | 0:02:32.5 | |
12. | HOLÁŠKOVÁ Amálie |
SKI Klub Kopřivnice |
CZE | 0:10:13.2 | 0:02:36.3 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HENDRYCH Vojta |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:06:50.1 | 0:00:00.0 |
2. | BRUCKNER Filip |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:06:54.8 | 0:00:04.7 |
3. | BLAŽEK Aleš |
Nasavrky Bikers |
CZE | 0:07:07.6 | 0:00:17.5 |
4. | FRENCL Dominik |
GIANTPITRSBIKE |
CZE | 0:07:15.6 | 0:00:25.5 |
5. | TABULKA Štěpán |
CZE | 0:07:28.3 | 0:00:38.2 | |
6. | SMEJKAL Adam |
SAMOLEPKY.CZ |
CZE | 0:07:56.3 | 0:01:06.2 |
7. | ARNOLD Adam |
Haven Extreme |
CZE | 0:07:57.1 | 0:01:07.0 |
8. | PURNOCH Matyáš |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:07:57.5 | 0:01:07.3 |
9. | LUKEŠ Jaroslav |
Outdoor kids |
CZE | 0:08:02.7 | 0:01:12.6 |
10. | HANZLÍK Jakub |
CZE | 0:08:38.1 | 0:01:48.0 | |
11. | DUŠEK Jakub |
Horní Hanychov |
CZE | 0:09:09.5 | 0:02:19.4 |
12. | STEINBACH Hynek |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:09:16.8 | 0:02:26.7 |
13. | HOLUB Čeněk |
CZE | 0:09:32.1 | 0:02:42.0 | |
14. | LUBAS Jan |
SKI klub Jablonec n.N. |
CZE | 0:09:32.8 | 0:02:42.7 |
15. | ŠURANSKÝ Vít |
CZE | 0:09:33.2 | 0:02:43.1 | |
16. | RAJS Josef |
Ck loko Rakovnik |
CZE | 0:09:34.9 | 0:02:44.7 |
17. | PIČMAN Jan |
CZE | 0:09:38.3 | 0:02:48.2 | |
18. | KORBEL Daniel |
Six Monkeys |
CZE | 0:09:41.6 | 0:02:51.5 |
19. | BLÁHA Tomáš |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:09:43.7 | 0:02:53.6 |
20. | KADLEC Jiří |
MTB Truhlarna Kadlec |
CZE | 0:09:56.1 | 0:03:06.0 |
21. | ŠKOPEK Adam |
CZE | 0:10:27.6 | 0:03:37.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | DUŠKOVÁ Kateřina |
Horní Hanychov |
CZE | 0:07:20.0 | 0:00:00.0 |
2. | VAŠKOVSKÁ Michaela |
MAGIC Bike Team |
CZE | 0:08:05.7 | 0:00:45.6 |
3. | DUBCOVÁ Štěpánka |
FORMAN CINELLI Kids |
CZE | 0:08:09.5 | 0:00:49.4 |
4. | NOVÁKOVÁ Daniela |
BMX Řepy |
CZE | 0:08:13.3 | 0:00:53.2 |
5. | JANKOVSKÁ Ema |
BIKE3000 Junior Team |
CZE | 0:08:15.3 | 0:00:55.2 |
6. | KRAMEŠOVÁ Marie |
CZE | 0:08:23.5 | 0:01:03.5 | |
7. | KUNČÍKOVÁ Ella |
www.ehorka.cz |
CZE | 0:08:24.9 | 0:01:04.8 |
8. | MACHOVÁ Marie |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:09:03.3 | 0:01:43.2 |
9. | JURKULÁKOVÁ Adéla |
AVELIMTB |
CZE | 0:09:17.3 | 0:01:57.2 |
10. | BABUŠKOVÁ Lucie |
CZE | 0:09:50.5 | 0:02:30.5 | |
11. | NOVÁ Miroslava |
CZE | 0:10:08.2 | 0:02:48.1 | |
12. | SMAŽILOVÁ Markéta |
Sanitka66 Holešov |
CZE | 0:10:14.3 | 0:02:54.2 |
13. | HODINOVÁ Nicol |
CZE | 0:10:30.3 | 0:03:10.2 | |
14. | SMUTNÁ Dorota |
CZE | 0:10:32.0 | 0:03:12.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | SVOBODA David |
TJ Sokol Vinoř |
CZE | 0:02:54.9 | 0:00:00.0 |
2. | FRENCL Patrik |
GIANTPITRSBIKE |
CZE | 0:02:55.6 | 0:00:00.7 |
3. | PEŠEK Tomáš |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:03:02.7 | 0:00:07.7 |
4. | DUBEC Martin |
TEAM FORMAN CINELLI Kids |
CZE | 0:03:25.9 | 0:00:31.0 |
5. | VAŠINA Timotej |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:03:27.1 | 0:00:32.2 |
6. | PŮBAL Matouš |
ČKL Harrachov |
CZE | 0:03:28.4 | 0:00:33.5 |
7. | BABUŠKA David |
CZE | 0:03:45.7 | 0:00:50.8 | |
8. | ŠPERL Václav |
CZE | 0:03:45.9 | 0:00:51.0 | |
9. | VOCELKA Matěj |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:04:01.4 | 0:01:06.4 |
10. | KŘIVANEC Štěpán |
P.R.D.I. Plzeň |
CZE | 0:04:06.0 | 0:01:11.0 |
11. | KOSAŘ Mikuláš |
CZE | 0:04:09.2 | 0:01:14.3 | |
12. | PETRÁČEK Milan |
P.J.P.T. junior team |
CZE | 0:04:11.1 | 0:01:16.2 |
13. | HOFMAN Michal |
CZE | 0:04:14.7 | 0:01:19.8 | |
14. | GRYGERA Jiří |
CZE | 0:04:19.0 | 0:01:24.0 | |
15. | TICHÝ Kryštof |
Cyklokroužek Český Krumlov |
CZE | 0:04:23.0 | 0:01:28.0 |
16. | KANIŠČEV Alexandr |
Bike Sport Mohelnice |
CZE | 0:04:25.1 | 0:01:30.2 |
17. | SIMON Štěpán |
CZE | 0:04:25.4 | 0:01:30.5 | |
18. | HEMZA Marek |
hemza.cz |
CZE | 0:04:26.5 | 0:01:31.5 |
19. | HÁJEK Jakub |
Velosport Domažlice |
CZE | 0:04:26.9 | 0:01:32.0 |
20. | BABUŠKA Matěj |
CZE | 0:04:27.7 | 0:01:32.8 | |
21. | KROUPA Ondřej |
CZE | 0:04:33.4 | 0:01:38.5 | |
22. | KELNER Lukáš |
Bike Team dům Barev ČK |
CZE | 0:04:33.9 | 0:01:38.9 |
23. | KOLESNIKOV Matěj |
CZE | 0:04:40.2 | 0:01:45.2 | |
24. | BEDĚRKA Matyáš |
BMX Pardubice |
CZE | 0:04:40.2 | 0:01:45.3 |
25. | ŠNELCER Zdeněk |
CZE | 0:04:42.5 | 0:01:47.5 | |
26. | HŐHN Martin |
SKI Klub Kopřivnice |
CZE | 0:04:47.9 | 0:01:53.0 |
27. | MALÍ Jan |
CZE | 0:04:48.0 | 0:01:53.0 | |
28. | KŘIVANEC Šimon |
P.R.D.I. Plzeň |
CZE | 0:04:50.6 | 0:01:55.7 |
29. | JOKE Miroslav |
CZE | 0:04:58.0 | 0:02:03.0 | |
30. | KOPAČKA Ondřej |
CZE | 0:05:03.5 | 0:02:08.6 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PETRÁČKOVÁ Anna |
P.J.P.T. junior team |
CZE | 0:03:16.3 | 0:00:00.0 |
2. | DUBCOVÁ Anna |
TEAM FORMAN CINELLI Kids |
CZE | 0:03:25.6 | 0:00:09.2 |
3. | KYSELOVÁ Aneta |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:03:27.3 | 0:00:11.0 |
4. | KOLÁŘOVÁ Babeta |
Dukla Praha |
CZE | 0:03:28.8 | 0:00:12.5 |
5. | MÁNKOVÁ Emma |
Outdoor kids Čkyně |
CZE | 0:03:47.8 | 0:00:31.5 |
6. | BARTOŠOVÁ Kateřina |
CZE | 0:03:51.8 | 0:00:35.5 | |
7. | HUDEČKOVÁ Lucie |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:03:55.0 | 0:00:38.7 |
8. | SCHÄFEROVÁ Magdaléna |
ČKL Harrachov |
CZE | 0:04:04.5 | 0:00:48.2 |
9. | TICHOTOVÁ Michaela |
Fisher Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:04:19.4 | 0:01:03.1 |
10. | HORDOSSY Eliška |
CZE | 0:04:26.5 | 0:01:10.2 | |
11. | PANTŮČKOVÁ Anna |
CZE | 0:04:31.3 | 0:01:15.0 | |
12. | VENCLÍKOVÁ Tereza |
Fischer Ski klubŠumava Vimperk |
CZE | 0:04:33.5 | 0:01:17.2 |
13. | ŠKROBÁKOVÁ Kateřina |
CZE | 0:04:37.5 | 0:01:21.2 | |
14. | BENEDIKTOVÁ Nikola |
copr přeštice |
CZE | 0:04:45.5 | 0:01:29.2 |
15. | TABULKOVÁ Barbora |
CZE | 0:04:46.0 | 0:01:29.7 | |
16. | MATĚJKOVÁ Emma |
CZE | 0:05:13.8 | 0:01:57.5 | |
17. | VÁVROVÁ Karolína |
AGROFERT cyklo tým |
CZE | 0:05:20.5 | 0:02:04.2 |
18. | BRABENCOVÁ Anna |
CZE | 0:05:29.8 | 0:02:13.5 | |
19. | ROTHBAUEROVÁ Karolína |
CZE | 0:05:53.3 | 0:02:37.0 | |
20. | HERAMOVÁ Olga |
CZE | 0:05:55.5 | 0:02:39.2 | |
21. | PAVLOVÁ Kristýna |
CZE | 0:05:58.5 | 0:02:42.2 | |
22. | MATULOVÁ Vanesa |
CZE | 0:06:11.8 | 0:02:55.5 | |
23. | PÖSCHLOVÁ Alžběta |
CZE | 0:06:16.8 | 0:03:00.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | SCHÄFER Josef |
ČKL Harrachov |
CZE | 0:01:39.5 | 0:00:00.0 |
2. | HLADÍK František |
IVARCS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:01:46.5 | 0:00:06.9 |
3. | KNOBLOCH Adam |
CZE | 0:01:56.5 | 0:00:16.9 | |
4. | SEIDL František |
CZE | 0:02:09.7 | 0:00:30.2 | |
5. | RUDOLF Michal |
CZE | 0:02:11.5 | 0:00:31.9 | |
6. | KOUT Kryštof |
CZE | 0:02:14.1 | 0:00:34.6 | |
7. | VOŠALÍK Vojtěch |
CZE | 0:02:28.5 | 0:00:48.9 | |
8. | KLIMEŠ Radim |
CZE | 0:02:32.5 | 0:00:52.9 | |
9. | SAJFRÍD Ondřej |
CZE | 0:02:43.5 | 0:01:03.9 | |
10. | HOŠEK Tomáš |
CZE | 0:02:48.2 | 0:01:08.7 | |
11. | MARKOVEC Tadeáš |
CZE | 0:02:49.1 | 0:01:09.6 | |
12. | DVOŘÁK Nicholas |
CZE | 0:02:51.7 | 0:01:12.1 | |
13. | KOPENEC Šimon |
CZE | 0:02:53.7 | 0:01:14.2 | |
14. | KRÁL Maxmilian |
CZE | 0:03:07.6 | 0:01:28.0 | |
15. | PRIŠTIC Roman |
CZE | 0:03:10.6 | 0:01:31.0 | |
16. | NEHODA Lukáš |
CZE | 0:03:17.6 | 0:01:38.0 | |
17. | KOTEK Karel |
CZE | 0:03:19.9 | 0:01:40.3 | |
18. | ŠEBÁNEK Samuel |
CZE | 0:03:21.6 | 0:01:42.0 | |
19. | HORN Josef |
CZE | 0:03:27.8 | 0:01:48.2 | |
20. | TICHÝ Tadeáš |
Cyklokroužek Český Krumlov |
CZE | 0:03:37.2 | 0:01:57.7 |
21. | KŘÍŽ Vojtěch |
CZE | 0:03:47.1 | 0:02:07.6 | |
22. | ŠTOJDL Max |
CZE | 0:03:50.7 | 0:02:11.2 | |
23. | VAŠÍČEK David |
CZE | 0:03:54.1 | 0:02:14.6 | |
24. | JECÍNEK Tomáš |
CZE | 0:04:01.6 | 0:02:22.0 | |
25. | ŠTĚRBA Jakub |
CZE | 0:04:39.2 | 0:02:59.7 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | SVOBODOVÁ Laura |
TJ Sokol Vinoř |
CZE | 0:02:07.7 | 0:00:00.0 |
2. | BLAŽKOVÁ Jolana |
Nasavrky Bikers |
CZE | 0:02:27.1 | 0:00:19.3 |
3. | STAŇKOVÁ Jana |
CZE | 0:02:30.7 | 0:00:22.9 | |
4. | VÁCHOVÁ Kristýna |
CZE | 0:02:47.7 | 0:00:40.0 | |
5. | KUČEROVÁ Amálie |
CZE | 0:02:55.0 | 0:00:47.3 | |
6. | VÁCHOVÁ Šárka |
CZE | 0:02:56.7 | 0:00:49.0 | |
7. | BERANOVÁ Daniela |
Velosport Domažlice |
CZE | 0:03:04.9 | 0:00:57.2 |
8. | JÁNOŠÍKOVÁ Lenka |
CZE | 0:03:07.9 | 0:01:00.2 | |
9. | MALINOVÁ Barbora |
CZE | 0:03:13.7 | 0:01:06.0 | |
10. | PŮBALOVÁ Silvie |
Bike factory Strakonice |
CZE | 0:03:19.8 | 0:01:12.1 |
11. | HÁDLOVÁ Barbora |
CZE | 0:03:22.7 | 0:01:15.0 | |
12. | ŠURANSKÁ Dora |
CZE | 0:03:24.8 | 0:01:17.1 | |
13. | BROSCHE Adriana |
CZE | 0:03:30.6 | 0:01:22.9 | |
14. | CHAROUSKOVÁ Eliška |
ČESKÁ SPOŘITELNA MTB |
CZE | 0:03:33.9 | 0:01:26.2 |
15. | KRAMLOVÁ Viola |
CZE | 0:03:44.3 | 0:01:36.6 | |
16. | HARTLOVÁ Hanka |
CZE | 0:03:48.6 | 0:01:40.9 | |
17. | DRÁBKOVÁ Nela |
CZE | 0:03:54.9 | 0:01:47.2 | |
18. | LAHODNÁ šarlota |
CZE | 0:03:58.3 | 0:01:50.6 | |
19. | DVOŘÁKOVÁ Simona |
CZE | 0:04:41.8 | 0:02:34.1 | |
20. | ORNSTOVÁ Lucie |
CZE | 0:05:31.8 | 0:03:24.1 | |
21. | ŠTĚRBOVÁ Tereza |
CZE | 0:05:47.9 | 0:03:40.2 | |
22. | BORLOVÁ Berenika |
CZE | 0:06:26.6 | 0:04:18.9 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agro Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny