BANSKOBYSTRICKÝ MARATÓN - BANSKOBYSTRICKÝ MARATÓN 2019

Běh
DÁTUM :8.6.2019 MIESTO :Banská Bystrica

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno 1. člen štafety 2. člen štafety 3. člen štafety Kategórie Čas Strata 2680 m # 5650 m # 9220 m # 12197 m # 15780 m # 18744 m #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno 1. člen štafety 2. člen štafety 3. člen štafety Kategórie Čas Strata 2680 m # 5650 m # 9220 m # 12197 m # 15780 m # 18744 m #
1 2486 detail pretekára ARKON A Vladimír Dolinec Branislav Dolinec Aurel Barto 1. /  Štafeta 1:19:21 0:00:00 10:12 3 22:47 3 0:35:42 1 0:48:28 1 1:00:12 1 1:11:46 1
2 2465 detail pretekára MP-INSTALLATION BEŽCI POLTÁR Tomáš Cerovský Miloš Beňuš Branislav Jánošík 2. /  Štafeta 1:24:13 0:04:52 10:22 5 23:52 4 0:37:02 3 0:50:11 2 1:02:47 2 1:15:48 2
3 2355 detail pretekára GAS Boris Obergries Daniel Furčák Šimon Bujňák 3. /  Štafeta 1:25:01 0:05:40 10:19 4 24:05 5 0:38:03 4 0:52:31 4 1:04:41 3 1:16:53 3
4 2344 detail pretekára PEVNÁ VÔĽA Rado Jambrich Adrián Drozdík Michal Veróny 4. /  Štafeta 1:28:44 0:09:23 11:21 12 26:04 16 0:40:00 10 0:54:27 9 1:07:54 9 1:20:40 4
5 2325 detail pretekára FONČORDA PELICANS Filip Caban Martin Caban Branislav Nemček 5. /  Štafeta 1:29:47 0:10:26 10:48 6 25:01 8 0:38:40 7 0:52:58 6 1:07:12 6 1:21:05 5
6 2408 detail pretekára THE MACHINES Milan Kostrbík Martin Danko Andrej Petrovič 6. /  Štafeta 1:30:17 0:10:56 11:22 13 26:04 17 0:39:44 8 0:53:15 8 1:07:15 7 1:21:17 6
7 2460 detail pretekára KYSUCKÁ ÚDERKA. Martin Bačík Marek Hozza Jíŕí Galdia 7. /  Štafeta 1:32:23 0:13:02 11:14 10 24:58 7 0:38:40 6 0:53:14 7 1:07:48 8 1:22:30 8
8 2442 detail pretekára HÚRKY ZM Juraj Béber Alex Béber Ján Gálik 8. /  Štafeta 1:32:51 0:13:30 12:25 30 27:23 27 0:40:18 11 0:51:47 3 1:06:01 4 1:22:22 7
9 2340 detail pretekára ASSECO CE BB Martin Hruška Vojtech Zachar Štefan Pupák 9. /  Štafeta 1:34:13 0:14:52 09:52 2 22:38 2 0:37:00 2 0:52:32 5 1:06:47 5 1:23:06 9
10 2334 detail pretekára BŠK BANSKÁ BYSTRICA Michal Lepieš Pavel Lepieš Vítězslav Jureček 10. /  Štafeta 1:34:26 0:15:05 11:14 9 25:36 12 0:39:48 9 0:54:28 10 1:09:31 10 1:24:51 10
11 2466 detail pretekára BYTČA Peter Sedala Michaela Filinová Peter Lepiš 11. /  Štafeta 1:34:32 0:15:11 13:08 44 29:34 50 0:44:18 33 0:57:02 16 1:10:32 11 1:25:11 11
12 2353 detail pretekára PONICKÍ CHLAPCI Jakub Kohút Dušan Kohút Štefan Tešlár 12. /  Štafeta 1:34:32 0:15:11 10:50 7 24:45 6 0:40:20 12 0:56:41 13 1:11:03 12 1:25:35 12
13 2467 detail pretekára NEMAK SLOVAKIA S.R.O. Michal Maruniak Zvezdan Nikolič Marek Zábavík 13. /  Štafeta 1:34:48 0:15:27 11:10 8 26:01 15 0:41:22 17 0:57:28 18 1:11:40 15 1:25:51 14
14 2482 detail pretekára BEŽCI LUČENEC Marcel Gembický Tomáš Šimo Radovan Kurajský 14. /  Štafeta 1:35:07 0:15:46 11:38 16 26:23 19 0:40:57 14 0:56:31 12 1:11:09 13 1:25:51 13
15 2373 detail pretekára DETVA ZVARACSKA SKOLA Renata Uhrinova Zuzana Rapčanová Nikola Sibylová 15. /  Štafeta 1:36:04 0:16:43 12:28 32 27:57 32 1:11:51 181 1:26:41 174 --- --- --- ---
16 2308 detail pretekára - Patrik Zubek Marek Rudinský Michal Šimko 16. /  Štafeta 1:37:09 0:17:48 11:14 11 25:33 10 0:41:11 15 0:59:06 21 1:14:16 20 1:28:20 17
17 2480 detail pretekára ZC RUN Pavol Kalafuz Karol Kopca Marek Zubek 17. /  Štafeta 1:37:25 0:18:04 12:53 38 27:41 28 0:42:29 19 0:57:27 17 1:12:10 17 1:27:38 16
18 2412 detail pretekára ZVOLEN Miroslav Gajdošík Tereza Jančová Agáta Pribulová 18. /  Štafeta 1:37:30 0:18:09 11:29 15 26:05 18 0:41:15 16 0:56:41 14 1:12:09 16 1:27:29 15
19 2454 detail pretekára CIM VIAC VYPIJEM TYM MENEJ VIDIM Ľubomír Rus Matúš Chochlík Jozef Oboňa 19. /  Štafeta 1:38:03 0:18:42 12:12 25 28:03 35 0:43:37 27 0:58:57 19 1:13:54 18 1:28:40 18
20 2350 detail pretekára ULTIMUV-GAMILU Miroslava Ladikova Gabriela Mullerova Krakova Ľubomíra Kalinová 20. /  Štafeta 1:38:06 0:18:45 12:38 35 27:49 30 0:43:05 24 0:59:05 20 1:13:54 19 1:28:40 19
21 2371 detail pretekára ŠPANI DOLINA Jozef Fedor Matej Fedor Katarína Fedorová 21. /  Štafeta 1:38:16 0:18:55 11:47 21 26:42 22 0:42:33 20 0:59:41 22 1:15:03 22 1:28:59 20
22 2445 detail pretekára PDG Marek Bara Andrej Hos Martin Michalík 22. /  Štafeta 1:39:16 0:19:55 13:32 53 29:32 48 0:45:23 38 1:02:05 33 1:16:38 27 1:30:20 22
23 2458 detail pretekára ROXORRUN Tomáš Kordiak Tomáš Ferenčík Jaroslav Vrabček 23. /  Štafeta 1:39:41 0:20:20 12:01 23 26:45 23 0:43:01 23 1:00:20 26 1:15:50 23 1:30:20 23
24 2320 detail pretekára CK MALACHOV Frantisek Zlevsky Linda Zlevska Alena Gajdosovci 24. /  Štafeta 1:40:22 0:21:01 12:08 24 26:57 25 0:43:06 25 1:00:47 28 1:16:10 26 1:30:39 24
25 2301 detail pretekára ZEPPELIN SK ENERGETICI Andrej Šillík Viliam Tondra Peter Barcík 25. /  Štafeta 1:40:42 0:21:21 12:49 36 28:09 37 0:45:07 37 1:03:34 41 1:18:48 38 1:31:54 26
26 2316 detail pretekára ZVJS BANSKÁ BYSTRICA Peter Kubinec Andrej Jakubčin Roman Sucháň 26. /  Štafeta 1:40:47 0:21:26 11:24 14 25:48 13 0:41:58 18 0:59:51 24 1:16:01 25 1:31:06 25
27 2440 detail pretekára BANSKÁ BYSTRICA Boris Brezanský Richard Brezanský Michal Hrnčár 27. /  Štafeta 1:41:21 0:22:00 11:47 20 25:01 9 0:40:36 13 0:54:58 11 1:11:33 14 1:29:38 21
28 2451 detail pretekára HUPOZA RUŽOMBEROK Jano HUBA Juraj PODMANICKÝ Peter ZÁHORA 28. /  Štafeta 1:41:39 0:22:18 14:23 90 31:51 87 0:47:49 55 --- --- 1:16:59 29 --- ---
29 2411 detail pretekára VETERÁNI V POHYBE Vladimír Riedl Denis Riedl Vladimír Fodor 29. /  Štafeta 1:41:52 0:22:31 11:43 18 26:38 21 0:42:38 21 1:00:15 25 1:15:58 24 1:31:59 27
30 2395 detail pretekára PRANDI FIT ACADEMY Andrej Prandorfy Jakub Šnirc Ivan Šnirc 30. /  Štafeta 1:43:29 0:24:08 13:06 42 28:23 40 0:44:45 35 1:02:27 35 1:17:46 32 1:33:36 28
31 2456 detail pretekára LEVICE Ladislav Macúch Gabriela Macúchová Filip Nuota 31. /  Štafeta 1:43:56 0:24:35 15:19 125 33:03 107 0:49:21 73 1:04:56 49 1:19:38 39 1:34:31 33
32 2354 detail pretekára RUNNERS Vladmír Mihálik Pavol Adámek Michaela Purgelová 32. /  Štafeta 1:44:05 0:24:44 13:19 49 29:07 47 0:45:47 43 1:02:36 37 1:18:13 34 1:33:53 31
33 2481 detail pretekára LIPTOV Milan Švihra Juraj Furto David Lauko 33. /  Štafeta 1:44:08 0:24:47 13:49 63 29:56 58 0:46:24 48 1:03:57 43 1:19:41 41 1:34:40 35
34 2484 detail pretekára DEXIS Marcela Leváková Martin Mališka Matúš Štrba 34. /  Štafeta 1:44:18 0:24:57 13:20 50 30:10 64 0:43:30 26 1:02:11 34 1:17:46 33 1:33:46 29
35 2474 detail pretekára ARKON C Matej Matyšek Marek Marcinek Lenka Krošláková 35. /  Štafeta 1:44:47 0:25:26 14:17 84 31:14 75 0:46:27 49 1:00:58 29 1:16:54 28 1:33:48 30
36 2349 detail pretekára MATONI Stanislav Matonok Rastislav Šipikal Sebastian Danko 36. /  Štafeta 1:45:06 0:25:45 13:11 45 28:06 36 0:44:11 31 1:01:10 30 1:17:15 30 1:34:35 34
37 2403 detail pretekára ALLGEO STARS 2 Dušan Matušov Milan Hojsa Matej Fašang 37. /  Štafeta 1:45:27 0:26:06 14:14 80 31:02 73 0:47:51 57 1:04:54 48 1:20:17 42 1:35:40 37
38 2426 detail pretekára URPÍNSKE VČELY Tomáš Kurray Jana Vrťová Andrej Ďurfina 38. /  Štafeta 1:46:29 0:27:08 14:01 73 31:15 76 0:48:51 65 1:06:13 61 1:21:41 52 1:36:29 39
39 2310 detail pretekára ABC TEAM HNÚŠŤA Ján Vetrák Stanislava Vetráková Tamara Vetráková 39. /  Štafeta 1:46:39 0:27:18 09:37 1 22:13 1 0:38:15 5 0:56:51 15 1:14:43 21 1:34:07 32
40 2478 detail pretekára - Marian Klimo Peter Šutta Lucia Bencze 40. /  Štafeta 1:46:46 0:27:25 15:45 146 34:05 129 0:50:34 94 1:05:34 52 1:21:16 47 1:36:54 40
41 2342 detail pretekára MAŠINY Veronika Ferenčíková David Vallo Katarína Kallová 41. /  Štafeta 1:46:52 0:27:31 13:16 48 31:01 72 0:46:41 51 1:01:59 32 1:18:15 35 1:35:37 36
42 2406 detail pretekára KOVÁČOVSKÍ BEŽCI Marian Murín Marek Murín Peter Rojík 42. /  Štafeta 1:47:36 0:28:15 12:30 34 28:00 33 0:43:50 28 1:01:41 31 1:18:20 36 1:35:57 38
43 2432 detail pretekára BANSKÁ BYSTRICA Jana Borguľová Sandra Borguľová Branislav Koczkáš 43. /  Štafeta 1:47:40 0:28:19 14:00 72 32:54 105 0:50:33 93 1:07:30 68 1:22:53 59 1:37:55 46
44 2322 detail pretekára BB Denisa Vetráková Matej Brečka Veronika Jankovičová 44. /  Štafeta 1:47:56 0:28:35 15:03 112 32:02 90 0:48:46 64 1:05:43 53 1:21:39 51 1:37:53 45
45 2472 detail pretekára ZH-BB BORCI Marian Vidra Andrej Zaťko Ján Krahulec 45. /  Štafeta 1:48:29 0:29:08 11:39 17 25:54 14 0:42:45 22 1:02:28 36 1:19:40 40 1:37:06 41
46 2444 detail pretekára TOUR-ISTI Peter Furda Jaroslava Sotáková Lukáš Vinklárek 46. /  Štafeta 1:48:36 0:29:15 12:15 26 27:46 29 0:45:29 40 1:06:10 59 1:24:05 65 1:39:09 50
47 2441 detail pretekára HÚRKY ZM Angelika Béberová Elena Béberová Katarína Holubová 47. /  Štafeta 1:48:42 0:29:21 13:53 69 32:25 98 0:49:33 75 1:05:18 51 1:21:07 45 1:37:37 43
48 2313 detail pretekára LPP SLOVAKIA TEAM II. Romana Kmeťová Miro Hraško Katarina Ondriskova 48. /  Štafeta 1:48:56 0:29:35 13:47 61 33:09 109 0:51:31 105 1:08:01 74 1:23:37 63 1:39:07 49
49 2363 detail pretekára V CIELI PIVO Michaela Potančoková Dušan Majer Viktor Kolík 49. /  Štafeta 1:49:10 0:29:49 14:05 76 30:02 63 0:46:18 47 1:03:09 39 1:20:24 43 1:37:48 44
50 2429 detail pretekára ZÁCHRANÁRI Pavel Mikláš Tomáš Mikláš Viktor Urgela 50. /  Štafeta 1:49:23 0:30:02 12:21 29 28:13 38 0:45:27 39 1:04:02 44 1:21:05 44 1:38:01 47
51 2425 detail pretekára - Veronika Urdová Michal Urda Matúš Sura 51. /  Štafeta 1:50:12 0:30:51 13:49 64 28:47 43 0:44:10 30 0:59:48 23 1:17:28 31 1:37:25 42
52 2357 detail pretekára LAROSA Monika Mečiarová Lucia Klinovská Michal Tomešek 52. /  Štafeta 1:50:31 0:31:10 14:36 103 32:39 101 0:50:14 85 1:08:24 77 1:25:39 77 1:40:51 62
53 2462 detail pretekára TRIPLE M Maria Cabanova Michal Caban Michal Cvacho 53. /  Štafeta 1:50:33 0:31:12 15:46 147 33:56 125 0:51:31 105 1:06:57 67 1:22:48 56 1:39:25 52
54 2433 detail pretekára BOB Martin Bobák Rastislav Szabo Stanislav Jamrich 54. /  Štafeta 1:50:51 0:31:30 16:40 162 35:35 148 0:51:38 109 1:06:53 66 1:22:49 58 1:40:07 54
55 2381 detail pretekára 3 HAPPY RUNNERS Silvia Daubnerova Stanislava Tichá Lubica Stykova 55. /  Štafeta 1:50:53 0:31:32 13:03 40 28:03 34 0:45:44 42 1:04:38 46 1:22:31 54 1:39:47 53
56 2324 detail pretekára DOPRAVNÝ PODNIK MESTA BANSKÁ BYSTRICA, A.S. Jozef Palko Jaroslav Vetrák Ľuboš Lukáč 56. /  Štafeta 1:50:55 0:31:34 14:51 109 33:57 126 0:51:52 111 1:08:59 83 1:24:58 73 1:40:55 64
57 2461 detail pretekára SGS HOLDING Jaroslav Kolárik Rastislav Sekereš Juraj Nemec 57. /  Štafeta 1:51:02 0:31:41 15:35 140 33:56 124 0:51:21 99 1:09:14 87 1:25:34 75 1:40:47 60
58 2398 detail pretekára SPORTOVYMASER.SK Miroslav Boor Martin Čižnár Peter Belko 58. /  Štafeta 1:51:05 0:31:44 14:34 99 31:22 78 0:48:17 59 1:05:00 50 1:21:22 48 1:39:13 51
59 2372 detail pretekára TOPIP Róbert Brveník Patrik Bálint Marek Jančo 59. /  Štafeta 1:51:17 0:31:56 14:03 75 31:48 84 0:50:30 91 1:09:59 96 1:26:09 81 1:41:22 68
60 2418 detail pretekára VEGO MARKETING Adrian Matejka Roman Sečkár Monika Filípková 60. /  Štafeta 1:51:21 0:32:00 14:25 91 30:42 67 0:48:54 68 1:07:50 72 1:24:36 69 1:40:52 63
61 2307 detail pretekára ZEPPELIN SK BACKUP Pavel Barcík Renáta Barcíková Stanislav Vrbický 61. /  Štafeta 1:51:21 0:32:00 13:05 41 28:49 44 0:44:59 36 1:00:38 27 1:18:38 37 1:38:27 48
62 2415 detail pretekára FUSAKLE Zuzana Šípošová Katarína Krištof Tomáš Tokarčík 62. /  Štafeta 1:51:28 0:32:07 15:34 139 35:04 140 0:53:18 128 1:11:45 115 1:27:26 93 1:41:51 69
63 2448 detail pretekára RAM TEAM Roman Antal Michal Tihanyi Adam Antal 63. /  Štafeta 1:51:37 0:32:16 13:45 59 32:24 96 0:50:15 86 1:05:59 55 1:22:48 57 1:40:24 57
64 2470 detail pretekára BERNOHY.SK Jana Kamodyova Daniela Niscakova Ganji Jana Zahradnikova 64. /  Štafeta 1:51:44 0:32:23 14:14 81 32:14 92 0:50:17 88 1:07:33 70 1:24:33 68 1:41:12 67
65 2437 detail pretekára PLASTIKA Zuzana Mániová Jan Mraz Andrej Divok 65. /  Štafeta 1:51:50 0:32:29 14:22 87 29:33 49 0:45:43 41 1:03:12 40 1:21:28 49 1:40:30 58
66 2337 detail pretekára KOLIBA U SV. KRIŠTOFA Milan Fekiač Ján Zvara Ľubomír Barcík 66. /  Štafeta 1:52:02 0:32:41 15:09 117 36:30 157 0:52:43 120 1:06:11 60 1:22:32 55 1:40:20 56
67 2457 detail pretekára AMATÉR KOKAVA Ján Kromholc Lýdia Urvová Zdeno Urva 67. /  Štafeta 1:52:03 0:32:42 12:57 39 28:13 39 0:46:10 46 1:06:31 62 1:24:04 64 1:41:04 65
68 2410 detail pretekára ZVOLEN Ivana Gajdošíková Ladislav Jančo Ľubomír Janák 68. /  Štafeta 1:52:11 0:32:50 13:15 46 30:34 66 0:48:40 63 1:06:32 63 1:23:33 62 1:40:49 61
69 2446 detail pretekára PSM2019 Peter Filo Stanislava Krajčiová Miroslav Rumanovič 69. /  Štafeta 1:52:45 0:33:24 12:21 28 26:46 24 0:43:58 29 1:02:49 38 1:21:08 46 1:40:18 55
70 2302 detail pretekára ZEPPELIN SK Peter Bancík Jan Mlejnek Marek Ľalík 70. /  Štafeta 1:53:01 0:33:40 14:13 79 31:57 89 0:48:55 69 1:04:33 45 1:21:31 50 1:40:35 59
71 2303 detail pretekára ZEPPELIN SK RENT František Saksa Róbert Holec Martin Sloboda 71. /  Štafeta 1:53:01 0:33:40 13:42 57 29:55 57 0:47:22 52 1:05:59 55 1:23:11 60 1:41:09 66
72 2345 detail pretekára SLOVENSKÁ POŠTA 2 Andrej Riečan Milan Štubniak Martin Šutek 72. /  Štafeta 1:53:10 0:33:49 13:45 60 29:44 52 0:48:14 58 1:10:09 97 1:27:24 92 1:43:04 76
73 2447 detail pretekára DETVA Emília Lenárová Zuzana Uhrínová Aďa Jedináková 73. /  Štafeta 1:53:12 0:33:51 12:30 33 27:51 31 0:46:08 45 1:06:51 64 1:25:01 74 1:42:03 70
74 2305 detail pretekára TURČIANSKE TEPLICE Soňa Rešetárová Miriam Antalová Gabriel Gonczol 74. /  Štafeta 1:53:29 0:34:08 14:40 104 33:08 108 0:51:28 104 1:08:52 80 1:25:43 78 1:42:24 72
75 2477 detail pretekára ARKON D Tomáš Hofbauer Anna Bieliková Samuel Konkoľ 75. /  Štafeta 1:54:07 0:34:46 15:16 124 33:29 112 0:52:01 113 1:10:52 108 1:27:51 99 1:44:29 84
76 2358 detail pretekára DOKA DREVO Lenka Pavlovicová Darina Fukasová Karol Polák 76. /  Štafeta 1:54:13 0:34:52 15:50 148 36:46 162 0:54:21 139 1:10:51 107 1:27:10 87 1:43:43 80
77 2347 detail pretekára - Michaela Babicová Martin Ďuračík Lucia Lokšanová 77. /  Štafeta 1:54:19 0:34:58 15:27 136 33:54 123 0:52:45 122 1:44:37 180 --- --- --- ---
78 2343 detail pretekára SLOVENSKÁ POŠTA Martina Donovalová Beáta Šimková Radovan Riečan 78. /  Štafeta 1:54:31 0:35:10 16:12 157 35:34 147 0:53:45 132 1:11:55 116 1:27:57 101 1:43:56 81
79 2485 detail pretekára CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN Miroslav Sojka Jana Michelova Blažej Bučko 79. /  Štafeta 1:54:31 0:35:10 11:50 22 26:36 20 0:44:16 32 1:04:44 47 1:23:18 61 1:42:19 71
80 2422 detail pretekára UMB Miroslav Haviar Katka Haviarová Michal Haviar 80. /  Štafeta 1:54:36 0:35:15 13:30 52 29:38 51 0:47:29 53 1:06:00 57 1:24:07 66 1:42:34 73
81 2419 detail pretekára ZVOLEN Tibor Weis Miroslava Jančová Jozef Weis 81. /  Štafeta 1:54:42 0:35:21 14:54 110 32:09 91 0:49:38 78 1:07:56 73 1:25:38 76 1:43:23 78
82 2370 detail pretekára DRINKTEAM Miroslav Bednár Ján Bocko Ján Laco 82. /  Štafeta 1:54:54 0:35:33 15:10 118 32:51 104 0:50:43 95 1:08:57 82 1:25:44 79 1:43:18 77
83 2450 detail pretekára MY3 Vladimíra Murgašová Katarína Škrabáková Eva Knietlová 83. /  Štafeta 1:54:54 0:35:33 15:06 115 32:40 102 0:50:15 87 1:07:31 69 1:24:13 67 1:42:51 74
84 2487 detail pretekára ŽILINA Alžbeta Baroniaková Jozef Gluch Michal Galadík 84. /  Štafeta 1:55:03 0:35:42 14:12 78 31:16 77 0:49:28 74 1:08:30 78 1:26:19 83 1:43:39 79
85 2359 detail pretekára DOKA DREVO II. Milan Karlik Matúš Kalai Matúš Vetrák 85. /  Štafeta 1:55:06 0:35:45 14:36 102 32:19 94 0:51:26 102 1:12:24 119 1:29:05 105 1:44:44 87
86 2431 detail pretekára MONT ELEKTRO Valika Chladná Milan Chladný Marcel Oravec 86. /  Štafeta 1:55:17 0:35:56 11:46 19 25:35 11 0:44:21 34 1:06:02 58 1:24:39 70 1:43:01 75
87 2332 detail pretekára TJ SOKOL KORDÍKY Juraj Donoval Jozef Raffaj Peter Medveď 87. /  Štafeta 1:55:31 0:36:10 13:45 58 29:44 52 0:48:53 66 1:11:00 111 1:29:21 108 1:45:19 91
88 2471 detail pretekára ČADCA Erika Zemaníková Jana Hluzáková Viktoria Hrtúsová 88. /  Štafeta 1:55:33 0:36:12 15:24 127 33:52 121 0:50:31 92 1:06:51 65 1:24:58 72 1:43:59 82
89 2317 detail pretekára RÝCHLIKY Z FONČORDY Branislav Kucej RastislavSenina Matej Maro 89. /  Štafeta 1:55:40 0:36:19 14:26 92 31:33 80 0:49:57 82 1:08:19 75 1:26:41 84 1:44:37 85
90 2459 detail pretekára SVETIELKO NÁDEJE Peter Šúrik Elena Tatarková Martina Šofrancová 90. /  Štafeta 1:55:43 0:36:22 15:14 121 34:27 134 0:52:28 118 1:10:24 104 1:27:33 94 1:44:50 88
91 2309 detail pretekára AMATERSKY BEH Dušan Slivka Tomáš Slivka Andrej Sulovec 91. /  Štafeta 1:55:48 0:36:27 15:04 114 33:49 120 0:51:39 110 1:09:32 91 1:26:03 80 1:44:05 83
92 2434 detail pretekára C201 Radovan Ridzoň Robert Rohun Jaroslav Bendzak 92. /  Štafeta 1:55:57 0:36:36 15:14 121 34:53 137 0:53:10 126 1:10:37 106 1:27:10 89 1:44:39 86
93 2473 detail pretekára ARKON B Matúš Dunaj Lukáš Gibaľa Andrej Konkoľ 93. /  Štafeta 1:56:10 0:36:49 14:17 83 32:17 93 0:50:22 90 1:09:57 95 1:27:51 98 1:45:00 89
94 2438 detail pretekára SSE - ŽIVELNÁ POHROMA Michaela Krivá Pavel Bárdoš Tamara Korimová 94. /  Štafeta 1:56:31 0:37:10 14:42 105 33:52 122 0:54:00 134 1:15:05 130 1:31:36 121 1:46:50 101
95 2393 detail pretekára KLUB PRIATEĽOV DETSKEJ NEMOCNICE V BB Silvia Drvárová Gabriela Gondová Tomáš Žaloudek 95. /  Štafeta 1:56:40 0:37:19 16:20 159 34:04 128 0:51:28 103 1:09:12 86 1:27:05 85 1:45:01 90
96 2420 detail pretekára ŠPORTKLUB DOBRÁ NIVA Lucia Cúthová Ján Hiriak Pavel Petruš 96. /  Štafeta 1:56:41 0:37:20 16:00 152 37:10 167 0:56:45 156 1:15:09 132 1:31:33 120 1:46:55 102
97 2469 detail pretekára --LUČENEC Elena Takáčová Iveta Takáčová Dana Takáčová 97. /  Štafeta 1:56:45 0:37:24 14:56 111 32:24 97 0:50:56 96 1:10:55 109 1:29:01 102 1:45:51 98
98 2339 detail pretekára CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN Jana Brašová Oliver Teknos Peter Iglár 98. /  Štafeta 1:56:49 0:37:28 13:38 55 29:57 59 0:48:18 61 1:09:23 88 1:27:48 97 1:45:27 94
99 2453 detail pretekára FIT SPOLU Jessica Pillerová Martina Pillerová Michaela Potkanová 99. /  Štafeta 1:56:53 0:37:32 14:22 89 32:20 95 0:51:09 97 1:09:29 89 1:27:41 95 1:45:34 95
100 2390 detail pretekára CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN Miroslav Technovský Andrej Balla Ján Kupec 100. /  Štafeta 1:57:13 0:37:52 16:40 162 36:11 154 0:53:33 131 1:09:52 94 1:27:09 86 1:45:24 92

Kontaktujte časomíru