Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 6 km | # | 23 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1042 | ŠELLER Luděk | 1995 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 1. / M19-29 | 1:18:50.0 | 0:00:00.0 | 0:22:00.3 | 4 | 1:08:45.7 | 1 | ||
2 | diplom | 1258 | JAKOUBEK Tomáš | 1979 | Silvini Madshus team | 1. / M30-39 | 1:19:32.5 | 0:00:42.5 | 0:21:59.1 | 2 | 1:09:05.8 | 2 | ||
3 | diplom | 1043 | ČERNOHORSKÝ Marek | 1996 | SKI klub Jablonec n.N. | 2. / M19-29 | 1:20:07.3 | 0:01:17.3 | 0:21:59.6 | 3 | 1:09:34.7 | 3 | ||
4 | diplom | 1037 | ŠVEJDA Jan | 1996 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 3. / M19-29 | 1:21:37.6 | 0:02:47.6 | 0:21:58.5 | 1 | 1:10:55.0 | 4 | ||
5 | diplom | 1287 | ŘEŽÁB Martin | 1995 | LO Sokol Stachy | 4. / M19-29 | 1:25:05.9 | 0:06:15.9 | 0:22:42.7 | 5 | 1:13:41.4 | 5 | ||
6 | diplom | 1249 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 1. / M40-49 | 1:25:35.5 | 0:06:45.5 | 0:22:45.3 | 6 | 1:14:21.0 | 6 | ||
7 | diplom | 1260 | BRÝDL Pavel | 1980 | Rossignol racing team | 2. / M30-39 | 1:26:58.3 | 0:08:08.3 | 0:23:08.5 | 7 | 1:15:04.4 | 7 | ||
8 | diplom | 1047 | MAREK Michal | 1992 | Rossignol racing team | 5. / M19-29 | 1:28:16.5 | 0:09:26.5 | 0:23:16.0 | 8 | 1:16:26.7 | 8 | ||
9 | diplom | 1243 | VEJNAR Josef | 1957 | Český ski klub Vysoké na Jizer | 1. / M50-59 | 1:29:05.0 | 0:10:15.0 | 0:24:05.1 | 9 | 1:17:32.8 | 9 | ||
10 | diplom | 1001 | BEROUŠKOVÁ Kateřina | 1991 | LK Tatran Chodov | 1. / W19-29 | 1:29:51.4 | 0:11:01.4 | 0:24:06.1 | 10 | 1:17:44.2 | 10 | ||
11 | diplom | 1040 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler Skadi Loppet Team | 2. / M50-59 | 1:31:09.0 | 0:12:19.0 | 0:24:11.4 | 12 | 1:18:47.0 | 11 | ||
12 | diplom | 1009 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 3. / M50-59 | 1:31:09.8 | 0:12:19.8 | 0:24:34.7 | 15 | 1:19:19.0 | 12 | ||
13 | diplom | 1237 | KLEMENT Dominik | 1998 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 1. / M17-18 | 1:31:41.9 | 0:12:51.9 | 0:24:11.0 | 11 | 1:19:47.0 | 13 | ||
14 | diplom | 1210 | MORAVEC Martin | 1977 | Silvini Madshus team | 3. / M30-39 | 1:31:44.4 | 0:12:54.4 | 0:25:18.0 | 18 | 1:19:59.6 | 14 | ||
15 | diplom | 1017 | ŠMAUS Antonín | 2000 | Glede team Bedřichov | 2. / M17-18 | 1:32:08.7 | 0:13:18.7 | 0:24:31.7 | 14 | 1:20:20.9 | 16 | ||
16 | diplom | 1021 | KOVAŘÍK Oldřich | 1958 | OaS ČESKÝ LES | 4. / M50-59 | 1:32:12.8 | 0:13:22.8 | 0:25:01.7 | 16 | 1:20:12.7 | 15 | ||
17 | diplom | 1031 | MELOUN Martin | 1975 | Sportcentrum Meldy J.Hradec | 2. / M40-49 | 1:32:56.9 | 0:14:06.9 | 0:25:19.3 | 19 | 1:20:31.5 | 17 | ||
18 | diplom | 1019 | ŘEŠÁTKO Jiří | 1994 | SWSL Lučany | 6. / M19-29 | 1:33:22.3 | 0:14:32.3 | 0:24:22.2 | 13 | 1:20:42.1 | 18 | ||
19 | diplom | 1282 | NOVÝ Lukáš | 1976 | Dubné | 4. / M30-39 | 1:33:54.0 | 0:15:04.0 | 0:25:41.4 | 23 | 1:21:39.6 | 19 | ||
20 | diplom | 1016 | ŠMAUS Jan | 1997 | Glede team Bedřichov | 3. / M17-18 | 1:34:36.5 | 0:15:46.5 | 0:25:11.1 | 17 | 1:21:58.5 | 20 | ||
21 | diplom | 1028 | ZÁRYBNICKÝ Aleš | 1974 | Silvini Madshus team | 3. / M40-49 | 1:35:36.1 | 0:16:46.1 | 0:25:30.2 | 20 | 1:22:56.0 | 21 | ||
22 | diplom | 1020 | WŰRZ Martin | 1963 | SWSL Lučany | 5. / M50-59 | 1:36:32.8 | 0:17:42.8 | 0:25:49.0 | 25 | 1:23:02.1 | 22 | ||
23 | diplom | 1048 | MORAVCOVÁ Kateřina | 1984 | Silvini Madshus team | 1. / W30-39 | 1:36:40.0 | 0:17:50.0 | 0:25:34.8 | 21 | 1:23:43.0 | 23 | ||
24 | diplom | 1300 | ŠKOBRTAL Michal | 1982 | AČR 5104 | 5. / M30-39 | 1:37:15.0 | 0:18:25.0 | 0:26:28.6 | 29 | 1:24:27.1 | 24 | ||
25 | diplom | 1142 | MICHEK David | 1998 | Glede team Bedřichov | 4. / M17-18 | 1:37:23.2 | 0:18:33.2 | 0:25:48.5 | 24 | 1:24:37.3 | 25 | ||
26 | diplom | 1281 | BOKOVIKOV Alexey | 1984 | BMSTU | 6. / M30-39 | 1:38:23.5 | 0:19:33.5 | 0:26:24.8 | 28 | 1:25:29.2 | 28 | ||
27 | diplom | 1036 | KÖRBS Peter | 1959 | Bad Hersfeld | 6. / M50-59 | 1:38:25.2 | 0:19:35.2 | 0:26:05.4 | 27 | 1:25:25.7 | 27 | ||
28 | diplom | 1046 | CHRÁSTKOVÁ Martina | 1985 | Rossignol racing team | 2. / W30-39 | 1:38:26.9 | 0:19:36.9 | 0:25:35.8 | 22 | 1:25:21.5 | 26 | ||
29 | diplom | 1050 | ZELLER Zbyněk | 1955 | ČSK Vysoké n.J. | 1. / M60-64 | 1:38:30.4 | 0:19:40.4 | 0:26:55.3 | 35 | 1:25:51.2 | 29 | ||
30 | diplom | 1029 | KUTMAN Pavel | 1964 | STRUHAŘOV | 7. / M50-59 | 1:39:33.3 | 0:20:43.3 | 0:26:57.0 | 36 | 1:26:10.0 | 30 | ||
31 | diplom | 1283 | WALLNER Sabine | 1995 | Löffler Skadi Loppet Team | 2. / W19-29 | 1:39:35.6 | 0:20:45.6 | 0:26:52.7 | 34 | 1:26:34.4 | 31 | ||
32 | diplom | 1153 | GROMUS Daniel | 1978 | HO Rýmařov | 7. / M30-39 | 1:39:36.0 | 0:20:46.0 | 0:27:09.2 | 38 | 1:26:50.7 | 32 | ||
33 | diplom | 1027 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Ski klub Jablonec | 3. / W19-29 | 1:39:36.7 | 0:20:46.7 | 0:25:50.7 | 26 | 1:27:06.8 | 35 | ||
34 | diplom | 1041 | SCHÖNBERGER Steffan | 1962 | Löffler Skadi Loppet Team | 8. / M50-59 | 1:40:15.2 | 0:21:25.2 | 0:26:50.8 | 33 | 1:27:05.3 | 34 | ||
35 | diplom | 1133 | ČERVENÝ Daniel | 1999 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 5. / M17-18 | 1:40:17.7 | 0:21:27.7 | 0:26:49.9 | 32 | 1:27:12.5 | 38 | ||
36 | diplom | 1151 | BEROUŠEK Pavel | 1962 | LK Tatran Chodov | 9. / M50-59 | 1:40:24.4 | 0:21:34.4 | 0:27:15.3 | 41 | 1:27:00.6 | 33 | ||
37 | diplom | 1013 | LUKEŠ Tomáš | 1967 | Sokol Senohraby | 4. / M40-49 | 1:40:55.5 | 0:22:05.5 | 0:27:08.0 | 37 | 1:27:08.4 | 36 | ||
38 | diplom | 1224 | MONDL Jakub | 1991 | Vimperk | 7. / M19-29 | 1:41:26.3 | 0:22:36.3 | 0:26:49.1 | 30 | 1:27:09.9 | 37 | ||
39 | diplom | 1218 | KŘIČEK Jan | 1946 | Uměl. školy Pha | 1. / M65-70 | 1:42:18.2 | 0:23:28.2 | 0:28:03.2 | 49 | 1:29:09.3 | 40 | ||
40 | diplom | 1183 | ŘEHOŘ David | 1999 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 6. / M17-18 | 1:42:41.7 | 0:23:51.7 | 0:26:49.6 | 31 | 1:28:07.1 | 39 | ||
41 | diplom | 1038 | BAUEROVÁ Andrea | 1986 | Žižkovský tygři | 4. / W19-29 | 1:42:48.4 | 0:23:58.4 | 0:27:19.3 | 42 | 1:29:34.8 | 43 | ||
42 | diplom | 1044 | DVOŘÁK František | 1947 | Cvikov | 2. / M65-70 | 1:43:02.1 | 0:24:12.1 | 0:27:11.1 | 39 | 1:29:32.1 | 42 | ||
43 | diplom | 1194 | VÍTOVEC Jindra | 2000 | Ski Šumava VIMPERK | 7. / M17-18 | 1:43:45.3 | 0:24:55.3 | 0:27:13.3 | 40 | 1:29:31.2 | 41 | ||
44 | diplom | 1215 | MAREŠ Miroslav | 1961 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 10. / M50-59 | 1:43:49.6 | 0:24:59.6 | 0:27:45.3 | 46 | 1:29:45.0 | 44 | ||
45 | diplom | 1030 | LUDVÍK Petr | 1972 | ETRIATLON | 5. / M40-49 | 1:44:00.1 | 0:25:10.1 | 0:29:00.4 | 56 | 1:30:24.9 | 45 | ||
46 | diplom | 1135 | HOLOUBEK Ondřej | 2000 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 8. / M17-18 | 1:44:21.7 | 0:25:31.7 | 0:27:29.8 | 44 | 1:30:28.9 | 46 | ||
47 | diplom | 1269 | MÜLLHOFER Max | 1954 | SC-TSV PLEYSTEIN | 2. / M60-64 | 1:44:23.1 | 0:25:33.1 | 0:28:19.3 | 51 | 1:30:32.2 | 47 | ||
48 | diplom | 1197 | HÖLL Petr | 1968 | LK Tatran Chodov | 6. / M40-49 | 1:44:26.2 | 0:25:36.2 | 0:27:54.9 | 47 | 1:30:40.3 | 48 | ||
49 | diplom | 1022 | KRÁLOVEC Jiří | 1951 | LK Tatran Chodov | 3. / M60-64 | 1:44:39.9 | 0:25:49.9 | 0:28:25.3 | 53 | 1:30:54.9 | 49 | ||
50 | diplom | 1267 | SIX Franz-Xaver | 1951 | WSV St. Englmar | 4. / M60-64 | 1:44:47.9 | 0:25:57.9 | 0:28:24.3 | 52 | 1:31:02.2 | 50 | ||
51 | diplom | 1250 | KÁLALOVÁ Tereza | 1986 | Žižkovský tygři | 5. / W19-29 | 1:45:39.0 | 0:26:49.0 | 0:28:13.0 | 50 | 1:31:56.9 | 51 | ||
52 | diplom | 1032 | BLAŽEK David | 1990 | Ski Nordic Marianske Lazne | 8. / M19-29 | 1:45:48.5 | 0:26:58.5 | 0:29:45.5 | 72 | 1:32:32.3 | 54 | ||
53 | diplom | 1252 | VLČKOVÁ Iva | 1975 | Sokol Senohraby | 1. / W40-49 | 1:45:50.9 | 0:27:00.9 | 0:27:56.5 | 48 | 1:31:57.3 | 52 | ||
54 | diplom | 1156 | KUČERA Jiří | 1998 | Roprachtice | 9. / M17-18 | 1:46:01.3 | 0:27:11.3 | 0:29:34.9 | 71 | 1:32:25.8 | 53 | ||
55 | diplom | 1238 | SUDKOVÁ Tereza | 1996 | SKI klub Jablonec nad Nisou | 6. / W19-29 | 1:47:27.5 | 0:28:37.5 | 0:29:24.5 | 63 | 1:33:43.8 | 57 | ||
56 | diplom | 1012 | ALTMAN Petr | 1979 | AČR | 8. / M30-39 | 1:47:39.5 | 0:28:49.5 | 0:28:54.8 | 55 | 1:33:39.6 | 56 | ||
57 | diplom | 1239 | VOLDŘICH Petr | 1978 | Michalov | 9. / M30-39 | 1:48:23.7 | 0:29:33.7 | 0:29:50.1 | 73 | 1:33:19.5 | 55 | ||
58 | diplom | 1245 | KOCUM Miroslav | 1945 | Loko Liberec | 1. / M70+ | 1:48:35.5 | 0:29:45.5 | 0:29:26.2 | 66 | 1:34:05.5 | 59 | ||
59 | diplom | 1207 | MATĚJOVIČ Martin | 1969 | Plzeň 23 | 7. / M40-49 | 1:48:54.8 | 0:30:04.8 | 0:29:12.2 | 58 | 1:34:17.3 | 61 | ||
60 | diplom | 1024 | MANÍK Ján | 1980 | LK Tatran Chodov | 10. / M30-39 | 1:49:05.0 | 0:30:15.0 | 0:29:15.6 | 59 | 1:33:52.8 | 58 | ||
61 | diplom | 1098 | HOLOUBEK Petr | 1976 | Sokol Volyně | 11. / M30-39 | 1:49:12.5 | 0:30:22.5 | 0:29:25.1 | 64 | 1:34:56.6 | 64 | ||
62 | diplom | 1240 | JINDŘIŠKOVÁ Alena | 1961 | Sokol Horní Branná | 1. / W50-59 | 1:50:00.6 | 0:31:10.6 | 0:29:28.6 | 67 | 1:34:59.8 | 65 | ||
63 | diplom | 1033 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Velká Hled'sebe | 11. / M50-59 | 1:50:32.0 | 0:31:42.0 | 0:28:47.6 | 54 | 1:34:10.6 | 60 | ||
64 | diplom | 1158 | KUTMAN Lukáš | 1993 | STRUHAŘOV | 9. / M19-29 | 1:50:37.7 | 0:31:47.7 | 0:27:27.7 | 43 | 1:34:44.7 | 63 | ||
65 | diplom | 1157 | KUTMAN Jan | 1995 | STRUHAŘOV | 10. / M19-29 | 1:50:54.7 | 0:32:04.7 | 0:29:24.4 | 62 | 1:34:22.9 | 62 | ||
66 | diplom | 1286 | HÁKOVÁ Michaela | 1971 | TJ SVS Krkonoše Vrchlabí | 2. / W40-49 | 1:50:54.9 | 0:32:04.9 | 0:29:25.9 | 65 | 1:36:08.9 | 67 | ||
67 | diplom | 1026 | HEŘMAN František | 1953 | Tatran Železná Ruda | 5. / M60-64 | 1:51:06.2 | 0:32:16.2 | 0:29:33.1 | 70 | 1:36:23.2 | 68 | ||
68 | diplom | 1206 | ČERVENÝ Václav | 1970 | KLATOVY | 8. / M40-49 | 1:51:11.8 | 0:32:21.8 | 0:30:29.2 | 78 | 1:36:30.5 | 69 | ||
69 | diplom | 1242 | VRBA Ivo | 1980 | AČR | 12. / M30-39 | 1:51:12.1 | 0:32:22.1 | 0:29:22.5 | 61 | 1:35:04.2 | 66 | ||
70 | diplom | 1155 | VACEK Tomáš | 1983 | Cyklosport Pit-stop | 13. / M30-39 | 1:52:36.2 | 0:33:46.2 | 0:30:17.4 | 75 | 1:37:09.6 | 70 | ||
71 | diplom | 1253 | BROŽ Jaroslav | 1950 | JuKON BRNO | 3. / M65-70 | 1:53:11.9 | 0:34:21.9 | 0:30:27.6 | 77 | 1:38:16.5 | 72 | ||
72 | diplom | 1276 | KÄSER Erich | 1949 | SC Zwiesel | 4. / M65-70 | 1:53:12.0 | 0:34:22.0 | 0:29:59.1 | 74 | 1:38:20.0 | 73 | ||
73 | diplom | 1147 | WŰRZOVÁ Anna | 1994 | SWSL Lučany | 7. / W19-29 | 1:54:12.5 | 0:35:22.5 | 0:30:18.0 | 76 | 1:38:37.0 | 74 | ||
74 | diplom | 1005 | HUDEČKOVÁ Veronika | 1995 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 8. / W19-29 | 1:54:43.6 | 0:35:53.6 | 0:31:34.9 | 85 | 1:40:00.3 | 81 | ||
75 | diplom | 1076 | FABIAN Sven | 1964 | Berlin | 12. / M50-59 | 1:54:57.9 | 0:36:07.9 | 0:30:52.5 | 80 | 1:39:30.2 | 77 | ||
76 | diplom | 1265 | RŮŽIČKA Josef | 1939 | TJ Tatran Železná Ruda | 2. / M70+ | 1:54:59.6 | 0:36:09.6 | 0:32:19.5 | 94 | 1:39:59.4 | 80 | ||
77 | diplom | 1180 | VONDRÁČEK Jaroslav | 2000 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 10. / M17-18 | 1:55:17.1 | 0:36:27.1 | 0:27:41.5 | 45 | 1:37:47.7 | 71 | ||
78 | diplom | 1007 | BALDRIANOVÁ Barbora | 1978 | SK Kotlářka Praha | 3. / W30-39 | 1:55:17.2 | 0:36:27.2 | 0:29:04.4 | 57 | 1:38:39.7 | 75 | ||
79 | diplom | 1244 | ZLÁMALÍK Jaromír | 1956 | TJ Motor České Budějovice | 13. / M50-59 | 1:55:33.8 | 0:36:43.8 | 0:31:30.6 | 82 | 1:40:08.1 | 83 | ||
80 | diplom | 1119 | MACH Jan | 1956 | Slavoj Teplice nad Metují | 14. / M50-59 | 1:55:41.3 | 0:36:51.3 | 0:31:14.3 | 81 | 1:40:02.1 | 82 | ||
81 | diplom | 1010 | LAVIČKA František | 1945 | Ski Šumava VIMPERK | 3. / M70+ | 1:56:00.5 | 0:37:10.5 | 0:31:32.2 | 83 | 1:40:10.9 | 84 | ||
82 | diplom | 1049 | PECH Roman | 1962 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 15. / M50-59 | 1:56:08.7 | 0:37:18.7 | 0:30:36.7 | 79 | 1:40:14.0 | 85 | ||
83 | diplom | 1023 | BEROUŠEK Petr | 1962 | LK Tatran Chodov | 16. / M50-59 | 1:56:12.1 | 0:37:22.1 | 0:29:30.6 | 68 | 1:39:57.8 | 79 | ||
84 | diplom | 1014 | RYŠAVÁ Vendula | 1981 | ČZU | 4. / W30-39 | 1:56:25.1 | 0:37:35.1 | 0:29:21.9 | 60 | 1:39:55.4 | 78 | ||
85 | diplom | 1264 | REICHEL Gunter | 1952 | TSV 1872 Pobershau | 6. / M60-64 | 1:57:09.5 | 0:38:19.5 | 0:31:38.0 | 86 | 1:41:39.6 | 86 | ||
86 | diplom | 1006 | MÜGL Jan | 1989 | Bezva Běžky | 11. / M19-29 | 1:57:17.4 | 0:38:27.4 | 0:29:32.3 | 69 | 1:39:19.6 | 76 | ||
87 | diplom | 1067 | LENC Jiří | 1954 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 7. / M60-64 | 1:57:49.7 | 0:38:59.7 | 0:32:12.4 | 92 | 1:41:57.3 | 87 | ||
88 | diplom | 1261 | GUENTHER Eder | 1961 | --- | 17. / M50-59 | 1:57:53.1 | 0:39:03.1 | 0:33:49.5 | 107 | 1:42:49.1 | 90 | ||
89 | diplom | 1236 | SZCZOTKA Mateusz | 1998 | LKS Spojnia Gorki Wielkie | 11. / M17-18 | 1:58:02.7 | 0:39:12.7 | 0:31:57.6 | 90 | 1:43:11.4 | 91 | ||
90 | diplom | 1008 | SCHLECHTER Petr | 1944 | TJ Vodní stavby | 4. / M70+ | 1:58:42.4 | 0:39:52.4 | 0:32:16.1 | 93 | 1:42:47.4 | 89 | ||
91 | diplom | 1274 | BÖCKL Bernhard | 1978 | SC Brunnfeld | 14. / M30-39 | 1:58:43.9 | 0:39:53.9 | 0:31:34.7 | 84 | 1:42:13.0 | 88 | ||
92 | diplom | 1278 | KREMSREITER Markus | 1971 | Neureichenau | 9. / M40-49 | 1:59:18.6 | 0:40:28.6 | 0:32:32.1 | 96 | 1:43:35.0 | 92 | ||
93 | diplom | 1271 | TRETTIN Robert | 1982 | --- | 15. / M30-39 | 2:00:08.1 | 0:41:18.1 | 0:31:54.4 | 89 | 1:43:44.6 | 93 | ||
94 | diplom | 1015 | KREJČÍ Jiří | 1946 | Eli | 5. / M65-70 | 2:00:16.4 | 0:41:26.4 | 0:32:31.6 | 95 | 1:44:03.8 | 95 | ||
95 | diplom | 1181 | KAFKA Matěj | 1999 | OK Jihlava | 12. / M17-18 | 2:00:42.8 | 0:41:52.8 | 0:34:47.6 | 127 | 1:45:41.3 | 100 | ||
96 | diplom | 1115 | PROCHÁZKA Pavel | 1982 | TK Strakonice | 16. / M30-39 | 2:00:43.2 | 0:41:53.2 | 0:31:44.3 | 87 | 1:43:49.4 | 94 | ||
97 | diplom | 1225 | ANDRLE Jiří | 1993 | LK Pernink | 12. / M19-29 | 2:00:49.3 | 0:41:59.3 | 0:31:44.6 | 88 | 1:44:28.9 | 96 | ||
98 | diplom | 1266 | LAMPART Radim | 1975 | Znojmo | 10. / M40-49 | 2:01:41.0 | 0:42:51.0 | 0:32:03.5 | 91 | 1:45:16.0 | 98 | ||
99 | diplom | 1232 | WESSIAK Walther | 1941 | ATV Graz | 5. / M70+ | 2:01:45.5 | 0:42:55.5 | 0:34:00.8 | 112 | 1:45:55.7 | 101 | ||
100 | diplom | 1196 | FIALA Václav | 1947 | Brčálník | 6. / M65-70 | 2:01:52.4 | 0:43:02.4 | 0:34:05.1 | 115 | 1:46:12.9 | 103 |