Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 292 | RAUCHFUSS Marek | 1990 | Kellys Bikeranch Team | 1. / Muži Elite | 1:46:40.6 | 0:00:00.0 | ||
2 | 299 | FOJTÍK Ondřej | 1977 | --- | 1. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 1:46:56.4 | 0:00:15.7 | ||
3 | 279 | LAVIČKA Adam | 1995 | Velosport Valenta Scott Team | 2. / Muži Elite | 1:48:36.1 | 0:01:55.5 | ||
4 | 128 | PROCHÁZKA Jan | 1994 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 1. / Muži A ( 1989 - 1999 ) | 1:48:37.6 | 0:01:57.0 | ||
5 | 50 | TOMAN Vojtěch | 1996 | HR Racing České Budějovice | 3. / Muži Elite | 1:49:16.1 | 0:02:35.5 | ||
6 | 137 | ZÁRYBNICKÝ Jiří | 1976 | CK Vinohradské šlapky | 2. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 1:53:07.1 | 0:06:26.5 | ||
7 | 64 | ZVOLÁNEK Lukáš | 1988 | ENDEKA BASSTA team | 1. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 1:53:32.6 | 0:06:52.0 | ||
8 | 315 | VYTLAČIL Štěpán | 2001 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 1. / Junioři ( 2000 - 2003 ) | 1:53:33.6 | 0:06:53.0 | ||
9 | 278 | PARTL Ondřej | 1995 | BIG SHOCK TEAM | 2. / Muži A ( 1989 - 1999 ) | 1:54:55.6 | 0:08:15.0 | ||
10 | 271 | KROTKÝ Rostislav | 1976 | AC SPARTA PRAHA | 4. / Muži Elite | 1:54:58.6 | 0:08:18.0 | ||
11 | 280 | MORAVEC Karel | 1996 | Velosport Valenta Scott team | 3. / Muži A ( 1989 - 1999 ) | 1:55:37.9 | 0:08:57.2 | ||
12 | 233 | ŠELIGA Jarda | 1984 | JH Cycling | 2. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 1:55:44.6 | 0:09:04.0 | ||
13 | 61 | HÁJEK Pavel | 1975 | ENDEKA BASSTA team | 3. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 1:55:54.4 | 0:09:13.7 | ||
14 | 63 | TRNKA Dominik | 1989 | ENDEKA BASSTA team | 4. / Muži A ( 1989 - 1999 ) | 1:55:54.4 | 0:09:13.8 | ||
15 | 129 | HORÁČEK Radim | 1990 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 5. / Muži A ( 1989 - 1999 ) | 1:56:33.6 | 0:09:53.0 | ||
16 | 127 | KUČERA Vladimír | 1973 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 4. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 1:57:15.2 | 0:10:34.5 | ||
17 | 259 | BRABEC David | 1979 | --- | 3. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 1:57:17.2 | 0:10:36.5 | ||
18 | 323 | FOJTÍK Jan | 1988 | FORCE KCK Zlín | 5. / Muži Elite | 1:57:19.7 | 0:10:39.0 | ||
19 | 131 | KLÁR Martin | 1986 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 4. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 1:58:02.1 | 0:11:21.5 | ||
20 | 62 | ČERNOCKÝ Martin | 1986 | ENDEKA BASSTA team | 5. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 1:58:34.4 | 0:11:53.7 | ||
21 | 171 | VESELOVSKÝ Vlastimil | 1974 | REGA team | 5. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 1:58:34.7 | 0:11:54.0 | ||
22 | 51 | GÖKDEMIR Burhan | 1973 | Nevoga | 6. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 1:58:51.9 | 0:12:11.2 | ||
23 | 130 | ŠTÍPALA Milan | 1984 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 6. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:00:28.4 | 0:13:47.7 | ||
24 | 147 | STRNAD Vaclav | 1983 | ENDEKA BASSTA team | 7. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:00:30.7 | 0:13:50.0 | ||
25 | 223 | ŠTROSMAJER Radek | 1979 | Velosport Valenta Scott Team | 8. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:01:53.1 | 0:15:12.5 | ||
26 | 172 | KAŠPÁREK Jiří | 1980 | TJ Sokol Jinačovice | 9. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:02:09.4 | 0:15:28.7 | ||
27 | 309 | TOMANDL Pavel | 1977 | Penguin team | 7. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:02:09.9 | 0:15:29.2 | ||
28 | 285 | BULANT Jiří | 1976 | Velosport Valenta Scott Team | 8. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:02:09.9 | 0:15:29.2 | ||
29 | 219 | DOLEŽEL Josef | 1963 | REGA team | 1. / Muži D ( 1959 - 1968 ) | 2:02:11.4 | 0:15:30.7 | ||
30 | 225 | PIVKO David | 1976 | --- | 9. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:02:14.1 | 0:15:33.5 | ||
31 | 192 | FOX Miloš | 1968 | AUTHOR MASTERS | 2. / Muži D ( 1959 - 1968 ) | 2:02:21.4 | 0:15:40.8 | ||
32 | 235 | VIGNER Luděk | 1981 | 775111322 | 10. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:02:25.7 | 0:15:45.0 | ||
33 | 38 | PEŇÁČEK Miroslav | 1964 | Půjčovna kol Lednice | 3. / Muži D ( 1959 - 1968 ) | 2:03:04.4 | 0:16:23.8 | ||
34 | 330 | CESNAKOVÁ Milena | 1985 | Maloja - Rocky Mountaint team | 1. / Ženy B ( 1979 - 1988 ) | 2:03:10.1 | 0:16:29.5 | ||
35 | 170 | CHALUPA Martin | 1980 | CYKLOSPORT CROPYNĚ | 11. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:04:22.4 | 0:17:41.8 | ||
36 | 222 | PRAJSNER Josef | 1982 | Ráj Dřeva | 12. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:04:43.9 | 0:18:03.2 | ||
37 | 268 | PESZAT Luboš | 1978 | HR Racing Team České Budějovice | 6. / Muži Elite | 2:05:01.7 | 0:18:21.0 | ||
38 | 67 | VOJTEK Libor | 1984 | ENDEKA BASSTA team | 13. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:05:05.1 | 0:18:24.5 | ||
39 | 270 | JEDLIČKA Michal | 1978 | --- | 10. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:05:14.7 | 0:18:34.0 | ||
40 | 298 | ONDROUŠEK Stanislav | 1978 | --- | 11. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:05:19.6 | 0:18:39.0 | ||
41 | 237 | KONHEFR Matěj | 1999 | JH Cycling | 6. / Muži A ( 1989 - 1999 ) | 2:05:36.9 | 0:18:56.3 | ||
42 | 53 | ŠPAČEK Jan | 1977 | --- | 12. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:05:41.2 | 0:19:00.5 | ||
43 | 180 | PRÄSENS Oldřich | 1964 | --- | 4. / Muži D ( 1959 - 1968 ) | 2:05:59.4 | 0:19:18.7 | ||
44 | 150 | HOUDEK Vratislav | 1964 | 2V BIKERS BLOVICE | 5. / Muži D ( 1959 - 1968 ) | 2:06:12.6 | 0:19:32.0 | ||
45 | 114 | ŘÍHÁNEK Lukáš | 1979 | 2V BIKERS | 14. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:06:12.7 | 0:19:32.0 | ||
46 | 68 | ŠŤASTNÝ Zdeněk | 1987 | ENDEKA BASSTA team | 15. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:07:14.9 | 0:20:34.3 | ||
47 | 246 | KUČERA Jan | 1985 | ENDEKA BASSTA team | 16. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:07:15.7 | 0:20:35.0 | ||
48 | 293 | KOTEN Adam | 1981 | MST Jihlava | 17. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:07:18.9 | 0:20:38.2 | ||
49 | 291 | BARTÁK Martin | 1990 | Lesonice Zámek | 7. / Muži A ( 1989 - 1999 ) | 2:07:19.7 | 0:20:39.0 | ||
50 | 105 | MOLÁK Dominik | 2002 | --- | 2. / Junioři ( 2000 - 2003 ) | 2:07:20.7 | 0:20:40.0 | ||
51 | 69 | HRTOŇ Aleš | 1967 | ENDEKA BASSTA team | 6. / Muži D ( 1959 - 1968 ) | 2:07:23.7 | 0:20:43.0 | ||
51 | 104 | MOLÁK Karel | 1971 | --- | 13. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:07:23.7 | 0:20:43.0 | ||
53 | 90 | KOCIÁN Viktor | 1968 | Nevoga | 7. / Muži D ( 1959 - 1968 ) | 2:08:02.2 | 0:21:21.5 | ||
54 | 122 | ALEXA Libor | 1980 | --- | 18. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:08:03.2 | 0:21:22.5 | ||
55 | 221 | POTŮČEK Šimon | 1997 | REGA team | 8. / Muži A ( 1989 - 1999 ) | 2:08:06.7 | 0:21:26.0 | ||
56 | 303 | BASTL Jiří | 1986 | --- | 19. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:08:07.4 | 0:21:26.7 | ||
57 | 161 | IBEHEJ Josef | 1956 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 1. / Muži E ( 1949 - 1958 ) | 2:08:13.2 | 0:21:32.5 | ||
58 | 261 | SCHIFFER Michael | 1966 | --- | 8. / Muži D ( 1959 - 1968 ) | 2:09:32.4 | 0:22:51.7 | ||
59 | 175 | ŠTOKSA Jaroslav | 1982 | Třebíč | 20. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:09:32.7 | 0:22:52.0 | ||
60 | 57 | VÁVRA Jakub | 1992 | --- | 9. / Muži A ( 1989 - 1999 ) | 2:09:44.2 | 0:23:03.5 | ||
61 | 320 | DVOŘÁK Martin | 1985 | Hostinec nad Přejezdem | 21. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:10:38.2 | 0:23:57.5 | ||
62 | 143 | DVOŘÁK Pavel | 1961 | CK Mexico | 9. / Muži D ( 1959 - 1968 ) | 2:10:45.7 | 0:24:05.0 | ||
63 | 42 | KUČERA Jiří | 1969 | open cycling academy | 14. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:10:48.4 | 0:24:07.8 | ||
64 | 183 | KOPULETÝ Milan | 1977 | --- | 15. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:11:03.4 | 0:24:22.7 | ||
65 | 229 | ČERNÝ Petr | 1981 | FRP | 22. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:11:29.9 | 0:24:49.2 | ||
66 | 288 | ČÍŽEK František | 1976 | EURYBIA YACHT CLUB | 16. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:11:31.7 | 0:24:51.0 | ||
67 | 275 | JARŮŠEK Josef | 1974 | spešov | 17. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:11:32.9 | 0:24:52.2 | ||
68 | 277 | PRUŠÁK David | 1976 | Symbio + CE Energy | 18. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:11:34.9 | 0:24:54.3 | ||
69 | 228 | FISCHER Petr | 1968 | REGA team | 10. / Muži D ( 1959 - 1968 ) | 2:11:42.7 | 0:25:02.0 | ||
70 | 238 | VAŠÍČEK Michal | 1991 | SYNOVÉ VÝČEPU | 10. / Muži A ( 1989 - 1999 ) | 2:11:49.7 | 0:25:09.0 | ||
71 | 41 | TINKA Petr | 1997 | --- | 11. / Muži A ( 1989 - 1999 ) | 2:11:53.9 | 0:25:13.2 | ||
72 | 318 | RABA Tomáš | 1965 | Podolí Racing Team | 11. / Muži D ( 1959 - 1968 ) | 2:12:15.9 | 0:25:35.2 | ||
73 | 314 | KOSIČKA Lubor | 1984 | --- | 23. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:12:48.9 | 0:26:08.3 | ||
74 | 6 | IPPOLDT Michal | 1975 | --- | 19. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:12:53.2 | 0:26:12.5 | ||
75 | 66 | ŠTEVANKA Ladislav | 1981 | ENDEKA BASSTA team | 24. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:13:15.7 | 0:26:35.0 | ||
76 | 266 | NOSEK Lukáš | 1989 | --- | 12. / Muži A ( 1989 - 1999 ) | 2:14:22.7 | 0:27:42.0 | ||
77 | 26 | PODLAHA Zdeněk | 1970 | CT J.Hradec | 20. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:15:50.6 | 0:29:10.0 | ||
78 | 294 | ŠTĚPÁNEK Libor | 1968 | Uniqa MTB Jihlava | 12. / Muži D ( 1959 - 1968 ) | 2:15:52.7 | 0:29:12.0 | ||
79 | 103 | ZEMAN Zdenek | 1973 | --- | 21. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:16:06.2 | 0:29:25.5 | ||
80 | 30 | TINKA Pavel | 1994 | --- | 13. / Muži A ( 1989 - 1999 ) | 2:16:06.4 | 0:29:25.8 | ||
81 | 272 | PÁNEK Libor | 1979 | Cykloklub Chropyně | 25. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:16:25.9 | 0:29:45.3 | ||
82 | 106 | ŠEVELA Marek | 1979 | --- | 26. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:16:27.9 | 0:29:47.3 | ||
83 | 260 | BRHEL Bohumil | 1965 | --- | 13. / Muži D ( 1959 - 1968 ) | 2:16:52.5 | 0:30:11.8 | ||
84 | 220 | POSPÍŠIL Drahomír | 1961 | TJ Spartak Třebíč | 14. / Muži D ( 1959 - 1968 ) | 2:16:54.9 | 0:30:14.3 | ||
85 | 296 | BULIN Alois | 1956 | CK Znojmo | 2. / Muži E ( 1949 - 1958 ) | 2:16:55.7 | 0:30:15.0 | ||
86 | 184 | STODŮLKOVÁ Denisa | 1991 | Erste PREMIER PETR ČECH MTB | 1. / Ženy A ( 1989 - 1999 ) | 2:17:14.9 | 0:30:34.3 | ||
87 | 110 | SLÁMA Jan | 1964 | --- | 15. / Muži D ( 1959 - 1968 ) | 2:17:23.4 | 0:30:42.8 | ||
88 | 92 | BENNER Juri | 1978 | Nevoga | 22. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:17:24.9 | 0:30:44.3 | ||
89 | 281 | JUHÁS Jaroslav | 1980 | --- | 27. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:17:39.5 | 0:30:58.8 | ||
90 | 111 | VANÍČEK Miroslav | 1973 | --- | 23. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:17:42.4 | 0:31:01.8 | ||
91 | 311 | IZDNÝ Zdeněk | 1980 | UNIQA Jihlava | 28. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:17:46.4 | 0:31:05.8 | ||
92 | 317 | JURDA Michal | 1985 | --- | 29. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:17:49.2 | 0:31:08.5 | ||
93 | 308 | KUCHAŘ Tomáš | 1972 | ACT leraK Blansko | 24. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:17:51.4 | 0:31:10.8 | ||
94 | 118 | KVAPIL Tomáš | 1970 | --- | 25. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:17:54.4 | 0:31:13.8 | ||
95 | 286 | KLIMEŠOVÁ Monika | 1987 | ENDEKA BASSTA team | 2. / Ženy B ( 1979 - 1988 ) | 2:18:20.2 | 0:31:39.5 | ||
96 | 169 | FOJT Kamil | 1969 | CYKLOSPORT CROPYNĚ | 26. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:18:29.7 | 0:31:49.0 | ||
97 | 78 | VOLF Jan | 1999 | --- | 14. / Muži A ( 1989 - 1999 ) | 2:18:36.0 | 0:31:55.3 | ||
98 | 144 | SKÝVA Josef | 1968 | --- | 16. / Muži D ( 1959 - 1968 ) | 2:18:39.4 | 0:31:58.8 | ||
99 | 174 | KOCUR Kamil | 1971 | --- | 27. / Muži C ( 1969 - 1978 ) | 2:19:08.0 | 0:32:27.3 | ||
100 | 75 | NEUBERT Zbyněk | 1982 | Zaprášené držky | 30. / Muži B ( 1979 - 1988 ) | 2:19:13.7 | 0:32:33.0 |