Rajecký maratón

Běh
DÁTUM :11.8.2018 MIESTO :Rajec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. clenovia Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. clenovia Kategórie Čas Strata
1 903 detail pretekára BŠK BANSKÁ BYSTRICA SVK Matej Tabak, Ladislav Abrahám, Milan Pohorelec, Roman Brezniak 1. /  Štafeta 1:21:51 0:00:00
2 904 detail pretekára VYVRETÁ VODA Z KOLENA SVK Peter Papan, Ján Valúch, Matej Záň, Pavol Palaščák 2. /  Štafeta 1:29:27 0:07:36
3 910 detail pretekára RM RUN TEAM SVK Jozef Šovčík, Ľubomír Hundák, Timea Jordová, Jozef Majerský 3. /  Štafeta 1:30:36 0:08:45
4 918 detail pretekára BŠK BANSKÁ BYSTRICA - MIX SVK Michal Lepieš, Lenka Tabaková, Andrea Lanáková, Vitězslav Jureček 4. /  Štafeta 1:30:38 0:08:47
5 942 detail pretekára BAŤOVKA SVK Jana Seidlová, Phillip Ručka, Romana Ondrušová, Pavol Slivka 5. /  Štafeta 1:31:45 0:09:54
6 907 detail pretekára RAJECKÍ BASKETBALISTI SVK Michal Doboz, Miroslav Hudák, Ondrej Hudák, Michal Bajzík 6. /  Štafeta 1:31:47 0:09:56
7 906 detail pretekára KYSUCKÁ ÚDERKA SVK Marek Hozza, Emil Janáčik, Mário Janík, Miroslav Ježík 7. /  Štafeta 1:32:20 0:10:29
8 909 detail pretekára ŠPORTKLUB DOBRÁ NIVA SVK Peter Cúth, Peter Krkoš, Martin Vician, Pavel Petruš 8. /  Štafeta 1:35:13 0:13:22
9 902 detail pretekára JUMAJAMA SVK Ján Nemček, Martin Dolník, Juraj Dolník, Marek Blažek 9. /  Štafeta 1:38:49 0:16:58
10 937 detail pretekára FARNOSŤ ŽILINA - HÁJIK SVK Peter Šmihovský, Michal Veselovský, Ján Škvarek, Vladimír Kutiš 10. /  Štafeta 1:40:05 0:18:14
11 905 detail pretekára PRACOVNÉ ODEVY ZIGO SVK Marián Rus, Jozef Zigo, Dušan Krajčí, Radomír Vojtek 11. /  Štafeta 1:42:51 0:21:00
12 913 detail pretekára RÝCHLE PÄTY SVK Anna Rolinčinová, Ferras Škulavík, Kristína Jasenovská, Jakub Vacko 12. /  Štafeta 1:43:19 0:21:28
13 931 detail pretekára ROSS SVK Peter Židek, Ján Krajčoviech, Miriama Brezániová, Andrej Tabak 13. /  Štafeta 1:46:02 0:24:11
14 919 detail pretekára KVAKÁRI SVK Miroslav Petrík, Michal Bajzík, Katarína Petríková, Peter Petrík 14. /  Štafeta 1:46:36 0:24:45
15 923 detail pretekára ŠIALENE RÝCHLE SLIMÁKY SVK Štefan Vančík, Marek Kmeť, Eva Pauliniová, Milan Lipka 15. /  Štafeta 1:48:16 0:26:25
16 922 detail pretekára RUN FOR FUN MARTIN SVK Zuzana Kubíková, Denisa Nogová, Marek Kardoš, Ivan Záborský 16. /  Štafeta 1:49:19 0:27:28
17 908 detail pretekára 4BEZCITEAM SVK Marian Škola, Matej Panák, Marek Justinič, Tomáš Loveček 17. /  Štafeta 1:50:04 0:28:13
18 915 detail pretekára KLINCE SVK Adam Klinec, Adam Klinec, Lucia Klincová, Lucia Klincová 18. /  Štafeta 1:50:11 0:28:20
19 926 detail pretekára VEVERIČKY NA TRETIU SVK Katarína Kubíková, Soňa Veveričíková, Peter Veveričík, Marián Kubík 19. /  Štafeta 1:51:07 0:29:16
20 912 detail pretekára HSF ŠTAFETA3 SVK Daniel Kuric, Michaela Dunajová, Šimon Jančošek, Róbert Podskoč 20. /  Štafeta 1:51:15 0:29:24
21 944 detail pretekára AKTÍVNY PARK RAJEC SVK Rastislav Buchta, Alžbeta Beňadiková, Andrea Kubačáková, Peter Kasman 21. /  Štafeta 1:51:30 0:29:39
22 943 detail pretekára SLOVAK-GERMAN COUPLE SVK Martin Juríček, Martin Juríček, Claudia Birkner, Claudia Birkner 22. /  Štafeta 1:53:19 0:31:28
23 920 detail pretekára LENIVÍ NA POLMARATÓN SVK Branislav Kalina, Branislav Kalina, Zuzana Vajdová, Martin Vajda 23. /  Štafeta 1:53:31 0:31:40
24 924 detail pretekára KAVIARNÍ 2 SVK Andrej Petrik, Ada Tkacova, Juraj Kriviansky, Gajdos Roman 24. /  Štafeta 1:53:35 0:31:44
25 945 detail pretekára SAKAMAKA SVK Alexandra Kútová, Martina Ďurčová, Katarína Husárová, Katarína Panisová 25. /  Štafeta 1:54:14 0:32:23
26 911 detail pretekára HUJEROVCI SVK Marcel Imrišek, Jozef Mičura, Magdalena Imrišek, Michal Imrišek 26. /  Štafeta 1:54:39 0:32:48
27 930 detail pretekára KOCHANIARSKE PUMY SVK Lenka Fajerova, Michaela Podskočova, Juraj Panis, František Sondor 27. /  Štafeta 1:55:23 0:33:32
28 900 detail pretekára HSF ŠTAFETA1 SVK Tomáš Kosa, Tomáš Hess, Peter Guoth, Petr Popelář 28. /  Štafeta 1:55:53 0:34:02
29 941 detail pretekára SRTG POVAŽSKÁ BYSTRICA SVK Ľudmila Badurová, Juraj Ďuríček, Milan Németh, Gabriela Panáková 29. /  Štafeta 1:56:45 0:34:54
30 928 detail pretekára META-GAS TEAM SVK Jana Poltárska, Ján Bédi, Aďa Odváhova, Michal Rybárik 30. /  Štafeta 1:56:46 0:34:55
31 934 detail pretekára SESTRY SVK Andrea Balážová, Beáta Ďurišová, Beáta Ďurišová, Beáta Ďurišová 31. /  Štafeta 1:58:06 0:36:15
32 929 detail pretekára PROREKÁČI SVK Hanka Zimenová, Erika Stefanikova, Rudolf Zimen, Katarína Zimenová 32. /  Štafeta 2:00:08 0:38:17
33 935 detail pretekára TESCO 2 SVK Marcela Tomašiková, Gabriela Šošková, Gabriela Šošková, Miroslava Beňadiková 33. /  Štafeta 2:02:40 0:40:49
34 917 detail pretekára MAJERČÍKOVÁ-NAJMAN-NAJMANOVÁ SVK Anna Majerčíková, Jozef Najman, Jozef Najman, Kristýna Najmanová 34. /  Štafeta 2:03:13 0:41:22
35 946 detail pretekára LADIES & OLDIES SVK Barbora Rolinčinová, Michaela Janíková, Ján Janík, František Kačiak 35. /  Štafeta 2:03:22 0:41:31
36 914 detail pretekára HSF ŠTAFETA4 SVK Ján Vitvar, Martina Zajacová, Katarína Vitvarová, Tomáš Kubala 36. /  Štafeta 2:04:15 0:42:24
37 925 detail pretekára POHODACI SVK Jana Tichá, Marcel Tichý, Juraj Nemčak, Simona Kozerawski 37. /  Štafeta 2:04:19 0:42:28
38 921 detail pretekára NFA GROUP SVK Matej Mistrík, Tomáš Bandzi, Eva Knietlová, Vladimíra Murgašová 38. /  Štafeta 2:04:37 0:42:46
39 901 detail pretekára HSF ŠTAFETA2 SVK Peter Kubala, Rastislav Tekeľ, Peter Kosa, Jaroslav Kuric 39. /  Štafeta 2:06:15 0:44:24
40 932 detail pretekára TESCO RAJEC SVK Katarína Hájková, Martin Muzikář, Jana Hodásová, Branislav Vojtas 40. /  Štafeta 2:09:44 0:47:53
41 939 detail pretekára EXACT SYSTEMS SVK Radovan Meleš, Radovan Meleš, Jana Ondrušová, Jana Ondrušová 41. /  Štafeta 2:09:44 0:47:53
42 916 detail pretekára FANTASTICKÁ 4 SVK Jana Lauková, Miroslav Lauko, Eugen Pechanec, Jozef Ožvalda 42. /  Štafeta 2:10:26 0:48:35
43 940 detail pretekára DHZ MOST PRI BRATISLAVE SVK Helenka Škultetyová, Radoslav Ragan, Ivana Rendeková, Róbert Horváth 43. /  Štafeta 2:12:40 0:50:49
44 933 detail pretekára BEŽÍMPREKRÁSU SVK Jana Paulínyová, Jela Turčiaková, Andrea Chomová, Erika Kusyová 44. /  Štafeta 2:26:09 1:04:18
45 927 detail pretekára TURBOSLIMÁCI SVK Lucia Letková, Pavol Kútny, Lenka Letková, Mária Luhová 45. /  Štafeta 2:26:54 1:05:03

Kontaktujte časomíru