seriál : ČP XCM MTB 2018

TREK HLINECKÝ HŘEBEC

MTB
DÁTUM :4.8.2018 MIESTO :Hlinsko

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bikeranch Team
CZE 3:57:35.7 0:00:00.0
2.
ADEL Filip
Superior Suninvent Team
CZE 3:59:16.2 0:01:40.5
3.
KANĚRA Michal
GHOST Team
CZE 4:00:09.6 0:02:33.9
4.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch Team
CZE 4:00:54.4 0:03:18.7
5.
ŠŤASTNÝ Roman
ROCK MACHINE CYKLOMAX
CZE 4:13:49.4 0:16:13.7
6.
KESTLER Aleš
YOGI Racing Ostrava
CZE 4:18:33.4 0:20:57.7
7.
SCHEJBAL Josef
CYKLO PROFI GOLD FREN
CZE 4:19:42.4 0:22:06.7
8.
VAGENKNECHT Tomáš
AEROTEC
CZE 4:23:17.7 0:25:42.0
9.
VLÁŠEK Michal
Kellys Bikeranch Team
CZE 4:27:38.1 0:30:02.4
10.
FAJT Milan
Eurofoam
CZE 4:27:48.6 0:30:12.9
11.
KECHRT Tomáš
PRIME sport expert
CZE 4:32:39.3 0:35:03.6
12.
NĚMEC Luboš
VOKOLEK-CYCLING-TEAM
CZE 4:36:04.4 0:38:28.7
13.
ZAVADIL Josef
Team Bike Perštejn
CZE 4:37:39.0 0:40:03.3
14.
VYMĚTALÍK Jaroslav
CYKLO PROFI GOLD FREN
CZE 4:39:01.8 0:41:26.1
15.
VÁLEK Václav
CZE 4:39:13.0 0:41:37.3
16.
PARTL Ondřej
BIG SHOCK TEAM
CZE 4:42:15.4 0:44:39.7
17.
PROKOP Michal
BIG SHOCK TEAM
CZE 4:42:22.2 0:44:46.5
18.
FIKAR Martin
BAKAKO Nová Paka
CZE 4:48:40.8 0:51:05.1
19.
ERDZIAK Maroš
PBV MTB Team Brno
CZE 4:50:37.3 0:53:01.6
20.
PRADÁČ Michal
CK MTB Maraton
CZE 4:54:14.3 0:56:38.6
21.
KALAŠ Jan
BikePart.cz
CZE 4:56:59.8 0:59:24.1
22.
PEŠEK Vojtěch
CK MTB MARATOm hlinsko
CZE 5:05:24.3 1:07:48.6
23.
DRNEC Martin
COS Brno
CZE 5:07:06.2 1:09:30.5
24.
RODRIGUEZ ACEVEDO Alejandro
Conade Code GTO Cadencia.mx Pro Cycling Team
MEX 5:08:00.0 1:10:24.3
25.
ŘADA Michal
Redfrog Conkline Bikeinvest
CZE 5:08:25.2 1:10:49.5
26.
ŠVORC Jiří
BIG SHOCK TEAM
CZE 5:09:18.5 1:11:42.8
27.
MEDUNA Jakub
MTB Chrudim
CZE 5:09:26.2 1:11:50.5
28.
SEMERÁD Ondřej
CZE 5:12:15.0 1:14:39.2
29.
KUCERA Jiri
CYKLO PROFI GOLD FREN
CZE 5:12:31.2 1:14:55.5
30.
SCHIFFER Michael
BIKEALTMANN.AT
AUT 5:21:52.6 1:24:16.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
CESNAKOVÁ Milena
Maloja - Rocky Mountain Team
CZE 4:48:47.6 0:00:00.0
2.
POSPÍŠILOVÁ Dana
GT OPPORTUNITI BRNO
CZE 5:13:10.4 0:24:22.8
3.
FORTELNÁ Petra
AUTHENTICBIKE
CZE 5:52:14.3 1:03:26.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
MAYER Daniel
KC HLINSKO
CZE 2:02:30.4 0:00:00.0
2.
HOLEC Pavel
CGB Racing Team
CZE 2:05:13.4 0:02:43.0
3.
ČERNÝ Milan
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:06:56.6 0:04:26.2
4.
DOUBEK Miloš
Čistý sport
CZE 2:07:01.4 0:04:30.9
5.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:07:02.9 0:04:32.4
6.
POLMAN Daniel
lidé&HORY
CZE 2:07:16.9 0:04:46.4
7.
ADEL Pavel
KC HLINSKO
CZE 2:08:08.8 0:05:38.4
8.
JAVŮREK Petr
Kasper - Swix team
CZE 2:08:36.6 0:06:06.2
9.
HYNEČEK Michal
Aspire SCM
CZE 2:13:36.1 0:11:05.6
10.
KONEČNÝ Radim
Život na Kolech
CZE 2:15:49.8 0:13:19.3
11.
BŘÍZA Michal
Bříza Logistics
CZE 2:16:01.5 0:13:31.1
12.
KOLESÁR Roman
BAKAKO Nová Paka
CZE 2:16:18.0 0:13:47.6
13.
BARTSCH Tomáš
Transbrody
CZE 2:16:43.3 0:14:12.8
14.
RADA Jan
KC Kutná Hora
CZE 2:18:23.3 0:15:52.8
15.
ŠIROKÝ Michal
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 2:18:23.5 0:15:53.1
16.
CHALUŠ Jaroslav
Bejking Team
CZE 2:18:36.3 0:16:05.8
17.
LUDVÍK Jaroslav
CK - MTB Maraton Hlinsko
CZE 2:18:51.5 0:16:21.1
18.
PEŠEK Michal
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 2:18:57.0 0:16:26.6
19.
KLUSÁK Radim
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 2:19:10.7 0:16:40.3
20.
VODEHNAL Martin
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 2:21:29.5 0:18:59.0
21.
PELČARSKÝ Aleš
CZE 2:22:20.0 0:19:49.5
22.
KUBIŠTA Michal
Šmídl Bike Team
CZE 2:22:29.0 0:19:58.5
23.
PAVLÍK Václav
Specialized BIKECENTRUM Olomouc
CZE 2:22:49.2 0:20:18.8
24.
ZEDNÍK Pavel
Cyklo klub DALEČÍN
CZE 2:23:45.5 0:21:15.0
25.
CHMELÍK Jan
CZE 2:26:17.7 0:23:47.2
26.
BERAN Lukáš
GHOST Team
CZE 2:26:35.4 0:24:05.0
27.
RŮŽIČKA Jakub
Cyklo Klub Bendl
CZE 2:27:10.2 0:24:39.8
28.
TULACH Radek
KLINSKY.CZ
CZE 2:27:14.4 0:24:44.0
29.
SVOBODA Petr
Decathlon Btwin Czech team
CZE 2:27:22.2 0:24:51.8
30.
ZVOLSKÝ Roman
Kellys Bikeranch Team
CZE 2:28:01.2 0:25:30.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
NEUMANOVÁ Tereza
Team Dukla Praha
CZE 2:31:21.4 0:00:00.0
2.
MACHÁŇOVÁ Sabina
Bikecentrum Olomouc
CZE 2:33:13.9 0:01:52.4
3.
VTÍPILOVÁ Jana
GHOST Team
CZE 2:42:52.3 0:11:30.8
4.
MARTINCOVÁ Andrea
Decathlon B’twin Czech Team
CZE 2:48:26.2 0:17:04.8
5.
TUČKOVÁ Monika
CZE 2:51:21.2 0:19:59.8
6.
SKALICKÁ Zuzana
Kellys Bikeranch Team
CZE 2:51:21.4 0:20:00.0
7.
HRUBÁ Gábina
BSK racing
CZE 2:51:29.2 0:20:07.8
8.
BARTIZALOVÁ Denisa
Oplt Cycling
CZE 2:52:35.9 0:21:14.5
9.
SOUČKOVÁ Vendula
Kovářství Souček Team
CZE 5:04:39.6 2:33:18.2

Kontaktujte časomíru