RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:55:48.3 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:55:49.1 | 0:00:00.7 |
3. | KOBES Lukáš |
Symbio+CE Energy |
CZE | 1:57:13.1 | 0:01:24.7 |
4. | STROŽ Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:58:22.6 | 0:02:34.2 |
5. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 1:58:53.3 | 0:03:05.0 |
6. | STOŠEK Viktor |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 2:00:14.4 | 0:04:26.0 |
7. | RAJCHART Jan |
CZE | 2:00:49.9 | 0:05:01.5 | |
8. | ZADÁK David |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:00:51.1 | 0:05:02.8 |
9. | MADER Daniel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:00:52.6 | 0:05:04.3 |
10. | BENEŠ Jan |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 2:01:04.9 | 0:05:16.5 |
11. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:01:05.6 | 0:05:17.3 |
12. | ZEITHAMMER Martin |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:01:09.4 | 0:05:21.0 |
13. | PITEL Lukáš |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 2:02:04.6 | 0:06:16.3 |
14. | KADLEC Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:02:28.6 | 0:06:40.3 |
15. | DOLEŽAL Václav |
Symbio+CE Energy |
CZE | 2:02:32.6 | 0:06:44.3 |
16. | TATÍČEK Petr |
RAJEC TREK |
CZE | 2:03:35.9 | 0:07:47.5 |
17. | ŠULC Jakub |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 2:03:38.9 | 0:07:50.5 |
18. | MOKRÝ Jakub |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:04:13.4 | 0:08:25.0 |
19. | KUBELKA Petr |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:04:34.9 | 0:08:46.5 |
20. | ŠORF Pavel |
Haven Extreme Team |
CZE | 2:06:00.1 | 0:10:11.8 |
21. | DOBRÝ Petr |
RAJEC TREK |
CZE | 2:06:15.4 | 0:10:27.0 |
22. | MORGENSTEIN Libor |
Cyklisti Českého Lesa |
CZE | 2:06:15.6 | 0:10:27.3 |
23. | KAVALÍR Jakub |
KC Kutná Hora |
CZE | 2:06:16.6 | 0:10:28.3 |
24. | HOLAN Pavel |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:06:17.2 | 0:10:28.8 |
25. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:06:18.1 | 0:10:29.8 |
26. | HOFMAN Lukáš |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:06:18.6 | 0:10:30.3 |
27. | KLOS Viktor |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:06:19.2 | 0:10:30.8 |
28. | KONEČNÝ Dalibor |
KILPI racing team |
CZE | 2:06:45.9 | 0:10:57.5 |
29. | TOMAN Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:07:04.4 | 0:11:16.0 |
30. | FIALA Tomáš |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 2:07:21.2 | 0:11:32.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:13:51.9 | 0:00:00.0 |
2. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa Jablonec n. N. |
CZE | 2:19:05.2 | 0:05:13.2 |
3. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:26:56.2 | 0:13:04.2 |
4. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:27:50.2 | 0:13:58.2 |
5. | TRČKOVÁ Daniela |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:32:37.5 | 0:18:45.5 |
6. | JAKUBIČKOVÁ Hana |
BIKE GALLERY |
CZE | 2:32:38.7 | 0:18:46.7 |
7. | HNÁTKOVÁ Nataša |
AKRO cycling team |
CZE | 2:35:10.5 | 0:21:18.5 |
8. | KRISTKOVÁ Helena |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 2:36:30.0 | 0:22:38.0 |
9. | BUBLÍKOVÁ Petra |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:37:58.0 | 0:24:06.0 |
10. | PEJŠOVÁ Kristýna |
Superior Suninvent Team |
CZE | 2:38:18.0 | 0:24:26.0 |
11. | ŠVIHÁLKOVÁ Tereza |
KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. |
CZE | 2:43:18.0 | 0:29:26.0 |
12. | FUKSOVÁ Adéla |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 2:44:37.8 | 0:30:45.8 |
13. | RICHTEROVÁ Jana |
COPR TJ Přeštice |
CZE | 2:47:09.8 | 0:33:17.8 |
14. | KLÍCHOVÁ Radka |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:47:56.5 | 0:34:04.5 |
15. | CHARVÁTOVÁ Kateřina |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 2:49:32.3 | 0:35:40.3 |
16. | HASELBERGEROVÁ Eva |
CZE | 2:52:24.8 | 0:38:32.8 | |
17. | SLANINOVÁ Radka |
USK Akademik Cheb |
CZE | 3:05:16.1 | 0:51:24.1 |
18. | KADLECOVÁ Hana |
bajker.eu |
CZE | 3:06:51.8 | 0:52:59.8 |
19. | BRODÍKOVÁ Petra |
Ski Klub Rejdice |
CZE | 3:18:19.1 | 1:04:27.1 |
20. | VÁCHALOVÁ Marie |
Starý Plzenec |
CZE | 3:27:22.4 | 1:13:30.4 |
21. | HALBICHOVÁ SVAČINKOVÁ eva |
CZE | 3:32:44.1 | 1:18:52.1 | |
22. | ZAJÍČKOVÁ Klára |
CZE | 3:39:08.9 | 1:25:16.9 | |
23. | MACHÁČOVÁ Martina |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 3:43:19.6 | 1:29:27.7 |
24. | HRABAŇOVÁ Hana |
bajker.eu |
CZE | 3:45:06.9 | 1:31:14.9 |
25. | CIBULKOVÁ Karolína |
CZE | 4:05:49.7 | 1:51:57.7 | |
26. | KITZBERGEROVÁ Kristýna |
Kondor bike team Postřekov |
CZE | 4:06:23.9 | 1:52:32.0 |
27. | SAKOVÁ Dominika |
CZE | 5:02:55.8 | 2:49:03.8 | |
28. | HANUSOVÁ Kateřina |
CZE | 5:02:59.2 | 2:49:07.2 |
Statistics
Number of registered | 1538 |
---|---|
Registered - Men | 1191 |
Registered - Women | 347 |
Started | 1210 |
Finished | 1183 |
Races in series
- ČT Trans Brdy
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Apache Jestřebí hory
- Orlík Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bike maraton České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská Mlýnice České spořitelny
- Ralsko MTB Tour České spořitelny