seriál :
Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
DÁTUM : | 21.7.2018 | MIESTO : | Praha |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:57:15.1 | 0:00:00.0 |
2. | RAUCHFUSS Marek |
Kellys Bike Ranch Team |
CZE | 2:00:48.8 | 0:03:33.7 |
3. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:01:34.6 | 0:04:19.4 |
4. | RYDVAL Filip |
Alltraining.cz |
CZE | 2:03:53.6 | 0:06:38.4 |
5. | STOŠEK Martin |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 2:05:34.8 | 0:08:19.7 |
6. | ZEITHAMMER Martin |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:08:38.1 | 0:11:22.9 |
7. | MADER Daniel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:08:41.8 | 0:11:26.7 |
8. | STOŠEK Viktor |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 2:08:42.3 | 0:11:27.2 |
9. | PÍSAŘ Jan |
RAJEC TREK |
CZE | 2:08:55.1 | 0:11:39.9 |
10. | ŠŤASTNÝ Petr |
RAJEC TREK |
CZE | 2:09:02.1 | 0:11:46.9 |
11. | ŠULC Jakub |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 2:09:08.1 | 0:11:52.9 |
12. | TATÍČEK Petr |
RAJEC TREK |
CZE | 2:11:05.1 | 0:13:49.9 |
13. | KUNT Lukáš |
GHOST Team |
CZE | 2:12:31.6 | 0:15:16.4 |
14. | BENEŠ Jan |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 2:12:47.8 | 0:15:32.6 |
15. | HLŮŽEK Radim |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:14:18.8 | 0:17:03.6 |
16. | HRACH Michal |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:14:19.1 | 0:17:03.9 |
17. | BUBÍLEK Michal |
Kellys BIKE RANCH |
CZE | 2:14:19.8 | 0:17:04.6 |
18. | MOKRÝ Jakub |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:14:27.3 | 0:17:12.2 |
19. | STROŽ Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 2:14:35.6 | 0:17:20.4 |
20. | KLOS Viktor |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 2:15:21.1 | 0:18:05.9 |
21. | LINET Pavel |
Sport areál Klíny |
CZE | 2:16:29.3 | 0:19:14.1 |
22. | KLAP David |
RAJEC TREK |
CZE | 2:16:29.6 | 0:19:14.4 |
23. | KUŠNÍR Ondřej |
BIKE SPORT SERVIS OPAVA |
CZE | 2:17:35.8 | 0:20:20.6 |
24. | HORÁČEK Jan |
RAJEC TREK |
CZE | 2:17:41.8 | 0:20:26.6 |
25. | SPILKA Tomáš |
Redfrog Conkline Bikeinvest |
CZE | 2:18:05.3 | 0:20:50.1 |
26. | JÍLEK Zdeněk |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:19:16.0 | 0:22:00.9 |
27. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:19:39.0 | 0:22:23.9 |
28. | ČERNÝ Milan |
Ski and bike centrum Radotín |
CZE | 2:19:40.3 | 0:22:25.1 |
29. | KLOFANDA Martin |
RAJEC TREK |
CZE | 2:19:52.5 | 0:22:37.4 |
30. | KOZÁK Matouš |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:20:50.1 | 0:23:34.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:26:40.5 | 0:00:00.0 |
2. | HNÁTKOVÁ Anna |
Redfrog Conkline Bikeinvest |
CZE | 2:46:17.8 | 0:19:37.2 |
3. | KUNTOVÁ Vendula |
GHOST Team |
CZE | 2:51:52.8 | 0:25:12.2 |
4. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:55:06.5 | 0:28:25.9 |
5. | KRISTKOVÁ Helena |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 2:55:23.0 | 0:28:42.4 |
6. | JAKUBIČKOVÁ Hana |
CZE | 2:58:01.5 | 0:31:20.9 | |
7. | HRUBÁ Gabriela |
BSK racing |
CZE | 3:02:35.2 | 0:35:54.7 |
8. | FUKSOVÁ Adéla |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 3:03:24.8 | 0:36:44.2 |
9. | BUBLÍKOVÁ Petra |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 3:03:27.7 | 0:36:47.2 |
10. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 3:05:27.5 | 0:38:46.9 |
11. | MACHÁČOVÁ Martina |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 3:09:32.0 | 0:42:51.4 |
12. | PUNČOCHÁŘOVÁ Lucie |
Gepard Finance Cycling Team |
CZE | 3:10:55.7 | 0:44:15.1 |
13. | GIERGIELOVÁ Markéta |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 3:14:46.2 | 0:48:05.6 |
14. | NOVÁKOVÁ Veronika |
PROMPT 2 go! team |
CZE | 3:16:05.7 | 0:49:25.1 |
15. | KUBANOVÁ Kateřina |
SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 3:33:29.2 | 1:06:48.6 |
16. | BLAŽKOVÁ Michaela |
RAJEC TREK |
CZE | 3:34:09.5 | 1:07:28.9 |
17. | BUŠKOVÁ Leona |
GHOST Team |
CZE | 3:38:04.7 | 1:11:24.1 |
18. | OSTRČILOVÁ Dája |
copr přeštice |
CZE | 3:40:48.4 | 1:14:07.9 |
19. | TOMANDLOVÁ Jitka |
Penguin team |
CZE | 3:47:28.9 | 1:20:48.4 |
20. | SABOLOVÁ Anna |
CZE | 3:58:38.4 | 1:31:57.8 | |
21. | HLAVATÁ Veronika |
Tukan bike team Karlovy Vary |
CZE | 3:59:43.4 | 1:33:02.8 |
22. | ŠULÁKOVÁ Lucia |
SVK | 4:44:11.4 | 2:17:30.8 | |
23. | BUDKOVÁ Jana |
CZE | 4:44:11.4 | 2:17:30.8 |
Štatistiky
Počet prihlásených | 1412 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 1142 |
Přihlášeno - Ženy | 270 |
Odštartovalo | 1244 |
V cieli | 1155 |
Preteky seriálu
- ČT Trans Brdy
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Apache Jestřebí hory
- Orlík Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bike maraton České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská Mlýnice České spořitelny
- Ralsko MTB Tour České spořitelny